جزئیات ثبت تعاونی ها در سال ۹۷

۸ روز قبل

اطلاعیه ها و اخبار جزئیات ثبت تعاونی ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبارجزئیات ثبت تعاونی ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان موجود در این صفحه :


۲۱ خرداد ۹۷
ایجاد شرکت های تعاونی افزون بر 2 هزار فرصت شغلی

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون، شرکت های تعاونی 2 هزار و 84 فرصت شغلی در استان ایجاد کرده اند.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۷
ایجاد ۱۱۱۶ شرکت تعاونی کشاورزی با ۱۴ هزار و ۳۵۰ نفر اشتغالزایی

با ثبت یک هزار و ۱۱۶ شرکت تعاونی در بخش کشاورزی در سال ۹۶ برای ۱۴ هزار و ۳۵۰ نفر اشتغالزایی کردند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۷
افزایش اشتغال مولد از طریق تعاونی‌ها

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما نباید به دنبال تقسیم فقر در کشور باشیم و همه باید کمک کنیم اشتغال مولد را از طریق تعاونی‌ها افزایش دهیم.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۷
ایجاد اشتغال تعاونی های دهیاران بوشهر در روستاها

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: تعاونی های دهیاران این استان باید باید زمینه اشتغال پایدار در روستاها را فراهم کنند.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۶
ظرفیت های بخش تعاون برای توسعه اشتغال و کارآفرینی

رئیس کمیته امام خمینی (ره) از ایجاد دفتر تعاون در کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری اتاق تعاون ایران خبرداد و گفت: در گذشته از ظرفیت‌های بخش تعاون غافل شدیم اما با هدف ایجاد اشتغال بخش تعاون را شریک اقدامات خود خواهیم کرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۶
ایجاد بیش از چهار هزار فرصت اشتغال در بخش تعاون خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه دست کم چهار هزار و ۶۴۸ فرصت اشتغال در تعاونی های ثبت شده این استان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۹۶
ثبت ۳۹ شرکت تعاونی در استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۳۹ شرکت تعاونی در سال جاری در این استان به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۶
ایجاد ۶۶ تعاونی با ۷۳۳ فرصت شغلی در همدان

معاون امور تعاون اداره‌کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان همدان از تشکیل ۶۶ تعاونی جدید در این استان خبر داد و گفت: در سال جاری ۶۶ تعاونی با ۷۳۳ فرصت شغلی در سطح استان تشکیل شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۹۶
ایجاد بیش از ۳۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها

در نه ماهه امسال بیش از ۳۹ هزار فرصت شغلی توسط ۲۵۳۵ تعاونی و اتحادیه جدید ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۶
عملکرد ضعیف تعاونی‎ها؛ ایجاد ماهانه ۴۵۰۰ شغل در سراسر کشور

تعاونی ها در ۹ ماهه نخست سال، به میزان ۳۹ هزار و ۹۵۲ فرصت شغلی ایجاد کرده اند که از عملکرد ضعیف آنها حکایت دارد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، براساس آمار استخراج شده از سامانه جامع آمارهای ثبتی تعاون، در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ تعداد ۲۵۳۵ تعاونی و اتحادیه جدید با عضویت ۵۸۱۸۴ نفر و سرمایه ۴۹۴۳۳۶۱۰۰ هزار ریال و اشتغال زایی ۳۹۹۵۲ نفر در کشور برای انجام فعالیت های مختلف کسب و کار به ثبت رسیده اند.

ادامه مطلب ...
۹ دی ۹۶
پرداخت ۲۰درصد وام ارزان قیمت اشتغال در گلستان به تعاونی ها

خبرگزاری ایرنا : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: امسال چهار هزار و ۳۰۰میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت اشتغال به طرح های روستایی و در شهرهای کمتر از ۱۰هزار نفر جمعیت استان اختصاص یافته که ۲۰ درصد این منابع ویژه شرکت های تعاونی است.

ادامه مطلب ...
۶ دی ۹۶
اشتغالزایی برای یکهزار نفر با بهره برداری ۱۷ تعاونی در سمنان

خبرگزاری ایرنا : مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: راه اندازی ۱۷ تعاونی در این استان تا پایان سال جاری، برای یکهزار نفر اشتغالزایی می کند.

ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۹۶
میزان اشتغالزایی بخش تعاون

خبرگزاری مهر : مقایسه آماری میزان ثبت و اشتغالزایی شرکت‌های تعاونی به عنوان بخش اقتصاد مردمی، از کاهش ۷۲ درصدی ثبت این شرکت‌ها نسبت به ۶ سال گذشته حکایت دارد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۶
رونق اشتغال فقط با توجه به تعاونی‌ها

خبرگزاری فارس : رئیس فراکسیون اشتغال مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشارکت زنان برای رشد اقتصادی ضروری است،‌ گفت: تعاونی‌ها بهترین مسیر برای نجات کشور و رونق اشتغال و تولید هستند.

ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۹۶
تعاونی ها زمینه تحقق اشتغال پایدار را فراهم می کنند

خبرگزاری ایمنا : چادگان – مدیر عامل شرکت توسعه و عمران شهرستان چادگان گفت: تعاونی ها زمینه تحقق اشتغال پایدار را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم فراهم می کنند.

ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۹۶
ایجاد بیش از ۳۶۰۰فرصت شغلی توسط تعاونی ها

خبرگزاری مهر : در آبانماه امسال، ۲۱۴ تعاونی و یک اتحادیه به ثبت رسید که توانستند ۳۶۶۷ فرصت شغلی را با سرمایه اولیه حدود ۲۶میلیارد ایجاد کنند.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۶
طرح ایجاد ۲۰ هزار شغل در تعاونی‌ها به دفتر وزیر کار رفت

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های تولید کنندگان فرش دستباف شهری با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال از طریق فرش دستباف گفت:طرح ایجاد اشتغال مورد تأیید ربیعی قرار گرفته است و نحوه ساماندهی، آموزش،تولید، عرضه و فروش و تأمین منابع مالی پذیرفته شد.

ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۹۶
اشتغال ۱۱ هزار نفری تعاونی‌های گل و گیاه

خبرگزاری ایسنا : کارشناسان تاکید دارند که کشت گل و گیاهان زینتی در روستاها علاوه بر ایجاد اشتغال و توسعه اقتصاد روستا، موجب افزایش درآمد و پس‌انداز روستاییان می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۶
تقویت سهم اشتغال بخش تعاونی در استان سمنان

خبرگزاری مهر : استاندار سمنان با بیان اینکه ایجاد ده ها شغل در استان طی برنامه ششم توسعه تنها با اشتغال دولتی فراهم نمی شود، گفت: سهم اشتغال بخش تعاونی تقویت یابد تا در کاهش نرخ بیکاری موفق عمل کنیم.

ادامه مطلب ...
۹ آبان ۹۶
بیشتر بودن پایداری اشتغال در تعاونی‌ها

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل اتاق تعاون ایران می‌گوید: بخش تعاون سرمایه زیادی برای ایجاد شغل نمی‌خواهد و انجام فعالیتهای جمعی و کارآفرینی در آن به سهولت امکانپذیر است.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۶
اشتغالزایی ۱۱ هزار نفری تعاونی های خدماتی توزیع آب، برق و گاز

خبرگزاری تسنیم :در حال حاضر بالغ بر۱۰۵۰ شرکت تعاونی در رشته خدمات توزیع آب، برق و گاز با عضویت ۲۰ هزار نفر و با سرمایه ۷۹.۹۹۸.۲۳۲هزار ریال و اشتغال زایی ۱۱هزار نفر در سامانه ثبتی وزارت تعاون به ثبت رسیده اند.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۶
زمینه اشتغال ۲۹۷ نفر در بخش تعاونی استان ایلام فراهم شد

خبرگزاری ایرنا : سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۲۹۷ فرصت شغلی در بخش تعاون این استان فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶
اشتغال‌زایی ۴۰۰ نفر در حوزه تعاون طی سال جاری

خبرگزاری فارس :مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: امسال باید برای هزار نفر ایجاد اشتغال کنیم که ۴۰۰ نفر از این تعداد انجام‌شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
ایجاد اشتغال ۲ میلیون نفری تعاونی ها در کشور

خبرگزاری ایرنا :دبیرکل اتاق تعاون ایران گفت: ۱۰۰ هزار تعاونی در کشور داریم که برای ۲میلیون نفر شغل ایجاد کرده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
کاهش ۲۲ درصدی فرصت شغلی تعاونی‌ها

خبرگزاری مهر :مقایسه آمار رسمی از وضعیت تعاونی‌ها نشان می‌دهد، میزان تعاونی‌های ثبت شده در شهریور۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل، معادل ۱۹ درصد و تعداد فرصت شغلی ایجاد شده نیز، ۲۲ درصد کاهش داشته است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
ایجاد یک هزار روستا تعاون برای رونق اشتغال زایی در کشور

خبرگزاری ایسنا :وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح هزار روستا و هزار تعاونی در شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر در راستای رونق اشتغال و تولید اجرا می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶
ایجاد ۱۵ هزار شغل توسط تعاونی‌های گردشگری

خبرگزاری مهر : تاکنون ۱۲۰۰ شرکت تعاونی در رشته خدمات گردشگری و هتلداری در کشور با اشتغالزایی ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر فرصت شغلی به ثبت رسیده اند.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
هزینه ایجاد هر شغل در بخش تعاون ۳۰میلیون تومان

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید: با کمتر از ۳۰ میلیون تومان می‌توان در بخش تعاون یک شغل ایجاد کرد. او بر ساماندهی اشتغال با تکیه بر ظرفیتهای تعاونی و واگذاری امور به خود مردم تاکید دارد.

ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۹۶
قوانین تعاونی‌ها دست و پاگیر است

خبرگزاری فارس : نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس با تأکید بر اینکه برخی قوانین در حوزه تعاونی‌ها دست و پا گیر است، گفت: این امر باعث شده سهم تعاونی‌ها تنها سه درصد باشد.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۶
طرحی که ۶۵ هزار شغل ایجاد می‌کند

خبرگزاری ایسنا : طرح روستا تعاون که قرار است در ۲۰۰۰ روستا اجرایی شود، در مرحله اول با ایجاد هزار تعاونی در هزار روستا کلید خورده است. وزارت تعاون درصدد است با اجرای این طرح بخشی از اهداف اشتغال دولت را در قالب توسعه اشتغال و کسب و کار روستایی محقق کند.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۶
افزایش ۸ برابری شرکتهای تعاونی‌ طی سال‌های اخیر

خبرگزاری فارس : مدیرکل توسعه و ترویج وزارت تعاون از افزایش ۸ برابری تعداد شرکتهای تعاونی‌ در سال‌های گذشته خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۹۶
۱.۶ میلیون نفر در تعاونی های سراسر کشور اشتغال دارند

خبرگزاری مهر : مدیرکل فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر هم‌اکنون در ۹۴ هزار و ۴۸۲ تعاونی فعال در کشور اشتغال بکار دارند.

ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۹۶
متوسط اشتغال هر تعاونی ۱۹نفر

خبرگزاری مهر : پنج هزار و ۲۵۹ نفر با ثبت ۹ هزار و ۲۳۰ تعاونی در مردادماه امسال شاغل شدند که متوسط فرصت شغلی هر تعاونی ۱۹ نفر بوده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶
ایجاد ۲۷ هزار فرصت شغلی از طریق ۲۰۰۰ تعاونی در روستاها

خبرگزاری تسنیم : مدیر کل دفتر تعاونی های تولیدی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در راستای طرح روستا تعاون، از طریق ساماندهی و تشکیل ۲۰۰۰ تعاونی در روستاها ایجاد ۲۷ هزار نفر فرصت شغلی جدید در بیش از ۹رسته فعالیت تعاونی در روستاها امکان پذیر خواهد بود.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۶
ارائه جزئیات طرح ایجاد ۱۰۰۰ شغل در ۲۰ تعاونی فرش به صورت پایلوت

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی فرش دستباف درباره طرح ایجاد ۱۰۰۰ شغل در صنعت فرش در کشور گفت: ایجاد این تعداد شغل را در ۲۰تعاونی برای هر تعاونی ۵۰ شغل به معاونت تعاون ارائه کردیم و منتظر تأیید هستیم.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۶
تعاونی‌ها ضامن کسب و کار پایدار در روستاها

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون می‌گوید تعاونی‌ها بهترین راه تجمیع سرمایه‌ها و منابع خرد در مناطق محروم و روستایی هستند. او معتقد است اجرای طرح اشتغال هزار روستا ـ هزار تعاونی موجب رفع فقر و محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار در نقاط روستایی می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۹۶
آغاز رتبه‌بندی تعاونی‌ها از۲هفته آینده

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از آغاز طرح رتبه بندی تعاونی‌ها از دو هفته آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۹۶
استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها برای اشتغال جوانان

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی می‌گوید در برنامه ششم توسعه سهم بخش تعاون به ۲۵ درصد افزایش یافته است.او استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و مشارکت مردم را در رونق تولید و اشتغال پایدار موثر می‌داند.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۶
تسهیلات اشتغالزایی به واحدهای تولیدی و تعاونی واگذار می شود

خبرگزاری ایرنا : فرماندار شهرستان سروآباد گفت: تسهیلات اشتغالزایی بدون کارمزد به واحدهای تولیدی و تعاونی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در این شهرستان پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۶
ایجاد ۲۰ هزار و ۵۱۳ تعاونی با ٣٢۵ هزار شغل

خبرگزاری ایرنا : معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۲۰ هزار و ۵۱۳ تعاونی با ٣٢۵ هزار فرصت شغلی در سالهای ۹۲ تا ۹۵ در کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶
ایجاد ۶۳۰۰ فرصت شغلی در بخش تعاون استان مرکزی

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۶ هزار و ۳۰۰ فرصت شغلی طی سه سال گذشته در بخش تعاون در استان مرکزی ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۶
بخش تعاون ظرفیت بالایی در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دارد

خبرگزاری فارس : عباس نجفی، عضو هیأت‌ مدیره بانک توسعه تعاون، بخش تعاون را دارای ظرفیت بالایی در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست و توجه بیشتر به جایگاه تعاونی‌ها و نقش آنها در اشتغال‌زایی را امری ضروری عنوان کرد.

ادامه مطلب ...
۱۶ فروردین ۹۶
سهم ۱۰ درصدی بخش تعاون در اشتغالزایی طی سال ۹۵

خبرگزاری تسنیم : نگاهی به آمار و عملکرد تعاونی‌ها در سال ۹۵ نشان می‌دهد که بخش تعاون، نقش ۱۰درصدی در ایجاد اشتغال کشور داشته است و تعاونگران در سال ۹۴ نیز به همین میزان در اشتغالزایی کشور فعال بوده‌اند.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۵
۵۲۰۰ تعاونی فعال در خوزستان وجود دارد

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از فعالیت ۵۲۰۰ تعاونی با ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار عضو در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اسفند ۹۵
اختصاص بخشی از منابع طرح اشتغالزایی روستائیان به تعاونی‌ها

خبرگزاری تسنیم : سیدحمید کلانتری، معاون امور تعاون وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره برنامه وزارتخانه برای اواخر امسال گفت: مجلس بودجه ای را برای سال آینده تصویب می کند که به موجب آن ۱.۵میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی در جهت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی مورد استفاده قرار می گیرد که تنها کسانی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند که در شرکت های تعاونی در زمینه های مختلف کشاورزی، تولید،خدمات وصنایع دستی، قالی بافی و … هستند.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۵
ایجاد ۴۵۰۰ شغل در بخش تعاونی

خبرگزاری ایسنا: براساس اطلاعات اخذ شده از سامانه ثبتی وزارت تعاون در بهمن ماه ۱۳۹۵ تعداد ۳۲۶ اتحادیه و تعاونی با اشتغالزایی ۴۵۲۰ نفر و عضویت ۹۶۵۳ نفر به ثبت رسیده که در مقایسه با ماه قبل ۳۲ درصد افزایش ثبت تعاونی را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۵
تخصیص بودجه‌های اشتغال در سال ٩۶ با گرایش تعاون است

خبرگزاری ایسنا : ربیعی در جمع نمایندگان بخش تعاون کشور با بیان اینکه تخصیص بودجه‌های اشتغال در سال ٩۶ با گرایش تعاون است گفت: تعاونی‌ها فعالیتهای خود را به سمت اشکال جدید و زمینه های جذاب ببرند.

ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۹۵
۲۱۷ اتحادیه و تعاونی جدید ثبت شد

خبرگزاری مهر: بر اساس آمارهای ثبتی تعاون، در دیماه امسال ۲۱۵ تعاونی و ۲ اتحادیه جدید به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز کردند.

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۵
اشتغال ۱۱ هزار نفری تعاونی‌های دهداری

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاونی‌های خدماتی از تشکیل ۸۴۸ تعاونی دهیاری با اشتغالزایی یازده هزار نفر خبر داد و گفت: با راه‌اندازی تعاونی‌های دهداری ضمن ایجاد فرصتهای شغلی در مناطق محروم، از مهاجرت گسترده به شهرها جلوگیری می‌شود

ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۹۵
اشتغال‌زایی ۱۵ هزار نفر در تعاونی‌ها استان کردستان

خبرگزاری ایلنا : مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقش تعاونی‌ها تاکید کرد و گفت: تعاونی های استان کردستان در بخش های خدماتی، کشاورزی و صنعت و معدن برای ۱۵ هزار و ۶۷۲ نفر اشتغال‌زایی کرده اند.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۵
ثبت ۲۹۰۰ تعاونی و اتحادیه در ۱۰ ماهه ۹۵/ اشتغال‌زایی ۵۰ هزار نفری

خبرگزاری مهر : ۲۹۰۰ تعاونی و اتحادیه در ۱۰ ماهه نخست سال جاری به ثبت رسیده‌اند که در مرحله بهره‌برداری و فعالیت هستند. تعاونی‌های ثبت شده در سال جاری برای حدود ۵۰ هزار و ۵۸۵ نفر اشتغالزایی داشته‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۵
فرایند ایجاد تعاونی توسط فرهنگیان اعلام شد

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش، جزئیات ایجاد تعاونی توسط فرهنگیان را اعلام کرد

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۵
ایجاد ۱۱۱۷ فرصت شغلی با تشکیل چند تعاونی جدید در خراسان جنوبی

خبرگزاری فارس : محمد سنجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: شکل‌گیری و فعالیت تعاونی‌ها می‌تواند نقش موثری در ایجاد اشتغال داشته باشد.

ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۹۵
استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در طرح‌های اشتغال

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون با اشاره به اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه و ایجاد اشتغال ابراز امیدواری کرد که از ظرفیتهای بالای بخش تعاون برای حل بیکاری و ایجاد فرصتهای شغلی استفاده شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۵
ایجاد ۱۷فرصت شغلی به ازای هر تعاونی

خبرگزاری مهر : تعداد ۲۰۷ تعاونی در آذرماه ثبت شد که متوسط تعداد اعضای این تعاونی ها ۴۰ نفر و فرصت شغلی مربوط به هر تعاونی‌ ۱۷ نفر است.

ادامه مطلب ...
۷ دی ۹۵
تشکیل ۱۳۲ تعاونی در خوزستان

خبرگزاری ایسنا : معاون تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۳۲ تعاونی در کل استان ثبت و تشکیل شده است.

ادامه مطلب ...
۱ دی ۹۵
ایجاد ۱۲۰ هزار شغل در تعاونی‌های سراسر کشور

خبرگزاری تسنیم : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده و توسعه تعاونی‌ها امسال ۱۲۰ هزار فرصت اشتغال‌زایی در بخش تعاونی ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
امسال ۲۰۰ هزار شغل در حوزه تعاون ایجاد شد

خبرگزاری ایرنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال ۲۰۰ هزار شغل جدید در تعاونی های خرد و مناطق متکی بر یک وضعیت اشتغال ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۳ آذر ۹۵
تعاونی های روستایی بستر توسعه پایدار و اشتغال در کشورند

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر آموزش و ترویج سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری گفت: تعاونی های روستایی نقش موثری در توسعه پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح های عمرانی در بخش منابع طبیعی دارند.

ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۹۵
اشتغال‌زایی بیش از ۹۷ هزار نفر در ۴۹۸۵ تعاونی فعال در خوزستان

خبرگزاری ابسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از فعالیت ۴ هزار ۹۸۵‌ اتحادیه و شرکت تعاونی با اشتغالزایی ۹۷ هزار و ۹۳۲ نفر در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵
وعده مشروط ایجاد ۵۰۰ هزار شغل توسط تعاونی‌ها

خبرگزاری تسنیم : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نقش تعاون در توسعه اشتغال گفت: باید نقش ویژه برای تعاون در اشتغال قائل شویم و اگر این مساله تحقق پیدا کند پیش بینی می کنیم تا ۵۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۹۵
فعالیت ۱۱هزار تعاونی زنان

خبرگزاری مهر : مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ تعاونی زنان در کشور گفت:حدود۱۱میلیون نفر از اعضای تعاونی‌های فعال کشور را زنان تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۹۵
لزوم ایجاد اشتغال با راه‌اندازی تعاونی‌ها در بم

خبرگزاری فارس : امام جمعه بم گفت: باید با ایجاد تعاونی‌ها و شرکت‌های خصوصی در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان بم اقدام شود.

ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۹۵
تشکیل ۱۸۰۰تعاونی در نیمه اول سال

خبرگزاری مهر : طی ۶ ماهه نخست سال جاری یکهزار و ۸۱۹ تعاونی با اشتغالزایی برای ۳۲ هزار و ۹۴۹ نفر در سراسر کشور تاسیس شده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۵
ایجاد ۲۲۵ شغل در بخش تعاون چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از ایجاد ۲۲۵ شغل با تشکیل ۴۵ تعاونی در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۹۵
تأثیر انواع تسهیلات اعتباری بر اشتغال تعاونی‌های صنعتی کشور

خبرگزاری فارس : به طور کلی سیاست اعطای تسهیلات اعتباری طی دوره مورد مطالعه، اثر معناداری بر اشتغال داشته است.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۵
اشتغال بیش از ۱۵۰ نفر در حوزه تعاون ایجرود

خبرگزاری ایسنا : رئیس اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی ایجرود از اشتغال بیش از ۱۵۰ نفر در حوزه شرکت‌های تعاونی این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۵
ایجاد بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار شغل توسط تعاونی‌ها

خبرگزاری ایسنا : اجرای طرح پایش سلامت کارگران کشور، ابلاغ بخشنامه امنیت شغلی و سرمایه‌گذاری از سوی وزیر کار و ایجاد بیش از ۱۷۰ هزار شغل تعاونی در سه سال گذشته از مهمترین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری بود.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵
طرحی که ۵۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کند

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون از اجرای طرحی خبر داد که در صورت تامین اعتبار و به اجر درآمدن، ظرف سه سال ۵۰۰ هزار شغل در بخش تعاون ایجاد خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۹۵
۸۹۷ شرکت تعاونی استان قم غیرفعال و نیمه فعال است

خبرگزاری برنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: تعداد تعاونی‌های غیرفعال و یا نیمه فعال استان قم شامل ۸۹۷ شرکت با عضویت ۳۰ هزار نفر و با سرمایه ۲۷ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۶ هزار نفر در قم است.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵
ایجاد تعاونی تنها راه توسعه اشتغال و کاهش بیکاری است

خبرگزاری مهر : نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تنها راه در مسیر توسعه اشتغال و کاهش بیکاری را ایجاد تعاونی دانست.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵
۵۴۰۰ تعاونی در بخش‌های مختلف در استان کرمان فعالیت دارد

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: استان کرمان با دارا بودن ۵۴۰۰ تعاونی در بخش‌های کشاورزی، خدمات و صنعت در سال ۹۴ در رتبه ۴ کشوری قرار گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۹۵
تعاون بستری برای اشتغال زایی و تحقق رفاه اجتماعی است

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاون به عنوان مردمی ترین بخش اقتصاد در کشور، بستری برای اشتغال زایی و تحقق رفاه اجتماعی هستند.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۵
اساسنامه جدید تعاونی‌ها برای ورود به بورس رونمایی شد

خبرگزاری تسنیم: اساسنامه جدید تعاونی‌های سهامی عام برای انجام معاملات در بورس با حضور رئیس سازمان بورس و رئیس اتاق تعاونی ایران و نمایندگان دولت رونمایی شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۵
ورود تعاونی‌ها به عرصه بانکداری در آینده نزدیک

خبرگزاری مهر: ممدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورود تعاونی‌ها به عرصه بانکداری در آینده نزدیک خبرداد و گفت:طبق قانون، بخش تعاون باید به عرصه‌های بیمه و بانک ورود کند.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
بیش از یک میلیون کرمانشاهی در تعاونی‌های استان مشغول به کار هستند

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: یک میلیون کرمانشاهی در ۲۸۰۹ تعاونی با اشتغالزایی بیش از ۳۸ هزار نفر مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
معضل بیکاری در استان گیلان با مشارکت مردم در تعاونی‌ها حل می‌شود

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر بخواهیم مشکل اشتغال استان را حل کنیم باید مشارکت مردم را داشته باشیم و از سرمایه‌های خرد در قالب تعاونی‌ها استفاده کنیم و مدیریت را به مردم بسپاریم.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
حمایت از شرکت های تعاونی

باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار آبدانان گفت: با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و مساعدت دولت می توانند با افزایش ظرفیت تولید تعاونی ها ، بخشی از اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
راه اندازی ۱۶ تعاونی جدید دردهگلان

باشگاه خبرنگاران جوان : ۱۶ تعاونی جدید برای کمک به رونق اقتصادی بخش‌های مختلف شهرستان دهگلان راه اندازی می شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
ایجاد ۳۰ تعاونی با اشتغال بیش از ۱۸۰۰ نفر

به گزارش تابناک قم، نصرالله بازوند دوشنبه شب در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه ۱۳ تا ۱۹ شهریورماه به عنوان هفته تعاون نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: مراسم تجلیل از تعاون‌گران برتر استان قم روز چهارشنبه با حضور قائم مقام وزیر و استاندار قم برگزار می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵
اشتغال بیش از ۲۲ هزار نفر در تعاونی‌های استان سمنان

خبرگزاری پانا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از اشتغال بیش از ۲۲ هزار نفر در تعاونی‌های استان سمنان خبر داد و گفت: تعاونی به اعتراف همه نحله‌های اقتصادی، سالم‌ترین شکل اقتصادی در دنیا است.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵
توسعه تعاونی های فعال وایجاد تعاونی های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی در جلسه هماهنگی مراسم های هفته تعاون گفت : توسعه تعاونی های فعال وایجاد تعاونی های دانش بنیان یکی از راه حل های اشتغال بعنوان بنگاه های کوچک زودبازده در استان است.

ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۹۵
ایجاد ۳۵۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی ها

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۴۰ فرصت اقتصادی قابل اجرا در وزارت آموزش و پرورش احصا شده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
بیشترین اشتغال تعاونی‌های استان مربوط به حوزه صنعت

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت :بیشترین اشتغال تعاونی‌ها مربوط به حوزه صنعت است.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
وجود یک هزار و ۷۲۱ تعاونی فعال

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از سال گذشته تا امروز بیش از یک‌هزار و ۳۳۴ مورد نظارت از تعاونی‌های استان انجام شده که منجر به شناسایی ۲۰۳ مورد تعاونی غیر فعال و صدور مجوز انحلال ۱۳۸ مورد از این تعداد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
۵.۴ درصد تعاونی‌های کل کشور در استان کرمان

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به تاثیر برجام در حوزه تعاون گفت: از ابتدای سال ۹۴ تا تیرماه همان سال تعداد ۲۷ تعاونی با ۷۳۰ نفر عضو با ۲۹۴ نفر اشتغالزایی در استان تاسیس شده و از ابتدای امسال تا ۲۳ تیرماه تعداد ۸۴ تعاونی با یک هزار ۹۵۸ نفر عضو و اشتغال یک هزار و ۶۳۱ و سرمایه ۲۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
۲۲۵۰۰ فرصت شغلی در تعاونی‌های فعال سمنان ایجاد شد

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: بیش از یک سوم مردم استان سمنان عضو تعاونی‌های فعال این استان هستند.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
ایجاد بیش از ۶۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها در استان هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به ایجاد بیش از ۶۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها در هرمزگان گفت: با راه‌اندازی تعاونی‌های توسعه و عمران به رونق اقتصادی بخش‌های مختلف استان کمک می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
ایجاد تعاونی‌های نسل جدید با رویکرد رقابت‌پذیری

خبرگزاری فارس : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تعاونی‌های نسل جدید با رویکرد رقابت‌پذیری ایجاد خواهند شد، گفت: باید از نوستالوژی بخش تعاون برای ایجاد تعاونی‌های نسل جدید بهره ببریم.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
افتتاح ۵۸۸ طرح تعاونی با اشتغالزایی ۲۰ هزار نفر

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر تعاون از افتتاح ۵۸۸ طرح تعاونی با ظرفیت اشتغال بیش از ۲۰ هزار نفر و ۵۰۰ نفر در هفته تعاون خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
ایجاد بیش از ۱۴ هزار تعاونی در کشور در دولت یازدهم

خبرگزاری میزان : معاون امور تعاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی می گوید از ١٧ مردادماه سال ۱۳۹۲ تاکنون ۱۴هزار و۱۲۶ تعاونی درکشور ایجاد شده است که بخش خدمات با پنج هزار و ٢٨١ تعاونی، کشاورزی با چهارهزارو ۲۶۲ تعاونی و صنعت با سه هزار و ١٩٧ تعاونی به ترتیب در رده های اول تا سوم هستند.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
اشتغال بالای صنعت فرش در سایه محرومیت از بیمه‌های اجتماعی

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل اتحادیه ‌تعاونی‌های فرش دستباف می‌گوید با وجود آنکه صنعت فرش پتانسیل‌ها و ظرفیتهای بالایی برای اشتغالزایی و توسعه صادرات غیر نفتی دارد اما بافندگان و شاغلان این صنعت هنوز از مزایای بیمه‌های اجتماعی که در قانون پیش بینی شده برخوردار نیستند.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
۷۰۰ تعاونی غیرفعال در استان البرز شناسایی شد

خبرگزاری مهر : مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از شناسایی ۷۰۰ تعاونی غیرفعال از در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
۱۴۵ شرکت تعاونی زنان در خراسان جنوبی فعالیت دارد

خبرگزاری تسنیم : دیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی با اشاره به تعداد شرکت تعاونیهای فعال در استان گفت: در حال حاضر ۱۴۵ شرکت تعاونی زنان در خراسان جنوبی فعالیت دارد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
جایگاه تعاون با ادغام در وزارت کار تضعیف شد

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی نسبت به آمارسازی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ایجاد تعاونی‌های جدید انتقاد کرد و گفت: بخش تعاون پس از ادغام در وزارت کار به شدت تضعیف شد و سهم ۲۵ درصدی نیز محقق نشد.

ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۹۵
وجود بیش از ۳هزار تعاونی در زنجان

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سه هزار و ۹۵۰ تعاونی در استان زنجان فعال است.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۵
تصمیمات جدید بورس برای تعاونی‌ها

خبرگزاری مهر : یک مقام مسئول در وزارت کار گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته، شرکت‌ها تعاونی با احراز شرایط می‌توانند شرکت سرمایه‌گذاری یا مادرتخصصی (هلدینگ) در قالب تعاونی تشکیل دهند.

ادامه مطلب ...
۲۵ مرداد ۹۵
فعالیت ۱۰۰ هزار تعاونی در سطح کشور

خبرگزاری فارس : معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی با اشاره به فعالیت ۱۰۰ هزار تعاونی در سطح کشور گفت: زنجان یکی از استان‌های مستعد کشور در بخش تعاون است.

ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۹۵
فعالیت ۲۳۵۳ تعاونی در استان مرکزی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دو هزار و ۳۵۳ تعاونی در استان مرکزی فعال است و در سال جاری ۲۵ تعاونی جدید به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۵
فعالیت ۳۲۵ تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس تعاونی‌های روستایی زنان سازمان تعاون روستائی از فعالیت ۳۲۵ تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.