ساخت رزومه با قالب های حرفه ای

 رزومه چیست؟

برای رزومه تعاریف مختلفی وجود دارد که همه آنها بیانگر یک مطلب مشترک می‌باشد و آن این است که: "رزومه سندی حاوی اطلاعات عمومی، تحصیلات، مشاغل پیشین، توانایی‌ها و تجربیات شما است که به عنوان ابزاری دقیق و ساده جهت معرفی خود به کارفرمایان مختلف ارائه خواهید داد."

 چگونه رزومه بنویسیم؟

 برای نگارش رزومه روش های گوناگونی وجود دارد. روش‌هایی مانند نگارش یک رزومه ساده در نرم افزارهای نگارشی و یا استفاده از قالب‌های مختلف موجود بر بستر اینترنت. اما حرفه‌ترین روش رزومه نویسی را می توان به صورت ساده در سایت «ای استخدام» جست و جو نمود. برای ساختن یک رزومه حرفه ای در «ای استخدام» تنها چند کلیک کافی است. ابتدا در صورتی که هنوز در سایت «ای استخدام» ثبت نام نکرده‌اید، وارد صفحه ثبت نام شده و یک صفحه کاربری برای خود بسازید. سپس وارد صفحه کاربری شده و به بخش تکمیل رزومه بروید و تمام بخش‌های موجود در این صفحه را کامل کنید. پس از آن با انتخاب قالب‌های موجود در سایت اقدام به ذخیره رزومه خود کنید.

مشاهده نمونه رزومه

در صورتی که همچنان در خصوص رزومه نوشتن مشکل دارید و به دنبال نمونه رزومه‌های متنوع مانند: "نمونه رزومه مهندس عمران"، "نمونه رزومه حسابداری"، "نمونه رزومه مهندس معمار"، "نمونه رزومه منشی" و... دارید و نمی‌دانید در هر بخش از رزومه خود باید چه اطلاعات و مهارت‌هایی را وارد نمایید کافی است وارد صفحه نمونه رزومه‌های تکمیل شده بروید و با مطالعه نمونه رزومه‌های رشته‌های مختلف موجود در آن صفحه اقدام به ساخت و تکمیل رزومه شخصی خود نمایید.

  بخش نمونه رزومه‌های «ای استخدام»

آیا هنوز هم در خصوص چگونگی تکمیل یک رزومه مشکل دارید؟ با دریافت فایل راهنمای نحوه نگارش رزومه، به یک رزومه نویس حرفه‌ای تبدیل شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه رزومه چیست، با مهمترین نکات رزومه نویسی آنلاین به شکل رایگان آشنا شوید.

  دریافت فایل راهنمای نحوه نگارش رزومه

سوالات متداول
از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۲٬۶۲۰ نظر برای رزومه ساز آسان «ای استخدام»

 • ا
  ابراهیمن نوروزی
  ۲۵ دی ۱۴۰۰، ۱۳:۲۱
  طراحی . ساخت . راه اندازی . اتوماسیون . مونتاژکار انبوه بردهای الکترونیکی smd و dip .مونتاژ تابلو برق . طراحی و ساخت انواع ترانس کاهنده و افزاینده ....

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ