استخدام استانداری آذربایجان غربی سال ۹۶ (خبر جدید)

۶۲ روز قبل ۳۴۶ نظر

استخدام استانداری آذربایجان غربی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری آذربایجان غربی سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۹ بهمن ۹۶ – ایجاد اشتغال مهمترین اولویت در آذربایجان غربی است

استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به رشد جمعیت بیکار و تحصیل کرده در کشور، اشتغال زایی از برنامه های مهم و اولویت دار دولت است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ بهمن ۹۶ – اشتغال ۹۰۰ نفر با احیای واحدهای تولیدی صنفی نیمه فعال در آذربایجان‌ غربی

معاون امور بازرگانی داخلی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال تعداد ۹۰۰ نفر به سبب احیای واحدهای تولیدی صنفی نیمه فعال در آذربایجان‌ غربی به اشتغال رسیده‌اند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ آبان ۹۶ – ایجاد ۱۴هزار اشتغال در آذربایجان غربی

خبرگزاری مهر :  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: امسال باید ۱۴ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۰ مرداد ۹۶ – ایجاد ۶۵۱ هزار فرصت شغلی در آذربایجان غربی

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل توسعه کارآفرینی و اشتغال آذربایجان غربی گفت:بر اساس برنامه دولت ۶۵۱ هزار فرصت شغلی در استان آذربایجان غربی ایجاد می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ تیر ۹۶ – ایجاد اشتغال برای ۱۸ هزار نفر در آذربایجان غربی

خبرگزاری ایسنا : معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: مجتمع‌های صنفی آذربایجان‌غربی در حال احداث برای ۷ هزار و ۶۷۷ نفر به طور مستقیم و ۱۰ هزار و ۵۸۴ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می‌کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶ – ایجاد بیش از ۸۰۰ فرصت شغلی در بوکان

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بوکان گفت: با توجه به اشتغال جوانان و توجه به معیشت جوانان بیش از ۸۰۰فرصت شغلی درسال گذشته در این شهرستان توسط دولت تدبیر و امید ایجاد شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اریبشهت ۹۶ – اشتغال ۲۳۰۰ نفر در مراکز و مزارع تکثیر و پرورش آبزیان آذربایجان غربی

حبرگزاری ایسنا : مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: در ۴۰۸ مرکز و مزرعه تکثیر و پرورش آبزیان و همچنین منبع آبی فعال در سطح استان، حدود۲۳۰۰ نفر به آبزی پروری اشتغال دارند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸  اسفند ۹۵ – اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری ها بهمن ۹۴ / مشاغل عملیاتی آتش نشانی

طی اطلاعیه ای که توسط اداره کل امور شهری و شوراها منتشر گردید نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری ها بهمن ۹۴ در مشاغل عملیاتی آتش نشانی به شرح ذیل اعلام می گردد
اعلام نتیجه نهایی داوطلبین آزمون استخدامی بهمن ماه ۹۴ شهرداریهای استان آذربایجان غربی در پست های عملیاتی آتش نشانی به تفکیک رشته شغلی و شهر محل خدمت

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ اسفند ۹۵ – زمینه اشتغال ۲۴ هزار نفر در شهرک های صنعتی آذربایجان غربی

خبرگزاری ایرنا : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: زمینه اشتغال ۲۴ هزار نفر در یکهزار و ۲۷۰ شهرک و ناحیه صنعتی این استان فراهم شده و امسال ۶۲۱ هکتار زمین در قالب یکهزار و ۸۵۹ قرارداد به واحدهای صنعتی این استان واگذار شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اسفند ۹۵ – ایجاد امسال بیش از ۱۴ هزار شغل در آذربایجان غربی

بازار کار : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۴ هزار شغل در استان ایجاد و در سامانه مرتبط ثبت شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ آبان – نتایج نهایی پست های اداری آزمون استخدامی بهمن ماه۹۴ شهرداری های استان آذربایجان غربی

نتایج نهایی پست های اداری آزمون استخدامی بهمن ماه ۱۳۹۴ شهرداری های استان آذربایجان غربی اعلام شد

برای مشاهده متن نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۲ آبان ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۳ هزار نفر در مهاباد

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی گفت :در حال حاضر بیش از هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی زمینه اشتغال برای بیش از ۲۳ هزار نفر فراهم شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ مهر ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۸۳ نفر در ارومیه

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در این باره تعداد ۱۹ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در استان صادر و تعداد هفت فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه ثابت ۴۳۶ هزار و ۱۷ میلیون ریال و اشتغال مستقیم ۲۸۳ نفر تمدید یا صادر شده است.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ مهر ۹۵ – اطلاعیه زمان،مکان و نحوه برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون شهرداریهای آذربایجان غربی سال ۹۴

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول و سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی بهمن ماه سال ۹۴ شهرداریهای استان آذربایجان غربی در پست های اداری می رساند ، زمان ، مکان و نحوه مصاحبه تخصصی پست های مذکور به شرح ذیل در تاریخ های یاد شده برابر جدول زمانبندی اعلامی برگزار خواهد شد .

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ شهریور ۹۵ – کشت گلخانه‌ای اشتغال ۴۰ هزار فارغ‌التحصیل کشاورزی آذربایجان‌غربی را فراهم می‌کند‌

خبرگزاری تسنیم: استاندار آذربایجان‌غربی گفت: اجرای طرح و ترویج کشت گلخانه‌ای در استان زمینه ایجاد اشتغال برای حدود ۴۰ هزار فارغ‌التحصیل رشته کشاورزی را فراهم می‌کند.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ شهریور ۹۵ – ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر در صورت جذب سرمایه گذار برای معادن شاهین دژ

خبرگزاری ایسنا: منطقه آذربایجان غربی حسن عباسی در مراسم دیدار مردمی شهر محمود آباد که با حضور استاندار آذربایجان غربی به مناسبت بهره برداری از طرح های هفته دولت برگزار شد گفت:  افتتاح ۴۰ طرح شهرستان در هفته دولت با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال در حوزه گاز و آبرسانی  و آبیاری تحت فشار در سایه اهتمام دولت اتفاق افتاده است.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ تیر ۹۵ – ایجاد دو هزار نفر اشتغال معادن و کارخانه های طلا و سنگ در تکاب

 باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار تکاب گفت: هم اینک دو هزار نفر در معادن و کارخانه‌های طلای آقدره و زره شوران و شرکت‌ها و کارخانه‌های وابسته به آنها و نیز معادن سنگ این شهرستان مشغول به کار هستند.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ خرداد ۹۵ – ۲۰ هزار اشتغال جدید در استان آذربایجان‌ غربی ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با راه‌اندازی طرح ها و واحدهای کنونی استان، ۱۲ هزار در حوزه صنعت و ۸ هزار در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال می‌شود.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ خرداد ۹۵ – برای ۴ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از افتتاح مجتمع پتروشیمی مهاباد به دست رئیس جمهور، مقرر شد صنایع پایین دستی برای جلوگیری از خام‌فروشی در آن ایجاد شود.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۵ – اجرای طرح کارورزی و اشتغال برای ۱۰۰۰ نفر در آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: طرح کارورزی و اشتغال یک هزار نفر در آموزشگاه‌های آزاد و بخش خصوصی تحت نظر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی در سال ۹۵ اجرا می‌شود.
محسن مددی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای وابسته به افراد آن جامعه است، لذا توسعه نیروی انسانی ماهر و کارآمد عامل رشد جامعه‌ای است.
وی با بیان اینکه توسعه منابع انسانی اغلب با برخی از مفاهیم دیگر اشتباه گرفته می‌شود، افزود: پایین بودن شاخص توسعه سرمایه انسانی، بیکاری و آسیب‌های اجتماعی عواملی هستند که مفهوم توسعه انسانی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی با اشاره به افراد نیازمند به اشتغال در جامعه، گفت: کارجوی شهری، کارگران، متقاضیان تسهیلات بانکی و بیمه بیکاری و بیمه مشاغل، زندانیان، دانشجویان، کارجوی روستایی، اصناف، معتادین بهبودیافته، سربازان و هنرمندان نیروی نیازمند کار در جامعه هستند.
وی ادامه داد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، کاهش آسیب‌های اجتماعی، رفاه و عدالت اجتماعی، آماده‌سازی نیروی کار، صیانت از نیروی کار ارتقای مهارت و کمک به اقتصاد خانواده اولویت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در تدوین برنامه‌ها است.
این مسئول بر لزوم تلاش برای بهبود فضای کسب و کار و کارآفرینی اشاره و اضافه کرد: توسعه آموزش اشتغال‌زا و مشاغل خانگی، توسعه آموزش زنان (شهری، روستایی و عشایری)، حضور موثر در عرصه بین‌الملل با توجه به دیپلماسی مهارت و توسعه آموزش‎های مهارتی، علمی و پژوهشی از جمله اقدامات موثر در این عرصه است.
وی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه آموزش‌های مهارتی بخش خدمات را یکی دیگر از روش‌های بهبود فضای کسب و کار دانست و گفت: توسعه آموزش در بخش صنعت و ارتقای بخش کشاورزی همگام با محور توسعه استان و آموزش مبتنی بر کار آفرینی و بازار کار (تولیدمحور) در برنامه کاری مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی قرار دارد.
مددی آموزش گروه‌های آسیب‌پذیر در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی را رمز تحقق عدالت اجتماعی عنوان و ابراز کرد: توسعه، ارتقا و مدیریت منابع مالی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف است.
وی به عناوین پروژه‌های الویت‌دار آذربایجان غربی در سال ۱۳۹۵ اشاره و اعلام کرد: اجرای آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد مشاغل خانگی برای جایگزینی معیشت روستائیان حاشیه دریاچه ارومیه و توانمندی و توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بالاخص در رشته‌های فاقد بازار کار در راس برنامه‎ها است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی از ایجاد و توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای بالاخص در بخش روستایی و اجرای طرح خرید خدمات در راستای حمایت از آن‌ها و تکریم کارآموزان و متقاضیان مهارت‌آموزی از طریق ارائه آموزش‌های رایگان خبر داد.
وی به بهره‌برداری عملی  از تفاهم‌نامه‌های آموزشی در راستای اقتصاد مقاومتی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های آموزشی سایر ارگان‌های دولتی و خصوصی اشاره و اضافه کرد: توسعه آموزش و فرهنگ‌سازی در راستای گردشگری و اکوتوریسم و صنایع‌دستی و توسعه آموزش‌های فناوری‌های پیشرفته از طریق ایجاد و راه‌اندازی کارگاه‌های فناوری‌های نوین و یا تجهیز کارگاه‌های موجود به تناسب رشته‌های مختلف از برنامه‎های مهم قابل اجرا در سال ۹۵ است.
این مسئول از اجرای طرح کارورزی و اشتغال یک هزار نفر در آموزشگاه‌های آزاد و بخش خصوصی تحت نظر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی خبر داد و گفت: ایجاد سازوکارها و بسته‌های حمایتی در آموزشگاه‌های آزاد در واگذاری زمین‌های آموزشی به قیمت‌های مصوب برای ایجاد مجتمع‌های آموزشی آزاد تحت نظر این نهاد جزو برنامه‌های پیش‌بینی شده برای امسال است.


 نتایج استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان غربی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ – ایجاد اشتغال برای بیش از سیزده هزار نفر در آذربایجان غربی     

 باشگاه خبرنگاران جوان : برای بیش از ۱۳ هزار نفر در آذربایجانغربی امسال شغل ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجانغربی در مهاباد گفت : تاکنون برای ۱۳ هزارو۲۰۲ نفر از افراد جویای شغل و واجد شرایط در آذربایجان‌غربی اشتغال ایجاد شده است.
نقی زاده افزود: اشتغال ایجاد شده در رشته های فنی ومهندسی،علوم انسانی،علوم پایه و کشاورزی،دامپزشکی و بقیه رشته ها بوده است.
وی اضافه کرد: در۱۰ ماه گذشته ۱۲ هزار و ۴۳۷ نفر در کاریابی‌های آذربایجانغربی برای یافتن شغل مورد نظر خودثبت نام کرده‌اندکه از این تعداد۴۱۶۷ نفرخانم و۸۲۷۰ نفرآقا بوده اند.
نقی‌زاده گفت: تعداد شش هزار و ۸۰۸ نفر از جویندگان کار دیپلم و زیر دیپلم و تعداد پنج‌هزار و ۶۲۹ نفر از جوینگان کار بالای دیپلم بودند.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


 آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان آذربایجان غربی

استانداری آذربایجان غربی برای تامین نیروی انسانی شهرداریهای خوی- سلماس- سردشت- فیرورق- اشنویه- بوکان- سیه چشمه- سیلوانا-قوشچی-بازرگان-پلدشت در مشاغل اداری و عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و مصوبه شماره۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور , در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی , مصاحبه ،آزمون عملی(صرفآ درمشاغل آتش نشانی) و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

ردیفرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
کاردان آتش نشانخوی( ۸ نفر)سلماس ( ۲نفر )۱۰مرددارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای ، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است .
راننده وسائط نقلیه تندروی سنگینخوی ( ۳ نفر )بازرگان ( ۳ نفر) فیرورق ( ۱ نفر)۷مرددارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات کامل متوسطه -فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است .
متصدی آمار و اطلاعاتسیه چشمه۱مردزندارا بودن مدر ک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایشها ) – مهندسی فناوری اطلاعات – مهندسی صنایع کلیه گرایش ها
کاردان امور رایانهسلماس۱مردزندارا بودن مدر ک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایشها ) – مهندسی فناوری اطلاعات – مهندسی صنایع کلیه گرایش ها
کارپردازسلماس ( ا نفر )خوی ( ۱ نفر ) سردشت (۱ نفر )۳مرددارا بودن مدر ک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های مدیریت بازرگانی – مدیریت مالی- امور اداری و مدیریت – مدیریت دولتی – حسابداری – اقتصاد- کاربرد کامپیوتر در امور مالی
انباردارسلماس۱مرددارا بودن مدر ک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های مدیریت بازرگانی – مدیریت مالی- امور اداری و مدیریت – مدیریت دولتی – حسابداری – اقتصاد- کاربرد کامپیوتر در امور مالی
کارشناس آموزشسلماس۱مرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث- آتش نشانی و خدمات ایمنی – حفاظت و بهداشت کار- مدیریت عملیات و امداد و نجات – مدیریت امداد و سوانح- مهندسی برق( کلیه گرایشها) – مهندسی مکانیک ( کلیه گرایشها )
مسئول دفترسردشت۱مرددارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایشها ) – حقوق (کلیه گرایشها )- مهندسی صنایع ( کلیه گرایشها )- مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایشها ) – مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات
کارشناس روابط عمومیسردشت۱مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی – مطالعات فرهنگی و رسانه – علوم ارتباطات اجتماعی – علوم ارتباطات –ارتباط تصویری- مدیریت رسانه
کارشناس امور فرهنگیسردشت۱مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی امور فرهنگی – امور فرهنگی – پژوهشگری علوم اجتماعی – برنامه ریزی علوم اجتماعی- علوم سیاسی و روابط بین الملل – زبان و ادبیات فارسی
حسابدارسردشت ( ۱ نفر )اشنویه ( ۱ نفر ) بوکان ( ۱ نفر ) پلدشت ( ۱ نفر )۴مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حسابداری ( کلیه گرایشها )
جمعدار و امین اموالفیرورق ( ۱ نفر )۱مردزندارا بودن مدر ک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های مدیریت بازرگانی – مدیریت مالی- امور اداری و مدیریت – مدیریت دولتی – حسابداری – اقتصاد- کاربرد کامپیوتر در امور مالی
کارشناس عمرانسردشت ( ۱ نفر )اشنویه ( ۱ نفر ) بوکان ( ۲ نفر )سیه چشمه ( ۱ نفر )۵مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش مهندسی و مدیریت ساخت- گرایش سازه – گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی- عمران ) – مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
کارشناس خدمات شهریسردشت ( ۱ نفر )۱مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت محیط- محیط زیست – مهندسی محیط زیست- مهندسی فضای سبز- برنامه ریزی شهری و منطقه ای- باغبانی – زراعت و اصلاح نباتات
کارشناس محیط زیستسردشت۱مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت محیط- محیط زیست – مهندسی محیط زیست- مهندسی فضای سبز- برنامه ریزی شهری و منطقه ای- باغبانی – زراعت و اصلاح نباتات
متصدی امور دبیرخانه شورافیرورق ( ۱ نفر )۱مردزندارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری ( کلیه گرایش ها ) – کامپیوتر ( کلیه گرایشها ) – فناوری و اطلاعات – فناوری اطلاعات و ارتباطات- مدیریت ( کلیه گرایشها )
متصدی امور دفتریفیرورق۱مردزندارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری ( کلیه گرایش ها ) – کامپیوتر ( کلیه گرایشها ) – فناوری و اطلاعات – فناوری اطلاعات و ارتباطات- مدیریت ( کلیه گرایشها )
کارشناس شهرسازیفیرورق۱مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی- برنامه ریزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
کارشناس فضای سبزسیه چشمه ( ۱ نفر )۱مردزندارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کشاورزی ( کلیه گرایشها) – معماری منظر – مهندسی فضای سبز
کارشناس نقشه برداریبوکان۱مرددارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران گرایش ( نقشه برداری – فتوگرامتری و سیستمهای جغرافیایی GIS –مهندسی نقشه برداری – نقشه برداری هوایی

الف-شرایط عمومی
۱. داشتن حداکثر سی وپنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام برای پست های اداری. حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲-داشتن تابعیت ایران
۳-دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (داوطلبان رشته شغلی آتش نشان وآتش نشان راننده بامعافیت پزشکی مجاز به شرکت درآزمون نمی باشند)
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۶-نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷-داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود
۸- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
تبصره ۱- داوطلبین رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای رشته شغلی کاردان آتش نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو یا پایه سه در زمان ثبت نام باشند .
تبصره ۲- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است .
تبصره ۳- کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداری ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمانهای آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند ، می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در رشته شغلی کاردان آتش نشان شرکت نمایند .
تبصره ۴- داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند .
ب- شرایط اختصاصی
۲. داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی نمی باشند .
۳. داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی می بایست علاوه بر آزمون تخصصی در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند .
۴. داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند .
۵. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی استانداری یا شهرداری کلانشهر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداریها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر اقدام نمایند . عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد .
۶. موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب-اعضای خانواده شهدا ، آزادگان ، مفقودالاثر ها ، جانبازان ، شامل ( همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر ) تا میزان ۵ سال .
ج- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت های دولتی ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکتهای بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون برا آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها . لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادیکه در شرکتهای طرف قرارداد شهرداریها قرار دارند ، مشمول این بند نمی باشند ، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری و یا سازمانهای آتش نشانی اشتغال داشته اند .
تبصره: طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.
۷- داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر می باشد .
*شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
*داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی – راهنمایی – دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
*داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند . پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .
تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشور در زمان ثبت نام می باشد .
تبصره ۲- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد ، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود .

ج- ثبت نام ومدارک مورد نیاز
۱. داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری و یا شهرداری کلانشهر و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
۲. شروع ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۴/۹/۲۲ به مدت ۱۰ روز می باشد.
۳. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴. واریز وجه مبلغ ۳۰۰۰۰۰ریال (سی هزار تومان) به حساب شماره ۱۲۰۲۱۴۱۵۰۸ بانک تجارت به نام سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی .( ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) واطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاپس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵. کارت ورود به جلسه آزمون استخدام ۹۴/۱۰/۰۹ از طریق وب سایت استانداری.به داوطلبان ارائه می شود
۶. زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۴ /۱۰/۱۱ ساعت ۹ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .
مدارک موردنیاز جهت اسکن درسایت ثبت نام به شرح زیر میباشد:
مدارک موردنیاز جهت اسکن درسایت ثبت نام به شرح زیر میباشد:
۱. تکمیل فرم درخواست شغل
۲. تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۳. تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورتداشتن توضیحات کلیه صفحات)
۴. تصویر کارت ملی ( پشت و روی کارت )
۵. تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت
۶. مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداریها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها
۷. مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی ( قهرمان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور )
۸. تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین در پست آتش نشان راننده سنگین .
د-مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می باشد .

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

ه-اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی درسایت رسمی استانداری یا شهرداری کلانشهر بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
و-تذکرات
۱- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان ، خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و حد نصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل آزمون عملی را با موفقیت طی نموده باشد ، انجام خواهد شد .
۲-معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب امتیاز لازم ودارابودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره نهایی از۳% سهمیه قانونی مربوط از مجموع سهمیه های استخدامی استان برخوردار خواهند بود.
۳- استانداری و یا شهرداری کلانشهر می تواند حداکثر ده درصد (۱۰%) نیازهای استخدامی شهرداریها در پست های آتش نشانی را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آیین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران ( قهرمانان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور ) که به تائید وزارت ورزش و جوانان می رسد ، در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد .
۴- داوطلبان شاغل در شهرداریها یا سازمانهای آتش نشانی شهرداریها ، در شهر ، شهرستان و استان مورد تقاضا ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی شهرداریها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند .
۵- دهیاران و شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یاسازمان های وابسته ، افراد بومی شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت برخوردارند .
۶- در مشاغل آتش نشانی امتیاز آزمون تخصصی با « ضریب ۱ » و امتیاز آزمون عملی با « ضریب ۲ » محاسبه شود . درمشاغل اداری امتیاز آزمون تخصصی با ضریب۲ وامتیاز مصاحبه با ضریب۱ محاسبه می شود.
۷- در صورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری ، شهرستان و استان می باشد .
۸- داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را به استانداری یا شهرداری کلانشهر برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند . پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد .
۹- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد .
۱۰- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد . افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند .
۱۱- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه،آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت .

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آگهی استخدام در سایت استانداری اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

وبسایت: ostan-ag.gov.ir
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

346 نظر برای «استخدام استانداری آذربایجان غربی سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. حمید

  باسلام
  میشه وقت دقیق آژمون و زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه رو اعلام کنین؟؟؟؟
  ممنون میشم
  باتشکر از زحمتاتتون.و از جوابگویی به سوالاتمون

  پاسخ
 2. حمید

  با سلام
  من کاردان آتش نشانی ثبت نام کردم لطفا ج بدین سوالات عمومی هم بخونم یا فقط تخصصی
  تخصصی چی بخونم؟؟؟
  ممنون میشم در اسرع وقت ج بدین.چون من واسه همش وقت گذاشتم
  با تشکر از زحمتاتون

  پاسخ
  • پشتیبان یک

   با سلام

   حمید عزیز طبق متن آگهی :-مواد آزمون تخصصی
   آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می باشد

   پاسخ
 3. محسن

  سلام خسته نباشین لطفا سوالمو جواب بدین من فوق دیپلم ITهستم واسه کاردان امور رایانه ثبت نام کردم چه منابعی باید بخونم عمومی یا تخصصی ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 4. سجاد

  سلام چرا در شهرداری آذربایجان غربی هیچ خبری از استخدام رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری نیست بابا عیب داره 30نفر حسابدار استخدام کنید اونوقت از رشته های تخصصی استخدام نکنید

  پاسخ
 5. سعید

  با سلام و خسته نباشید – ببخشید سوال من اینه که آیا شغل جمعدار و امین اموال همان مسئول خدمات مالی هستش؟ تو بعضی از سایتا نوشته همونه ولی بعضیشون نه. بعدشم اینکه میشه موواد آزمون استانداری فارس رو تقریبا با بقیه استانا یکی دونست؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.