استخدام استانداری زنجان سال ۹۸ (اعلام نتایج)

۱۲ روز قبل ۱۸۱ نظر

استخدام استانداری زنجان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدام استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

  • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری زنجان سال ۹۷ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

خبر 10 آذر 98 - اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی جذب کارشناسان برای دهیاریهای تابعه استان زنجان در سال 1398

 به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی جذب کارشناسان برای دهیاریهای تابعه استان زنجان می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با توجه تاریخ، زمان و مکان درج شده در کارنامه خود، برای بررسی مدارک مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل شناسنامه و کارت ملی

۲- اصل مدرک تحصیلی

3- اصل کارت پایان خدمت(برای آقایان)

4- مدارک دال بر تاییدیه سهمیه ایثارگران و معلولان

5- مدارک مثبته دال بر سابقه کار به همراه سابقه بیمه مهر شده

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ آبان ۹۸ - اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص آزمون استخدامی جذب کارشناسان برای دهیاری‌های تابعه استان زنجان

 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی جذب کارشناسان برای دهیاری‌های تابعه استان زنجان میرساند، داوطلبان گرامی می‌توانند با مراجعه به سامانه www.hrtc.ir و انتخاب نام آزمون «آزمون استخدامی جذب کارشناسان برای دهیاری‌های تابعه استان زنجان» و ورود به پروفایل خود، کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

چنانچه هر یک از داوطلبان به دلیل در اختیار نداشتن کد رهگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمیشود، با مراجعه به سامانه www.hrtc.ir و با کلیک بر روی نام آزمون و سپس بخش «بازیابی کدرهگیری»، با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه خود نسبت به بازیابی کدرهگیری اقدام نماید.

داوطلبان گرامی به موارد زیر توجه داشته باشند:

۱. در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودند، ضروری است روز پنجشنبه ۱۶ آبان‌ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در باجهرفع نقص، که آدرس آن در ذیل این صفحه ذکر شده است، مراجعه نمایند.

۲. چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد عکس بودن، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و ... میباشد، ضروری است روز پنجشنبه ۱۶ آبان‌ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در باجهرفع نقص، که آدرس آن در ذیل این صفحه ذکر شده است، مراجعه نمایند.

آدرس باجه رفع نقص : زنجان - اراضی پایین کوه - بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی - جنب میدان شورا - مجتمع جهاد دانشگاهی

خبر ۱ آبان ۹۸ - تمدید ثبت‌نام آزمون جذب کارشناسان برای دهیاری‌های تابعه استان زنجان

 پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون آزمون جذب کارشناسان برای دهیاری‌های تابعه استان زنجان، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در امتحان مذکور می‌رساند، با توجه به درخواست داوطلبان و به منظور رفاه حال زائرینی که در ایام اربعین حسینی به زیارت عتبات عالیات مشرف شده‌اند، مهلت ثبت‌نام در این آزمون تا تاریخ ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ تمدید شده است.

خبر ۲۰ مهر ۹۸ - اطلاعیه در خصوص آزمون جذب کارشناسان برای دهیاریهای تابعه استان زنجان آبان ماه ۱۳۹۸

استانداری زنجان، با استناد به آ˻ن نامه استخدامی دهیار یها و مجوز شماره ۷۳۰۹ مورخ ۱۸/ ۱۲/ ۹۸ معاونت امور دهیاریهای سازمان شهرداریها و دهیاریهای به منظو ر تامین نیروی انسانی مورد نیاز بخشی از دهیاریهای استان زنجان از بین افراد واجد شرایط به صورت قرارداد کار معین، از طریق برگزاری آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه ، پس از طی مراحل گزینش و حراست، نیرو می پذیرد .
ثبت نام این آزمون از روز دوشـنبه ۲۲/۷/ ۹۸ از طریق سـایت مرکز آزمون جهاد دانشـگاهی آغاز می شود و دفترچه راهنمای آزمون نیز بر روی سایت قرار خواهد گرفت

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ اسفند ۹۷ - تاکید استاندار زنجان بر حفظ سرمایه‌گذاری و اشتغال نساجی

استاندار زنجان گفت: با توجه به اینکه ۱۴ درصد اشتغال استان با ۷ هزار و ۹۹ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری مربوط به صنعت نساجی است که باید برای جلوگیری از تکرار تجارب تلخ گذشته و حفظ سرمایه‌گذاری و مشاغل ایجاد شده در این بخش، برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ دی ۹۷ - تثبیت و ایجاد ۳۶ هزار شغل در استان زنجان

استاندار زنجان گفت: از محل ۱۴۰۰میلیارد تومان اعتبارات تبصره۱۸ قانون بودجه، ۳۶ هزار شغل در استان تثبیت و ایجاد خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی شامگاه سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران، به جلسه شورای اطلاع‌رسانی اشاره کرد و افزود: جلسات شورای اطلاع‌رسانی باید بر اساس دستورالعمل تشکیل شود و می‌توان وارد موضوعات راهبردی شد که به نظر می‌رسد نتایج بهتری خواهد داشت.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ مهر ۹۷ - اجرا شدن ۷۵۵ طرح اشتغالزایی در روستاهای زنجان 

مدیرکل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان زنجان از ایجاد یک هزار و ۸۷۳فرصت شغلی برای روستائیان در استان زنجان خبر داد و گفت: برای تحقق این امر مهم در روستاها ۷۵۵ طرح اجرا شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ شهریور ۹۷ - ۵۴۸۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در زنجان پرداخت می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از هدف گذاری برای ایجاد بیش از ۱۴ هزار فرصت شغلی در سال جاری در این استان خبر داد و گفت: به این منظور پنج هزار و ۴۸۲ میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به متقاضیان در نظر گرفته شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ شهریور ۹۷ - وجود ۶۰ نوع شغل در روستاهای استان زنجان

مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان از وجود ۶۰ نوع شغل در روستاهای استان زنجان خبر داد و گفت: تا پایان سال با ارائه تسهیلات ۴۰ نوع شغل دیگر به روستاهای استان اضافه می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ مرداد ۹۷ - ایجاد ۲۲ هزار و ۳۷ هزار شغل در استان زنجان

مدیرکل اقتصادی استانداری زنجان گفت: هدف‌گذاری اشتغال در استان زنجان ۲۷ هزار شغل بود که ۲۲ هزار و ۳۷ هزار شغل در استان ایجاد شد و این به‌نوبه خود این عملکرد خوبی برای دولت است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ مرداد ۹۷ - ایجاد ۱۵۲هزار فرصت شغلی در استان زنجان

۲۳هزار میلیاردریال تسهیلات برای ایجاد۱۵۲هزار فرصت شغلی در سال گذشته از طریق کمیته امداد در سطح کشور بعنوان تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پرداخت شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ خرداد ۹۷ - هدف گذاری ۳۷ هزار فرصت شغلی برای استان زنجان

هدف گذاری ۳۷ هزار فرصت شغلی در سال جاری، ایجاد اشتغال باتکیه بر منابع بانکی و توجه به ظرفیت های مغفول حوزه اشتغال از جمله موضوع های مورد تاکید در جلسه کار گروه اشتغال روز شنبه استان زنجان بود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ اسفند ۹۶ - تحقق ۸۲ درصدی سهم اشتغال زنجان

خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان با اشاره به اقدامات استان در حوزه اشتغالزایی و سهم هریک از بخش های کشاورزی، صنایع و خدمات در این مهم گفت: ۸۲ درصد از سهم پیش بینی شده استان زنجان محقق شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ اسفند ۹۶ - ایجاد ۱۰ هزار و ۶۴۵ اشتغال در بخش صنعت، معدن و تجارت زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماهه امسال، ۱۰ هزار و ۶۴۵ فرصت شغلی جدید در این استان ایجاد یا از ادامه فعالیت آنها صیانت شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ بهمن ۹۶ - ایجاد ۲۶۶۹شغل در شهرستان ابهر

فرماندار ابهر گفت: طی مدت زمان فعالیت دولت یازدهم ۲ هزار و ۶۶۹ شغل در شهرستان ابهر ایجاد شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ مهر - پیش بینی ۲۳۰۰ شغل در حوزه فناوری اطلاعات برای استان زنجان

خبرگزاری تسنیم :قائم مقام کار و رفاه اجتماعی استان زنجان کشاورزی، ساختمان، گردشگری، آی.تی و سلامت را از رسته‌های منتخب بخش اشتغال استان زنجان خواند و گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ شغل در حوزه فناوری اطلاعات برای استان زنجان پیش‌بینی شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۳ مهر - پیش بینی ایجاد ۱۷ هزار و ۶۹۶ شغل در زنجان

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با برنامه ریزی برای اشتغالزایی بخش های مختلف در این استان، امسال می توان در قالب رسته های مختلف برنامه اشتغال فراگیر برای ۱۷ هزار و ۶۹۶ نفر اشتغالزایی کرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ شهریور ۹۶ - اشتغال نزدیک ۹ هزار نفر در بخش صنعت زنجان طی چهار سال گذشته

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با صدور ۵۵۲ پروانه بهره برداری طی چهار سال گذشته، از سال ۹۲ تا سال جاری برای هشت هزار و ۹۷۴ نفر در بخش صنعت این استان اشتغالزایی شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ مرداد ۹۶ - ایجاد ۷۶۰ فرصت شغلی در استان زنجان پیش‌بینی شده است

خبرگزاری مهر : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برنامه جامع اشتغال فراگیر در کشور، گفت: ایجاد ۷۶۰ فرصت شغلی در استان زنجان پیش‌بینی شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ مرداد ۹۶ - ایجاد هفت هزار و ۴۹۲ شغل در بخش تولید زنجان

حبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس هدفگذاری های انجام شده در قالب طرح اقتصاد مقاومتی در بخش های صنعت، معدن، فرش و طرح رونق برای هفت هزارو ۴۹۲ نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ اردیبهشت ۹۶ - افزایش تولید و ایجاد اشتغال، اولویت استان زنجان است

خبرگزاری مهر : استاندار زنجان گفت: دستیابی به توسعه، افزایش تولید و ایجاد اشتغال، اولویت مدیریت استان زنجان است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ فروردین ۹۶ - رشد اشتغال در شهرستان زنجان

خبرگزاری مهر : فرماندار زنجان به وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان اشاره کردو گفت: خوشبختانه وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان نسبت به بقیه شهرستانهای استان بد نیست و رو به رشد است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

سوالات متداول

چگونه در استانداری ها استخدام شویم ؟

استخدام در استانداری ها از طریق آزمون می باشد و مشخص نمیباشد آزمون جدید در چه تاریخی برگزار خواهد شد به محض اعلام در وب سایت «ای استخدام» اطلاع رسانی خواهد شد.

چگونه از زمان استخدام استانداری ها مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی استانداری ها چیست ؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه استانداری ها آماده شوم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۱۸۱ نظر برای استخدام استانداری زنجان سال ۹۸ (اعلام نتایج)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید