کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

سوالات متداول

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

ویرایشهای بعدی کتاب رایگان میباشد یا باید هزینه پرداخت کنیم؟

تمام ویرایشهای جدید کتاب شامل اضافه شدن آزمونها و مطالب آموزشی و ... کاملا رایگان به خریداران قبلی ارسال میشود.

این کتاب شامل آزمونهای چه سازمانهایی میباشد؟

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6، آموزش و پرورش سالهای 89 و 94 و 95 و 96 و 97، وزارت نیرو سالهای 94 و 96 و 97، قوه قضاییه سال 96، بانک گردشگری سال 96، دانشگاههای افسری سال 96، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال 95، تامین اجتماعی سالهای 93 و 94، دستیاران ستادی سال 94، دیوان محاسبات سال 94، بانک صادرات سال 94، بانک ملت سال 94، راه آهن سال 94، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال 93، بانک مهر اقتصاد سال 93، بانک سپه سال 93،شهرداری ها و استانداری ها سالهای 90 و 91 و 92

این کتاب به تنهایی برای آزمون استخدامی کافیست؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، بهترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی میباشد که شما را در شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود - آشنایی با سوالات آزمونها - سنجش میزارن دانش و ... یاری میرساند.

سوالات کتاب چه تعداد میباشد ؟

تعداد سوالات کتاب الکترونیکی 2711 سوال که 1553 سوال استخدامی سازمان سنجش و 1158 سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : 324 سوال - هوش و استعداد تحصیلی : 365 سوال - ICDL و کامپیوتر : 345 سوال - معارف اسلامی : 457 سوال - زبان و ادبیات فارسی : 478 سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : 381 سوال - زبان انگلیسی : 361)

۱٬۱۹۷ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

  • پشتیبان سه
   با سلام
   کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
   با تشکر
   پاسخ
      • پشتیبان سه
       با سلام
       کاربر گرامی با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.
       با تشکر
       پاسخ
       • پشتیبان سه
        با سلام
        کاربر گرامی این کتاب شامل سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6، آموزش و پرورش سالهای 89 و 94 و 95 و 96 و 97، وزارت نیرو سالهای 94 و 96 و 97، قوه قضاییه سال 96، بانک گردشگری سال 96، دانشگاههای افسری سال 96، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال 95، تامین اجتماعی سالهای 93 و 94، دستیاران ستادی سال 94، دیوان محاسبات سال 94، بانک صادرات سال 94، بانک ملت سال 94، راه آهن سال 94، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال 93، بانک مهر اقتصاد سال 93، بانک سپه سال 93،شهرداری ها و استانداری ها سالهای 90 و 91 و 92 می باشد
        با تشکر
        پاسخ
       • محسن
        سلام ادمین این کتاب بصورت پستی شما میفرستین ؟ و دیگه اینکه لینک منابع تخصصی هنر آموز الکتروتکنیک را هم میخواستم ممنون
        پاسخ
        • پشتیبان سه
         با سلام
         با سلام
         کاربر گرامی کتاب به محض خرید لینک دانلود فعال میشود وعلاوه بر آن به آدرس ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد
         و در خصوص منابع آزمون، منابع را هیچ سازمانی اعلام نمی کند. بطور کلی برای دروس عمومی کتب دبیرستان و دانشگاه و برای دروس تخصصی کتابها و جزوه های دانشگاهی بهترین منبع می باشد. همچنین برای مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی کاربران از این صفحه استفاده نمایید و یا از کاربران در قسمت دیدگاهها راهنمایی بگیرید.
         موفق باشید
         پاسخ
         • مدیر
          با سلام
          کاربر گرامی همانطور که در صفحه قید شده ویرایشهای بعدی رایگان ارسال میشود پس تفاوتی در زمان خرید ندارد و در صورت ارائه ویرایش جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد
          با تشکر
          پاسخ
         • محسن
          باسلام
          ادمین گرامی من خواستم بسته را بگیرم ولی سوالهای فراگیر هفتم نبود توش کی سوالهای جدید را میزارین
          با تشکر
          پاسخ
          • مدیر
           با سلام
           کاربر گرامی به محض تعبیه سوالات فراگیر هفت همانطور که در صفحه قید شده ویرایش جدید رایگان به تمام خریدارهای نسخه فعلی ارسال خواهد شد
           با تشکر
           پاسخ
           • پشتیبان سه
            با سلام
            کاربر عزیز همه ی کاربران در صفحه ای که مورد نظرشون هست در حال تبادل اطلاعات می باشندو تعداد این صفحات کم نیست. لطفا به صفحه ای که نیاز به تبادل اطلاعات دارید مراجعه فرمایید
            با تشکر
            پاسخ
           • زهرا
            سلام
            لطفا برای استخدامی آموزش پرورش -دبیری ورزش منابع رو معرفی میکنید؟
            برای هر درس بهترین منبع رو
            چون از هرکی میپرسم از یه کتاب 5تا منبع معرفی میکنن نمیدونم کدومشو بخونم
            با توجه به اینکه شاغل هستم و وقتم کمه برای درس خوندن ، کدوم منبع برای هر درس تخصصی بهتره
            ممنون میشم راهنمایی کنید
            پاسخ
            • پشتیبان سه
             با سلام
             کاربر عزیز منابع را هیچ سازمانی اعلام نمی کند. بطور کلی برای دروس عمومی کتب دبیرستان و دانشگاه و برای دروس تخصصی کتابها و جزوه های دانشگاهی بهترین منبع می باشد. همچنین برای مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی کاربران از این صفحه استفاده نمایید و یا از کاربران در قسمت دیدگاهها راهنمایی بگیرید.
             موفق باشید
             پاسخ
            • فرزاد
             با سلام من یک سوال داشتم. آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی که میگیرن مثله همین ششمین آزمون که در اسفند ماه97 برگزار شد. در صورت استخدام شدن آیا رسمی هست استخدام و اصلا آیا ارزش ثبت نام و پیگیری برای استخدام دارن؟ ویا استخدام به صورت موقتی هستن؟
             پاسخ
             • هستی
              استخدامای فراگیر اکثرا رسمی هستن مگه اینکه موردای جزیی که خودشون اعلام کرده باشن مثلا واسه فراگیر 6م امورمالیاتی قراردادی و پیمانی بود
              پاسخ
             • مهسا
              سلام
              وقت بخیرر
              واسه ی آزمون پتروشیمی من دنبال یه منبع میگردم
              آیا شما منبعی دارید تهیه کنم؟ کتابی که شما تهیه کردین شامل سوالات پتروشیمی نیست.
              ممنون میشم پاسخ بدید
              پاسخ
              • صفری
               سلام من میخام بسته رو بخرم اما به دلیل قطعی سایت های خارجی دسترسی به ایمیلم ندارم امکانش هست جور دیگه ای برام ارسال بشه ممنون فقط زودتر جواب بدید تا آزمون چیزی نمونده
               پاسخ
               • مدیر
                با سلام
                کاربر گرامی کتاب به محض خرید لینک دانلود فعال میشود و اصلا نیازی به ایمیل نیست در صورتی که موفق به دانلود نشدید نیز لینک دانلود به ایمیل و شماره همراه ذکر شده در هنگام خرید ارسال میشود
                با تشکر
                پاسخ
               • فاطمه خانم
                سلام
                من این جزورو خریدم و دارم استفاده میکنم و واقعا راضیم، خیلی کامل و همه مطالب رو غالبا پوشش داده
                فقط ذر بخش اطلاعات عمومی، ایا اطلاعات ب روز هست؟ چون مثلا من بصورت نمونه ،سازمان اکو رو تو نت دیدم، اعضاش با چیزی ک تو جزوه هست متفاوته
                چطور ممکنه؟
                پاسخ
               • Hosseini
                سلام وقتتون بخیر. یه جزوه هست از ای استخدام که انگار قدیمی تر هست و 961 صفحه ست، یکی از دوستام برام فرستاد و تو خیلی از سایت های و کانال ها میشه راحت پیداش کرد و دنلودش کرد.
                می خواستم ببینم ایا شما هنوز بهره مالی از این جزوه دارید و بابت استفاده از اون باید هزینه پرداخت کنم؟ ینی دانلودش غیرقانونی و غیر شرعیه؟ یا اینکه چون مال قبله خودتون هم مشکلی با انتشارش ندارین؟ اگه نیاز به پرداخت هزینه هست بفرمایید که چقدره هزینه ش؟
                (البته این جزوه اونی نیست که الان توسایت گذاشتید با قیمت24 تومن)
                ممنون میشم اگه سریعتر پاسخ بدید
                پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر گرامی با سپاس از حسن نیت شما، مجموعه ای استخدام فقط در صورت خرید از خود وب سایت راضی به مطالعه کتاب توسط خریداران میباشد تا زحمت کسانی که در جمع آوری بسته تلاش کرده اند هدر نرود، و علاوه بر این موضوع ارسال ویرایش رایگان و پشتیبانی فقط در صورت خرید از وب سایت صورت میگیرد و استفاده های این چنینی شامل ارسال ویرایش رایگان و ... نمیباشد و باقی موارد به خود شما و وجدانتان بستگی دارد
                 با تشکر
                 پاسخ

                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید