ثبت نام ۱۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری

۷۲۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری شبستان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود کادر پرستاری در بیمارستان ها به علت کمبود پرستار نیست، در حال حاضر ۸۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری ثبت نام کرده اند.
به گزارش خبرنگار شبستان، محمد شریفی مقدم، قائم مقام رییس سازمان نظام پرستاری در نشست خبری همایش نقد طرح تحول نظام سلامت گفت: وزارت بهداشت از ابتدا به دنبال استخدام پرستار نبود و سنگینی طرح تحول نظام پرستاری را به دوش پرستاران انداخت.
وی با بیان اینکه بیمارستان ها با هزینه دولت ساخته می شوند و وسایل و تجهیزات مورد نیاز نیز از هزینه های دولتی تهیه می شود و حقوق کارکنان بیمارستان نیز توسط دولت پرداخته می شود، افزود: ۷۰درصد سود حاصل از فعالیت بیمارستان ها به اعضای هیات علمی پرداخت می شود و هنوز در بیمارستان های دولتی ما شاهد کیفیت مطلوبی نیستیم.
علی محمد آدابی، رییس سازمان نظام پرستاری نیز در این نشست خبری گفت: همایش نقد طرح تحول نظام سلامت با هدف نقد این طرح در سالگرد شروع طرح تحول نظام سلامت دوشنبه ۲۰ اردیبهشت در کانون پرورش فکری برگزار می شود.
وی با انتقاد از اینکه این طرح با اصلاح وضعیت هتلینگ بیمارستان ها شروع شد، گفت: این کار با ظاهرسازی در بیمارستان های دولتی همراه بود و قرار بود هر هشت دقیقه یک بیمار ویزیت شود که در واقعیت این امر اتفاق نیفتاده است.
آدابی افزود: در این طرح تعرفه های پزشکی به ناگهان ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصد افزایش یافت که این رشد غیرمتعارف رشدی بود که باید طی ۱۵ تا ۲۰ سال آینده اتفاق می افتاد و مردم هم اکنون حق ویزیت را به نرخ ۲۰ سال آینده می پردازند.
وی خاطرنشان کرد: به عقیده ما تعرفه های پزشکی باید به وضعیت قبل برگدد و باید طرح پزشک خانواده را احیا کرد هرچند برخی در وزارت بهداشت مخالف این امر هستند.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام پرستار اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری اینجا کلیک نمایید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

4 نظر برای «ثبت نام ۱۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری»


 1. سمانه

  چرا برای هر حومه و منطقه از بومی خود اون‌ناحیه استفاده نمیکنید ‌ک مجبور به انتقال اون‌نیروها بشید شاید واقعا یک پرستاردچار یک مشکل حادشده باشه ک‌ب ملزم بشه به شهرش برگرده چرا رسیدگی نمیکنند

  پاسخ
 2. نسترن

  با سلام
  چرا پرستاران قراردادی که چندین سال سابقه کار دارند را مستقیما پیمانی نمیکنید؟
  چرا دائم با آزمون ؟ پرستاران طرحی اطلاعاتشان بروز تر است
  حق ما ضایع میشه اینجوری؟

  پاسخ
 3. بهیار۸۹

  سلام ، چرا هیچ کس بفکر جذب واستخدام بهیاران باسابقه وبیکار که چهارسال درس خواندن ومدرک گرفته نیست لطفا جهت شرکت در دانشگاه پرستاری بدون کنکور نیز مجوز بدین بخدا چهارسال درس خواندن ومدرک دیپلم بهیاری داده تمام درسهای پرستاری بخدا ظلمه لا اقل بدون کنکور مارا در داشگاه ثبت نام کنید تا بتونیم لیسانس پرستاری را بگیریم با وجود مهارت وسابقه همچنان بیکاریم

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.