اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۷ (خبر جدید)

۶ روز قبل ۳۱ نظر

آخرین اخبار استخدام پرستاران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام پرستاران اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار استخدام پرستاران موجود در این صفحه :


۲۱ فروردین ۱۳۹۸
کمبود پرستار در بیمارستان های تامین اجتماعی جبران می شود
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: ۱۵ هزار پرستار در بیمارستان های تامین اجتماعی مشغول کار هستند اما کمبود نیروی پرستار مشهود است که برای جبران این کمبود در مراکز درمانی این سازمان امسال اقدامات لازم صورت می گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
نیاز مبرم به ۱۲۵ هزار پرستار در کشور
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به نیاز مبرم به ۱۲۵ هزار پرستار در کشور گفت: از سال ۹۶ تا کنون هیچ نیرویی به بدنه پرستاری افزوده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
وضعیت وعده پرداخت مطالبات پرستاران تا آخر اسفندماه
پرستاران به وزیر بهداشت می‌گوید: اگر نمی‌توانید مطالبات پرستاران را پرداخت کنید، وعده دهید؛ ما پرستاران از وعده‌های مکرر خسته‌ایم.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
کشور با کمبود بیش از ۵۰ هزار پرستار مواجه است
عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری، بابیان‌اینکه کشور با کمبود بیش از پنجاه هزار پرستار مواجه است تاکیدکرد که تا سال ۱۴۰۴ باید سالانه بین ۱۵تا۲۰هزار پرستار جذب شوند تا در این حوزه به استاندارد قابل قبولی برسیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
حل مشکلات پرستاران در گروی تصمیم سازمان برنامه و بودجه است
عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری، رفع مشکلات جامعه پرستاری اعم‌از اجرای قانون تعرفه پرستاری و بهره‌مندی از مزایای مشاغل سخت را از طریق سازمان برنامه و بودجه امکانپذیر دانست.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
استخدام نوزده هزار پرستار در سال ۹۸
نوزده هزار پرستار در سال ۹۸ استخدام می شوند.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
اردستان با کمبود پرستار روبرو است
مسئول پرستاری بیمارستان شهید بهشتی اردستان با بیان اینکه بیمارستان اردستان در حال حاضر کادر کمک پرستاری ندارد گفت: مجموعا بخش پرستاری بیمارستان شهید بهشتی اردستان نیازمند ۳۲ پرستار است.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
تامین اعتبار برای استخدام ۱۸ هزار پرستار در کشور انجام شد
مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه کمبود نیروی انسانی در نظام پرستاری باعث می‌شود تا پرستاران از امکانات رفاهی کمتری برخوردار شوند گفت: تامین اعتبار برای استخدام ۱۸ هزار پرستار در کشور انجام شد.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۷
تاخیر در پرداخت کارانه پرستاران به دلیل دیرکرد بیمه‌ها
مدیرکل توانمندسازی و بهبود سرمایه‌های انسانی پرستاری وزارت بهداشت درباره وضعیت پرداخت کارانه پرستاران گفت: متاسفانه به دلیل تاخیر در پرداخت بیمه‌ها به بیمارستان‌های دولتی، کارانه پرستاران نیز به تاخیر افتاد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
همدان با کمبود پرستار روبه‌رو است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: اجرای طرح پرستار اجتماعی در کشور الزامی است.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
لزوم برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی تخصصی برای پرستاران
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مراسم تقدیر از پرستاران نمونه این دانشگاه ، داشتن یک رویکرد تخصصی در زمینه مهارت‌آموزی به پرستاران را ضروری برشمرد و تاکید کرد: کادر پرستاری تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باید یک دوره مهارتی را در یکی از بخش‌های تخصصی بگذرانند.
ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۱۳۹۷
جذب ۱۰ هزار پرستار در تیر ماه سال ۹۸
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه جهت رفع کمبود نیروی پرستاری براساس مصوبه مجلس ۱۰ هزار پرستار در تیر ماه سال ۹۸ جذب خواهند شد، گفت: از سرپرست وزارت بهداشت می‌خواهیم که بودجه لازم را در این زمینه پیش‌بینی کند.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
کمبود پرستار در سمنان دغدغه پرسنل را دوچندان کرده است
پرستار نمونه کشوری در بیمارستان شفا سمنان بابیان اینکه جذب نیرو در بیمارستان‌های تامین اجتماعی مهم‌ترین خواسته پرستاران است، گفت: کمبود پرستار در سمنان دغدغه پرسنل را دوچندان کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
اشتغال دو هزار و ۴۸۳ نفر کادر پرستاری در چهارمحال و بختیاری
در حال حاضر، دو هزار و ۴۸۳ نفر کادر پرستاری در استان چهارمحال و بختیاری مشغول به خدمت هستند.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
استخدام ۱۸ هزار پرستار در سال‌های ۹۸ و ۹۹
سرپرست وزارت بهداشت به مناسبت روز پرستار از استخدام ۱۸ هزار پرستار در سال‌های ۹۸ و ۹۹ خبر داد. واریز طلب وزارت بهداشت در هفته آینده سعید نمکی سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان و به مناسبت روز پرستار در خصوص پرستاران طرحی و وضعیت استخدام این افراد گفت: در آخرین بازنگری‌هایی که بین سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور استخدامی و وزارت بهداشت داشته‌ایم، قرار است وزارت بهداشت برای آن تعداد تختی که آماده کرده و قابل بهره برداری است، حدود ۱۸ هزار پرستار را در سال‌های ۹۸ و ۹۹، استخدام کند.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
قول سازمان برنامه برای استخدام حداقل ۱۰ هزار پرستار
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سالانه باید بین ۱۰ تا ۱۵ هزار پرستار استخدام شود، سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده برای تمام تخت های جدید بیمارستانی، پیش بینی پرستار انجام شده و برای سال ۹۸ نیز بودجه استخدام این تعداد پرستار تامین می شود.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
استخدام ۱۸ هزار پرستار در سال ۹۸
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از استخدام ۱۸ هزار پرستار برای ۹ هزار تخت بیمارستانی در سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
برخورد سازمان نظام پرستاری با اضافه کاری و مرخصی اجباری
رئیس سازمان نظام پرستاری کشور از برخورد قانونی این سازمان با اضافه کاری اجباری و مرخصی اجباری پرستاران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
پرستاران با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته می شوند
معاون حقوقی سازمان نظام پرستاری، با استناد به جواب استعلام قوه قضائیه، از بازنشستگی پرستاران با ۲۰ سال سابقه کار خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، وحید نصیری، با بیان اینکه به استناد جواب استعلام قوه قضائیه پرستاران در بخش دولتی، خصوصی ، نیروهای مسلح و تامین اجتماعی با ۲۰ سال سابقه کار با مستند به قانون کار، قانون تامین اجتماعی و قانون ماده واحده جانبازان می توانند درخواست بازنشستگی دهند، گفت: دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای قانون بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه کار برای پرستاران هستند.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
بیمارستان های کشور ۱۵۰ هزار پرستار کم دارند
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: هم اکنون حدود ۱۵۰ هزار پرستار در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول خدمت هستند اما با توجه به استانداردها به حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار پرستار دیگر در این مراکز نیاز داریم.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
کمبود ۲۰۰هزار پرستار در کشور
عضو شورای عالی نظام پرستاری، با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در مراکز درمانی کشور، گفت: متاسفانه کمبود نیروی پرستاری، مشکلات عدیده ای را متوجه نظام سلامت کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
تشکیل کارگروهی برای نحوه جذب پرستاران
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در جلسه‌ کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مقرر شد سازمان مدیریت، سازمان امور اداری استخدامی و معاونت پرستاری وزارت بهداشت کارگروهی را برای جذب پرستاران تشکیل داده و راهکاری را در این زمینه ارایه دهند.تشکیل کارگروهی برای نحوه جذب پرستاران/ بیمارستان‌ها همچنان با کمبود پرستار مواجه هستند
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
اجرای تعرفه پرستاری در سال ۹۸
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از تعیین ردیف اعتباری در بودجه سال ۹۸ برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ آبان ۱۳۹۷
کمبود ۸۰هزار پرستار در بیمارستان‌ها
دبیر کل خانه پرستاری ایران گفت: به دلیل محدودیت مالی و ندادن مجوز استخدام ۳۰ نیروی پرستار بیکار در ایران داریم.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
کشور با کمبود پرستار و کمک پرستار مواجه است
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت بابیان اینکه کشور با کمبود پرستار و کمک پرستار مواجه است، گفت: جذب نیروی جدید نیازمند مجوز از سوی برنامه و بودجه است.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
پرستاران طرحی در انتظار ورود به بیمارستان ها
دبیرکل خانه پرستار، با اشاره به کمبود شدید نیروی پرستاری در مراکز درمانی کشور، گفت: پرستاران طرحی، چند ماه است در انتظار ورود به بیمارستان ها به سر می برند.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
کمبود پرستار مشکل اساسی حوزه پرستاری کشور است
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه سنگینی بارمراقبت ازبیماران به دوش خانواده با کمبود پرستار است،گفت: کاهش حجم سنگین کارپرستاران برای ارتقا کیفیت خدمات الزامی است.
ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷
با کمبود پرستار مواجه هستیم
وزیر بهداشت با اشاره به تحویل ۲۶ هزار تخت بیمارستانی در کشور گفت: بیمارستان ها و تجهیزات خوبی داریم اما در زمینه پرستار و نیروی انسانی کمبود داریم.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
پیش‌بینی بودجه لازم برای جذب نیرو‌های پرستاری
عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ۱۵ سال آینده ۳۰ درصد از جمعیت کشور را سالمندان تشکیل خواهند داد که زنگ خطری برای نظام پزشکی و سلامت کشور به شمار می‌آید و قطعاً به نیروی پرستار بیشتری نیاز خواهیم داشت.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
لزوم جذب سالانه ۳۰ هزار پرستار
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس: اگر بخواهیم تا ۱۴۰۴ به حداقل استاندارد برسیم باید سالانه ۳۰ هزار کادر پرستاری جذب کنیم.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
وزارت بهداشت جهت افزایش استخدام نیروی پرستار اقدام کند
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: واحد‌های درسی رشته مراقب سلامت به صورت کامل از رشته پرستاری تفکیک و شرح وظیفه مشخصی برای آن تعریف شده تا از موازی کاری و تداخل با رشته پرستاری جلوگیری شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۷
ظرفیت ایجاد ۱۰۰ هزار شغل با اجرای طرح مراقبت پرستاری در منزل
مدیرکل دفتر ارتقاء سلامت و خدمات بالینی و پرستاری وزارت بهداشت، گفت: طرح مراقبت در منزل ظرفیت ایجاد ۱۰۰هزار شغل را دارد.
ادامه مطلب ...
۵ تیر ۱۳۹۷
کمبود ۱۷۰ هزار پرستار
نماینده مردم سمیرم در مجلس می‌گوید بر اساس استانداردها باید به ازای هر هزار نفر، حداقل سه نفر پرستار داشته باشیم اما این میزان در ایران یک نفر است.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۷
پیشگیری از اضافه کاری اجباری پرستاران
معاون پرستاری وزیر بهداشت بر ضرورت اجرای قانون بهره وری و پیشگیری از اضافه کاری اجباری در دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: در انتخاب مدیران پرستاری شرایط احراز ابلاغی ازسوی معاونت پرستاری رعایت شود.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بیکاری بسیاری از پرستاران به دلیل کمبود بودجه بیمارستان‌ها
قائم مقام سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه متاسفانه علی‌رغم کمبود نیروی پرستاری که وجود دارد، بیمارستان‌ها حتی قادر به جذب نیروی طرحی هم نیستند، اعلم کرد: در حال حاضر بسیاری از پرستاران فارغ التحصیل به دلیل ناتوانی بیمارستان‌ها در جذب نیرو بیکار هستند.
ادامه مطلب ...
۲ فروردین ۱۳۹۷
کمبود ۱۷۰ هزار پرستار در کشور
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری کمبود ۱۷۰ هزار پرستار در کشور، گفت: سازمان امور استخدامی باید مجوز جذب پرستار را صادر کند.
ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
استخدام ۱۵۰ کمک پرستار در سال ۱۳۹۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طرح تحول سلامت یک طرح پایدار است و در راستای کاهش خطایا تلاش می کند که در این مسیر مجوز استخدام ۱۵۰ کمک پرستار را در سال ۱۳۹۷ دریافت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
کمبود ۲ هزار پرستار در کشور
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان کمبود ۲ هزار پرستار در کشور، گفت: حتی یک پرستار بیکار در کشور نداریم.
ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
نیاز ۱۰۰ هزار پرستار برای رسیدن به سطح استاندارد
معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای هر تخت بیمارستانی به ۱.۷ پرستار نیاز داریم و برای رسیدن به این استاندارد مورد قبول و ایده‌ال کشور به ۱۰۰ هزار پرستار جوان و خبره نیاز داریم.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
قانون مشاغل سخت پرستاران اجرا شود
عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: از دولت انتظار داریم که قانون مشاغل سخت مصوبه مجلس را برای پرستاران اجرا کند.
ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۱۳۹۶
استخدام ۱۰۰۰ پرستار و پرداخت مطالبات پرستاران به زودی
مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم بیش از یک هزار نفر به مجموع پرسنل پرستاری استان اردبیل افزوده شده و در مراکز بیمارستانی به ارائه خدمات مشغول هستند.
ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۱۳۹۶
کمبود پرستار در مراکز درمانی گلستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از کمبود پرستار در مراکز درمانی گلستان خبرداد و گفت: پرستاران و پزشکان ما ۱۲ ماه حقوق معوقه دارند.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۶
نیاز آذربایجان شرقی به ۲ هزار پرستار
رئیس سازمان نظام پرستاری آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش شاخص پرستاران استان در ۲ سال اخیر گفت: با این وجود هنوز به ۲ هزار پرستار متخصص و غیرحفه ای دیگر نیاز است.
ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۱۳۹۶
مطالبات پرستاران استان بوشهر پرداخت شود
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان بوشهر گفت: مطالبات پرستاران استان بوشهر پرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۶
کمبود پرستار در شهرهای جنوب غرب خوزستان
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آبادان از کمبود شدید پرستار در شهرهای تحت پوشش این دانشکده (آبادان، خرمشهر و شادگان) در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۱۳۹۶
اختصاص ظرفیت جذب پرستار به نیروی اداری
خبرگزاری میزان : قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: وزارت بهداشت بیشتر ظرفیت جذب پرستار را به استخدام نیروی اداری اختصاص داده است که این امر به ضرر مردم در کسب خدمات درمانی است .
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۶
کمبود پرستار در همدان
خبرگزاری ایرنا : مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: شمار پرستاران فعال در مراکز درمانی این استان کمتر از استانداردهای پیش بینی شده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۱۳۹۶
۱۷هزار کمک پرستار به تدریج جذب بیمارستان ها می شوند
خبرگزاری مهر : معاون پرستاری وزارت بهداشت، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷ هزار کمک پرستار تربیت شده است، گفت: از بیمارستان ها خواسته ایم به صورت تدریجی در افزایش جذب نیروهای کمک پرستار اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۱۳۹۶
ایجاد اشتغال برای ۱۰ هزار کمک پرستار
خبرگزاری خانه ملت : دبیر ستاد امور کارآفرینی و اشتغال وزارت بهداشت گفت: علاوه بر ایجاد اشتغال برای ۱۰ هزار کمک پرستار یکساله به دنبال ایجاد اشتغال برای بیش از ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر از دانش آموختگان گروه پزشکی هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۶
جذب کمک پرستاران در قالب نیروی شرکتی
خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارت بهداشت مجوز جذب بهیاران را نداشته و سازمان امور استخدامی باید مجوز این کار را صادر کند.
ادامه مطلب ...

۳۱ نظر برای اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۷ (خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید