اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۷ (خبر جدید)

۶۶ روز قبل ۳۰ نظر

آخرین اخبار استخدام پرستاران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام پرستاران اعلام میشود

۲۱ آذر ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵ اعلام شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


فهرست اخبار استخدام پرستاران موجود در این صفحه :


۲ فروردین ۹۷
اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۷ (خبر جدید)

آخرین اخبار استخدام پرستاران برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی …

ادامه مطلب ...
۲ فروردین ۹۷
کمبود ۱۷۰ هزار پرستار در کشور

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری کمبود ۱۷۰ هزار پرستار در کشور، گفت: سازمان امور استخدامی باید مجوز جذب پرستار را صادر کند.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۶
استخدام ۱۵۰ کمک پرستار در سال ۱۳۹۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طرح تحول سلامت یک طرح پایدار است و در راستای کاهش خطایا تلاش می کند که در این مسیر مجوز استخدام ۱۵۰ کمک پرستار را در سال ۱۳۹۷ دریافت شده است.

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۶
کمبود ۲ هزار پرستار در کشور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان کمبود ۲ هزار پرستار در کشور، گفت: حتی یک پرستار بیکار در کشور نداریم.

ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۹۶
نیاز ۱۰۰ هزار پرستار برای رسیدن به سطح استاندارد

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای هر تخت بیمارستانی به ۱.۷ پرستار نیاز داریم و برای رسیدن به این استاندارد مورد قبول و ایده‌ال کشور به ۱۰۰ هزار پرستار جوان و خبره نیاز داریم.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۶
قانون مشاغل سخت پرستاران اجرا شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: از دولت انتظار داریم که قانون مشاغل سخت مصوبه مجلس را برای پرستاران اجرا کند.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۶
استخدام ۱۰۰۰ پرستار و پرداخت مطالبات پرستاران به زودی

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم بیش از یک هزار نفر به مجموع پرسنل پرستاری استان اردبیل افزوده شده و در مراکز بیمارستانی به ارائه خدمات مشغول هستند.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۶
کمبود پرستار در مراکز درمانی گلستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از کمبود پرستار در مراکز درمانی گلستان خبرداد و گفت: پرستاران و پزشکان ما ۱۲ ماه حقوق معوقه دارند.

ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۹۶
نیاز آذربایجان شرقی به ۲ هزار پرستار

رئیس سازمان نظام پرستاری آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش شاخص پرستاران استان در ۲ سال اخیر گفت: با این وجود هنوز به ۲ هزار پرستار متخصص و غیرحفه ای دیگر نیاز است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۶
مطالبات پرستاران استان بوشهر پرداخت شود

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان بوشهر گفت: مطالبات پرستاران استان بوشهر پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۹۶
کمبود پرستار در شهرهای جنوب غرب خوزستان

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آبادان از کمبود شدید پرستار در شهرهای تحت پوشش این دانشکده (آبادان، خرمشهر و شادگان) در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۹۶
اختصاص ظرفیت جذب پرستار به نیروی اداری

خبرگزاری میزان : قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: وزارت بهداشت بیشتر ظرفیت جذب پرستار را به استخدام نیروی اداری اختصاص داده است که این امر به ضرر مردم در کسب خدمات درمانی است .

ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۹۶
کمبود پرستار در همدان

خبرگزاری ایرنا : مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: شمار پرستاران فعال در مراکز درمانی این استان کمتر از استانداردهای پیش بینی شده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۶
۱۷هزار کمک پرستار به تدریج جذب بیمارستان ها می شوند

خبرگزاری مهر : معاون پرستاری وزارت بهداشت، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷ هزار کمک پرستار تربیت شده است، گفت: از بیمارستان ها خواسته ایم به صورت تدریجی در افزایش جذب نیروهای کمک پرستار اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۱۶ آذر ۹۶
ایجاد اشتغال برای ۱۰ هزار کمک پرستار

خبرگزاری خانه ملت : دبیر ستاد امور کارآفرینی و اشتغال وزارت بهداشت گفت: علاوه بر ایجاد اشتغال برای ۱۰ هزار کمک پرستار یکساله به دنبال ایجاد اشتغال برای بیش از ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر از دانش آموختگان گروه پزشکی هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۶
جذب کمک پرستاران در قالب نیروی شرکتی

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارت بهداشت مجوز جذب بهیاران را نداشته و سازمان امور استخدامی باید مجوز این کار را صادر کند.

ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۹۶
کمبود ۲۵ هزار پرستار در وزارت بهداشت

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از عدم توجه به پزشک خانواده در حوزه سلامت،گفت: درحال حاضر ۲۰ تا ۲۵ هزار پرستار باید دروزارت بهداشت جذب شوند.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
بازگشت به کار پرستاران بازنشسته با دریافت حقوق ساعتی

خبرگزاری ایسنا:رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با اشاره به تاخیر ۹ ماهه در پرداخت کارانه گروه پرستاری، بر لزوم توجه مسوولان به مقوله معیشت پرستاران تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
صدور مجوز استخدامی جهت جذب پرستار مورد نیاز کشور

خبرگزاری فارس: جذب پرستار مورد نیاز کشور نیازمند صدور مجوز استخدامی دولت است/صدور مجوز برای استخدام به‌ راحتی انجام نمی‌شود

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۶
صدور مجوز استخدامی دولت جهت جذب پرستار مورد نیاز کشور

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود پرستار در کشور گفت: جذب پرستار مورد نیاز کشور نیازمند صدور مجوز استخدامی دولت است، در حالی که صدور مجوز برای استخدام به‌ راحتی انجام نمی‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
صدور مجوز بکارگیری ۳ هزار کمک پرستار در بیمارستان های دولتی

خبرگزاری ایرنا :مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به ایرنا گفت: مجوز جذب و بکارگیری حدود سه هزار کمک پرستار در بیمارستان های دولتی برای تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی صادر شد.

ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۹۶
کمبود پرستار در بیمارستان‌های اردبیل

خبرگزاری مهر: رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری استان اردبیل از کمبود پرستار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶
توزیع نامناسب پرستاران، یکی از چالش های پیش روی وزارت بهداشت

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل دفتر توانمندسازی، ارتقاء و بهره وری سرمایه های انسانی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: توزیع نامناسب پرستاران در جامعه سبب شده است تا برخی از استان ها مانند آذربایجان شرقی، کرمان و خوزستان با کمبود نیرو رو به رو شوند.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۶
مشکل کمبود پرستار در مراکز درمانی پابرجاست

خبرگزاری ایرنا : محمد میرزابیگی روز پنجشنبه در حاشیه کنگره بین المللی ‘ پرستاری و حرفه ای شدن’ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ارومیه افزود: حدود ۱۷ هزار نفر از این تعداد به استخدام مراکز دولتی درآمدند و مابقی در مراکز درمانی بخش خصوصی مشغول به کار شدند.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶
کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور

خبرگزاری خانه ملت : عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری از کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور خبر داد و گفت: برای رفع کمبود پرستاری در بیمارستان های خصوصی و خیریه چاره ای جز استفاده از کمک پرستار نیست.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶
استخدام پرستاران توسط شرکت‌های فعال وزارت بهداشت

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظام پرستاری استان تهران گفت: پرداخت کارانه پرستاران ۸ ماه است که به تاخیر افتاده و اضافه کاری آنان به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶
کمبود نیرو،علت تعویق در بازنشستگی پرستاران

خبرگزاری میزان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: بیش از ۸۰ درصد پرستاران خشونت‌های لفظی را در حین کار تجربه کرده‌ و در مواقعی مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶
آخرین وضعیت پرداخت معوقات پرستاران

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با اشاره به پرداخت حقوق و اضافه کار پرستاران، گفت: این درحالیست که کارانه پرستاران از حدود یک سال گذشته پرداخت نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۶
استخدام ۱۱ هزار پرستار در کشور

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل دفتر توانمندسازی، ارتقاء و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: سال گذشته ۱۱ هزار پرستار در کشور استخدام شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۶
کمبود شدید پرستار در کشور

خبرگزاری میزان: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: در استخدام پرستاران به شدت دچار کمبود است اما در این زمینه تنها وزارت بهداشت به‌عنوان مسئول استخدام پرستاران تلقی نمی‌شود و در این راستا هیچ واژه‌ای تحت عنوان پرستار بیمارستانی در بخشنامه‌های وزارت بهداشت وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۶
مشکل پرستاران عدم صدور مجوز اشتغال به کار است

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری: حسین علی نسائی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با طرح این پرسش که مسئولان این تعداد کمبود پرستار را طی چه مدتی به کار خواهند گرفت؟ اظهار کرد: هم اکنون ۶۰ هزار دانشجوی پرستاری در نزدیک به ۱۹۰ دانشکده پرستاری در سراسر کشور تحصیل می کنند .

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶
اعلام اسامی تکمیل ظرفیت رشته پرستاری

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ، صرفا در رشته پرستاری پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مبنی براعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در رشته پرستاری،خواهشمند است تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۵/۴ ، نسبت به تحویل مدارک خود به آدرس زیر اقدام نمایند.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۶
کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری مهر : معاون پرستاری وزیر بهداشت از کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در بیمارستان‌های کشور خبر داد و گفت: حدود ۲۵ هزار تخت بیمارستانی در این دولت در دست‌ساخت است.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶
وعده به کار گیری ۱۰ هزار پرستار ظرف ۴۸ ساعت

خبرگزاری شبکه خبر : معاون وزیر بهداشت در امور پرستاری با بیان اینکه برای جبران کمبود پرستار آماده جذب ۱۰ هزار پرستار بیکار در کشور است گفت: این افراد ۴۸ ساعته جذب اما استخدام دولتی نمی شوند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶
پرداخت کارانه پرستاران البرزی تا دو ماه دیگر

خبرگزاری مهر: استخدام مسئول دفتر خانم با روابط عمومی بالا در حدید سازان در البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از پرداخت مطالبات کارانه پرستاران البرزی تا پایان سال ۹۵ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶
نحوه بازنشستگی پرستاران

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور فنی مستمریهای سازمان تامین اجتماعی نحوه بازنشستگی پرستاران با توجه به موضوع مشاغل سخت وزیان آور را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۶
جذب ۱۰۰ هزارپرستار در سیستم درمانی مجوز ندارد

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه فعالیت های بیش از حد قانونی پرستاران به دلیل کمبود پرستار به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست،گفت: مجوزهای لازم برای جذب ۱۰۰ هزار پرستار در سیستم درمانی وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۶
نبود پرستار متقاضی کار در تهران

خبرگزاری ایسنا : دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه ارایه خدمات به بیماران در بیمارستان‌هایش با کمبود بیش از ۳۰۰۰ پرستار روبروست و این درحالیست که به اذعان مسوولان این دانشگاه، با وجود نبود محدودیت در جذب کارشناس پرستاری، اما پرستار متقاضی کار در تهران وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۶
کمبود پرستار در کشور کاملا جدى است

خبرگزاری فارس : سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حاملگی یکی از پدیده‌های طبیعی زندگی هر یک از زنان جامعه است که برخی از افراد هزینه‌های غیرضروری برای انجام برخی آزمایش‌های ژنتیکی صرف می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۶
نرخ «تعرفه‌های پرستاری در منزل» اعلام شد

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تصویب تعرفه‌های پرستاری در منزل در جلسه هفته گذشته هیئت وزیران گفت: این تعرفه‌ها به خدمات مراکز سروسامان می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
پرداخت کارانه پرستاران باید در قالب تعرفه خدمات پرستاری

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۶
سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار نمی‌دهد

خبرگزاری فارس : عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار نمی‌دهد، گفت: وزارت بهداشت می‌تواند موضوع جذب نیرو را در قالب لایحه‌ای به مجلس ارائه کند تا مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری کند.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۶
پیگیری موضوع کمبود پرستار در کمیسیون بهداشت

خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار را نمی‌دهد، گفت: وزارت بهداشت می‌تواند موضوع جذب نیرو را در قالب لایحه‌ای به مجلس ارائه کند تا مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری کند.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶
کمبود ۱۵۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه طبق آمارهای رسمی ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار کبمود پرستار در کشور وجود دارد، گفت: بهره گیری از ظرفیت خدمات پرستاری در منزل اقدامی برای جبران کمبود پرستار است.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۶
تعداد پرستاران فعال در کشور پایین تر از استاندارد جهانی است

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کارقرار دهد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶
ضرورت صدور مجوز جذب پرستار

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، گفت: از آنجا که حوزه سلامت با جان مردم سرو کار دارد باید کمبود نیروی انسانی برطرف شود و سازمان امور استخدامی نسبت به مجوز اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۵
کمبود ۱۰۰ هزار نیرو در بخش پرستاری

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کارانه پرستاران ۲.۵ برابر افزایش یافته است، گفت: این مهم در راستای ارتقاء رضایتمندی این قشر زحمتکش از جامعه درمانی کشور انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۵
طرح تحول سلامت حقوق پرستاران را دو برابر افزایش داد

خبرگزاری فارس: معاون سلامت آسایشگاه کهریزک با انتقاد از اینکه بحث پیشگیری و توانبخشی در سیاست‌های دولت جایی ندارد، گفت: قبل از طرح تحول سلامت پرستارانی با حقوق ۱.۵ میلیونی نداشتیم اما اکنون برای اینکه در آسایشگاه کهریزک کار کنند ۳ میلیون تومان حقوق می‌خواهند که توان پرداخت آن برای‌مان سخت است.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵
مطالبات کارانه پرستاران تا پایان امسال پرداخت می‌شود

خبرگزاری ایلنا: به گفته معاون وزیر بهداشت مطالبات کارانه پرستاران، با اختصاص اعتبارات دولتی به این وزارتخانه تا پایان سال جاری پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵
صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای برای پرستاران

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت از صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای برای پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵
۱۱ هزار پرستار در طرح تحول سلامت استخدام دولتی شدند

خبرنگار خبرگزاری دانشجو: میرزا بیگی امروز در مراسم تقدیر از ۲۰۰ پرستار نمونه مشهد که در تالار این سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، در جمع پرستاران مشهد به مشکلات حوزه پرستاری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هر پرستار به ازای چهار پرستار دیگر در بیمارستان‌های دولتی کار می‌کند که این تعداد کافی نیست.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵
خراسان شمالی مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نیروی پرستار را گرفت

خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی گفت: مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نفر نیروی پرستار در این استان ۹۴۱ هزار نفری گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵
استخدام بیش از ۴۳ هزار پرستار

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت با اختصاص اعتبارات دولتی به وزارت بهداشت تا پایان امسال مطالبات کارانه پرستاران پرداخت می‌شود، گفت: طی ۲ سال گذشته بیش از ۴۳ هزار نیروی پرستار دانشگاهی استخدام شدند.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۵
بازنشستگی ٢۰ ساله پرستاران نیازمند فرآیند کارشناسی است

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی اجر معنوی خدمتگزاران عرصه سلامت به ویژه پرستاران را وصف ناشدنی دانست و بر اهمیت رسیدگی به دغدغه و امور معیشی و رفاهی این قشر تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۵
سیاست‌هایی برای رفع مشکل کمبود پرستار

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت دستاوردهای این دوره از وزارت بهداشت در حوزه پرستاری را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۵
پیشنهاد برای تعرفه‌های پرستاری در منزل

خبرگزاری ایسنا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور اقدامات انجام شده در زمینه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و همچنین اصلاح تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل را توضیح داد.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۵
فعالیت پرستاران مشروط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت تاکید کرد: هرگونه فعالیت به عنوان پرستار در بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و دیگر مراکز درمانی منوط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۵
عدالت در پرداخت ها با اجرای تعرفه های خدمات پرستاری

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با اجرا شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نوعی بیشتر مشکلات پرستاران حل خواهد شد که عدالت در پرداخت ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵
دستور وزیر برای پرداخت مطالبات پرستاران

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت دستور داد پرداخت مطالبات پرستاران در اولویت قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵
شورای عالی بیمه مخالف تعرفه های پرستاری است

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از پیگیری دو پیشنهاد در برنامه ششم توسعه برای بهبود کیفیت خدمات پرستاری و ایجاد زمینه های جدید شغلی پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵
تربیت پرستار پژوهشگر تصویب شد

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تربیت پرستار پژوهشگر در شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت تصویب شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵
رسمی شدن پرستاری در منزل؛ در نوبت بررسی مجلس

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رسمی شدن پرستاری در منزل در نوبت رسیدگی در روزهای آتی مجلس است که امیدوارم به تصویب نمایندگان برسد تا گشایش جدیدی در حوزه پرستاری را شاهد باشیم.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵
به شدت با کمبود پرستار مواجه‌ایم!

خبرگزاری ایلنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به اینکه سالانه ۱۲ هزار فارغ التحصیل پرستاری داریم، گفت: در گروه پرستاری به شدت کمبود داریم و امیدواریم با این فارغ‌التحصیلان کمبود نیرو رفع شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۹۵
تحمیل اضافه کار اجباری به پرستاران تا ۳۰۰ ساعت در ماه

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور، از تحمیل اضافه کاری های اجباری به پرستاران در بیمارستان های دولتی به شدت انتقاد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۵
خراسان‌شمالی به شدت از کمبود پرستار رنج می‌برد

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان نظام پرستاری خراسان‌شمالی گفت: بیمارستان‌های این استان به شدت از کمبود پرستار رنج می‌برد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۵
کمبود ۶۰۰ نفر پرستار در زنجان

خبرگزاری ایسنا : مدیر پرستاری معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی استان زنجان اظهار کرد: در حدود ۶۰۰ نفر کمبود کادر پرستاری در بدنه درمان استان مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۹۵
نیاز بیمارستان های کشور به ۲۰۰ هزار پرستار

خبرگزاری صدا و سیما: معاون پرستاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان های کشور به ۲۰۰ هزار پرستار نیاز دارند.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۵
۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام می شود

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و ۱۱ هزار پرستار از طریق این آزمون در بیمارستان های دولتی استخدام می شوند.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵
اشتغال ۱۱ هزار پرستار با اجرای طرح «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت وزارت بهداشت از اجرای طرح آزمایشی «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور و ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار پرستار در ماه‌های آینده در سراسر کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۹۵
میانگین حقوق پرستاران؛۲میلیون تومان

خبرگزاری ایسنا : معاون پرستاری وزارت بهداشت، میانگین حقوق پرستاران، آخرین وضعیت تعرفه‌های پرستاری، پروانه صلاحیت حرفه‌ای و … را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵
به کارگیرى ١١هزار کمک پرستار حرفه اى از طریق آزمون استخدام

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون پرستارى وزارت بهداشت از به کار گیرى نیروهاى حرفه اى و غیرحرفه اى براى جبران کمبود پرستار خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵
بکارگیری ۱۶ هزار پرستار از ابتدای طرح تحول

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: برای بکارگیری بیش از ۱۰ هزار کمک پرستار و بهیار یکساله غیر حرفه‌ای برای مراقبت‌های اولیه و تربیت آنها از طریق بخش غیر دولتی برنامه‌ریزی شده است.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
۱۱ هزار پرستار تا سال آینده جذب می شوند

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با اشاره به کمبود ۲۹۰ هزار پرستار در کشور، گفت: بیش از ۱۱ هزار پرستار تا ابتدای سال آینده جذب مراکز درمانی و بیمارستانی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۵
۱۰ هزار کمک پرستار از مهرماه در بیمارستان‌ها جذب می‌شوند

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: بیش از ۱۰ هزار نیروی کمک پرستار در یکسال گذشته تربیت شده اند و از مهرماه امسال به تدریج پس از طی آزمون کتبی و مهارتی در بیمارستان‌ها جذب و بکارگیری می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۵
حقوق پرستاری کم است

خبرگزاری مهر : سرپرستار بیمارستان بوعلی گفت: پرداختی های کم و مشکلات معیشتی پرستاران سبب شده تا با وجود بازنشستگی باز هم ناچار به کار باشند، در حالیکه در هیچ جای دنیا یک پرستار این شرایط کاری را ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
کمبود ۱۲۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به کمبود ۱۲۰ هزار نیروی پرستار در کشور، برنامه‌های این وزارتخانه برای جبران کمبود نیروی پرستاری را توضیح داد.

ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۹۵
اخذ مجوز استخدام ۷۰۰۰ پرستار برای بیمارستان های تازه تاسیس

خبرگزاری وبدا: اقدامات سه سال معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هفته دولت اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵
دریافتی پرستاران نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند

خبرگزاری مهر : معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به دریافتی پرستاران بعد از اجرای طرح تحول سلامت، تاکید کرد: می توان گفت میزان دریافتی پرستاران، نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۵
مطالبات معوق برخی پرستاران به ۱۱ ماه هم می رسد

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، گفت: پیشنهاد شورا برای پرداخت در نظام سلامت کشور طرح «نظام مبتنی برگروه های تشخیصی وابسته» است که می تواند موجب تغییر در پرداخت ها شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۹۵
سرانجام قانون ۲۷ ساله پرستاران

خبرگزاری ایسنا : قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران پس از گذشت ۲۷ سال از زمان تصویب آن، هنوز به درستی اجرا نمی‌شود؛ قانونی که وزارت بهداشت علت ناهماهنگی‌ها در اجرای آن را کمبود نیرو و اعتبار می‌خواند و در عین سازمان نظام پرستاری تاکید دارد که پرستاران بعد از ۲۵ سال کارایی لازم را ندارند و ‌با ادامه این روند بیمار آسیب می‌بیند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۵
کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور، گفت: کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۵
فرصت جدید شغلی برای پرستاران ایرانی در خارج از کشور

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان نظام پرستاری کشور از پیشنهاد و فرصت جدید کار برای پرستاران ایرانی در خارج از کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۵
بازنشستگی پیش از موعد پرستاران باید اجرا شود

خبرگزاری مهر : عضو سابق کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: اجرا نشدن قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران شاید ناشی از کمبود پرستار به نظر ‌آید اما راهکار ارائه داد.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۵
چرایی اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران

خبرگزاری ایسنا : معاون پرستاری وزارت بهداشت، علت اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد برای پرستاران را نداشتن نیرو و اعتبار کافی دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها عنوان کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۵
استخدام پرستار در وزارت بهداشت

سلامت نیوز: معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: وزیر بهداشت اجرای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران را به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۵
کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری ایلنا: وزیر بهداشت با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ هزار نفر کمبود در نیروی پرستاری داریم، گفت: باید برای این کمبود راهکاری اندیشیده شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۹۵
بیمارستان ها با شرکت های متخلف جذب پرستار لغو قرارداد کنند

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هنوز برخی شرکتهای جذب پرستار برای بیمارستانهای دولتی حق و حقوق پرستاران را رعایت نمی کنند، گفت: بیمارستان ها با این شرکت ها لغو قرارداد کنند.

ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۹۵
تربیت پرستار با کمک بیمارستانها اجرایی شد

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: باتوجه به اهمیت رشته پرستاری در پاسخگویی به نیازهای نظام سلامت دو برنامه به صورت همزمان برای توسعه کمی آموزش و رفع کمبود پرستاری به دانشگاهها ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۵
نیاز وزارت بهداشت به استخدام ۱۰۰ هزار پرستار

خبرگزاری صدا و سیما : وزیر بهداشت در سمنان گفت : در زمینه پرستاری ، مشکل جدی ما استخدام آنهاست.

ادامه مطلب ...
۸ تیر ۹۵
سرنوشت مبهم قانون ام المطالبات پرستاران

خبرگزاری فارس: ششم تیر ماه ۱۳۸۶ بود که نمایندگان مجلس، قانون «تعرفه گذاری خدمات پرستاری» را تصویب کردند تا انگیزه پرستاران در قبال خدماتی که ارائه می دهند، دو چندان شود.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵
۴۰ هزار نفر پرستار بیکار هستند

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظم پرستاری با اظهار گله مندی مبنی بر بلاتکلیفی پرستاران شرکتی ، از بیکاری ۴۰ هزار پرستار در کشور خبرداد .

ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۹۵
سلامت بیماران متاثر از حذف قانون مشاغل سخت پرستاران

سلامت نیوز: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: حذف قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاران، بر ارائه کیفیت و کمیت خدمات مراقبتی تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۹۵
قانون مشاغل سخت یکی از مطالبات پرستاران است

خبرگزاری مهر: رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: با تصویب قانون مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران اما متاسفانه برای آنان اجرایی نشده و به یک مطالبه جدی برای پرستاران تبدیل شده است.

ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۹۵
میانگین درآمد پزشکان متخصص و پرستاران

خبرگزاری دانشجو: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حتی یک نفر در وزارت بهداشت دریافتی چند صد میلیونی نداریم.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۵
افزایش حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل

خبرگزاری تسنیم: نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل آنها افزایش یابد، گفت: نمایندگان مجلس به بررسی راهکارهای رفع مشکلات پرستاران بپردازند.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵
لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرستاران

خبررگزاری فارس: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرستاران تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵
پرستاران در اجرا نشدن تعرفه خدمات پرستاری کوتاهی کرده اند

خبرگزاری مهر: پدر پرستاری ایران، خواستار پیگیری و سماجت پرستاران برای اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۵
به‌کارگیری ۱۰ هزار پرستار تا پایان مردادماه

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از استخدام ۱۱ هزار نفر پرستار در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۵
نگرانی پرستاران از خروج پرستاری از شمول قانون مشاغل سخت

خبرگزاری پانا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری با انتقاد و نگرانی از طرح خروج پرستاران از شمول قانون مشاغل سخت و زیان آور گفت: مسئولان حوزه سلامت می خواهند پرستاران را از شمول این قانون خارج کنند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۵
جذب ۱۱ هزار پرستار جدید در کشور به صورت پیمانی

خبرگزاری فارس: معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جذب ۱۱ هزار پرستار جدید در کشور به صورت پیمانی خبر داد.

ادامه مطلب ...

30 نظر برای «اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۷ (خبر جدید)»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.