استخدام سازمان نظام پرستاری (کلیه اخبار)

۱۰ روز قبل ۲۲ نظر

اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان نظام پرستاری اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری موجود در این صفحه :


۱۹ تیر ۱۳۹۸
کسب مجوز برای استخدام ۳۵۰ پرستار در آذربایجان شرقی
دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز جذب ۳۵۰ پرستار را گرفته و در ماه های آینده برای جذب این نیروها آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد.معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی بکارگیری نیرو تنها از طریق برگزاری آزمون استخدامی است، گفت: اطلاعیه استخدام ۳۵۰ پرستار، تکنسین اتاق عمل و هوشبری طی ماه‌های آتی منتشر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۲۰ هزار پرستار در وزارت بهداشت
زاهدصفت گفت: تا پایان امسال ۲۰ هزار نیروی جدید پرستاری در وزارت بهداشت استخدام می شوند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، «طاهره زاهد صفت » امروز ( شنبه، ۱۵ تیر) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پرستاری یکی از مشاغل سخت جامعه است.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۱۰ هزار پرستار در تیرماه
به گزارش بازارکار به نقل از برنا؛ حیدر علی عابدی درباره وضعیت ساماندهی پرستاران در کشور، گفت: خوشبختانه در ماه جاری بر طبق وعده مسئولان ذی ربط مقرر است که ۱۰ هزارپرستار و کادر پرستاری به طریق رسمی جذب شود.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
صدور مجوز استخدام ۹ هزار پرستار در سال ۹۸
وزیر بهداشت از اخذ مجوز استخدام ۹ هزار پرستار خبر داد و گفت: این موضوع در اسرع وقت آگهی خواهد شد. به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، سعید نمکی وزیر بهداشت گفت: مجوزی برای استخدام حدود ۹ هزار پرستار اخذ شده که در اسرع وقت آگهی خواهد شد و می‌توانیم از این ظرفیت استفاده مطلوب کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
ردیف بودجه‎‏ای برای استخدام پرستاران اختصاص نیافته است
رئیس دانشکده پرستاری استان کرمانشاه گفت: مشکل عدم اختصاص ردیف بودجه‌ای از سوی وزارت بهداشت برای جذب و استخدام پرستاران در استان کرمانشاه وجود دارد.
ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۸
اخذ مجوز ۹ هزار پست جدید برای استخدام پرستاران
به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی، روز شنبه در حاشیه چهل و سومین کنگره جامعه جراحان ایران در مرکز همایش‌های رازی، گفت: مرحله دوم بسیج ملی کنترل فشار خون، مرحله عملیاتی این طرح بوده و از سوی مردم مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
صدور مجوز جذب ۹ هزار پرستار در سال جاری
مدیرکل دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌ای معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت:امسال مجوز جذب ۹ هزار نیروی پرستاری را داریم ؛ البته کارهای آن در مجلس و سازمان برنامه و بودجه انجام شده و منتظر ابلاغ هستیم و فکر می‌کنم طی یکی دو ماه آینده این موضوع اتفاق افتد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
کمبود ۱۲۵هزار پرستار در کشور
۱۲ می مصادف با ۲۲ اردیبشهت و سالروز تولد پرستاری انگلیسی به عنوان پایه‌گذار پرستاری مدرن، روز جهانی پرستاری شناخته می‌شود و طبق اعلام مسوولان سازمان نظام پرستاری و به استناد آخرین آمار جهانی، در حال حاضر دنیا به ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار پرستار نیاز دارد.
ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
قول وزیر بهداشت برای جذب ۹۰۰۰ پرستار در سال ۹۸
معاون پرستاری وزارت بهداشت از قول مقام عالی این وزارتخانه برای جذب ۹۰۰۰ نفر پرستار در سال جاری خبر داد.به گزارش بازارکار مریم حضرتی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه افتتاح دو کلینیک تخصصی پرستاری قلب و دیابت در رشت میانگین پرستار نسبت به تخت‌های درمانی در کشور را ۰.۸ برشمرد و اظهار کرد: ایده آل تعداد پرستاران به تخت‌های درمانی در کشور باید حداقل ۱.۵ باشد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
نیاز مبرم به ۱۲۵ هزار پرستار در کشور
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به نیاز مبرم به ۱۲۵ هزار پرستار در کشور گفت: از سال ۹۶ تا کنون هیچ نیرویی به بدنه پرستاری افزوده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
وضعیت وعده پرداخت مطالبات پرستاران تا آخر اسفندماه
پرستاران به وزیر بهداشت می‌گوید: اگر نمی‌توانید مطالبات پرستاران را پرداخت کنید، وعده دهید؛ ما پرستاران از وعده‌های مکرر خسته‌ایم.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
کشور با کمبود بیش از ۵۰ هزار پرستار مواجه است
عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری، بابیان‌اینکه کشور با کمبود بیش از پنجاه هزار پرستار مواجه است تاکیدکرد که تا سال ۱۴۰۴ باید سالانه بین ۱۵تا۲۰هزار پرستار جذب شوند تا در این حوزه به استاندارد قابل قبولی برسیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
حل مشکلات پرستاران در گروی تصمیم سازمان برنامه و بودجه است
عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری، رفع مشکلات جامعه پرستاری اعم‌از اجرای قانون تعرفه پرستاری و بهره‌مندی از مزایای مشاغل سخت را از طریق سازمان برنامه و بودجه امکانپذیر دانست.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
جامعه پرستاری آذربایجان شرقی ۲۴۰۰ نفر کمبود نیرو دارد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و رئیس سازمان نظام پرستاری آذربایجان شرقی گفت: گروه پرستاری استان شامل اتاق عمل، هوشبری، پرستاری و کمک پرستار با ۲ هزار و ۴۰۰ نفر کمبود مواجه است.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
حداقل ۱۵۰ هزار پرستار نیاز داریم
رئیس کل سازمان نظام پرستاری، با عنوان این مطلب که وضعیت نیروی پرستاری در ایران پایین تر از کنیا و عراق است، گفت: حداقل ۱۵۰ هزار پرستار نیاز داریم.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
برخورد سازمان نظام پرستاری با اضافه کاری و مرخصی اجباری
رئیس سازمان نظام پرستاری کشور از برخورد قانونی این سازمان با اضافه کاری اجباری و مرخصی اجباری پرستاران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
پرستاران با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته می شوند
معاون حقوقی سازمان نظام پرستاری، با استناد به جواب استعلام قوه قضائیه، از بازنشستگی پرستاران با ۲۰ سال سابقه کار خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، وحید نصیری، با بیان اینکه به استناد جواب استعلام قوه قضائیه پرستاران در بخش دولتی، خصوصی ، نیروهای مسلح و تامین اجتماعی با ۲۰ سال سابقه کار با مستند به قانون کار، قانون تامین اجتماعی و قانون ماده واحده جانبازان می توانند درخواست بازنشستگی دهند، گفت: دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای قانون بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه کار برای پرستاران هستند.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۳۴ میلیارد سپرده های تعاونی شاغلین نظام پرستاری
رئیس هیئت مدیره تعاونی اعتبار اعضا و شاغلین نظام پرستاری، از توافق برای پرداخت سپرده های سپرده گذاران تعاونی اعتبار اعضا و شاغلین نظام پرستاری از طریق یک بانک خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
بیمارستان های کشور ۱۵۰ هزار پرستار کم دارند
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: هم اکنون حدود ۱۵۰ هزار پرستار در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول خدمت هستند اما با توجه به استانداردها به حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار پرستار دیگر در این مراکز نیاز داریم.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
درخواست جلسه با وزیر بر سر پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری
رئیس کل سازمان نظام پرستاری ایران، خواستار جلسه با وزیر بهداشت در خصوص واگذاری صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری به سازمان صنفی پرستاران شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
کمبود ۲۰۰هزار پرستار در کشور
عضو شورای عالی نظام پرستاری، با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در مراکز درمانی کشور، گفت: متاسفانه کمبود نیروی پرستاری، مشکلات عدیده ای را متوجه نظام سلامت کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
تشکیل کارگروهی برای نحوه جذب پرستاران
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در جلسه‌ کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مقرر شد سازمان مدیریت، سازمان امور اداری استخدامی و معاونت پرستاری وزارت بهداشت کارگروهی را برای جذب پرستاران تشکیل داده و راهکاری را در این زمینه ارایه دهند.تشکیل کارگروهی برای نحوه جذب پرستاران/ بیمارستان‌ها همچنان با کمبود پرستار مواجه هستند
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
اجرای تعرفه پرستاری در سال ۹۸
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از تعیین ردیف اعتباری در بودجه سال ۹۸ برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
خبر خوش کمیسیون بهداشت برای پرستاران
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، از لحاظ ردیفی در بودجه سال ۹۸ برای اجرای قانون تعرفه‌گذاری نظام پرستاری خبر داد. حیدر علی عابدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در مورد انتقاد جامعه پرستاری از بی‌توجهی مجلس و دولت به رفع مشکلات این قشر و مطالبه آنها در جهت اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری که ۱۱ سال قبل تصویب شده است، گفت: جامعه پرستاری تعدادی گلایه بجا دارند اعم از اینکه در کار فشار زیادی بر پرستاران تحمیل می‌شود، به طوری که نمی‌توانند خدمات با کیفیتی را ارائه دهند و به علت کثرت تعداد بیمارانی که در بخش از آنها مراقبت می‌کنند، به فرسودگی شغلی زودرس و خستگی روحی دچار می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۷
بیکاری بسیاری از پرستاران به دلیل کمبود بودجه بیمارستان‌ها
قائم مقام سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه متاسفانه علی‌رغم کمبود نیروی پرستاری که وجود دارد، بیمارستان‌ها حتی قادر به جذب نیروی طرحی هم نیستند، اعلم کرد: در حال حاضر بسیاری از پرستاران فارغ التحصیل به دلیل ناتوانی بیمارستان‌ها در جذب نیرو بیکار هستند.
ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
استخدام ۱۵۰ کمک پرستار در سال ۱۳۹۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طرح تحول سلامت یک طرح پایدار است و در راستای کاهش خطایا تلاش می کند که در این مسیر مجوز استخدام ۱۵۰ کمک پرستار را در سال ۱۳۹۷ دریافت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
قانون مشاغل سخت پرستاران اجرا شود
عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: از دولت انتظار داریم که قانون مشاغل سخت مصوبه مجلس را برای پرستاران اجرا کند.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۶
نیاز آذربایجان شرقی به ۲ هزار پرستار
رئیس سازمان نظام پرستاری آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش شاخص پرستاران استان در ۲ سال اخیر گفت: با این وجود هنوز به ۲ هزار پرستار متخصص و غیرحفه ای دیگر نیاز است.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۶
بازنشستگی پیش از موعد حق پرستاران است
خبرگزاری ایلنا : تیم حقوقی نظام پرستاری تهران با شکایت به دیوان عدالت اداری به دنبال گرفتن حق بازنشستگی پیش از موعد برای پرستاران است.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
شرط عدم اجرای قانون تعرفه پرستاری
خبرگزاری مهر:رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور، گفت: جامعه پرستاری خواهان اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری است.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۶
کمبود پرستار در بیمارستان‌های اردبیل
خبرگزاری مهر: رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری استان اردبیل از کمبود پرستار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
پرداخت کارانه پرستاران باید در قالب تعرفه خدمات پرستاری
 پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۵
استان خوزستان ۶ هزار و ۵۰۰پرستار کم دارد
خبرگزاری ایرنا : رئیس هیات مدیره سازمان نظام پرستاری اهواز گفت: خوزستان برای رسیدن به استاندارد ملی در زمینه پرستار ، حداقل به ۶ هزار و ۵۰۰ پرستار نیاز دارد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۵
پیگیری مطالبات پرستاری در نشست فوری با وزارت بهداشت
خبرگزاری مهر : به نقل از نظام پرستاری، طاهره زاهد صفت به تشریح جزئیات جلسه روز شنبه شورای عالی نظام پرستاری پرداخت و گفت: در این نشست در خصوص راهکارهای تحقق مطالبات جامعه پرستاری، بحث و تبادل نظر شد.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۵
اضافه کاری اجباری تاب و توان پرستاران را گرفته است
خبرگزاری مهر : رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: اضافه کار اجباری پرستاران در مراکز درمانی با وجود قوانین حکمفرما است.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۵
هشدار نسبت به اعزام پرستار از سوی موسسات نظافتی
خبرگزاری فارس : رئیس سازمان نظام پرستاری تبریز گفت: برخی از موسسات علاوه بر خدمات نظافتی به اعزام پرستار برای نگهداری سالمند نیز می‌کنند که این خلاف قانون است.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۵
تربیت بهیاران برای جبران کمبود پرستار
خبرگزاری ایسنا : اعضای شورای عالی نظام پرستاری در نشستی صمیمانه با وزیر بهداشت دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش ایسنا، در این نشست ابتدا رییس سازمان نظام پرستاری و تعدادی از اعضا شورای عالی پرستاری نکاتی را در مورد فعالیت های صورت گرفته و مشکلات جامعه پرستاری مطرح کردند.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
ثبت نام ۱۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری
خبرگزاری شبستان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود کادر پرستاری در بیمارستان ها به علت کمبود پرستار نیست، در حال حاضر ۸۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب ...
۲۴ اسفند ۱۳۹۴
معوقات مزدی پرستاران و وعده‌های مسئولان
خبرگزای ایلنا : دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت متغیر۶، ۸، ۹ و یا ۱۰ ماه است که معوقات پرستاران را پرداخت نکرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
تأخیر ۱۰ ماهه در پرداخت مطالبات پرستاران
خبرگزاری فارس : قائم مقام سازمان نظام پرستاری از روند پرداخت مطالبات پرستاران به شدت انتقاد کرد و گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که پرستاران در بیمارستان‌های مختلف تا ۱۰ ماه مطالبات معوقه دارند.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۴
انتقاد رئیس کل نظام پرستاری از عدم اجرای تعرفه‌های پرستاران
خبرگزاری میزان : رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور گفت: تعرفه گذاری برای خدمات پرستاری برای جبران کارانه به تصویب مجلس رسید اما اجرایی نشد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، علی‌محمد آدابی با اشاره به اینکه انقلاب ما انفجار نور بود تا به پاس عدالت و در سایه آن همه مردم بتوانند در کمال امنیت و آرامش زندگی خوبی داشته باشند، اظهار کرد: دستاوردهای زیادی در طول انقلاب اسلامی در ابعاد سیاسی و اجتماعی بدست آمد.
ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۱۳۹۴
وزارت بهداشت اعلام نیاز کند پرستار معرفی کنیم
سلامت نیوز: قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، در واکنش به اظهارات وزیر و معاونین وزارت بهداشت مبنی بر مشکل کمبود پرستار، اظهارداشت: دوستان وزارت بهداشت، آن دسته از مراکز درمانی و بیمارستان های نیازمند نیروی پرستاری را اعلام کنند تا پرستار معرفی کنیم.
ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۱۳۹۳
مجوز استخدام ۹۰۰ پرستار در استان فارس صادر شد
گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمدهادی ایمانیه ظهر امروز ظهر امروز در آئین بزرگداشت روز پرستار با بیان اینکه در کمتر کشوری چنین اختلاف و فاصله‌ای میان درآمد پزشکان و پرستاران وجود دارد، اظهار داشت: این فاصله که از عدالت علوی به دور است شایسته جامعه اسلامی نیست.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۳
استخدام پرستاران جدید در مراکز درمانی
رئیس سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به اینکه ۱۴۰ هزار پرستار در کشور وجود دارند، گفت: قریب به ۵۳ هزار دانشجوی مقطع مختلف رشته پرستاری در حال تحصیل هستند.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۳
حل مشکل کمبود پرستار
گزارش ایرنا : به گزارش ایرنا، ˈمحمد میرزابیگیˈ روز یکشنبه در جلسه معرفی طرح ˈنهضت توسعه و تعالی مراقبت و پرستاری در نظام سلامت کشورˈ و بررسی مشکلات پرستاران دردانشگاه علوم پزشکی قم، افزود: مشکلات انباشته شده ای در موضوع کمبود نیروی پرستاری در کشور داشتیم که با اجرای طرح تحول نظام سلامت این مشکل شدیدتر شده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۲
استخدام ۱۵۰۰ پرستار
واحد مرکزی خبر :
ادامه مطلب ...

۲۲ نظر برای استخدام سازمان نظام پرستاری (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید