گروه رسانه های پیک برتر در سال 1379 با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد. اما در طول این سال ها مجموعه پیک برتر حامی و بنیانگذار فعالیت های فرهنگی گسترده ای در قالب مجلات و رسانه های دیجیتال بوده و در حال حاضر هجده رسانه چاپی و دیجیتال عضو این خانواده ی بزرگ هستند تا سهم چشمگیری در تولید محتوای فارسی و افزایش آگاهی اجتماعی ایفا کنند. بنابراین امروز نام «پیک برتر» معادل بزرگترین مجموعه ی خصوصی کشور در زمینه رسانه و تبلیغات می باشد.

مسئولیت اجتماعی ما کمک به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای فارسی و انتشار در کانال های گوناگون رسانه ایست. ایجاد رسانه های دیجیتال برای پوشش خلاء محتوایی با تکیه بر پتانسیل های تجاری و تجربی، مسیر توسعه این مجموعه می باشد. گروه رسانه های پیک برتر به عنوان یک مجموعه کارآفرین با فضایی جوان و پویا از همکاری و مشارکت با افراد صاحب ایده و تجربه در صنعت رسانه و تبلیغات استقبال می کند.

ماموریت تجاری پیک برتر در مقابل مشتریان، ایجاد بسترهای تبلیغاتی متنوع و ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی کسب و کارها می باشد. امتداد خدمات تبلیغاتی پیک برتر در قالب رسانه های چاپی و دیجیتال همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی، شامل سبد متنوعی از فرصت های تبلیغاتی است که کارشناسان فروش مجموعه، آماده ی راهنمایی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی مشتریان هستند.