استاد حاج محمدکریم فضلی، شرکت تولیدی ـ شیمیایی پاکشو را در سال 1351 بنیان نهاد. محصولات اولیه شرکت پاکشو با عنوان برند گلرنگ و تحت عنوان محصولات شوینده و آرایشی بهداشتی گلرنگ ثبت شدند.

شرکت پاکشو از آن زمان تا کنون به طور مستمر رشد کرده است و امروزه با به کارگیری منابع انسانی متعهد، نوآوری در صنعت، توجه به حقوق مصرف‌کننده، کسب‌و‌کار حرفه‌ای اخلاق‌مدار، شرکتی پیشتاز، نوآور و قدرتمند در تولید با کیفیت و بروز در اقتصاد ایران محسوب می‌گردد و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعت شوینده ایران به شمار می‌رود.

ما و همکارانمان در «گروه صنعتی گلرنگ» با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌های گوناگون سرمایه‌گذاری، مشغول به فعالیت هستیم. علاوه بر تولید کالا در طی سال‌های گذشته، در سال‌های اخیر، به حوزه‌ی سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات بین‌المللی نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صنایع آرایشی و زیبایی اشاره کرد.
گروه صنعتی گلرنگ را با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل دادیم؛ سپس با بهره‌مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف ارتقاء سبک زندگی خانواده، کسب‌وکار را گسترش دادیم تا امروز که موفق به ایجاد بیش از 50 برند فعال و بیش از 80 شرکت فعال در حوزه‌های تولید، بازرگانی و خدمات شده‌ایم.
کسب و کار ما حوزه‌های متنوعی را شامل می‌شود؛ حوزه‌هایی چون:
صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع سلولزی، توزیع و فروش، صنایع آرایشی و زیبایی، ساختمان، خدمات بازرگانی بین‌المللی، چاپ و بسته‌بندی، خدمات بیمه، حمل و نقل سراسری، تولید مواد شیمیایی پلاستیک و پلیمر، خدمات آموزشی، فناوری اطلاعات و غیره.
در حال حاضر ما در این گروه صنعتی بیش از 22000 نفر همکاریم و چشم‌انداز ما پیوستن به فهرست 500 شرکت برتر بین‌المللی تا سال 1404 است؛ به گونه‌ای که 40 درصد از فروش این گروه صنعتی، بین‌المللی و برون مرزی باشد.

ارزش‌های سازمانی

 • نتیجه‌گرایی
 • مشتری‌مداری
 • اشتغال‌آفرینی پویا
 • اشاعه روحیه رهبری
 • توسعه همکاری‌های تجاری
 • ارتقاء جایگاه اجتماعی سازمان
 • یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر
 • انعطاف‌پذیری در انجام فعالیت‌ها
 • توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار گروهی
 • مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد
 • ارتقاء هم‌افزایی مبتنی بر واقعیت با رویکرد فرآیندی (درون گروهی ـ شرکای تجاری)
گلرنگ
ما خود را در برابر رفاه تمامی‌ هموطنان مسئول می‌دانیم
نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
دکتر مهدی فضلی

سرمایه‌های انسانی ما که تک تک همکاران عزیزمان هستند، امروز الحمدلله عاشقانه مجموعه را دوست دارند. سال 98 سالی است که در آن تصمیم داریم کیفیت توانمندی همکاران را ارتقا ببخشیم و در این زمینه اقدامات مناسبی از جمله آموزش همکاران صورت خواهد گرفت تا توانمندی این مجموعه، با وجود سرمایه‌های انسانی بزرگی که داریم، ارتقا یابد.

رئیس هیات مدیره صنعت غذایی کورش
دکتر علی ابراهیمی کردلر

همدلی در تمام مجموعه‌ی صنعت غذایی کورش به بهترین نحو وجود دارد. اگر مشکلی در یک کارخانه وجود داشته باشد، عزیزان کارخانه‌ی دیگری به یاری آن‌ها می‌شتابند.

گلرنگ
گروه صنعتی گلرنگ، نماد همت ایرانی
معاون برنامه ریزی و توسعه استراتژیک
دکتر مسعود گودرزی

راهکار استراتژیک شرکت بایستی در جهت رشد و تعالی و پرورش سرمایه های انسانی شرکت باشد و با همسو کردن منافع سازمانی و منافع فردی و افزایش تعلق خاطر سازمانی برای نیروهای کارآمد، صادق و وفادار، سازمان را به یک سازمان پویا، نوآور، چالاک و چابک و قدرتمند و مطرح در سطح جهانی تبدیل نماید تا با نتیجه گرایی و ارزش نهادن به کرامت انسانها و ارزشهای اسلامی و اجتماعی باعث تعالی بیشتر نام ایران در سطح جهان گردد.

گلرنگ
مدیران ارشد و چارت سازمانی گروه صنعتی گلرنگ

پیام مدیر عامل
امروز که ایران اسلامی ما در مسیر توسعه‌ی پایدار با سرعت در حال حرکت است، بیش از هر زمان‌ دیگری نیازمند اندیشه‌هایی روشن و انسان‌های آگاه و مسئول است که در کسوت کارآفرین با خلق بستر رشد و ایجاد فضای کسب و کار ارزش‌آفرین، تعاملات بین جامعه و صنعت را به نحوی بهینه و هدفمند راهبری کنند.
ما به عنوان گروه صنعتی گلرنگ، به پشتوانه‌ی همکارانی متعهد و با اتکا به پیشینه‌ای درخشان در صنایع گوناگون، این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌ایم و برآنیم تا با بازتعریف سطح زندگی خانواده‌ی ایرانی تا حد امکان، دستیابی به جایگاه و اعتبار اجتماعی را برای همگان تسهیل کنیم.
ما با تعهد به آینده و با الهام از اندیشه‌های والای بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، استاد حاج محمد کریم فضلی، برای خلق آینده‌ی پایدار با قدرت ایستاده‌ایم و این همه را مرهون لطف و عنایت پروردگار مهربان هستیم.