شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ در سال 1389 توسط گروه صنعتی گلرنگ تاسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ با بهره گیری از شرکت های دانش بنیان خود، مدیران مجرب و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، مسیر پیشرفت در عرصه تولید و عرضه محصولات دارویی را به نحوی طی کرد که امروز، نه تنها توانایی تولید فرآورده های دارویی را از ماده اولیه (API) تا محصول نهایی داراست، بلکه میزان قابل توجهی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. شرکت های فاران شیمی ، آرین سلامت سینا، هستی آرین دارو، هستی آریا شیمی، واریان فارمد و سلامت پخش هستی از مجموعه شرکت های سرمایه گذاری دارویی گلرنگ هستند.

ارزش‌های سازمانی

 • نتیجه‌گرایی
 • مشتری‌مداری
 • اشتغال‌آفرینی پویا
 • اشاعه روحیه رهبری
 • توسعه همکاری‌های تجاری
 • ارتقاء جایگاه اجتماعی سازمان
 • یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر
 • انعطاف‌پذیری در انجام فعالیت‌ها
 • توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار گروهی
 • مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد
 • ارتقاء هم‌افزایی مبتنی بر واقعیت با رویکرد فرآیندی (درون گروهی ـ شرکای تجاری)
گروه صنعتی گلرنگ
ما خود را در برابر رفاه تمامی‌ هموطنان مسئول می‌دانیم
نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
دکتر مهدی فضلی

سرمایه‌های انسانی ما که تک تک همکاران عزیزمان هستند، امروز الحمدلله عاشقانه مجموعه را دوست دارند. سال 98 سالی است که در آن تصمیم داریم کیفیت توانمندی همکاران را ارتقا ببخشیم و در این زمینه اقدامات مناسبی از جمله آموزش همکاران صورت خواهد گرفت تا توانمندی این مجموعه، با وجود سرمایه‌های انسانی بزرگی که داریم، ارتقا یابد.

رئیس هیات مدیره صنعت غذایی کورش
دکتر علی ابراهیمی کردلر

همدلی در تمام مجموعه‌ی صنعت غذایی کورش به بهترین نحو وجود دارد. اگر مشکلی در یک کارخانه وجود داشته باشد، عزیزان کارخانه‌ی دیگری به یاری آن‌ها می‌شتابند.

گروه صنعتی گلرنگ
گروه صنعتی گلرنگ، نماد همت ایرانی
معاون برنامه ریزی و توسعه استراتژیک
دکتر مسعود گودرزی

راهکار استراتژیک شرکت بایستی در جهت رشد و تعالی و پرورش سرمایه های انسانی شرکت باشد و با همسو کردن منافع سازمانی و منافع فردی و افزایش تعلق خاطر سازمانی برای نیروهای کارآمد، صادق و وفادار، سازمان را به یک سازمان پویا، نوآور، چالاک و چابک و قدرتمند و مطرح در سطح جهانی تبدیل نماید تا با نتیجه گرایی و ارزش نهادن به کرامت انسانها و ارزشهای اسلامی و اجتماعی باعث تعالی بیشتر نام ایران در سطح جهان گردد.

گروه صنعتی گلرنگ
مدیران ارشد و چارت سازمانی گروه صنعتی گلرنگ

پیام مدیر عامل
امروز که ایران اسلامی ما در مسیر توسعه‌ی پایدار با سرعت در حال حرکت است، بیش از هر زمان‌ دیگری نیازمند اندیشه‌هایی روشن و انسان‌های آگاه و مسئول است که در کسوت کارآفرین با خلق بستر رشد و ایجاد فضای کسب و کار ارزش‌آفرین، تعاملات بین جامعه و صنعت را به نحوی بهینه و هدفمند راهبری کنند.
ما به عنوان گروه صنعتی گلرنگ، به پشتوانه‌ی همکارانی متعهد و با اتکا به پیشینه‌ای درخشان در صنایع گوناگون، این مسئولیت خطیر را پذیرفته‌ایم و برآنیم تا با بازتعریف سطح زندگی خانواده‌ی ایرانی تا حد امکان، دستیابی به جایگاه و اعتبار اجتماعی را برای همگان تسهیل کنیم.
ما با تعهد به آینده و با الهام از اندیشه‌های والای بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، استاد حاج محمد کریم فضلی، برای خلق آینده‌ی پایدار با قدرت ایستاده‌ایم و این همه را مرهون لطف و عنایت پروردگار مهربان هستیم.