شرکت امرتات سرام، در مساحتی به وسعت هشتاد هزار متر مربع در شهرک صنعتی نیکو در شهرستان اشکذر از توابع شهرستان یزد واقع گردیده است.

این شرکت دارای دستگاهای برش تر و خشک، اسکوار و بسته بندی تا ابعاد 60*100، پولیش، پخ زنی سرامیک جهت پله، شیشه موزاییکی، بسته بندی سرامیک موزاییکی، کوره های پخت لعاب های تزیینی و راکتور لایه نشانی فلزات روی سرامیک میباشد.

برند محبوب صنعت کاشی و سرامیک از نظر مصرف کنندگان در سال 1398
تولید کننده انواع سرامیک تزیینی
چینی بهداشتی لوکس
سرامیک مینیاتوری استخری
محصولات شیمی ساختمان

امرتات سرام

امرتات سرام با ارایه محصولات کاشی و سرامیک های تزیینی و راهکارهای تامین پاکیزگی و زیبایی محیط زندگی و کار با هدف ایجاد چرخه ی ارزش‌آفرینی در تولید این گروه از محصولات با بهره گیری از به روزترین نوآوری های موجود و نیز پای بند به اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی ، رسالت خود را خلق ارامش حاصل از اطمنیان از پاکیزگی و زیبایی محل کار و زندگی در جامعه می داند.

از ارزشهای بنیادین در شرکت امرتات سرام که حاصل تفکر و فلسفه وجودی ش می باشد احترام به کرامت انسانی و احترام به حق حیات در نسلهای بعدی میتوان نام برد؛ هویت شرکت امرتات سرام از جنس مفاهیمی چون وفاداری به اصول کرامت انسانی ، احترام به سلایق مشتریان و احترام به نقاط قوت رقبا می باشد.بنابراین تلاش برای خدمت به مشتریان ، فراهم کردن محیطی پویا و اخلاق مدار برای همکاران و نیز حفاظت از محیط زیست اصول غیرقابل فراموشی در این شرکت هستند که در این راستا می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
- کاشت درختچه های زیتون در محیط کارخانه و استقرار سیستم ابیاری قطره ای
- تلاش برای همکاری با شهرداری اشکذر برای اصلاح سیستم چرخه ی آب در منطقه
- ایجاد اشتغال برای 90 نفر از هموطنان
- توجه خاص در به کارگیری از نیروی کار زنان به سبب بالا بردن مشارکت زنان در جامعه
- همکاری با دانشگاه

امرتات سرام