شرکت کیمیا پلی استر قم در سال 1388 در زمینه تولید انواع الیاف پلی استر، پلی پروپیلن و دو جزئی (بای کامپونت) به بهره برداری رسید. شایان ذکر است این شرکت برای اولین باردر کشور و منطقه توانست دست به تولید الیاف دو جزئی بزند.

شرکت کیمیا پلی استر
منابع انسانی

سرمایه انسانی هر سازمانی را کارکنانی تشکیل می دهند که در آن کار می کنند و ترکیبی از استعدادها و مهارت ها و تخصص هستند که ویژگی بارز و منحصر به فردی به سازمان می بخشند و موفقیت سازمان به سرمایه انسانی آن بستگی دارد.

اهداف مدیریت منابع انسانی شرکت، در راستای وظیفه حیاتی خود در افزایش ارزش ها و اثر بخشی سازمانی از طریق برنامه ریزی برای بهبود عملکرد نیروی انسانی و همچنین استخدام افراد متخصص سعی در ارتقاء توانایی های ذاتی شرکت، ایجاد فرصت های یادگیری و حمایت از حفظ دانش های خاص موجود در شرکت دارد.

لذا واحد منابع انسانی در قالب هم ترازی سیاست های استراتژیک شرکت با فرآیندهای کارخانه علاقه مند به جذب کارشناسان و نیروهای متخصص براساس ارزیابی توانمندی هایشان می باشد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت با هدف ارائه راهکارهای ارتقاء سطح استانداردهای شرکت و ارتقاء سطح علمی و مهارت ها و همچنین کاربرد استفاده از دانش و تکنولوژی در ارتقاء توان تولیدی و رقابتی شرکت به عنوان یک ضرورت تشکیل شده است.

این واحد با اصلاح و بهبود تصمیم گیری بخصوص در حوزه بازاریابی و بخصوص گرایش های نوین بازار مصرف با تشخیص و تحلیل نیازمندی های مصرف کنندگان در طی سالها اثربخشی خود را با دست یابی به محصولات با کاربردهای جدید در تولید الیاف پلی استر نمایان ساخته است.

شرکت کیمیا پلی استر واحد تحقیق و توسعه خود را برپایه تحقیق و توسعه در زمینه تجارت بصورت فعالیت های آینده گرا و بلند مدت بنا نموده و تا به حال تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره وری، کیفیت و سطح استاندارد و سهم بازار در سطوح مختلف داشته است.

شرکت کیمیا پلی استر
واحد تحقیق و توسعه
شرکت کیمیا پلی استر
آزمایشگاه و کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت به موازات واحدهای دیگر سازمان در راستای کنترل و حفظ شاخص های کیفی محصولات و با هدف جلب دائم رضایتمندی مشتریان و افزایش ارزش محصولات با تضمین کیفیت و همچنین بهبود سطح کیفیت فرآیندها تشکیل شده است.

 

واحد کنترل کیفیت شرکت کیمیا پلی استر همچنین با توسعه دانش نساجی امادگی انجام مشاوره و خدمات آزمایشگاهی و کنترل کیفی را به دیگر کارخانجات نساجی دارا می باشد.

شرکت کیمیا پلی استر
برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران
شرکت کیمیا پلی استر
برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان واحد های کیمیا پلی استر قم در سال 1396
شرکت کیمیا پلی استر
برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان پرسنلی شرکت کیمیا پلی استر قم