شرکت مهندسی و تکنولوژی تاراطرح با هدف ارائه خدمات مهندسی و تـکنولوژیکی مورد نیاز کارفرمایان در کلیه زمینه‏ های معدنی، صنعتی، نفت، گاز و پتروشیمی از مراحل مقدماتی تا مراحل نهایی بهره ‏برداری تاسیس گردیده است.
با توجه به تجربه بیش از سی و پنج سال کادر مدیریت شرکت مهندسی و تکنولوژی تاراطرح و پـشتیبانی غنی از مدارک و اسناد فنی و سازماندهی مستحکم، این شرکت پروژه ‏های بزرگی را با بالاترین کیفیت در کشور به انجام رسانده است.
تیم مهندسی شرکت دارای مهارتهای متعددی بوده و در بسیاری از زمینه های مهندسی تخصص دارد. این تیم متشکل از مهندسین، متخصصین فنی، گروه تحقیقات و اعضای پشتیبانی اجرائی می‌باشد. این تیم امکان دستیابی مشتریان به افراد کلیدی که متعهد به انجام کار به گونه‌ای مناسب و موثر می‌باشند را فراهم می‌سازد. این شرکت در جهت برآورده ساختن نیازهای مشتریان از قبیل تجزیه و تحلیل، طراحی، خدمات تدارک کالا، ساخت، نصب و راه‌اندازی سازماندهی شده است. در حقیقت این شرکت یک شرکت مهندسی خدماتی همه جانبه می‌باشد.
شرکت مهندسی و تکنولوژی تاراطرح کلیه خدمات مربوط به ارزیابی اقتصادی، توسعه پروژه، مدیریت پروژه، مهندسی مقدماتی و تفصیلی، خدمات تدارک کالا، مدیریت قرارداد، نظارت بر ساخت، راه اندازی، همیاری در راهبری و آموزش را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تضمین کیفیت

خط مشی کیفی شرکت مهندسی و تکنولوژی تاراطرح، ارائه خدمات مهندسی و تکنولوژیکی برای پروژه‌ها با توجه به کدها، استانداردها، قوانین و مقررات قابل اجرا به گونه‌ای موثر در بهبود کیفیت و کاهش هزینه ها می‌باشد.
بخش تضمین کیفیت مستقیماً زیر نظر مدیرعامل انجام وظیفه می‏نماید. تدوین روش‏ها برای اجرای نظام تضمین کیفیت و حصول اطمینان از رعایت و اعمال روش‏های مذکور توسط بخش‏های مختلف شرکت از تعهدات اصلی این بخش می‏باشد.
علاوه بر این، استخراج اشکالات احتمالی در اجرای روش‏های تصویب شده برای تضمین کیفیت و ارائه پیشنهادهای اصلاحی با همکاری و هماهنگی مسئولین سایر بخشهای شرکت به مدیریت عامل نیز از دیگر وظایف بخش تضمین کیفیت می‏باشد.
شرکت تاراطرح توسط شرکت SGS مورد ممیزی قرار گرفته است و گواهینامه کیفیت ایزو 9001 را از شرکت مذکور اخذ نموده است.

شرکت مهندسی تاراطرح
شرکت مهندسی تاراطرح
شرکت مهندسی تاراطرح
شرکت مهندسی تاراطرح