شرکت کارتن خورشید البرز از سال 1383 با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت انواع کارتن‌های بسته‌بندی موردنیاز صنایع مختلف، تحت عنوان شرکت افتخار کارتن تاسیس گردید و در سال 1393 به شرکت کارتن خورشید البرز با مسئولیت محدود تغییر یافت. هم‌زمان با این تغییر، فاز اول فعالیت‌های توسعه‌ای شرکت نیز به‌صورت خرید به‌روزترین ماشین‌آلات چاپ و تبدیل و استخدام نیروی انسانی متخصص در بخش‌های طراحی، نمونه‌سازی، تولید و فروش اجرا شد.

فاز دوم فعالیت‌های توسعه‌ای شرکت از سال 1395 با یکپارچه شدن تمام فعالیت‌های سازمانی در نرم‌افزار ERP و راه‌اندازی واحد مدیریت رضایت مشتریان (CRM) و فناوری اطلاعات (IT) آغاز و با افزایش مساحت فضای تولیدی و انبار کارخانه و راه‌اندازی به‌روزترین خط تولید ورق‌ سه لایه و پنج لایه تا عرض 240 سانتی‌متر تکمیل گردید.

هم‌اکنون فاز سوم فعالیت‌های توسعه‌ای این شرکت با هدف توسعه توان تولیدی، بهبود فرایندها، آموزش و توسعه منابع انسانی، ارتقا کیفیت و سطح رضایت مشتری و افزایش حضور در بازارهای جهانی آغاز شده و ادامه دارد.

چشم‌انداز و ماموریت

کارتن خورشید البرز در افق سال 1400 و با تلاش برای سرآمد بودن در تولید محصولات باکیفیت، تحویل به‌موقع و رضایت مشتریان و با تحلیل و بررسی دقیق شرایط حاکم بر فضای کسب‌وکار صنایع مختلف سعی دارد به چشم‌اندازهای زیر دست یابد:

  • تجهیز شدن به آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی در صنعت بسته‌بندی
  • پیاده‌سازی سیستم بهبود مستمر (کایزن) در تمامی فرایندهای سازمان به‌عنوان موثرترین راه برای بهبود بازده و کیفیت و ارتقاء سطح رضایت مشتریان
  • شناخته شدن در سطح منطقه و افزایش سهم صادرات
  • اجرای نظام پایش مداوم کیفیت
  • استقرار تولید ناب و کاهش اتلاف در تمامی فرایندها
  • ارتقاء دانش و توسعه منابع انسانی
شرکت کارتن خورشید البرز

اصول و فلسفه

اعتقاد به قدرت کار تیمی در فعالیت‌های شرکت
اعتقاد به ارزش استراتژیک نوآوری برای شرکت
اعتقاد به کیفیت و بهبود مستمر
اعتقاد به تعهد در خدمت و تحویل به‌موقع
اعتقاد به ارزش سرمایه انسانی و آموزش و تکریم آن‌ها

ارزش‌ها

تمرکز بر خواست مشتری
ایمنی
کار تیمی
تلاش مستمر و علاقه به خدمت‌رسانی
راستی و درستی