تاریخچه
شرکت صنعتی تولیدی رادیاتور خودروهای سبک و سنگین آرمکو در سال 1352 در تهران آغاز بکار کرد ودر سال1357 و با هدف توسعه فعالیتهای خود کارخانه ای با وسعت 100000متر مربع در شهرک صنعتی کاوه در 120 کیلومتری تهران احداث کرد. آرمکو اولین و بزرگترین تولیدکننده رادیاتور انواع خودروها در ایران است.

 

مسولیت ها
مسولیت اصلی ما تولید محصولی با کیفیت جهانی است. به همین منظور با اتکا به دانش روز دنیا و بهره گیری از تکنولوژی برتر و مدرن در جهت توسعه و ارتقای کیفیت تلاش میکنیم تا همچنان بعنوان اولین انتخاب خودروسازان و بازار قطعات یدکی شناخته شویم. تمامی کارکنان آرمکومتعهد به انجام این مسولیت خطیر در حوزه تولید و توزیع بصورت شبانه روزی وبا جدیت بسیار درتلاشند تا رضایتمندی خیل عظیم مشتریان خود را شاهد باشند. سهم بیش از70 درصد تولید کارخانجات در بازارOEM و تامین تقاضای بازار یدک After Market با بیش از 50 درصد، خود موید این توانمندیها میباشد.

 

دیدگاه
دورنمای هدف ما تبدیل شدن به تولید کننده پیشرو در سطح جهانی است. ما تلاش میکنیم تا تمامی نیازهای مشتریان خود را شناسایی و برآورده سازیم. ما بر این باوریم که با اتکا به دانش روز، ماشین آلات مدرن، مدیریت کیفیت جامع، تجربه و تلاش در مسیر صحیحی قرار داریم و جایگاه فعلی شرکت توام با اهداف توسعه ای و سرمایه گذاری های جدید ما را در رسیدن به این اهداف یاری خواهند نمود.

استاندارد کیفیت


شهرت آرمکو به موجب تولید محصولات با کیفیت برتر است. ما بر این باوریم که عملکرد ما نشانگر فرهنگ و ارزشهای ماست. چون کامل نیستیم پس همیشه تلاش می کنیم.استراتژی آرمکو در کیفیت بسیار جامع دیده شده است. اخذ گواهینامه های ISO 9001 /ISO TS 16949 از شرکت DQS آلمان، آموزش های متوالی نیروی انسانی، جذب نیروهای زبده و متخصص، عضویت در انجمن های علمی مرتبط، کارگاه های آموزشی در سمینارهای بین المللی، شرکت در نمایشگاه های کشوری و بین المللی صنعت خودرو ما را در نگاهداشت و هدایت مدل تعالی سازمانی با محوریت کیفیت راهبری می کند. شرکت آرمکو بر این باور هست که همگام با تغییرات تکنولوژیکی دیدگاه ها و استراتژی مجموعه سازمان را نیز بهبود بخشد و این تغییرات با اصل بهبود مستمر توسط دپارتمان تضمین کیفیت نهادینه و بستر سازی می شود.

ولئو آرمکو
ولئو آرمکو
ولئو آرمکو