شرکت تحلیل داده سانا ابر داده (سادا)، از اواسط سال 1396 توسط تعدادی از فارغ‌التحصیلان باتجربه دانشگاه صنعتی شریف، اساتید متخصص دانشگاه و با همکاری تیمی متخصص در زمینه کسب و کار، فعالیت خود را با تمرکز بر علوم داده شروع کرد. اعضای تیم ما تلفیقی از نیروهای باهوش و توانمند، با تجربه و دانش کافی در زمینه‌های علوم داده، داده کاوی و کشف الگوهای موجود در داده‌ها، مهندسی داده، تصویرسازی و مستندسازی، برنامه‌نویسی و کسب و کار بوده و از هر فرصتی برای حل هوشمندانه مسائل داده‌محور و ارائه راهکارهای تحلیل داده استفاده می‌کنند. مسئولیت‌پذیری، چالاکی، مساله‌محور بودن، دقیق و قابل فهم بودن گزارشات و سادگی پیاده‌سازی راهکارها و در نهایت حفظ امنیت داده‌ها اصلی‌ترین ارزش‌های اعضای تیم تحلیل داده سادا هستند.

سانا گستر سبز

 اوبار خدمتی جدید از شرکت موفق و پیشرو سانا گستر سبز است که با هدف راه اندازی بزرگترین و مطمئن ترین شبکه ترابری کشور و با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص فعالیت خود را آغاز نموده است.

اوبار با باز تعریف مفهوم سنتی باربری و با تکیه بر تیم به روز و کارآمد خود سعی کرده است تا جدیدترین فناوری های پردازش داده و اطلاعات را در بازار قدیمی حمل و نقل به کار گیرد.

این شرکت توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور و جهان در حوزه فنی - مهندسی و کسب و کار راه اندازی شده تا با استفاده از تکنولوژی بتواند بازار حمل و نقل را کارآمد و بهینه کرده و از این رهگذر ارزش افزوده ای را برای تمامی ذینفعان خدمات خود بیافریند. این ذینفعان در سطح اول ارسال کنندگان بار و رانندگان محترم و در سطحی کلان تر کل جامعه می باشند که در استفاده از خدمات اوبار با بهینه سازی رویکرد سنتی منتفع خواهند شد.

آچــاره ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی که مورد نیازشان است، اعم از نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش و غیره را از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند. نـیروهــای خــدماتی و کارگرهای نظافت دارای گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت آچاره عبور کرده‌اند تا شـما بتوانید به آنها اعتماد کنید.

سانا گستر سبز