اخبار اشتغال زندانیان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

۲۲ روز قبل ۱۱ نظر

اخبار اشتغال زندانیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال زندانیان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال زندانیان موجود در این صفحه :


۷ شهریور ۹۷
اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان خبرداد.
مهران منتظر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در گفت‌اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیانوگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: انجمن حمایت جهت ایجاد اشتغال خانگی توافقاتی را با بانک رسالت و بانک ملی انجام داده و در آن مقرر شده است بانک‌های مذکور جهت حمایت از تولید صنایع دستی خانواده‌های زندانیان به اعطای وام قرض الحسنه ۲۰ میلیون ریالی اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۹۷
ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های اساسی ما ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاده شده جرائم غیرعمد در استان است که در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته است.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۷
بازدید مدیر کل زندان های استان اردبیل از واحد های اشتغال مددجویان مرکز اشتغال پارس آباد

مدیرکل زندان های استان اردبیل در سفر یک روزه خود به جنوب استان اردبیل از مرکز اشتغال زندانیان و بازداشتگاه شهرستان پارس آباد بازدید نمود و با زندانیان مالی به صورت چهره به چهره دیدار کرد.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۷
کمیته اشتغال انجمن حمایت از زندانیان البرز فعال شد

مدیرکل زندان های استان البرز از آغاز به کار کمیته اقتصادی و اشتغال انجمن حمایت از زندانیان این استان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۹۷
اشتغال و حرفه‌آموزی بیش از۶۰ درصد زندانیان استان کهگیلویه وبویراحمد

مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد از گسترش اشتغال و حرفه آموزی ۶۰ درصدی زندانیان استان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۶ تیر ۹۷
کاهش جمعیت کیفری با گسترش اشتغال در زندان‌ها

مدیرکل زندان‌های گیلان گفت: گسترش اشتغال در زندان‌های گیلان باعث کاهش جمعیت کیفری خواهد بود.

ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۹۷
اشتغال مددجویان در خارج از زندان‌ها گسترش می‌یابد

جلسه معرفی اعضای جدید هیات اجرایی بنیاد تعاون زندانیان استان با حضور حیدر آسیابی دادستان مرکز استان، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان، گونه‌پی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان، حجت‌الاسلام قدرتی معاون اصلاح و تربیت و برخی از مسئولین اداره کل زندان‌ها در دفتر دادستان مرکز استان برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۷
اشتغال ۵۰ هزار نفر از زندانیان در کشور

به گزارش ایسنا، اکبر غمخوار، امروز(۲۲ اردیبهشت)، در مراسم افتتاحیه فاز دو مزرعه پرورش شتر مرغ در زندان مرکزی بیرجند اظهار کرد:‌ بنیاد تعاون زندانیان کشور بنیادی غیرانتفاعی است که رسالت عمده را برعهده دارد. توانمندسازی و حرفه آموزی مددجویان و کمک به خانواده‌های زندانیان از رسالت‌های این بنیاد است.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۷
حمایت مسئولان از زندانیان در زمینه اشتغال

مدیرکل زندان های استان کرمان گفت: در حوزه اشتغال زندانیان، نیازمند حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۶
۱۰۰۰ مورد اشتغال مولد در زندان‌های اردبیل ایجاد شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در زندان‌ها یک هزا رو ۶۱ مورد اشتغال مولددر زندان‌های استان اردبیل ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶
دریافت گواهی مهارت ۶۵۹ نفر از زندانیان زنجانی

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان گفت: ۶۵۹ نفر از مددجویان در ندامتگاه های استان موفق به گذراندن دوره و کسب گواهی مهارت شدند.

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۶
اشتغال ۱۰۰۰ زندانی در کارگاه‌های تولیدی داخل زندان‌های استان

مدیرکل زندان‌های آذربایجان شرقی با تأکید بر لزوم اشتغال زندانیان، گفت: ۱۰۰۰ زندانی در کارگاه‌های تولیدی داخل زندان‌های آذربایجان شرقی مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۶
اشتغال به کار مهارتی ۱۷۵۰ زندانی در آذربایجان غربی

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی آذربایجان غربی گفت: امسال یکهزار و ۷۵۰ زندانی در استان مشغول به کار مهارتی شده اند که ۳.۵ برابر سال گذشته است.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۶
ضرورت ارتقاء مهارت در جهت توسعه علمی و عملی اشتغال زندانیان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه کارگروه اشتغال و حرفه آموزی زندانهای این استان با حضور مدیر کل زندانهای استان ،معاون سلامت، رئیس اردوگاه ،مدیر زندان مرکزی ،مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اراک ، مدیر بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان استان و .. در محل اداره کل برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۶
تأثیر بسزایه اشتغالزایی برای زندانیان در کاهش آسیب‌های اجتماعی

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه این اداره کل بحث اشتغال و حرفه‌آموزی زندانیان است، گفت: اشتغالزایی برای زندانیان در امر کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است.

ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۹۶
اشتغال ۳۰ نفر از زندانیان گرمساری

خبرگزاری فارس: رئیس زندان گرمسار از ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰ نفر از زندانیان این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۶
تاثیر اشتغال زندانیان در ارتقای سلامت اجتماعی

روابط عمومی زندانهای استان سمنان : مدیر کل زندانهای استان سمنان با بیان اینکه اشتغال مولد باعث می‌شود زندانیان خود را در حل بخشی از مشکلات اقتصادی خانواده سهیم بدانند ابراز کرد: تاثیر این امر در ارتقای سلامت اجتماعی مددجویان قابل مشاهده است.

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۶
اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در زندان‎های تهران

خبرگزاری میزان : مدیر کل زندان‌های استان با آغاز سال تحصیلی سال جاری از اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در مقاطع تحصیلی متوسطه و آموزش عالی در سطح زندان‌های استان خبر داد

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶
استخدام در دادگستری گلستان

خبرگزاری ایرنا:رییس دادگستری کل گلستان ازاستخدام ۱۴۶ نفر در این مجموعه خبر داد و گفت: ثبت نام متقاضیان از ۲۹ مهرماه آغاز می شود.

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۶
ایجاد ۲۱ هزار شغل در زندان های کشور

بازارکار: مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی زندان های کشور از اشتغال ۲۱ هزار نفر از زندانیان در داخل زندان و نیز حرفه آموزی به ۷۰ هزار نفر از زندانیان در سال ۹۵ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۶
تاثیر اشتغال زندنیان در عدم بازگشت به زندان

خبرگزاری ایسنا : اشتغال به کار زندانیان در کاهش میزان جرم نقش موثری دارد ودر استان گیلان اقدامات مناسبی در زندان‌های گیلان در جهت تحقق این هدف انجام شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶
اشتغال زندانیان؛ گامی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی

خبرگزاری ایرنا : زندانیان به عنوان قشری آسیب پذیر که اغلب مورد بی مهری اجتماع نیز قرار می گیرند در صورت آزادی با مشکل اشتغال و نبود درآمد مواجه می شوند؛ در حالیکه تلاش برای اشتغالزایی این افراد پس از آزادی، کاری مهم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶
حرفه آموزی و اشتغال زایی ۸۰۰ خانواده زندانی

خبرگزاری صدا و سیما: مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از حرفه آموزی و اشتغال زایی ۸۰۰ خانواده زندانی خبر داد.
مهران منتظر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، درباره برنامه‌های حمایتی انجمن حمایت زندانیان افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های انجمن حمایت توانمندسازی و آموزش فنی و حرفه‌ای به خانواده زندانیان است.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶
اشتغال حدود ۵۰ هزار زندانی در زندان های کشور

خبرگزاری صدا و سیما : مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان از ایجاد ۴۰ واحد جدید شغلی و اشتغال حدود ۵۰ هزار زندانی در واحدهای بنیاد تعاون زندانیان خبر داد .

ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۹۶
ایجاد شغل برای زندانیان در چهارمحال وبختیاری مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری مهر : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد شغل برای زندانیان در چهارمحال وبختیاری مورد توجه قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۹۶
برپایی ۴۰ کارگاه اشتغال برای زندانیان در زندان‌های گیلان

خبرگزاری میزان : مدیرکل زندان‌های گیلان اشتغال و حرفه آموزی را اولین قدم در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی برای عدم برگشت پذیری زندانی به زندان دانست و گفت: ۴۰ کارگاه اشتغال در زندان‌های استان برقرار است که زندانیان مهارت یافته در آن مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۶
اشتغال ۵۰ هزار زندانی در داخل و خارج از زندان

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: در حال حاضر ۵۰ هزار زندانی در داخل و خارج از زندان مشغول به کار هستند و حقوق دریافت می کنند.

ادامه مطلب ...
۹ فروردین ۹۶
اشتغالزایی ۴۵ هزاز زندانی

خبرگزاری میزان : مطهرنژاد آمار اشتغال زندانیان بطور متوسط در سال ۹۵ را ۴۵ هزار نفر عنوان کرد و گفت: دریکسال گذشته ۱۵ میلیارد تومان دستمزد به مددجویان پرداخت شده است که آمار رشد ۱۵ تا ۲۰ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۵
اشتغال به تحصیل ۲۴ هزار نفر از زندانیان

خبرگزاری تسنیم : اصغر جهانگیر با اشاره به اشتغال به تحصیل ۲۴ هزار زندانی گفت: طی سال گذشته ۴ هزار نفر از زندانیان بی‌سواد موفق به سوادآموزی شدند.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
اشتغال زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها

جام جم آنلاین :جایگاه زندان بویژه زندان باز و اشتغال زندانیان واجد شرایط در درون و بیرون زندان موضوعی مهم در اجرای سیاست‌های نظام زندانبانی است و این موضوع هرچه بیشتر مورد توجه قرار گیرد، تبعات ناشی ازحبس را برجامعه، خانواده و فرد کاهش می‌دهد .

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
اشتغال در زندان از مباحث بسیار مهم است

خبرگزاری میزان : یوسفی فرماندار ورامین به اتفاق تاجیک معاون سیاسی فرمانداری در ندامتگاه ورامین حضور یافته، پس از تعامل با مدیر ندامتگاه از قسمت های مختلف بازدید کردند.

ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۹۵
اشتغال ۳۰ درصدی زندانیان کشور

خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با اشاره به اشتغال ۳۰ درصدی زندانیان کشور گفت: برای رونق اشتغال زندانیان ایده‌های جدید مورد نیاز است.

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۵
اشتغالزایی ۷۰ نفری انجمن حمایت از زندانیان خاتم در اولین سال تاسیس

خبرگزاری بسیج : مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خاتم گفت: این انجمن در اولین سال تاسیس با حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان و زیرپوشش قرار دادن آنان توانسته است برای ۷۰ نفر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۵
کارگاه‌های اقتصادی برای اشتغال خانواده‌های زندانیان اردبیل راه‌اندازی شود

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل زندان‌های استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای بومی در منطقه باید تعاونی‌ها و کارگاه‌های اقتصادی برای اشتغال خانواده‌های زندانیان اردبیل با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها راه‌اندازی شود.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۵
اشتغال ۹۵۰ نفر در زندان‌های خراسان‌ جنوبی

خبرگزاری ایسنا: مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان‌جنوبی گفت: ۹۵۰ نفر در زندان‌های استان مشغول به اشتغال هستند.

ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۹۵
ایجاد فرصت های اشتغال و حرفه آموزی عمل پیشگیری از وقوع جرم

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه با تاکید برتلاش مسئولان در راستای تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی زندان ها راهکار مهم ارتقاء وبهبود فعالیت های زندانبانی را کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان توصیف کرد.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
استفاده از پتانسیل شهر لالجین در اشتغالزایی برای زندانیان همدان

خبرگزاری مهر : مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: بنیاد تعاون زندانیان همدان در توسعه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان زندان ها از پتانسیل موجود در شهر سفال لالجین استفاده کند.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
تشکیل انجمن خیریه اشتغال زندانیان توسط اتاق بازرگانی استان قم

خبرگزاری فارس: در نشست هم اندیشی اعضای اتاق بازرگانی قم با هیات رئیسه بنیاد تعاون زندانیان استان مقرر شد تا انجمن خیریه اشتغال زندانیان توسط اتاق بازرگانی استان تشکیل شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵
توسعه اشتغال و رونق بخشیدن صنایع دستی در زندان‌ها

خبرگزاری میزان : محمد یاری بر توسعه اشتغال و حرفه آموزی و رونق بخشیدن صنایع دستی در زندان‌ها تاکید و خواستارشناسایی رشته های جدید حرفه آموزی شد.

ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۹۵
توسعه اشتغال با حرفه آموزی در زندان ها

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نگرش که زندانیان برای ورود به جامعه باید دارای شغل باشند این اداره‌کل اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در زندان کرده است.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۵
ایجاد زمینه اشتغال زندانیان مانعی در برابر تکرار رفتار مجرمانه است

خبرگزاری میزان: نامی گفت: ایجاد زمینه اشتغال زندانیان پس از خروج نقش بسزایی در عدم بازگشت انها به زندان و یا تکرار رفتار مجرمانه دارد.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۵
توسعه اشتغال از اولویت‌های اجرائی زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد

خبرگزاری میزان : عباس فلاحتی مطلق در جلسه اشتغال و حرفه آموزی در زندان گچساران گفت: زندانیان در حبس باید با برنامه ریزی مدون نسبت به اشتغال و حرفه آموزی در زندان اهتمام ورزند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۵
ایجاد اشتغال و حرفه‌آموزی به مددجویان از مهم‌ترین اهداف زندان است

خبرگزاری برنا : رئیس زندان ایرانشهر گفت: ایجاد اشتغال و ترسیم برنامه‌های حرفه‌آموزی از مهم‌ترین اهداف زندان است.
به گزارش خبرگزاری برنا ، رئیس زندان ایرانشهر اظهار داشت: توانمندسازی زندانیان در زمینه مهارت‌های شغلی یکی از رویکردهای مهم فرآیند اصلاحی و تربیتی زندانیان است

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
اشتغال زندانیان رهایی‌یافته از بند در ایرانشهر تسهیل می‌شود

خبرگزاری تسنیم : رئیس زندان ایرانشهر گفت: اشتغال زندانیان رهایی یافته از بند درایرانشهر تسهیل می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۹۵
آموزش زندانیان رأی باز جهت اشتغال در مراکز تخصصی پرورش گیان دارویی

خبرگزاری میزان :سرپرست زندان باز ایلام از آموزش زندانیان رأی باز جهت اشتغال در مراکز تخصصی پرورش گیان دارویی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۵
طرح‌های عمرانی برای اشتغال زندانیان رای باز در دستور کار قرار گرفته است

خبرگزاری میزان: نواداد ضمن بازدید از زندان مرکزی تبریز آموزش و اشتغال زندانیان را جزوء اولویتهای اصلی در برنامه های استانداری بیان کرد

ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۹۵
اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به خانواده زندانیان

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های هرمزگان گفت: ۱۰۰میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی امسال به خانواده زندانیان هرمزگان اختصاص یافت.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۵
توسعه اشتغال در زندان‌های استان همدان در دستور کار است

خبرگزاری مهر: همدان- مدیرکل زندان های همدان بر توسعه اشتغال در زندان های این استان تاکید کرد و گفت: بخش های ستادی و اداری زندان های استان همدان باید توان خود را برای توسعه اشتغال زندانیان به کار گیرند.

ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۹۵
طرح‌های اشتغال زایی زود بازده زندان، نیازمند افراد کارآفرین است

خبرگزاری میزان: حبیبی گفت: در زمینه اشتغال زندانیان باید طرح های زود بازده با مشارکت افراد مبتکر ، طراح و کارآفرین پیگیری شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۵
کاهش ۱۰ برابری زندانیان با حرفه آموزی و اشتغال زندانیان

به گزارش حقوق نیوز به نقل از جوان آنلاین، کاهش جمعیت کیفری و قضازدایی چند سالی است اتاق فکرها و مراکز سیاستگذاری حقوقی و قضایی کشور را به خود مشغول کرده است. این مسئله در حالی در کشور مطرح است که اوایل سال جاری پرونده آسیب‌های اجتماعی نیز با تأکید مقام معظم رهبری به عنوان یک اضطرار باز شد.

ادامه مطلب ...
۸ تیر ۹۵
ایجاد اشتغال و حرفه‌آموزی برای ۳۵۱ زندانی در دهدشت

خبرگزاری فارس : رئیس زندان دهدشت گفت: در سال گذشته زمینه حرفه‌آموزی و اشتغال ۳۵۱ زندانی فراهم شد.

ادامه مطلب ...
۶ تیر ۹۵
اشتغال ۶۳۷ نفر در زندان‌های زنجان

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان زنجان از اشتغال ۶۳۷ نفر در زندان‌های استان خبر داد و گفت: این افراد در رشته‌های مختلف شغلی مشغول به فعالیت هستند.

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۵
اشتغالزایی برای یک هزار زندانی ‌در گیلان

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل زندان‌های گیلان با بیان اینکه مبحث بهداشت, درمان و سلامت زندانی‌ها را در اولویت کاری قرار دارد گفت: حدود یک هزار زندانی در زندان‌های گیلان مشغول به‌کار بوده و ۳۵۰۰ گواهی نیز برای آن‌ها صادر شده است.

ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۹۵
اجرای ۳ پروژه اشتغالزایی برای حمایت از زندانیان در اردبیل

خبرگزاری تسنیم : دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: ۳ پروژه اشتغالزایی به منظور حمایت از زندانیان و خانواده‌های این قشر در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۹۵
افزایش حقوق و دستمزد زندانیان در سال ۹۵

خبرگزاری میزان : مطهرنژاد از افزایش حقوق و دستمزد زندانیان در سال ۹۵ خبر داد و گفت : حقوق و دستمزد زندانیان افزایش یافت.
رحیم مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از افزایش دستمزد زندانیان در سال ۹۵ خبر داد .

ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۹۵
اردبیل از استان های موفق در زمینه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان

خبرگزاری ایرنا: اردبیل – ایرنا – مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل گفت: اردبیل از استان های موفق کشور در زمینه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان است.

ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۹۵
اشتغال زندانیان در زندان فیروزآباد تقویت شود

خبرگزاری میزان : حیات‌الغیب گفت: اشتغال زندانیان به ویژه اشتغال نشسته تقویت و از فضاهای موجود تا جایی که امکان دارد در جهت اشتغال‌زایی زندانیان و پرکردن اوقات فراغت آنان استفاده شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵
توسعه اشتغال و حرفه‌آموزی زندانیان امری حائز اهمیت است

خبرگزاری ایسنا: سرپرست اداره کل زندانهای استان کرمانشاه گفت: توسعه اشتغال و حرفه‌آموزی زندانیان امری حائز اهمیت است.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵
انعقاد تفاهم‌نامه بین ادارات تعاون، کار و زندان‌های استان یزد

خبرگزاری ایسنا: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان یزد با محوریت ایجاد فرصت‌های شغلی و کمک به اشتغال زندانیان و خانواده آنان، تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۹۵
اشتغال به تحصیل ۱۳۴ زندانی در زنجان

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان از اشتغال به تحصیل ۱۳۴ زندانی در زنجان خبر داد.
علاءالدین کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان به منظور ارتقای سطح آگاهی زندانیان و تامین زندگی سعادتمندانه به مددجویان، خدمات متعددی را ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۵
رأی باز زمینه اشتغال زندانیان را فراهم می‌کند

خبرگزاری ایسنا: رئیس زندان مرکزی ایلام گفت: اعطای مرخصی و صدور رأی بازی به زندانیان علاوه بر کاستن بارهای روانی و فشارهای تحمل حبس،زمینه اشتغال آن‌ها و کسب درآمد در داخل و خارج زندان مهیا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۵
پرداخت وام اشتغال به ۴۱ زندانی زنجانی پس از آزادی

خبرگزاری فارس : مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان از پرداخت وام اشتغال به ۴۱ زندانی زنجانی پس از آزادی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۹۵
بهره‌مندی ۳۰۰ زندانی آزاد شده از تسهیلات اشتغالزایی

خبرگزاری ایلنا: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقده با وزارت کشور منعی برای استفاده زندانیان بعد از آزادی زندان برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۵
توسعه اشتغال، این بار در زندان

خبرگزاری بسیج : این اداره سعی دارد با توسعه فعالیت‌های اشتغال با همکاری بنیاد تعاون زندانیان استان از دغدغه‌های مددجویان در زمینه کاریابی و اشتغال و تامین معیشت خانواده‌های‌شان بکاهد.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۵
اشتغال مددجویان زندان خلخال توسعه می‌یابد

خبرگزاری تسنیم: رئیس زندان خلخال گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری، اشتغال مولد مددجویان در راس برنامه‌های این اداره بوده و نسبت به این موضوع اقدام عملی خواهیم کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۵
پرداخت تسهیلات مددجویان و طرح های اشتغالزایی زندانیان

خبرگزاری دانشجو: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی را مکلف کردند ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه بانکی به کمیته امداد امام خمینی و ۳۰۰۰ میلیارد ریال به سازمان بهزیستی جهت پرداخت به مددجویان، کارفرمایان طرح های اشتغالی و خانواده های معسر زندانیان کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
اهمیت اشتغال و نقش آن در کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانیان

خبرگزاری میزان : دهقانی براهمیت اشتغال و حرفه آموزی و نقش آن در کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانیان تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
لزوم توسعه برنامه های اشتغال زایی زندانیان

خبرگزاری میزان : مظفری برلزوم توسعه برنامه های اشتغال زایی زندانیان زندان بوئین زهرا تأکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
حمایت از زندانیان به سمت اشتغال زایی معطوف شود

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل امور زندان های آذربایجان شرقی گفت: حمایت های مقطعی مشکلات عدیده خانواده های زندانی را حل نمی کند و تلاش انجمن های حمایت از زندانیان باید به سمت اشتغال خانواده های آنان معطوف شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۵
اختصاص بیش از یک میلیارد تومان اعتبار به منظور ایجاد شغل برای زندانیان

خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌های استان البرز گفت: بیش از یک میلیارد تومان به منظور ایجاد فضاهای اشتغال، حرفه‌آموزی و کاردرمانی برای زندانیان از محل درآمدهای بنیاد تعاون زندانیان استان هزینه شده است.

ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۹۵
نقش موثر فعالیت‌های اشتغال و حرفه آموزی در تغییر نگرش زندانیان

خبرگزاری میزان: سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه در سخنانی با تاکید بر لزوم توسعه برنامه های اشتغال در زندان ها نقش موثر فعالیت های این حوزه بر تغییر نگرش و رفتار زندانیان را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۹۵
لزوم تلاش برای بهبود وضعیت اشتغال وحرفه‌آموزی زندانیان درکرمانشاه

خبرگزاری مهر : سرپرست اداره کل زندان‌های کرمانشاه تلاش برای بهبود وضعیت اشتغال و حرفه آموزی زندانیان استان را تکلیف همه مسئولان بخش اصلاح وتربیت زندان‌ها دانست.

ادامه مطلب ...
۹ فروردین ۹۵
اشتغال برای ۲۲ هزار زندانی

خبرگزاری میزان : جهانگیر گفت: در رابطه با اشتغال به کار زندانی، که علاوه بر اینکه درآمدزایی برای او و خانواده اش مهم است، به جهت توسعه فرهنگ کار به عنوان یک ارزش و جلوگیری از بیکاری و بی عاری به عنوان یک ضد ارزش توانسته ایم برای تعداد حدود ۲۲ هزار نفر شغل ایجاد کنیم.

ادامه مطلب ...
۱ فروردین ۹۵
اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر زندانی واجد شرایط در طرح حرفه آموزی

خبرگزاری میزان : جلیلی از اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر زندانی واجد شرایط در طرح حرفه آموزی در ارومیه خبر داد.
اشتغال بیش از ۲۵۰۰ زندانی واجد شرایط در طرح حرفه آموزی«علی جلیلی» در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار کرد: با اجرای طرح حرفه آموزی اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر از زندانیان واجد شرایط قانونی در آینده نزدیک فراهم می شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۴
توسعه مهارتهای کشاورزی مددجویان در زندان ایرانشهر

خبرگزاری تسنیم: رئیس زندان ایرانشهر گفت: مهارتهای کشاورزی مددجویان در زندان ایرانشهر توسعه می‌یابد.
محمد سرابندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایرانشهر اظهار داشت: به منظور توسعه برنامه‌های اشتغال و حرفه آموزی مددجویان در زندان ایرانشهر دوره‌های جدید آموزش کشاورزی در این زندان راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اسفند ۹۴
پرداخت عیدی تا دو روز آینده

خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان از پرداخت عیدی و سبد کالا به خانواده زندانیان تحت پوشش این انجمن در روزهای آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۴
تسهیلات کم‌بهره برای اشتغال زندانیان اردبیلی پرداخت می‌شود

خبرگزاری مهر : مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از پرداخت تسهیلات کم‌بهره برای اشتغال زندانیان آزاد شده این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۴
توسعه سطح دانش و مهارت‌های شغلی کارکنان زندان‌ها

خبرگزاری میزان: راهکارهای توسعه سطح دانش و مهارت های شغلی کارکنان با حضور مدیران کل زندان‌های یزد، کرمان، هرمزگان و رئیس مرکز آموزش و پژوهش منطقه پنج زندان‌های کشور در بندرعباس بررسی شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۴
برگزاری آزمون مهارت فنی ویژه مددجویان زندان مرکزی یزد

خبرگزاری میزان : به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ مسئول واحد اشتغال وحرفه آموزی زندان مرکزی یزد از برگزاری هشتمین مرحله آزمون مهارت فنی هماهنگ کشوری از سوی اداره فنی وحرفه ای استان و همت و تلاش واحد اشتغال و حرفه آموزی این مرکز خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۴
آزمون فنی و حرفه‌ای در زندان نقده برگزار شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی زندان نقده، در راستای اهداف و برنامه های سازمان زندان ها مبنی بر آموزش و فراگیری زندانیان وشرکت آنان درکلاس های آموزش فنی وحرفه ای، طبق هماهنگی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نقده، کلاس آموزش تعمیر وسایل گاز سوز خانگی از سه ماه پیش با شرکت ۲۰ نفر از مدد جویان زندان نقده در محل کارگاه زندان با حمایت تاروردی زاده رئیس زندان نقده و پیگیری های مجدانه مسئول واحد فرهنگی زندان با تدریس احدی از مهندسین سازمان فنی و حرفه ای آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۵ اسفند ۹۴
زمینه سازی اشتغال ۲۰۰ نفر از مددجویان در زندان رجایی شهر فراهم شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی زندان رجائی شهر؛ در راستای اجرای دستور مدیرکل زندانهای استان تهران مبنی بر ایجاد کارگاههای اشتغال مددجویان و با تاکید مدیر زندان، کارگاه‌های جدید در سه رشته معرق، منبت و خیاطی آغاز بکار کرد.

ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۹۴
شرکت۱۶۲ مددجوی زندان مرکزی همدان در دوره‌های فنی و حرفه‌ای

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، در راستای برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پر خطر دوره های آموزش فنی و حرفه ای ویژه مددجویان زندان مرکزی همدان در رشته های سرویس و نگهداری خودرو ۲۲نفر ،پیرایش مردانه ۲۳نفر ،معرق کاری ۲۲نفر،کشتکار گلخانه خاکی ۲۳نفر ، تکنسین پشتیبانی برنامه ۱۶نفر ،برق ساختمان ۲۱نفر و قالیبافی ۲۱نفر با حضور مددجویان بند مردان و دوره قالیبافی ویژه مددجویان بند نسوان با حضور ۱۴نفر از مددجویان بند نسوان برگزارشد و مددجویان پس از طی دوره های مذکور در آزمون پایان دوره شرکت کردند.

ادامه مطلب ...
۳ اسفند ۹۴
ارائه آموزش‌های مهارتی فنی‌ و حرفه‌ای به مددجویان در زندان‌های قم

مدیرکل آموزش فنی‌ و حرفه‌ای استان قم با اشاره به ارائه آموزش‌های مهارتی به مددجویان در زندان‌های قم گفت: امسال ۱۱۸۷ نفر از مددجویان زندان قم، اردوگاه، کانون اصلاح و تربیت و بند نسوان آموزش‌های مهارتی فنی‌وحرفه‌ای بهره بردند.

ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۹۴
۲ طرح اشتغالزا برای مددجویان زندانهای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازبیرجند، طرح اشتغالزا ویژه مددجویان زندانهای خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.این طرحها شامل مرکز واحد پرورش ۶۰ رأسی شترمرغ وخدمات خودرویی و است که با هزینه ۶ میلیارد و۷۸۴ میلیون ریال به بهره برداری رسید .

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۴
پرداخت تسهیلات به ۳۴ زندانی آزاد شده از زندانهای خراسان شمالی

رئیس مرکز خدمات اجتماعی اداره کل زندانهای خراسان شمالی گفت : در سال جاری تا کنون به ۳۴ نفر از زندانیان آزاد شده از زندانهای استان وام اشتغال پرداخت شده است .

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۴
فرصت طلایی برای ۲۰ هزار زندانی

حدود ۲۰ هزار زندانی حائز شرایط استفاده از ظرفیت قانونی نظام نیمه آزادی هستند.
این شاید مهم‌ترین اظهارنظر روز گذشته رئیس سازمان زندان‌های کشور در دوازدهمین همایش دادستان‌های مراکز استان‌های سراسر کشور بود. البته اصغر جهانگیری در این همایش که با هدف بررسی راهکارهای کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها برگزار شده بود، آمار جزئی تری اعلام نکرد و تنها بر لزوم کاهش جمعیت زندان‌های کشور تأکید کرد.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۴
اصلاح چرخه معیوب اشتغال بعد از آزادی

مطهر نژاد اصلاح چرخه معیوب اشتغال بعد از آزادی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هیچ نهاد و دستگاهی خود را متولی اشتغال زندانیان نمی داند و مردم و بخش های خصوصی هم رغبتی برای پذیرش مددجویان جهت اشتغال نشان نمی دهند درنتیجه توجه به مبحث اصلاح و تربیت و اشتغال و حرفه آموزی از وظایف سازمان زندان‌ها است.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۴
اشتغالزایی و حرفه آموزش در بهبود وضعیت زندانیان نقش موثری دارد

غفاریان گفت: در بازدید از زندان قائمشهر بر اجرای طرحهای اشتغالزایی در زندانها تأکید کرد و از زندانها خواست طرحهایی با توجیه اقتصادی مطلوب ارائه دهند.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۴
اجرای پروژه گازرسانی مرکز اشتغال زندانیان شهرستان خوی

در راستای تحقق اهداف اشتغال زایی و حرفه آموزی زندانیان، طبق دستورالعمل سازمانی با همت رئیس زندان با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال در حال اجرا می باشد.

ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۹۴
اشتغال دغدغه اصلی بسیاری از زندانیان آزاد شده است

محسنی گفت: اشتغال دغدغه اصلی بسیاری از زندانیان آزاد شده است که ضروری است ضمن توجه نهادهای حمایتی و اداره کل رفاه و تعاون اجتماعی ، بخش خصوصی نیز با دیدی وسیع و تغییر نگرش نسبت به زندانی به این حوزه ورود پیدا کند، زیرا عدم اشتغال تولید بزه مجدد در پی خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۴
اجرای طرحهای اشتغالزایی در زندانها

مدیرکل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان مازندران در بازدید از زندان قائمشهر بر اجرای طرحهای اشتغالزایی در زندانها تأکید کرد و از زندانها خواست طرحهایی با توجیه اقتصادی مطلوب ارائه دهند.

ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۹۴
حمایت از اشتغال زندانیان زن موجب تقویت سلامت روان آنان می‌شود

حیات الغیب گفت: حمایت از اشتغال زندانیان زن در کارگاه های اشتغال، تقویت سلامت روان آنان را به همراه دارد.

ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۹۴
مراسم تحلیف ۲۲ نیروی جدیدالاستخدام در زندان‌های کردستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، مدیرکل زندان‌های استان کردستان صبح امروز دراین مراسم ضمن خیرمقدم گویی به پرسنل جدید سنگر اصلاح و تربیت در زندان‌ها، خطاب به آنان شغل زندانبانی را از مشاغل سخت و طاقت‌فرسا در جامعه تلقی کرد و اظهار داشت:

ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۹۴
اردبیل رتبه نخست کشوری ایجاد اشتغال برای زندانیان را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مراد فتحی بعد از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی کاهش جمعیت کیفری زندان‌های استان اردبیل با اشاره به بار روانی زندان برای مددجویان اظهار داشت: زندان نباید به عنوان نخستین حربه قرار بگیرد بلکه تا جایی که امکان دارد به ویژه در جرایم سبک زندان باید به عنوان آخرین راهکار استفاده شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۴
آزمون سراسری فنی و حرفه‌ای در زندان ارومیه برگزار شد

همزمان با سازمان سنجش فنی وحرفه‌ای کشور ۱۲۰ نفر از هنرجویان زندان مرکزی ارومیه در آزمون مهارت‌های فنی وحرفه‌ای شرکت کردند.
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی ارومیه، همزمان با آزمون سراسری سازمان فنی وحرفه ایی کشور مددجویان هنر جوی زندان مرکزی ارومیه با نظارت بازرسین ومربیان این سازمان روز جمعه برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۴
بنیاد تعاون زندانیان کشور ۲۰ هزار شغل جدید ایجاد کرد

از کرج به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان البرز، رحیم مطهرنژاد البرز افزود: در این مدت ۳۰۰ واحد تولیدی، صنعتی، کشاورزی، دامپروری، پرورش آبزیان و صنایع دستی در کشور برای زندانیان ایجاد شده است.
وی اضافه کرد: اگر دستگاه‌های اجرایی از اشتغال زندانیان حمایت کنند، بین ۳۰ تا ۵۰ هزار شغل جدید ایجاد خواهیم کرد.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۴
اختصاص ۱۰ درصد از تعهدات آموزشی به زندان‌های کرمانشاه

در نشست مسئولان اداره زندان‌ها و فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه بر اختصاص ۱۰ درصد از تعهدات آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای به زندان‌های کرمانشاه تاکید شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ دی ۹۴
ارائه آموزش های مهارتهای فنی و حرفه ای اشتغالزا به زندانیان

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان اعلام کرد : آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای در زندانها بازنگری می شود و کارگاههای فنی و حرفه ای اشتغالزا و مورد نیاز بازار کار جایگزین خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، پیرامون بررسی وضعیت آموزش در زندانهای استان جلسه ای با حضور سیروس سلطانی نژاد سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، نظری معاون آموزش، حاتمی کارشناس آموزش از یک سو و قنواتی نماینده اداره کل زندانها به همراه کارشناسان آن اداره ، در فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ دی ۹۴
اشتغال دو هزار و ۵۰۰ زندانی در زندان‌های استان البرز

مطهر نژاد از افتتاح کارگاه های تولیدی بنیاد تعاون زندانیان استان البرز خبرداد و گفت: ۴ کارگاه تولیدی و یک واحد گلخانه در زندان‌های استان البرز افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب ...
۲۱ دی ۹۴
عدم اشتغال به کار زندانیان آزاد شده ، زمینه ساز تکرار جرم است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت : باید در خصوص اشتغال زندانیان بومی آزاد شده در شهرستان تدبیری اندیشیده شود چراکه عدم اشتغال به کار زندانیان آزاد شده ، زمینه ساز تکرار جرم است.

ادامه مطلب ...

11 نظر برای «اخبار اشتغال زندانیان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)»


 1. شجاع الدین غروی

  باسلام وعرض ادب من سید شجاع الدین غروی هستم دارای مدرک فوق دیپلم حقوق قضایی تسلط کامل به کامپیوتر وتایپ با مدرک دارای کواهینامه پایه دورانندکی دارای پنجا ه سال سن که در کمیته امداد امام و شهروند مارلیک قسمت پوشاک هم کار کردم الان رضایت کامل داران ولی فروشگاه را تعطیل کردنمان دخترم پارسال فوت کرده ودو فرزند دیگرم معلول می باشند خواهشمند م جهت کار عنایت فرماید بخدا زندگی سخت است بودم خواهشمندم عنایت فرماید بخدا بدجور مشکل داریم خداوند به شما سلامتی وطول عمر عنایت فرماید غروی اصل مدارک موجود است

  پاسخ
 2. اسلام ابخانه

  سلام بنده سوالی را در مورد پرداخت مبلغی را که إز کارکردشان به زندان پرداخت میکنند ١ ماه تعطیلات عید نوروز که مرخصی به زندانیان داده شد ایا برأی یک ماه مرخصی نیز باید طبق ماههایه دیگر مبلغ تایین شده أر باید پرداخت کرد یا خیر متشکرم

  پاسخ
 3. امید

  به امید اینکه روزی گواهی عدم سوء پیشینه از شرایط استخدامی برداشته شود. مگه آدمی که توبه کرد پاک نمیشه پس چرا این گواهی را می خواهند

  پاسخ
 4. محمد

  سلام
  من یه سالی هست که دنبال کار میگردم ولی هیچی به هیچی میخواستم بپرسم اگه یه کاری کنم تا برم زندون بعدش که ازاد شدم میتونم برم سر کار؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.