اخبار اشتغال زندانیان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

۹ روز قبل ۱۱ نظر

اخبار اشتغال زندانیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال زندانیان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار اشتغال زندانیان موجود در این صفحه :


۲۱ آبان ۱۳۹۷
اشتغال ۳۰۰ نفراز مددجویان در بخش کشاورزی
مدیرکل زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد از فعالیت ترویجی ، مهارتی ۳۰۰ نفر از زندانیان استان در رشته‌های کشاورزی و دامپروری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
پیگیری ایجاد اشتغال برای زنان زندانی آزاد شده در استان مرکزی
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: طرح‌های مرتبط با ایجاد اشتغال برای زنان زندانی و همچنین خانواده آنها از طریق ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت با همکاری خیران و سمن‌ها در حوزه زنان و خانواده اجرایی و عملیاتی شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
لازمه ی برخورداری زندانیان مهارت و حرفه‌آموزی از تسهیلات قضایی اشتغال به کار
دادستان عمومی و انقلاب جهرم گفت: لازم است زندانیان واجد شرایط اشتغال، گواهینامه مهارت و حرفه‌آموزی داشته باشند تا از تسهیلات قضایی اشتغال به کار (رای باز) برخوردار شوند.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
توانمندسازی زندانیان با حرفه آموزی و ایجاد زمینه های اشتغال
مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال زندان ها منصوب و بر توانمندسازی زندانیان با حرفه آموزی و ایجاد زمینه های اشتغال تاکید شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷
برنامه های حوزه اشتغال زندانیان توسعه می یابد
مدیرکل زندان های لرستان گفت : برنامه ریزی های لازم و کارشناسی برای توسعه برنامه های حوزه اشتغال مددجویان در قالب طرح های مختلف در حال بررسی و اجراست .
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷
انجمن حمایت از زندانیان اشتغال و درآمدزایی را تقویت کند
فرماندار مراغه به اولویت های انجمن حمایت از زندانیان اشاره کرد و گفت: این انجمن باید بسترهای درآمدزایی و اشتغال جامعه هدف را به منظور کاهش آسیب های اجتماعی تقویت کند.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان خبرداد. مهران منتظر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در گفت‌اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیانوگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: انجمن حمایت جهت ایجاد اشتغال خانگی توافقاتی را با بانک رسالت و بانک ملی انجام داده و در آن مقرر شده است بانک‌های مذکور جهت حمایت از تولید صنایع دستی خانواده‌های زندانیان به اعطای وام قرض الحسنه ۲۰ میلیون ریالی اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در اردبیل
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های اساسی ما ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاده شده جرائم غیرعمد در استان است که در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته است.
ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
بازدید مدیر کل زندان های استان اردبیل از واحد های اشتغال مددجویان مرکز اشتغال پارس آباد
مدیرکل زندان های استان اردبیل در سفر یک روزه خود به جنوب استان اردبیل از مرکز اشتغال زندانیان و بازداشتگاه شهرستان پارس آباد بازدید نمود و با زندانیان مالی به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۷
کمیته اشتغال انجمن حمایت از زندانیان البرز فعال شد
مدیرکل زندان های استان البرز از آغاز به کار کمیته اقتصادی و اشتغال انجمن حمایت از زندانیان این استان خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۱۳۹۷
اشتغال و حرفه‌آموزی بیش از۶۰ درصد زندانیان استان کهگیلویه وبویراحمد
مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد از گسترش اشتغال و حرفه آموزی ۶۰ درصدی زندانیان استان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ تیر ۱۳۹۷
کاهش جمعیت کیفری با گسترش اشتغال در زندان‌ها
مدیرکل زندان‌های گیلان گفت: گسترش اشتغال در زندان‌های گیلان باعث کاهش جمعیت کیفری خواهد بود.
ادامه مطلب ...
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
اشتغال مددجویان در خارج از زندان‌ها گسترش می‌یابد
جلسه معرفی اعضای جدید هیات اجرایی بنیاد تعاون زندانیان استان با حضور حیدر آسیابی دادستان مرکز استان، محمود باهنر مدیر کل زندان‌های استان، گونه‌پی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان، حجت‌الاسلام قدرتی معاون اصلاح و تربیت و برخی از مسئولین اداره کل زندان‌ها در دفتر دادستان مرکز استان برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
اشتغال ۵۰ هزار نفر از زندانیان در کشور
به گزارش ایسنا، اکبر غمخوار، امروز(۲۲ اردیبهشت)، در مراسم افتتاحیه فاز دو مزرعه پرورش شتر مرغ در زندان مرکزی بیرجند اظهار کرد:‌ بنیاد تعاون زندانیان کشور بنیادی غیرانتفاعی است که رسالت عمده را برعهده دارد. توانمندسازی و حرفه آموزی مددجویان و کمک به خانواده‌های زندانیان از رسالت‌های این بنیاد است.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
حمایت مسئولان از زندانیان در زمینه اشتغال
مدیر کل زندان های استان کرمان گفت: در حوزه اشتغال زندانیان، نیازمند حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
۱۰۰۰ مورد اشتغال مولد در زندان‌های اردبیل ایجاد شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در زندان‌ها یک هزا رو ۶۱ مورد اشتغال مولددر زندان‌های استان اردبیل ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
دریافت گواهی مهارت ۶۵۹ نفر از زندانیان زنجانی
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان گفت: ۶۵۹ نفر از مددجویان در ندامتگاه های استان موفق به گذراندن دوره و کسب گواهی مهارت شدند.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
اشتغال ۱۰۰۰ زندانی در کارگاه‌های تولیدی داخل زندان‌های استان
مدیرکل زندان‌های آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم اشتغال زندانیان، گفت: ۱۰۰۰ زندانی در کارگاه‌های تولیدی داخل زندان‌های آذربایجان شرقی مشغول به کار هستند.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۶
اشتغال به کار مهارتی ۱۷۵۰ زندانی در آذربایجان غربی
خبرگزاری ایرنا : مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی آذربایجان غربی گفت: امسال یکهزار و ۷۵۰ زندانی در استان مشغول به کار مهارتی شده اند که ۳.۵ برابر سال گذشته است.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۶
ضرورت ارتقاء مهارت در جهت توسعه علمی و عملی اشتغال زندانیان
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه کارگروه اشتغال و حرفه آموزی زندانهای این استان با حضور مدیر کل زندانهای استان ،معاون سلامت، رئیس اردوگاه ،مدیر زندان مرکزی ،مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اراک ، مدیر بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان استان و .. در محل اداره کل برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۱۳۹۶
تأثیر بسزایه اشتغالزایی برای زندانیان در کاهش آسیب‌های اجتماعی
خبرگزاری فارس: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه این اداره کل بحث اشتغال و حرفه‌آموزی زندانیان است، گفت: اشتغالزایی برای زندانیان در امر کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۶
اشتغال ۳۰ نفر از زندانیان گرمساری
خبرگزاری فارس: رئیس زندان گرمسار از ایجاد اشتغال برای بیش از ۳۰ نفر از زندانیان این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۴ آبان ۱۳۹۶
تاثیر اشتغال زندانیان در ارتقای سلامت اجتماعی
روابط عمومی زندانهای استان سمنان : مدیر کل زندانهای استان سمنان با بیان اینکه اشتغال مولد باعث می‌شود زندانیان خود را در حل بخشی از مشکلات اقتصادی خانواده سهیم بدانند ابراز کرد: تاثیر این امر در ارتقای سلامت اجتماعی مددجویان قابل مشاهده است.
ادامه مطلب ...
۳ آبان ۱۳۹۶
اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در زندان‎های تهران
خبرگزاری میزان : مدیر کل زندان‌های استان با آغاز سال تحصیلی سال جاری از اشتغال به تحصیل ۲۳۹۵ مددجو در مقاطع تحصیلی متوسطه و آموزش عالی در سطح زندان‌های استان خبر داد
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
استخدام در دادگستری گلستان
خبرگزاری ایرنا:رییس دادگستری کل گلستان ازاستخدام ۱۴۶ نفر در این مجموعه خبر داد و گفت: ثبت نام متقاضیان از ۲۹ مهرماه آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۱۳۹۶
ایجاد ۲۱ هزار شغل در زندان های کشور
بازارکار: مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی زندان های کشور از اشتغال ۲۱ هزار نفر از زندانیان در داخل زندان و نیز حرفه آموزی به ۷۰ هزار نفر از زندانیان در سال ۹۵ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
تاثیر اشتغال زندنیان در عدم بازگشت به زندان
خبرگزاری ایسنا : اشتغال به کار زندانیان در کاهش میزان جرم نقش موثری دارد ودر استان گیلان اقدامات مناسبی در زندان‌های گیلان در جهت تحقق این هدف انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
اشتغال زندانیان؛ گامی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری ایرنا : زندانیان به عنوان قشری آسیب پذیر که اغلب مورد بی مهری اجتماع نیز قرار می گیرند در صورت آزادی با مشکل اشتغال و نبود درآمد مواجه می شوند؛ در حالیکه تلاش برای اشتغالزایی این افراد پس از آزادی، کاری مهم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.
ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
حرفه آموزی و اشتغال زایی ۸۰۰ خانواده زندانی
خبرگزاری صدا و سیما: مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از حرفه آموزی و اشتغال زایی ۸۰۰ خانواده زندانی خبر داد. مهران منتظر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، درباره برنامه‌های حمایتی انجمن حمایت زندانیان افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های انجمن حمایت توانمندسازی و آموزش فنی و حرفه‌ای به خانواده زندانیان است.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
اشتغال حدود ۵۰ هزار زندانی در زندان های کشور
 خبرگزاری صدا و سیما : مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان از ایجاد ۴۰ واحد جدید شغلی و اشتغال حدود ۵۰ هزار زندانی در واحدهای بنیاد تعاون زندانیان خبر داد .
ادامه مطلب ...
۶ خرداد ۱۳۹۶
ایجاد شغل برای زندانیان در چهارمحال وبختیاری مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری مهر : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد شغل برای زندانیان در چهارمحال وبختیاری مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
برپایی ۴۰ کارگاه اشتغال برای زندانیان در زندان‌های گیلان
خبرگزاری میزان : مدیرکل زندان‌های گیلان اشتغال و حرفه آموزی را اولین قدم در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی برای عدم برگشت پذیری زندانی به زندان دانست و گفت: ۴۰ کارگاه اشتغال در زندان‌های استان برقرار است که زندانیان مهارت یافته در آن مشغول به کار هستند.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
اشتغال ۵۰ هزار زندانی در داخل و خارج از زندان
خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: در حال حاضر ۵۰ هزار زندانی در داخل و خارج از زندان مشغول به کار هستند و حقوق دریافت می کنند.
ادامه مطلب ...
۹ فروردین ۱۳۹۶
اشتغالزایی ۴۵ هزاز زندانی
خبرگزاری میزان : مطهرنژاد آمار اشتغال زندانیان بطور متوسط در سال ۹۵ را ۴۵ هزار نفر عنوان کرد و گفت: دریکسال گذشته ۱۵ میلیارد تومان دستمزد به مددجویان پرداخت شده است که آمار رشد ۱۵ تا ۲۰ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.
ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۵
اشتغال به تحصیل ۲۴ هزار نفر از زندانیان
خبرگزاری تسنیم : اصغر جهانگیر با اشاره به اشتغال به تحصیل ۲۴ هزار زندانی گفت: طی سال گذشته ۴ هزار نفر از زندانیان بی‌سواد موفق به سوادآموزی شدند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۵
اشتغال زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها
جام جم آنلاین :جایگاه زندان بویژه زندان باز و اشتغال زندانیان واجد شرایط در درون و بیرون زندان موضوعی مهم در اجرای سیاست‌های نظام زندانبانی است و این موضوع هرچه بیشتر مورد توجه قرار گیرد، تبعات ناشی ازحبس را برجامعه، خانواده و فرد کاهش می‌دهد .
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۵
اشتغال در زندان از مباحث بسیار مهم است
خبرگزاری میزان : یوسفی فرماندار ورامین به اتفاق تاجیک معاون سیاسی فرمانداری در ندامتگاه ورامین حضور یافته، پس از تعامل با مدیر ندامتگاه از قسمت های مختلف بازدید کردند.
ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۱۳۹۵
اشتغال ۳۰ درصدی زندانیان کشور
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با اشاره به اشتغال ۳۰ درصدی زندانیان کشور گفت: برای رونق اشتغال زندانیان ایده‌های جدید مورد نیاز است.
ادامه مطلب ...
۸ آبان ۱۳۹۵
اشتغالزایی ۷۰ نفری انجمن حمایت از زندانیان خاتم در اولین سال تاسیس
خبرگزاری بسیج : مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خاتم گفت: این انجمن در اولین سال تاسیس با حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان و زیرپوشش قرار دادن آنان توانسته است برای ۷۰ نفر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۵
کارگاه‌های اقتصادی برای اشتغال خانواده‌های زندانیان اردبیل راه‌اندازی شود
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل زندان‌های استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای بومی در منطقه باید تعاونی‌ها و کارگاه‌های اقتصادی برای اشتغال خانواده‌های زندانیان اردبیل با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها راه‌اندازی شود.
ادامه مطلب ...
۱ مهر ۱۳۹۵
اشتغال ۹۵۰ نفر در زندان‌های خراسان‌ جنوبی
خبرگزاری ایسنا: مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان‌جنوبی گفت: ۹۵۰ نفر در زندان‌های استان مشغول به اشتغال هستند.
ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۵
ایجاد فرصت های اشتغال و حرفه آموزی عمل پیشگیری از وقوع جرم
 باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست اداره کل زندان های کرمانشاه با تاکید برتلاش مسئولان در راستای تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی زندان ها راهکار مهم ارتقاء وبهبود فعالیت های زندانبانی را کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان توصیف کرد.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
استفاده از پتانسیل شهر لالجین در اشتغالزایی برای زندانیان همدان
خبرگزاری مهر : مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: بنیاد تعاون زندانیان همدان در توسعه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان زندان ها از پتانسیل موجود در شهر سفال لالجین استفاده کند.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۵
تشکیل انجمن خیریه اشتغال زندانیان توسط اتاق بازرگانی استان قم
خبرگزاری فارس: در نشست هم اندیشی اعضای اتاق بازرگانی قم با هیات رئیسه بنیاد تعاون زندانیان استان مقرر شد تا انجمن خیریه اشتغال زندانیان توسط اتاق بازرگانی استان تشکیل شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۵
توسعه اشتغال و رونق بخشیدن صنایع دستی در زندان‌ها
خبرگزاری میزان : محمد یاری بر توسعه اشتغال و حرفه آموزی و رونق بخشیدن صنایع دستی در زندان‌ها تاکید و خواستارشناسایی رشته های جدید حرفه آموزی شد.
ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۱۳۹۵
توسعه اشتغال با حرفه آموزی در زندان ها
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نگرش که زندانیان برای ورود به جامعه باید دارای شغل باشند این اداره‌کل اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در زندان کرده است.
ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۱۳۹۵
ایجاد زمینه اشتغال زندانیان مانعی در برابر تکرار رفتار مجرمانه است
خبرگزاری میزان: نامی گفت: ایجاد زمینه اشتغال زندانیان پس از خروج نقش بسزایی در عدم بازگشت انها به زندان و یا تکرار رفتار مجرمانه دارد.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
توسعه اشتغال از اولویت‌های اجرائی زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد
خبرگزاری میزان : عباس فلاحتی مطلق در جلسه اشتغال و حرفه آموزی در زندان گچساران گفت: زندانیان در حبس باید با برنامه ریزی مدون نسبت به اشتغال و حرفه آموزی در زندان اهتمام ورزند.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
ایجاد اشتغال و حرفه‌آموزی به مددجویان از مهم‌ترین اهداف زندان است
خبرگزاری برنا : رئیس زندان ایرانشهر گفت: ایجاد اشتغال و ترسیم برنامه‌های حرفه‌آموزی از مهم‌ترین اهداف زندان است. به گزارش خبرگزاری برنا ، رئیس زندان ایرانشهر  اظهار داشت: توانمندسازی زندانیان در زمینه مهارت‌های شغلی یکی از رویکردهای مهم فرآیند اصلاحی و تربیتی زندانیان است
ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
اشتغال زندانیان رهایی‌یافته از بند در ایرانشهر تسهیل می‌شود
خبرگزاری تسنیم : رئیس زندان ایرانشهر گفت: اشتغال زندانیان رهایی یافته از بند درایرانشهر تسهیل می‌شود.
ادامه مطلب ...

۱۱ نظر برای اخبار اشتغال زندانیان در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید