استخدام سازمان جنگلها و مراتع (تجربه های کاربران + کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

امروز ۱۲۴۷۹ نظر

استخدام سازمان جنگلها و مراتع

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)
دانلود سوالات سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور (عمومی و تخصصی)
دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی ششمین فراگیر سال ۹۷ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

خبر ۱۰ شهریور ۹۸ - آخرین خبرها از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی گفت : ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم و پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تایید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

وی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی دو دستگاه اجرایی دیگر (علاوه بر نتایج ۸ دستگاه اجرایی که پیش‌تر منتشر شده بود) را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده‌ایم و پس از تایید آن‌ها قابل انتشار خواهد بود، خاطرنشان کرد: به محض اینکه نتایج نهایی این دو دستگاه و نیز سایر دستگاه‌ها بر روی سایت مرکز آزمون قرار گیرد، این موضوع از طریق پیامک به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ شهریور ۹۸- به‌کارگیری ۲۴۰ دیده‌بان در کرمانشاه

فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: ۲۴۰ دیده‌بان در ۱۴ شهرستان این استان به‌کارگیری شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کرمی امروز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به نزول بارش های فراوان در اواخر سال گذشته در ابتدای امسال و افزایش پوشش گیاهی اظهار داشت: با توجه به این موضوع و احتمال افزایش حریق در عرصه های منابع طبیعی و جنگل های استان اقداماتی برنامه ریزی شد.
وی افزود: از جمله این اقدامات می توان به برگزاری ۱۴ همایش در ۱۴ شهرستان استان با سازمانها و گروه های مردم نهاد، نشست با ائمه جمعه و نشسته با دادستان پیرامون مجازات جایگزین حبس برای استفاده از محکومین این زمینه اشاره کرد.
فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه از تهیه سه هزار قلم تجهیزات طریق مرکز و توزیع آن بین ۱۴ شهرستان استان به این منظور و طی سال جاری خبر داد و گفت: در این زمینه از ظرفیت خیرین نیز استفاده شده است که در قالب آن هفت دستگاه دمنده توسط خیرین در پاوه، ۲۵ دستگاه دمنده توسط خیرین در گیلانغرب و ۱۵ دستگاه دمنده توسط خیرین در جوانرود برای کمک به اطفای حریق اعطا شده است.
این مسئول از به کارگیری ۲۴۰ دیده بان در ۱۴ شهرستان استان خبر داد و گفت همچنین ۱۰ نیروی واکنش سریع را در مرکز استان استخدام کرده ایم.
کرمی از صدور ۱۰۰ نفر بیمه نامه بی نام برای آسیب دیدگان احتمالی در اطفاء حریق خبر داد و گفت ۵ دستگاه خودروی فتون نیز به این منظور تهیه شد و در راستای مباحث آموزشی و ترویجی نیز ۵ هزار پرشور در مراکز تفریحی و تفرجی توزیع شد و همچنین دستور استاندار برای فرمانداران بخشداران و دهیاران احکام مدیریت بحران صادر شده است.
وی از شناسایی ۱۱۰ منطقه بحرانی در استان خبر داد و گفت در ۱۴ شهرستان استان نیز ۱۵ پایگاه اطفای حریق راه اندازی شده است.
فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه ۶۵ درصد عامل آتش سوزی ها را مربوط به گردشگران دانست و خاطر نشان کرد: ۱۵ درصد آتش سوزی ها در اثر سرایت از مزارع کشاورزی، ۱۴ درصد در اثر اختلافات قومی و قبیله ای، ۴ درصد ناشی از پادگان های نظامی و تاسیسات جانبی منابع طبیعی و ۲ درصد در اثر عوامل غیر انسانی است.
وی از تشکیل ۲۰۳ پرونده تخریب و تخلف خبر داد و افزود: در این راستا همچنین ۴۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شده است و ۵۸۹ گزارش مردمی نیز در این حوزه دریافت کرده‌ایم.
کرمی از وقوع ۴۷ فقره آتش‌سوزی در سطح ۱۴۰ هکتار از عرصه های منابع طبیعی استان طی ۵ ماهه امسال خبر داد و بیان داشت: بیشترین آتش سوزی ها را مربوط به شهرستان های کرمانشاه، پاوه، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب دانست.

خبر ۱۵ مرداد ۹۸- سازمان جنگل‌ها نیروی جدید استخدام می‌کند

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها با اشاره به استخدام ۵۴۴ نیروی جدید در این سازمان گفت: قول دوباره جذب نیرو برای بهبود تشکیلات یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دریافت شده است.
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری تسنیم، خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها عصر امروز در سومین جشنواره ملی روز جنگل‌بانان گفت: رهبر معظم انقلاب عنایت ویژه‌ای به منابع طبیعی دارند و در هر شرایطی یک تنه از این بخش حمایت به عمل می‌آورند.
وی افزود: رئیس جمهور نیز دستور ویژه داده که برای حمایت از منابع طبیعی و آبخیزداری بعد از سیل‌های اخیر منابع مادی بیشتری در اختیار این بخش قرار گیرد، اما هنوز راه ما طولانی است.
استخدام جدید در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
رئیس سازمان جنگل‌ها با اشاره به افزایش نیرو در سازمان جنگل‌ها گفت: ۵۴۴ نفر نیروی جدید جذب شده و قول گرفته‌ایم که دوباره برای سازمان جنگل‌ها نیروهای دیگری جذب کنیم تا از این طریق بتوانیم تشکیلات یگان حفاظت خود را بهبود دهیم.
ایرادات لایحه حمایت از جنگل‌بانان اصلاح شد
آقایی همچنین در ارتباط با لایحه حمایت از جنگل‌بانان گفت: این لایحه به مجلس رفت و به صورت اولیه مورد تصویب قرار گرفت، اما شورای نگهبان ایراداتی به آن گرفت که این ایرادات اصلاح شد و منتظر هستیم که به زودی در مجلس شورای اسلامی با نظر مثبت نمایندگان مورد تصویب نهایی قرار گیرد.
وی با بیان این که می‌خواهیم از جنگل‌بانان حمایت‌های قانونی انجام دهیم، افزود: علاوه بر حمایت‌های قانونی باید حمایت‌های مادی بیشتری از جنگل‌بانان شود و خسارت‌های وارده به آنها جبران گردد.
شرایط واگذاری چوب‌های افتاده در جنگل به شرکت‌ها با مجوز ترک تشریفات
معاون وزیر جهاد کشاورزی همچنین در حاشیه این مراسم در پاسخ به سوالات خبرنگاران، درباره برداشت چوب از جنگل‌ها بعد از قانون تنفس جنگل‌ها و محل برداشت چوب، اظهار کرد: تاکنون با هیچ شرکتی برای برداشت چوب از جنگل مذاکره نشده، یا این اختیار به شرکتی واگذار نشده است.
آقایی خاطر نشان کرد: چوب‌هایی شکسته و افتاده و پوسیده شده در جنگل‌ها توسط خود سازمان جنگل‌ها بیرون آورده و پس از آن در خارج از جنگل به مزایده گذاشته می‌شود.
وی گفت: تنها در صورتی شرکتی مجوز ترک تشریفات داشته باشد می‌تواند بدون انجام تشریفات این چوب‌ها را به آنها واگذار کنیم؛ لازم است این شرکت‌ها از مراجع ذیصلاح برای دریافت چوب نامه بیاورند، تا بتوانند بدون ترک تشریفات چوب را در اختیار آنها قرار دهیم.
رئیس سازمان جنگل‌ها، یادآور شد: در تبصره همین طرح نیز آمده است که طی سه سال از طرح تنفس می‌توانیم درختان افتاده در جنگل را خارج و مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

خبر ۳۱ تیر ۹۸ - اضافه شدن ۵۴۴ نفر در سال جاری به نیروهای سازمان جنگل ها

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیروهای منابع طبیعی سراسر ایران را ۹۹۷۲ نفر اعلام کرد و افزود: در سال جاری ۵۴۴ نفر نیز به این نیروها اضافه می شوند.
دکتر میرمهدی طاهری روز دوشنبه در این باره به خبرنگار مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: با توجه به چند برابری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاهای دولتی، فرآیند انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی شغلی داوطلبین از دهم تیرماه تا هجدهم به مدت ۱۰ روز در سازمان جنگل ها برگزار و هفته گذشته نیز به پایان رسیده است.
مدیرکل امور اداری همچنین تصریح کرد: سازمان جنگل ها امتیازات ثبت شده در این مرحله را به سازمان اداری استخدامی (جهاد دانشگاهی به عنوان مجری) اعلام کرده تا از طریق سایت مزبور اسامی پذیرفته شدگان اعلام گردد.
میر مهدی طاهری در خاتمه با بیان اینکه اکنون منتظر اعلام اسامی پذیرفته شدگان هستیم تا مراحل جذب آنان انجام شود، خاطر نشان کرد: نیروهای جذب شده برای پست های تعریف شده در منابع طبیعی شهرستان ها و در رشته محل های تعیین شده مشغول بکار خواهند شد.

خبر ۳ تیر ۹۸ -اطلاعیه زمانبندی مصاحبه تخصصی داوطلبان معرفی شده آزمون استخدامی

 اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی اطلاعیه‌ای زمانبندی مصاحبه تخصصی داوطلبانی که اسامی آنان در سایت جهاد دانشگاهی اعلام شده است را اعلام کرد.

اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی اطلاعیه‌ای زمانبندی مصاحبه تخصصی داوطلبانی که اسامی آنان در سایت جهاد دانشگاهی اعلام شده است را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه محل برگزاری مصاحبه‌ها "سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به آدرس تهران، بلوار ارتش، بعد از مینی‌سیتی" است. متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

بدین وسیله از کلیه داوطلبان استخدامی معرفی شده در امتحان فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که اسامی آنها در سایت سازمان جهاد دانشگاهی مورخ ۹۸/۳/۲۶ اعلام گردیده و مدارک خود را به ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها تحویل داده‌اند دعوت به عمل می آید که برابر جدول زمانبندی ذیل در محل برگزاری مصاحبه تخصصی حضور به هم رسانند.

بدیهی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از پذیرش داوطلبان خارج از جدول زمانبندی اعلامی معذور خواهد بود و حضور داوطلبان عزیز در زمان و مکان فوق در راس ساعت اعلامی الزامی می‌باشد.

 برای مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ خرداد ۹۸ - اطلاعیه ارسال مدارک پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی داوطلبان معرفی شده آزمون استخدامی

اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی اطلاعیه‌ای از داوطلبانی که اسامی آنان برای مصاحبه تخصصی در سایت جهاد دانشگاهی اعلام شده است خواست مدارک مورد نیاز را به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانی که در آزمون کتبی قبول شده‌اند ارائه نمایند.

اداره کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی اطلاعیه‌ای از داوطلبانی که اسامی آنان برای مصاحبه تخصصی در سایت جهاد دانشگاهی اعلام شده است خواست مدارک مورد نیاز را به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانی که در آزمون کتبی قبول شده‌اند ارائه نمایند. متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

((قابل توجه داوطلبان معرفی شده ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور))
"سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور"

ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کلیه داوطلبانی که اسامی آنان برای مصاحبه تخصصی در سایت جهاد دانشگاهی(دستگاه مجری آزمون) اعلام گردیده است، حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۲ با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان(قبول شده در آزمون کتبی) مراجعه نمایند.

بدیهی است زمان و مکان انجام مصاحبه تخصصی پس از طی این مرحله و در قالب اطلاعیه‌های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.


۱- گواهی معتبری که معدل مدرک تحصیلی داوطلب در آن ذکر گردیده باشد.
۲- مدرک زبان انگلیسی معتبر (TOLIMO،MSRT،TOFEL،IELTS)
۳- برگزیدگان علمی دانشجویی: مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه را ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می‌باشد.
۴- گواهی چاپ مقاله و یا ارائه مقالات علمی-پژوهشی(داخلی و خارجی)، علمی-ترویجی(داخلی و خارجی)، مقالات چاپ شده در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر ملی نمایه شده در (ISC،CIVILICA) و همایش‌های بین‌المللی
۵- کتاب تالیفی یا ترجمه
۶- ثبت اختراع، گواهی ثبت اختراع مورد تائید مراجع ذیصلاح(سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)
۷- گواهی کسب مقام در جشنواره علمی و یا هنری، کسب مقام در المپیادهای علمی، جشنواره‌های معتبر علمی(خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودک و نوجوان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی.
۸- گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر(ICDL) از مراکز و موسسات تائید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور
۹- داشتن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ خرداد ۹۸ - اطلاعیه اعلام نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت جهت مرحله مصاحبه استخدامی ششمین آزمون فراگیر سال ۱۳۹۷

 اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درخصوص اعلام نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت جهت مرحله مصاحبه استخدامی ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفیت مرحله بررسی مدارک ششمین امتحان مشتـرک فراگیر دستگاه‌هـای اجرایی کشور می‌رساند، نتایج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری با ورود به قسمت پروفایل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

برای آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب، عبارت «شما برای مصاحبه استخدامی معرفی شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از زمان و مکان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور

پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه کنند

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، پذیرفته شدگان موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ۹۸/۲/۲۱ تا روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۲/۲۵ با به همراه داشتن مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان (اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.
۱- ۶ قطعه عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد
۲- اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی (در زمان ثبت نام) ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن
۳- اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن
۴- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۵- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان
۶- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین
۷- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد
۸- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵ درصد
مراجع ذیصلاح برای تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
• معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
• معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
• معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۹- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکتهای تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند.
۱۰- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن( طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می باشد)
با توجه به اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور، این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آن ها بوده و افراد واجد شرایط بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.
این گزارش می افزاید: عدم مراجعه و تحویل مدارک در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۸ - اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،نتایج این آزمون اعلام گردید. 

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید

 برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده کارنامه های ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

چگونه وارد سازمان جنگلها و مراتع شویم ؟

استخدام سازمان جنگلها و مراتع از طریق آزمون می باشد و آخرین آزمون برگزار شده در سراسر کشور در ۱۷ اسفند سال ۹۷ بوده است .

شرایط استخدام سازمان جنگلها و مراتع چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام سازمان جنگلها و مراتع مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی سازمان جنگلها و مراتع چیست ؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه سازمان جنگلها و مراتع آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۱۲٬۴۷۹ نظر برای استخدام سازمان جنگلها و مراتع (تجربه های کاربران + کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید