استخدام سازمان امور اراضی کشور (اطلاعیه+اعلام نتایج)

۱۸ روز قبل ۶۵۲ نظر

استخدام سازمان امور اراضی کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر (عمومی و تخصصی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی ششمین فراگیر سال ۹۷ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه ششمین آزمون استخدامی سازمان امور اراضی کشور

اطلاعیه شماره یک

اطلاعیه های ششمین آزمون استخدامی سازمان امور اداری و استخدامی مربوط به رشته‌ شغل‌های سازمان امور اراضی را می توانید در این صفحه مطالعه کنید
به اطلاع کلیه داوطلبان رشته شغل‌های این سازمان در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی می‌رساند پس از اعلام نتایج توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، اطلاعیه‌های مربوط به نحوه پیگیری و سایر اقدامات توسط داوطلبان در همین پنجره بارگذاری خواهد شد.اطلاعیه شماره دو:
بسم تعالی
کلیه معرفی شدگان می بایست براساس حروف الفبا (نام خانوادگی) در تاریخهای ذیل با در دست داشتن اصل مدارک (موضوع اطلاعیه شماره ۳)از ساعت ۳۰/۸ لغایت ۳۰/۱۲ به آدرس تهران –خ آیت ا.. طالقانی- نرسیده به سه راه شریعتی - خ بهار شمالی – خ کارگر پلاک ۷ حضور یابند.
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها الف و ب می باشد روز شنبه مورخ ۲۱/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها پ،ت،ث،ج،چ،ح،خ می باشد روز یکشنبه مورخ ۲۲/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها د،ذ،ر،ز،ژ، س،ش،ص،ض می باشد روز دوشنبه مورخ ۲۳/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها ط،ظ،ع،غ،ف؛ق،ک،گ می باشد روز سه شنبه مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۸
*کلیه معرفی شدگان که حروف اول نام خانوادگی آنها ل،م،ن،و،ه،ی می باشد روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۲/۱۳۹۸

اداره کل منابع انسانی ،رفاه و پشتیبانی
سازمان امور اراضی کشور


اطلاعیه شماره سه:
بسمه تعالی
شرایط و مدارک لازم برای تشکیل پرونده معرفی شدگان ۳ برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدام پیمانی سازمان امور اراضی کشور
معرفی شدگان محترم جهت ارائه مدارک لازم برای تشکیل پرونده اولیه ، براساس برنامه تنظیمی ذیل در روز و تاریخ مشخص شده در اطلاعیه شماره ۲ به همراه اصل مدارک و پوشه حاوی تصاویر مدارک به آدرس : تهران- خیابان طالقانی – نرسیده به سه راه شریعتی -خیابان بهار شمالی-خیابان شهید کارگر – روبروی دبیرستان شهدای انقلاب - پلاک ۷ مراجعه نمایند.
معرفی شدگان مدارک مورد نیاز ذیل را الزاما" در یک پوشه مقوایی به ترتیب ردیفهای اعلامی درج و ارائه نمایند:
* مدارک( به ترتیب) در برگه ۴A :
۱- تکمیل فرم چک لیست کنترل مدارک (فرم شماره ۱) و درج در سمت راست پوشه
۲- تکمیل فرم اطلاعات فردی (فرم شماره ۲ ).
۳- تصویر دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از ۱۷/۱۲/۱۳۹۷)
۴- تصویراز تمامی صفحات شناسنامه(در برگه ۴A)
۵- تصویراز پشت و روی کارت ملی(در برگه ۴A)
۶- تصویر از کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی ویژه آقایان(در برگه ۴A)
۷- شش قطعه عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (یک نسخه در محل الصاق عکس در فرم شماره ۲ نصب گردد)
۸- اصل معرفی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد
۹–ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند.
۱۰- اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای داوطلبانی که از سهمیه ۳ درصد معلولین استفاده کرده اند
۱۱- تصویر مدارک زبان های خارجی معتبر براساس توضیحات پیوست ۱
۱۲- تصویر مدارک برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی براساس توضیحات پیوست ۱
۱۳- تصویر مدارک مقالات چاپ شده در مجلات به همراه پرینت تاییدیه از سایتهای اعلام شده در توضیحات پیوست ۱
۱۴- تصویر صفحه اول (حاوی مشخصات فیپا و شابک و...)کتاب های منتشر شده تالیف یا ترجمه
۱۵- تصویر گواهی کسب مقام در جشنواره های علمی براساس توضیحات پیوست ۱
۱۶- تصویر مدارک گواهینامه های بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) و نرم افزارهای تخصصی صرفا از مراکز و موسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور
۱۷- تصویر مدارک دوره های گذرانده شده تخصصی مرتبط با شغل
۱۸-اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.
مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
* معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
* معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
*معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۹-ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می‌باشد.)
تذکرمهم :
۱- عدم مراجعه به موقع و همراه نداشتن اصل مدارک جهت تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلبین حق هیچ گونه اعتراض نخواهند داشت و از لیست اعلامی سازمان اداری و استخدامی کشور حذف خواهند شد.
۲- ملاک عمل برای کلیه مکاتبات (دعوت به مصاحبه و ...) با داوطلب نشانی درج شده در فرم شماره ۲ می باشد .داوطلبان می بایست در ثبت نشانی و کد پستی مندرج در فرم شماره ۲ دقت لازم بعمل آید.
رسید تحویل مدارک را جهت پیگیریهای بعدی نزد خود نگاه داشته و اصل آنرا روز مصاحبه به مسئول مربوطه تحویل نمایید.
لازم به ذکر است این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری معرفی شدگان و مدارک آن‌ها بوده و معرفی شدگان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط این سازمان تایید می‌گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً دعوت خواهند شد.

اطلاعیه شماره ۴
به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان ۳ برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدامی پیمانی سازمان امور اراضی کشور که در تاریخ های ذکر شده ( اطلاعیه شماره ۲) جهت تحویل مدارک با دلایل موجه مراجعه ننموده اند می رساند جهت ارائه مدارک (مفاد اطلاعیه شماره ۳) صرفاً در روز سه شنبه مورخ ۳۱/۲/۹۸ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲: به نشانی: تهران - خیابان طالقانی - نرسیده به سه راه شریعتی - خیابان بهار شمالی - خیابان شهید کارگر - روبروی دبیرستان شهدای انقلاب - پلاک ۷ مراجعه نمایند.
*بدیهی است تاریخ ذکر شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و پذیرش مدارک خارج از تاریخ یاد شده امکان پذیر نمی باشد و متقاضیان ، درصورت عدم مراجعه از لیست معرفی شدگان سازمان اداری و استخدامی کشور حذف خواهند شد.

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۸ - اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،نتایج این آزمون اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید

 برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده کارنامه های ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه شماره یک ششمین آزمون استخدامی سازمان امور اداری و استخدامی کشور

اطلاعیه شماره یک ششمین آزمون استخدامی سازمان امور اداری و استخدامی مربوط به رشته‌ شغل‌های سازمان امور اراضی منتشر شد. در این اطلاعیه آمده است:
به اطلاع کلیه داوطلبان رشته شغل‌های این سازمان در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی می‌رساند پس از اعلام نتایج توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، اطلاعیه‌های مربوط به نحوه پیگیری و سایر اقدامات توسط داوطلبان در همین پنجره بارگذاری خواهد شد.

خبر ۱۳ اسفند ۹۷ -دریافت کارت ششمین آزمون استخدام مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی فعال گردید.

داوطلبین گرامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۷ فرصت دارند تا از طریق سامانه ثبت‌نام و مراجعه به پروفایل خود، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. داوطلبینی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از بخش «بازیابی کد رهگیری» نسبت به دریافت دوباره کد رهگیری خود اقدام نمایند.

 برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده محل باجه های رفع نقص اینجا کلیک نمایید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی 

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها و سازمانهای دولتی با پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

 

۶۵۳ نظر برای استخدام سازمان امور اراضی کشور (اطلاعیه+اعلام نتایج)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید