استخدام سازمان امور مالیاتی (تجربه های کاربران + کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

دیروز ۱۱۲۶۹۳ نظر

استخدام سازمان امور مالیاتی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)
دانلود سوالات عمومی و تخصصی سازمان امور مالیاتی کشور
دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی
دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی

 

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی ششمین فراگیر سال ۹۷ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۰ شهریور ۹۸ - آخرین خبرها از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی گفت : ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم و پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تایید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

وی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی دو دستگاه اجرایی دیگر (علاوه بر نتایج ۸ دستگاه اجرایی که پیش‌تر منتشر شده بود) را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده‌ایم و پس از تایید آن‌ها قابل انتشار خواهد بود، خاطرنشان کرد: به محض اینکه نتایج نهایی این دو دستگاه و نیز سایر دستگاه‌ها بر روی سایت مرکز آزمون قرار گیرد، این موضوع از طریق پیامک به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۵ شهریور ۹۸ - برگزاری مصاحبه تخصصی متقاضیان استخدام پیمانی و قراردادی اداره کل امور مالیاتی خوزستان

برگزاری مصاحبه تخصصی به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی خوزستان و با توجه به تلاش ها و پیگیری های مستمر سازمان امور مالیاتی کشور و معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان و همچنین مجوز معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور مراحل انجام مصاحبه متقاضیان استخدامی پیمانی و قراردادی با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نماینده بهزیستی، نماینده امور ایثارگران، مدیر کل امور مالیاتی خوزستان، رییس حراست و مسئول گزینش در سه آزمون روانشناسی، انفورماتیک (ICDL) و مصاحبه تخصصی رشته تحصیلی در این اداره کل برگزار گردید.
مدیر کل امور مالیاتی خوزستان با بیان اینکه نتایج حاصل از برگزاری آزمون تخصصی در پورتال و سایت سازمان امور مالیاتی کشور قرار می گیرد افزود: زحمات زیادی بابت اخذ مجوز و سهمیه استخدامی توسط مسئولین محترم سازمان امور مالیاتی کشور صورت پذیرفته است که می بایست قدر این فرصت را دانست و مصاحبه از برگزیدگان آزمون استخدامی بر اساس آئین نامه ارسالی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان امور مالیاتی کشور با نظارت کامل نماینده آن سازمان صورت پذیرفته است.
ارزانی بیرگانی افزود: نقش سازمان امور مالیاتی کشور با توجه به سیاست دولت در کاهش نقش نفت و افزایش سهم مالیات در اداره امور جاری کشور تعیین کننده است و یکی از مهمترین اهداف اخذ مالیات‌ها، کاهش شکاف بین درآمدهای طبقات ثروتمند و مابقی طبقات جامعه است.
وی در پایان بیان کرد: هم استانی‌ها می‌توانند آخرین اخبار، اطلاعیه‌های مهم، بخشنامه، دستورالعمل‌های مالیاتی را از سامانه www.tax.gov.ir دریافت و همینطور انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۲۲۸۷ و یا شماره تلفن گویا ۳۳۳۳۷۷۵۵ ارسال نمایند .
روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی خوزستان

خبر ۷ مرداد ۹۸ - جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی مورخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ به اطلاع می رسانیم ، جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی به شرح زیر اعلام گردید


برای مشاهده (فهرست اسامی معرفی شدگان تاییدشده پس از بررسی مدارک با توجه به شهر انتخابی آنها) اینجا کلیک نمایید
برای مشاهده جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی معرفی شدگان بر اساس استان اینجا کلیک نمایید 

خبر ۱۷ تیر ۹۸ - اطلاعیه زمان مصاحبه تخصصی سازمان امور مالیاتی کشور 

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند

مصاحبه تخصصی سازمان امور مالیاتی کشور از تاریخ ۹۸/۵/۱۲ به بعد انجام خواهد گرفت . بدیهی است پس ازدریافت لیست اسامی تایید شدگان جهت معرفی به مصاحبه تخصصی از جهاد دانشگاهی ، زمان و مکان دقیق مصاحبه تخصصی متعاقبا در تاریخ ۹۸/۵/۵ اعلام خواهد شد

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ خرداد ۹۸ - اطلاعیه بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول آزمون سازمان امور مالیاتی

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند
بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول آزمون و انطباق آن با شرایط آگهی استخدامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در حال انجام می باشد، بدیهی است پس از اتمام بررسی مدارک و ورود اطلاعات در پرتال جهاد دانشگاهی و دریافت لیست اسامی تاییدکنندگان جهت معرفی بع مصاحب تخصصی از جهاد دانشگاهی ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی متعاقبا در نیمه دوم تیر ماه سال ۱۳۹۸ اعلام خواهد شد

 برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور

به اطلاع کلیه معرفی شدگان آزموناستخدامی (پیمانی و قراردادی )مورخ ۹۷/۱۲/۱۷ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند:

معرفی شدگان در این مرحله از آزمون استخدامی به منظور تحویل مدارک مورد نیاز جهت تطبیق با شرایط آگهی استخدامی مذکور از تاریخ ۹۸/۲/۲۱ طبق جدول زمانبندی ذیل صرفا در ساعات اداری با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه داوطلبین معرفی شده در مرحله اول آزمون با توجه به محل انتخابی شغل خود به :

۱ - واحد منابع انسانی و رفاه در ادارات کل امور مالیاتی استانها

۲ - واحد منابع انسانی و رفاه امور مالیاتی شهر و استان تهران در شهر و استان تهران

۳ - اداره کل منابع انسانی و رفاه (اداره تامین و ساماندهی نیروی انسانی ) ستاد سازمان مراجعه نمایند

 برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۸ - اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،نتایج این آزمون اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید

 برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده کارنامه های ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 

آرشیو استخدام سازمان امور مالیاتی کشور

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۱۱۲٬۶۹۳ نظر برای استخدام سازمان امور مالیاتی (تجربه های کاربران + کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید