استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (سوالات آزمون + کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

۳ روز قبل ۷۰۱ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر (عمومی و تخصصی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

لینکهای مفید

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی ششمین فراگیر سال ۹۷ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

خبر ۱۷ اسفند ۹۷ - اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی کشور در بهار ۹۸

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ اسفند ۹۷ -دریافت کارت ششمین آزمون استخدام مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی فعال گردید.

داوطلبین گرامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۷ فرصت دارند تا از طریق سامانه ثبت‌نام و مراجعه به پروفایل خود، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. داوطلبینی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از بخش «بازیابی کد رهگیری» نسبت به دریافت دوباره کد رهگیری خود اقدام نمایند.

 برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید 

برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده محل باجه های رفع نقص اینجا کلیک نمایید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی 

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها و سازمانهای دولتی با پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :


۲۵ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی به لرستان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی به لرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت ۷.۲میلیارد تومان تسهیلات در سیستان و بلوچستان
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۷ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای امسال تاکنون در این استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
طرح‌های مشاغل خانگی در اردبیل تسهیلات می‌گیرند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در راستای توسعه اشتغال و تولید در استان، طرح‌های مشاغل خانگی و پشتیبان در اردبیل از حمایت‌های تسهیلاتی بهره‌مند می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
۱۱۳ هزار فرصت شغلی جدید در خراسان رضوی ایجاد شد
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال باید ۱۱۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شد اما تعداد اشتغالزایی‌های ایجاد شده در امسال ۱۱۳ هزار فرصت شغلی بود.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
بیش از ۱۶ هزار نفر در تعاونی های کردستان اشتغال دارند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در مجموع ۱۶ هزار و ۱۰۰ نفر در قالب شرکت های تعاونی این استان و در بخش های مختلف اشتغال دارند.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
ایجاد ۱۵ هزار فرصت شغلی جدید در دستور کار استان یزد است
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: با رویکرد جدید دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال ، ایجاد ۱۵ هزار فرصت شغلی جدید برنامه‌ریزی‌شده در دستور کار مسئولان استان قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
ثبت ۲ هزارو ۸۵۰ تعاونی در استان لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، با اشاره نقش تعاونی ها در ایجاد اشتغال، گفت: ۲ هزار و ۸۵۰ تعاونی در استان لرستان به ثبت رسیده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
۲۷۰۰ نفر در زنجان تسهیلات اشتغال دریافت کردند
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از آغاز سال تا کنون به ۲ هزار و ۷۰۰ متقاضی زنجانی تسهیلات اشتغال پرداخت‌شده است.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۷
تاسیس۱۲۰۰ شرکت تعاونی طی ۶ سال در مازندران
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی مازندران میزان ایجاد اشتغال شرکت های تعاونی استان را ۱۴۰ هزار نفر بیان کرد وگفت: در دولت تدبیر و امید یک هزارو ۲۰۰ شرکت تعاونی تاسیس شده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
۲۵۷ طرح تعاونی برای اشتغال ۹۹۰۰ نفر راه اندازی شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر سه شنبه از طریق ویدئوکنفرانس ۲۵۷ طرح تعاونی را افتتاح کرد که برای ۹۹۰۰ نفر فرصت جدید شغلی خلق می کند.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در ایلام
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام از پرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در ایلام طی سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
بهر‌ه‌مندی ۱۶ هزار و ۶۰۰ نفر از تسهیلات اشتغالزایی در همدان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: در استان همدان ۱۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده و ۱۶ هزار و ۶۰۰ نفر از آن بهره‌مند شده‌اند.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
افتتاح ۶۸۷ طرح اشتغالزا در استان فارس با حضور وزیر کار
۶۸۷ طرح اشتغالزا با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
کرمانشاه در رتبه اول ایجاد اشتغال از محل تسهیلات کشور قرار گرفت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: این استان در رتبه اول ایجاد اشتغال از محل تسهیلات کشور در ۳۴ هفته اخیر قرار گرفت.به گزارش خبرگزاری مهر، حسن عزیزی اظهار داشت: بر اساس سند اجرایی اشتغال شهرستانی، حوزه گردشگری کل اعتبارات تخصیصی با ایجاد ۲۷۳۲ فرصت شغلی را جذب کرده است.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
ایجاد زمینه اشتغال بیش از ۳۴ هزار نفر در بخش تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون ۳ هزار و ۱۵۴ تعاونی در گرایش های مختلف در این استان ایجاد شده که زمینه اشتغال ۳۴ هزار و ۱۲ نفر در آنها فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
توسعه اشتغال پایدار با کمک تعاونی‌ها از برنامه‌های اصلی معاونت تعاون است
محمد کبیری ، معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، در دیدار با تعدادی از کارآفرینان نمونه کشور به برنامه‌های این معاونت برای اشتغال پایدار اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های اصلی معاونت تعاون وزارت کار در وهله نخست حفظ اشتغال موجود و سپس توسعه اشتغال پایدار است.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
۸۰ درصد تعهد اشتغال در نهبندان محقق شد
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهبندان با بیان اینکه امسال ۸۰ درصد تعهد اشتغال در این شهرستان محقق شده است، گفت: تعهد اشتغال سال جاری ۷۵۷ نفر بود که تاکنون ۶۱۷ شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
۸۰۰۰ شغل در سامانه رصد استان سمنان ثبت‌شده است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه بالغ‌بر هشت هزار شغل در سامانه رصد استان ثبت‌شده است، گفت: شاهرود در رتبه نخست ایجاد شغل در سامانه رصد قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر در مازندران پرداخت شد
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تاکنون ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات در بخش اشتغال فراگیر در استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال برای ۲ هزار نفر از جمعیت بیکار روستاهای ایلام
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از ایجاد اشتغال برای دو هزار نفر از جمعیت بیکار روستاهای ایلام با اجرای طرح های اشتغال‌زایی طی سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۷
۱۰۶ درصد برنامه تعهد اشتغال در استان سمنان محقق شد
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: برنامه پیش‌بینی شده ایجاد اشتغال از طریق مراکز کاریابی امسال یک‌هزار و ۶۶۵ نفر بوده که با به‌کارگیری یک‌هزار و ۷۷۲ نفر معادل ۱۰۶ درصد تعهد محقق شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۷
۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در کردستان پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از دی ماه سال ۹۶ تا اول دی امسال در مجموع ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۲۱۱ طرح به متقاضیان این استان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
۸۹۳۳ روستایی در سیستان وبلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۸۲ میلیارد تومان تسهیلات با اشتغال پیش بینی شده برای هشت هزار و ۹۳۳ نفر از محل منابع اشتغال روستایی در این استان از زمان فعال شدن سامانه کارا تاکنون پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
جذب ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کردستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان از جذب ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
ایجاد ۱۲۲ هزار شغل در کرمانشاه
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مجموع اشتغال‌های ایجاد شده در استان از ابتدای سال تا کنون ۱۲۲ هزار و ۶۴۷ نفر بوده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
امسال ۶۱۰ هزار شغل در کشور ایجاد شده است
مدیرکل توسعه اشتغال وزارت کار با اشاره به ایجاد حدود ۶۱۰ هزار شغل گفت: اشتغال ناقص و دستمزد پایین و ناکافی از عللی است که موجب می شود آمار اشتغال، محسوس و واقعی به نظر نرسد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۲۷۸۰ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: به دنبال اجرای طرح‌های مصوب‌شده، ایجاد بیش از دو هزار و ۷۸۰ فرصت شغلی در روستاها پیش‌بینی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۱۸ هزار شغل در استان گلستان
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در استان اشتغالزایی شده که تعهد استان گلستان ۲۱ هزار نفر است و تاکیدات استاندار بر ایجاد ۳۰ هزار اشتغال است.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۷
محقق شدن ۵۶درصد طرح اشتغال پایدار روستایی بروجرد
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: سهم اشتغال پایدار روستایی این شهرستان درسال جاری ۱۳۲ میلیارد و۹۰۰میلیون ریال بود که ۵۶ درصد این مبلغ تا کنون تحقق پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال جدید برای ۱۰ هزار نفر در قم در سال ۹۷
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: در سال جاری تاکنون برای ۱۰ هزار و ۹۰۱ نفر اشتغال جدید در استان به وجود آمد، در حالی که پیش بینی سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در سال جاری ایجاد شغل برای ۱۴ هزار و ۸۱۰ نفر بود.
ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۱۳۹۷
ایجاد ۱۱۲ هزار فرصت شغلی از ابتدای سال در خراسان رضوی
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت : ۱۱۲ هزار فرصت شغلی از ابتدای سال تاکنون در این استان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
پرداخت بیش از ۳۸میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی امسال در مهاباد
 بیش از ۳۸میلیارد تومان تسهیلات امسال در بخش اشتغال زایی شهرستان مهاباد به واجدان شرایط پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در رزن
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن گفت :از ابتدای سال ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در شهرستان رزن پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۷
اولویت وزارت تعاون، اشتغالزایی پایدار در بخش سلامت
معاون اشتغال و کار آفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : ایجاد اشتغال پایدار در بخش سلامت از اولویت های این وزارتخانه است که تاکنون اقدامات موثری در این راستا صورت گرفته است.
ادامه مطلب ...
۸ آذر ۱۳۹۷
۳۳۲۹ کهگیلویه و بویراحمدی صاحب شغل شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۸ ماهه نخست امسال با استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی-عشایری ۳ هزار و ۳۲۹ نفر صاحب شغل شدند.
ادامه مطلب ...
۵ آذر ۱۳۹۷
خالی ماندن ۴۰۰۰ فرصت شغلی استان کرمان در سال گذشته
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: ورودی بازار کار استان سالانه ۳۵۰۰ نفر است که امسال از این تعداد کمتر از ۵۰۰ نفر در دستگاه‌های دولتی استان جذب شده‌اند و مابقی باید در بخش غیر دولتی مشعول به کار شوند.
ادامه مطلب ...
۳ آذر ۱۳۹۷
ایجاد ۴۰۰ هزار شغل تعاونی در بخش خدمات
مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از ۵۰ درصد اشتغال موجود را متعلق به بخش خدمات دانست و گفت: در حال حاضر ۳۰ هزار تعاونی در کشور در ۲۱ گرایش خدماتی مشغول فعالیت هستند.
ادامه مطلب ...
۱ آذر ۱۳۹۷
ایجاد ۴۰ فرصت شغلی با افتتاح تعاونی پخت نان در اندیمشک
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک گفت: با افتتاح کامل طرح تعاونی پخت نان سنتی به روش صنعتی، زمینه اشتغال ۴۰ نفر در اندیمشک فراهم می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
ایجاد ۱۲ هزار شغل جدید امسال در استان قزوین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعهد اشتغال امسال دستگاههای اجرایی استان ۱۷ هزار مورد پیش بینی شده که تاکنون ۱۲ هزار و ۱۰۹ شغل جدید ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
تحقق ۴۵ درصدی تعهد اشتغال شهرستان بیرجند
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند به تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی در بیرجند در سال جاری اشاره کرد و گفت: میزان تعهد اشتغال این دستگاه‌ها سه هزار و ۲۴ نفر بوده که تاکنون ۴۵ درصد آن محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
۱۵ هزارفرصت شغلی در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۵ هزارفرصت شغلی در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.به گزارش خبرنگار مهر، سید حفیظ الله فاضلی بعدازظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: سال ۹۶ تعهد دستگاه‌های اجرایی چهارمحال وبختیاری برای ایجاد اشتغال ۱۶ هزار و ۸۰۰ مورد پیش‌بینی شده بود که از این مجموع ۱۲ هزار فرصت‌ شغلی ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
هدفگذاری ایجاد اشتغال در بخش‌های اقتصادی زنجان
مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هدفگذاری ایجاد اشتغال در بخش‌های اقتصادی استان، طی سال‌جاری شامل ۲۱ هزار و ۵۱۰ شغل بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
تشکیل ۱۵۰ تعاونی در استان کرمان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۰ تعاونی در استان کرمان تشکیل شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال برای ۳۱۴۷ روستایی در مازندران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در قالب اعتبارات اشتغال روستایی برای سه هزار و ۱۴۷ نفر شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
ایجاد ۴۰۰۰ شغل تا پایان امسال در گنبدکاووس
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس گفت: تعهد اشتغال شهرستان تا پایان امسال ۴ هزار و ۱۲ نفر پیش‌بینی شده که تاکنون یک هزار و ۹۴۱ فرصت شغلی جدید معادل ۴۸ درصد تعهدات، محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۸۵ درصد تسهیلات روستایی کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال گذشته تاکنون سهمیه ابلاغی تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال روستایی از محل صندوق توسعه ملی در فاز نخست به این استان یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال بوده که از این میزان ۸۵ درصد آن پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
همکاری سازمان تجاری‌سازی جهاد دانشگاهی با وزارت کار برای طرح مشاغل خانگی
نشست بررسی طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی با حضور دکتر «بیجندی»، معاون رئیس جهاد دانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی در سالن رشد دانشگاه برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
اجرای طرح جدیدی برای رونق اشتغال در کرمان
در یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، نحوه اجرای طرح جدیدی برای توسعه اشتغال در استان بررسی شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۷۹ درصد از تسهیلات روستایی کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته تاکنون میزان مبلغ سهمیه ابلاغی تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال مناطق روستایی از محل صندوق توسعه ملی به این استان یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال بوده که از این میزان ۷۹ درصد آن پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
۱۴ میلیارد تومان تسهیلات صرف ایجاد اشتغال برای ۶۰۰ بیجاری شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: بیش از ۱۴ میلیارد تومان اعتبار تاکنون در راستای ایجاد اشتغال برای ۶۰۰ نفر از جوانان شهرستان بیجار صرف شده است.
ادامه مطلب ...

۷۰۱ نظر برای استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (سوالات آزمون + کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید