استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (خبر جدید)

۲ روز قبل ۱۹۷ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

خبر ۲ آبان ۹۷ - تلاش برای اجرایی شدن بسته های حمایتی دولت تا دو هفته آینده

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص زمان اجرای طرح بسته های حمایتی دولت از اقشار کم درآمد گفت: تمام تلاش رئیس جمهور این است که ظرف دو هفته آینده اجرایی شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت. • از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد. • بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود. تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان )سه برابر ظرفیت معرفی(چهارمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۶ (ویژه شهرستان های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز( میرساند، ضروری است با همراه داشتن مدارک ذیل: ۱ . مدرک تحصیلی(رشته تحصیلی،گرایش و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی ،گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در آگهی یکی باشد با شرایط احراز رشته شغلی انتخابی مطابقت داشته باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهی نامه موقت یا دانش نامه درج شده باشد) ۲ . گواهی ایثارگری)(ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری) ۳ . گواهی معلولیت برای افراد معلول از مراجع ذیربط ۴ . کپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار(جهت بررسی سن ،احراز هویت و تصدیق مدارک) ۵ . کپی پایان خدمت ۶ . مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی)اعم از بومی بودن ،نیروی قراردادی برای احتساب سن،حافظان قرآن کریم مطابق با شرایط مندرج در آگهی استخدامی( در بازه ی زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ لغایت ۱۵ / ۷ / ۱۳۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ ظهر والزاما" طبق حروف الفبا به شرح ذیل به واحد امور اداری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز و به آدرس:کرج،میدان آزادگان،بلوار امام رضا(ع)،جنب مدرسه تیزهوشان مراجعه فرمایند.

حروف الفباء نام خانوادگی بازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ الی ۱۵ / ۷ / ۱
از "الف " تا "ش" ۹۶/۷۱۰ تا ۹۶/۷/۱۲
از "ل" تا "ی" ۹۶/۷۱۳ تا ۹۶/۷۱۵

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :


۲۱ آبان ۱۳۹۷
ایجاد ۴۰۰۰ شغل تا پایان امسال در گنبدکاووس
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس گفت: تعهد اشتغال شهرستان تا پایان امسال ۴ هزار و ۱۲ نفر پیش‌بینی شده که تاکنون یک هزار و ۹۴۱ فرصت شغلی جدید معادل ۴۸ درصد تعهدات، محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۸۵ درصد تسهیلات روستایی کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال گذشته تاکنون سهمیه ابلاغی تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال روستایی از محل صندوق توسعه ملی در فاز نخست به این استان یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال بوده که از این میزان ۸۵ درصد آن پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
همکاری سازمان تجاری‌سازی جهاد دانشگاهی با وزارت کار برای طرح مشاغل خانگی
نشست بررسی طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی با حضور دکتر «بیجندی»، معاون رئیس جهاد دانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی در سالن رشد دانشگاه برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
اجرای طرح جدیدی برای رونق اشتغال در کرمان
در یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، نحوه اجرای طرح جدیدی برای توسعه اشتغال در استان بررسی شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۷۹ درصد از تسهیلات روستایی کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته تاکنون میزان مبلغ سهمیه ابلاغی تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال مناطق روستایی از محل صندوق توسعه ملی به این استان یک هزار و ۷۰ میلیارد ریال بوده که از این میزان ۷۹ درصد آن پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
۱۴ میلیارد تومان تسهیلات صرف ایجاد اشتغال برای ۶۰۰ بیجاری شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: بیش از ۱۴ میلیارد تومان اعتبار تاکنون در راستای ایجاد اشتغال برای ۶۰۰ نفر از جوانان شهرستان بیجار صرف شده است.
ادامه مطلب ...
۳ آبان ۱۳۹۷
اشتغال بیش از هزار نفر در پتروشیمی خراسان
سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد گفت: در مجتمع پتروشیمی خراسان بیش از هزار و ۲۸۰ نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
تلاش برای اجرایی شدن بسته های حمایتی دولت تا دو هفته آینده
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص زمان اجرای طرح بسته های حمایتی دولت از اقشار کم درآمد گفت: تمام تلاش رئیس جمهور این است که ظرف دو هفته آینده اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
۱۲۹ فرصت شغلی در قشم ایجاد می شود
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پنج طرح اشتغال روستایی در حوزه های تولید و خدمات با ۱۰۶ میلیارد ریال اعتبار در جلسه کارگروه تسهیلات اشتغال روستایی به تصویب رسید که باعث ایجاد ۱۲۹ فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم در قشم می شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
تشکیل تعاونی و سرمایه گذاری دو راهکار ایجاد اشتغال و توسعه در بندرلنگه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی بندرلنگه گفت: تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری و استفاده‌ از تسهیلات و همچنین تشکیل تعاونی از راهکارهای مهم توسعه و ایجاد اشتغال در این شهرستان است.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
تصویب حدود ۶۵ میلیارد ریال اعتبار اشتغال در آران و بیدگل
حدود ۶۵ میلیاردریال طرح اعتبار اشتغال فراگیر به تصویب بانک ها رسیده است.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
۶۰ درصد تعهد ایجاد اشتغال خراسان رضوی محقق شده است
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: ۶۰ درصد تعهد این استان برای ایجاد اشتغال در سال جاری تاکنون محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
پرداخت ۵۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال حمایتی به لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: سهم استان لرستان از تسهیلات اشتغال حمایتی ۵۳۶ میلیارد تومان است و تاکنون ۳ هزار و ۲۴۸ طرح بااعتباری بالغ‌بر ۱۵۸ میلیارد تومان شناسایی‌شده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
ارائه بیش از ۱۰ برنامه دولت برای اشتغال جوانان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: دولت برای اشتغال بیش از ۱۰ برنامه دارد که یکی از آن‌ها بحث کارورزی است.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
اختصاص ۹۰۰ میلیارد ریال برای اشتغال در فردیس
رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس گفت: ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های اشتغال فراگیر و روستایی این شهرستان اختصاص یافت.
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۷
دستگاه های اجرایی اولویت استخدام رابه افراد بومی اختصاص دهند
نماینده مردم شیروان و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی باید اولویت استخدام را به نیروهای بومی آن منطقه اختصاص دهند.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۲ میلیون شغل در کشور طی سه سال گذشته
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس گزارش مرکز آمار طی سه سال گذشته ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷
۹۰ درصد تعهد ایجاد شغل در چهارمحال وبختیاری محقق شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ۹۰ درصد تعهد ایجاد شغل در چهارمحال وبختیاری محقق شد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری از تثبیت ۵۰۰ هزار شغل
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تثبیت ۵۰۰ هزار شغل در سال ۹۶ خبر داد.به گزارش بازارکار به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از فارس ، کریم یاوری، مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۷
۴۰ شرکت تعاونی امسال در استان زنجان تشکیل شده است
مدیرکل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در شش ماهه ابتدایی امسال بیش از ۴۰ شرکت تعاونی با عضویت ۳۲۷ نفر و ایجاد فرصت شغلی ۳۵۵ نفر دراستان زنجان تشکیل شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
۴۵۰۰ شغل جدید در استان سمنان ایجاد شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای ایجاد اشتغال در استان گفت: تا روزبیست و پنجم شهریور ماه چهار هزار و ۵۱۵ شغل در استان سمنان ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
تشکیل تعاونی از راهکارهای ایجاد اشتغال در مناطق محروم گیلان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: تلاش می‌کنیم تا از راه‌هایی همچون تشکیل تعاونی ها و یا استفاده از توان سرمایه‌گذاران زمینه ایجاد اشتغال را در مناطق محروم فراهم کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۷
۳۱ زنجانی در اجرای طرح کاروزی صاحب شغل شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از بین یک هزار و ۸۱۰ متقاضی واجد شرایط شرکت در طرح کاروزی در این استان، ۱۱۶ فقره قرارداد منعقد شد که تا پایان مرداد امسال ۳۱ نفر توانستند از این طریق جذب بازار کار شوند.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
اشتغال ۱۰ درصدی استان کرمان در حوزه تعاون
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: سال گذشته نزدیک به چهار هزار فرصت شغلی در تعاونی ها ایجاد شده و ۱۰ درصد اشتغال استان در حوزه تعاون بوده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
تعاونی‌های خراسان رضوی برای ۱۱۵ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده‌اند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه سه هزار و ۵۱۳ میلیارد ریال سرمایه ثبتی تعاونی‌ها در استان است، گفت: تعاونی‌ها برای ۱۱۵ هزار نفر در سطح استان اشتغال ایجاد کرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
امسال ۹۵۰ هزار شغل جدید در کشور ایجاد می شود
سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که دولت تدبیر و امید ، امسال به ایجاد ۹۵۰ هزار شغل جدید و حمایت از بنگاه های اقتصادی و تولیدی متعهد شده است.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
۲ هزار مجوز اشتغال خانگی در ایلام صادر شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: مجوز بیش از ۲ هزار اشتغال خانگی با تخصیص ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی امسال در این استان صادر شد.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۷
شاهد افزایش آمار اشتغال در همدان هستیم‌
‌معاون امور اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه خوشبختانه ‌استان همدان جزو استان‌های تک رقمی در کاهش نرخ بیکاری است، گفت: نرخ بیکاری در استان همدان در سال گذشته ۸.۹ بوده که در سالجاری با کاهش نسبی به ۸.۲ درصد رسیده است.
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۷
ایجاد ۶۰۰ فرصت شغلی در فیروزکوه
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون ۲۲ طرح در کمیته فنی شهرستان فیروزکوه مصوب و به بانک ها ابلاغ شده است، گفت: ۳۱ میلیارد تومان اعتبار جهت ایجاد ۶۰۰ شغل در این شهرستان تخصیص یافت.
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۷
پیش‌بینی ایجاد بیش از ۵ هزار فرصت شغلی در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در کارگروه اشتغال گفت: ۱۲۷ میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی برای این استان تعیین شده که با اختصاص این مبلغ ۵ هزار و ۸۹ فرصت شغلی ایجاد خواهد شد، به طوری که بیشترین سهم مربوط به کمیته امداد با رقم ۱۰۴ میلیارد تومان است.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۷
بیش از ۲ هزار شغل در جزیره قشم ایجاد شد
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ۲ هزار و ۱۷۹ شغل ظرف سه ماه نخست سال جاری در حوزه های اصناف، گردشگری، صنعت و معدن و سرمایه گذاری این جزیره ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۱۳۹۷
پرداخت ۲۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از مجموع ۷۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی تاکنون ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۷
امیدواریم امسال بیش از ۲۰ هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد کنیم
استاندار اردبیل از ابراز رضایت اکثر سرمایه‌گذاران و کارآفرینان از راه‌اندازی پنجره واحد حمایت از اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۱۳۹۷
امسال ۲ هزار شغل در شهرستان آق‌قلا ایجاد می‌شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تا پایان امسال ۲ هزار شغل در شهرستان آق‌قلا ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۷
پرداخت ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قم
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قم از پرداخت ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قم خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی کاویانی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم که قبل از ظهر چهارشنبه در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به اعطای ۱۲ میلیارد تومان در طرح تسهیلات اشتغال روستایی در استان قم اظهار کرد: در این زمینه در کشور رتبه آخر را داشتیم که وضعیت ما بسیار بهبود پیدا کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۷
۵۹۶ طرح اشتغال در مهاباد تصویب شد
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد با بیان اینکه تاکنون یک هزار و ۳۷۷ طرح از این شهرستان در سامانه اشتغال ثبت شده، گفت: از این تعداد ۵۹۶ طرح با تسهیلات یکهزار و ۵۴۸ میلیارد ریالی در کمیته فنی این شهرستان تصویب شده است.
ادامه مطلب ...
۶ تیر ۱۳۹۷
هدف‌گذاری ایجاد ۷۹ هزار شغل جدید برای کرمانشاه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای ایجاد ۷۹ هزار ۵۷۸ شغل جدید در استان طی امسال و سال آینده هدف‌گذاری شده است.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۷
ایجاد ۳۵ هزار شغل در کرمان هدف گذاری شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان با اشاره به لزوم حمایت از اشتغالزایی در کرمان گفت: در سال جاری ایجاد ۳۵ هزار شغل هدف گذاری شده است.
ادامه مطلب ...
۲ تیر ۱۳۹۷
تصویب ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در ایلام
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: در سال جاری ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در ایلام تصویب شده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۷
جذب 2هزارمیلیارد ریال تسهیلات اشتغال در چهارمحال وبختیاری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 2 هزار و 380 میلیارد ریال از تسهیلات اشتغالزایی استان در حوزه های مختلف جذب شد.
ادامه مطلب ...
۸ خرداد ۱۳۹۷
ایجاد ۱۰۲ فرصت شغلی در شهرستان بیرجند
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون برای ۱۰۲ نفر شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۷
هدف گذاری برای ایجاد ۱۱۰ هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده ایجاد ۱۱۰ هزار فرصت شغلی در این استان هدف گذاری شده است.
ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۱۳۹۷
۳۰۰۰ نفر متقاضی ایجاد شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از سه هزار نفر متقاضی ایجاد شغل در روستاهای چهارمحال و بختیاری هستند.
ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۱۳۹۷
ایجاد ۱۴۲۰۲ شغل طی سال جاری در قم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: بر اساس سند توسعه اشتغال، امسال ۱۴ هزار و ۲۰۲ شغل جدید در این استان ایجاد می شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
ایجاد ۱۸ هزار شغل در استان قزوین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در سال جاری تعهد استان ایجاد ۱۸ هزار شغل جدید است که توسط دستگاههای اجرایی محقق خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
اجرایی شدن ۱۷۳ طرح اشتغال‌زایی در داراب
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی داراب گفت: ۱۷۳ طرح اشتغال‌زایی در شهرستان داراب درروند اجرا قرار می‌گیرند.
ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
تعهد امسال ایجاد اشتغال در سمنان ۱۰ هزار شغل است
بیکاری یکی از معضلات فراروی کشور است که استانهای مختلف باید برای حل این معضل تدابیری ویژه ای اتخاذ کنند که در همین راستا تعهد ایجاد اشتغال از سوی دولت تدبیر و امید در استان سمنان برای سال جاری ۱۰ هزار شغل اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
خراسان جنوبی تعهد ایجاد ۸ هزار فرصت شغلی در سال جاری را دارد
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تعهد استان برای ایجاد اشتغال در سال جاری را هشت هزار و ۵ نفر اعلام کرد و گفت: سال گذشته ۱۰۵ درصد تعهد استان محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۱۴ هزار شغل در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از ایجاد ۱۴ هزار و ۵۰۰ شغل از سوی دستگاه های اجرایی این استان در سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۷
جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات حوزه اشتغال در بجستان
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات حوزه اشتغال در بجستان خبر داد.
ادامه مطلب ...

۱۹۷ نظر برای استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید