استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (خبر جدید)

۳ روز قبل ۱۹۶ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت. • از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد. • بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود. تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان )سه برابر ظرفیت معرفی(چهارمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۶ (ویژه شهرستان های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز( میرساند، ضروری است با همراه داشتن مدارک ذیل: ۱ . مدرک تحصیلی(رشته تحصیلی،گرایش و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی ،گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در آگهی یکی باشد با شرایط احراز رشته شغلی انتخابی مطابقت داشته باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهی نامه موقت یا دانش نامه درج شده باشد) ۲ . گواهی ایثارگری)(ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری) ۳ . گواهی معلولیت برای افراد معلول از مراجع ذیربط ۴ . کپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار(جهت بررسی سن ،احراز هویت و تصدیق مدارک) ۵ . کپی پایان خدمت ۶ . مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی)اعم از بومی بودن ،نیروی قراردادی برای احتساب سن،حافظان قرآن کریم مطابق با شرایط مندرج در آگهی استخدامی( در بازه ی زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ لغایت ۱۵ / ۷ / ۱۳۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ ظهر والزاما” طبق حروف الفبا به شرح ذیل به واحد امور اداری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز و به آدرس:کرج،میدان آزادگان،بلوار امام رضا(ع)،جنب مدرسه تیزهوشان مراجعه فرمایند.

حروف الفباء نام خانوادگیبازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ الی ۱۵ / ۷ / ۱
از “الف ” تا “ش”۹۶/۷۱۰ تا ۹۶/۷/۱۲
از “ل” تا “ی”۹۶/۷۱۳ تا ۹۶/۷۱۵

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :


۲۷ شهریور ۹۷
۴۵۰۰ شغل جدید در استان سمنان ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای ایجاد اشتغال در استان گفت: تا روزبیست و پنجم شهریور ماه چهار هزار و ۵۱۵ شغل در استان سمنان ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۷
تشکیل تعاونی از راهکارهای ایجاد اشتغال در مناطق محروم گیلان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: تلاش می‌کنیم تا از راه‌هایی همچون تشکیل تعاونی ها و یا استفاده از توان سرمایه‌گذاران زمینه ایجاد اشتغال را در مناطق محروم فراهم کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۹۷
۳۱ زنجانی در اجرای طرح کاروزی صاحب شغل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از بین یک هزار و 810 متقاضی واجد شرایط شرکت در طرح کاروزی در این استان، 116 فقره قرارداد منعقد شد که تا پایان مرداد امسال 31 نفر توانستند از این طریق جذب بازار کار شوند.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۷
اشتغال ۱۰ درصدی استان کرمان در حوزه تعاون

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: سال گذشته نزدیک به چهار هزار فرصت شغلی در تعاونی ها ایجاد شده و ۱۰ درصد اشتغال استان در حوزه تعاون بوده است.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۷
تعاونی‌های خراسان رضوی برای ۱۱۵ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه سه هزار و 513 میلیارد ریال سرمایه ثبتی تعاونی‌ها در استان است، گفت: تعاونی‌ها برای 115 هزار نفر در سطح استان اشتغال ایجاد کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۷
امسال ۹۵۰ هزار شغل جدید در کشور ایجاد می شود

سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که دولت تدبیر و امید ، امسال به ایجاد 950 هزار شغل جدید و حمایت از بنگاه های اقتصادی و تولیدی متعهد شده است.

ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۹۷
۲ هزار مجوز اشتغال خانگی در ایلام صادر شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: مجوز بیش از 2 هزار اشتغال خانگی با تخصیص 160 میلیارد ریال تسهیلات بانکی امسال در این استان صادر شد.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۷
شاهد افزایش آمار اشتغال در همدان هستیم‌

معاون امور اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه خوشبختانه ‌استان همدان جزو استان‌های تک رقمی در کاهش نرخ بیکاری است، گفت: نرخ بیکاری در استان همدان در سال گذشته 8.9 بوده که در سالجاری با کاهش نسبی به 8.2 درصد رسیده است.

ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۹۷
ایجاد ۶۰۰ فرصت شغلی در فیروزکوه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون 22 طرح در کمیته فنی شهرستان فیروزکوه مصوب و به بانک ها ابلاغ شده است، گفت: 31 میلیارد تومان اعتبار جهت ایجاد 600 شغل در این شهرستان تخصیص یافت.

ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۹۷
پیش‌بینی ایجاد بیش از ۵ هزار فرصت شغلی در سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در کارگروه اشتغال گفت: ۱۲۷ میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی برای این استان تعیین شده که با اختصاص این مبلغ ۵ هزار و ۸۹ فرصت شغلی ایجاد خواهد شد، به طوری که بیشترین سهم مربوط به کمیته امداد با رقم ۱۰۴ میلیارد تومان است.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۷
بیش از ۲ هزار شغل در جزیره قشم ایجاد شد

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 2 هزار و 179 شغل ظرف سه ماه نخست سال جاری در حوزه های اصناف، گردشگری، صنعت و معدن و سرمایه گذاری این جزیره ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۷
پرداخت ۲۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از مجموع ۷۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی تاکنون ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۷
امیدواریم امسال بیش از ۲۰ هزار فرصت شغلی در اردبیل ایجاد کنیم

استاندار اردبیل از ابراز رضایت اکثر سرمایه‌گذاران و کارآفرینان از راه‌اندازی پنجره واحد حمایت از اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۷
امسال ۲ هزار شغل در شهرستان آق‌قلا ایجاد می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تا پایان امسال ۲ هزار شغل در شهرستان آق‌قلا ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۷
پرداخت ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قم

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قم از پرداخت ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قم خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی کاویانی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم که قبل از ظهر چهارشنبه در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به اعطای ۱۲ میلیارد تومان در طرح تسهیلات اشتغال روستایی در استان قم اظهار کرد: در این زمینه در کشور رتبه آخر را داشتیم که وضعیت ما بسیار بهبود پیدا کرد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
۵۹۶ طرح اشتغال در مهاباد تصویب شد

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد با بیان اینکه تاکنون یک هزار و 377 طرح از این شهرستان در سامانه اشتغال ثبت شده، گفت: از این تعداد 596 طرح با تسهیلات یکهزار و 548 میلیارد ریالی در کمیته فنی این شهرستان تصویب شده است.

ادامه مطلب ...
۶ تیر ۹۷
هدف‌گذاری ایجاد ۷۹ هزار شغل جدید برای کرمانشاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای ایجاد ۷۹ هزار ۵۷۸ شغل جدید در استان طی امسال و سال آینده هدف‌گذاری شده است.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۷
ایجاد ۳۵ هزار شغل در کرمان هدف گذاری شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان با اشاره به لزوم حمایت از اشتغالزایی در کرمان گفت: در سال جاری ایجاد ۳۵ هزار شغل هدف گذاری شده است.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۷
تصویب ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در ایلام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: در سال جاری ۱۰۰ طرح اشتغالزایی در ایلام تصویب شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۹۷
جذب 2هزارمیلیارد ریال تسهیلات اشتغال در چهارمحال وبختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 2 هزار و 380 میلیارد ریال از تسهیلات اشتغالزایی استان در حوزه های مختلف جذب شد.

ادامه مطلب ...

196 نظر برای «استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (خبر جدید)»


 1. کیانا

  سلام فوق لیسانس تاریخ دارم به هر کاری خودمو زدم ومی زنم با یک بچه موندم چکار کنم برا اموزش پرورش هم همش برا سیستان می خوان که می زنیم ولی چون کرمانی هستیم قبول نمی شوم اینبار هم که قبول شدم امتیاز بومی رو ازم گرفتن یک قدمی رد شدم به امام حسین شرمنده دختر3ساله ام شده ام کاری برام بکنید

  پاسخ
 2. عبداله ضیایی فر

  سلام ودرود..بنده بامدرک کاردانی ومتاهل با سه فرزند.ازمردادسال ۹۳درقسمت نقلیه اداره کل کارورفاه مشقول به کارش شدم وبعدازمدتی باانتقالی به شهرستان باپست جدید دفتردار(ماموربه خدمت) اداره کارمشقول شدم وخداراشکردرتمام واحدهای اداره ازابلاغ وواحدبیمه بیکاری .واحدرفاه.واحد اداری.واحدبازرسی. خدمت کردم..ولی متاسفانه امنیت شقلی ندارم ..هرروزتهدیدبه اخراج ازکار..بنده آماده هرمصاحبه وتست درواحداداری هستم..سپاسگزارم

  پاسخ
 3. دنیا

  سلام من رشته ام کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه است. من وامسال من که 4 سال وقت مون روگذاستیم چرا باید نظام مهندسی نظارت رو برداره. چرا استخدامی میاد یه مهندس کامپیوتر وشیمی میتونه معلم بشه ولی برای رشته ما استخدامی نیست.لطفا یا کلا یه رشته رو حذف کنید یا توانایی بازارکارش رو محیا کنید . هرجامیریم میگن این رشته رونشنیدیم رشته من مهندسی چند بخشی از عمران صنایع ومدیریت. خوب باید تو استخدامی مجموعه مدیریت وصنایع رشته ماروهم بنویسیدکه شرکت کنیم

  پاسخ
 4. سارا

  سلام بیست و شش سالمه، چندساله لیسانس گرفتم، ولی بیکارم، لیسانس زیست شناسی دارم توروخدا برا منم دعا کنید کار گیرم بیاد هر روز با خانواده بحث داریم، خسته شدم پدر و مادرم روزی نیست که چیزی بهم نگن، خسته شدم، حتی اگه کارگری باشه تو خونه های مردم هم میرم

  پاسخ
 5. مدیر

  کاربران عزیز اصل دفترچه سوالات تخصصی آزمونهای فراگیر 2 و 3 و آموزش و پرورش 94 و 95 برخی از خوشه های شغلی مانند خوشه شغلی برق،مکانیک،کامپیوتر،امور اداری و امور مالی، آموزگار ابتدایی و یکسری خوشه های دیگر به صورت رایگان در سایت تعبیه شد.

  – برای دانلود سوالات تخصصی بر روی لینک زیر کلیک کنید

  توجه : کاربران گرامی به منظور آمادگی برای آزمونهای فراگیر ۴ و آموزش و پرورش لطفا صفحه زیر را به دقت مطالعه نمایید.

  http://e-estekhdam.com/?p=1068752

  پاسخ
 6. ابوالفضل داورپناه ازاصفهان

  سلام ودرود…من که دارای بیماری خاص هموفیلی وهپاتیت هستم وکسی منوبخاطرمعافیت پزشکی سرکارنمیبره وجایی هم به من وام نمیدن وتوخرج ومخارج زندگیم باهمسرودوتابچه موندم بایدچیکارکنم…کسی هست که مثل من شرمنده زن وبچش شده باشه ومنودرک کنه.ممنونم دعاتون میکنم

  پاسخ
 7. یوسف

  باسلام وخسته نباشید فردی هستم تحصیل کرده ومتاهل ودارای یک فرزند تاالان کاری که بتونم خرج خانوادام را در بیارم گیرم نیومده امورات فعلی ام را با کارگری میگذرانم هرجا میرم کار گیرم نمیاد سنم هم داره میره بالا در هیچ اداره ای هم اشنا ندارم لطفا یه کاری بهم معرفی کنید

  پاسخ
 8. mohammad

  اینم بگم که میخوام برای خودم مستاقل کار کنم روی پای خودم باشم دست تو جیب خودم باشه و پدر و مادری دارم که سنشون بالا هس و به جای اینکه من پول برای پدر و مادرم ولی پدر و مادرم بیشتر کمک دستم هستن من به عنوان فرزند اخر این خانواده میخوام مستاقل باشم برای خودم ازتون خواهش میکنم برای جوونای امثال من کار فراهم کنید تا از این حالت بیکاری خلاص بشیم اقای وزیر خواهش رسیدگی کنید

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.