استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران

۱۵۴۸۹ نظر

استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران

آزمون استخدام فراگیر، آزمونی برای ورود متقاضیان کار در سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی است. بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به عنوان یکی از سازمان‌های دولتی حاضر در آزمون فراگیر، جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون انجام می‌دهد. متقاضیان محترم استخدام در بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌توانند اخبار، آگهی‌ها و اطلاعیه‌های استخدامی مورد نیاز خود را از طریق این صفحه پیگیری نمایند.

 

خبر ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - اعلام مدارک تشکیل پرونده برای پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

اداره‌کل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور اطلاعیه‌ای مدارک لازم برای تشکیل پرونده و آغاز فرآیند بررسی مدارک و مستندات و معرفی جهت مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت در آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران را اعلام کرد.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید

 

 لینک‌ها و صفحات مرتبط

 • آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران، به عنوان بخشی از آزمون فراگیر نهم در تاریخ ۳۱ تیرماه برگزار و نتایج این آزمون در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ اعلام شد. برای مشاهده‌ی نتایج این آزمون، اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده منابع مورد نیاز و ایجاد آمادگی در جلسه‌ی مصاحبه آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران، بخش «منابع مطالعاتی برای مصاحبه» موجود در این صفحه را ببینید.

 

شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

زمان آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

تقویم زمانی آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان بخشی از آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی، به صورت زیر است:

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ بود و هم‌اکنون زمان آن به پایان رسیده است.
 • زمان برگزاری آزمون استخدامی سایر دستگاه‌های اجرایی ۳۱ تیر ۱۴۰۱ بود و هم‌اکنون زمان آن به پایان رسیده است.
 • زمان دریافت کارت آزمون این مرحله از ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۱ بود و هم‌اکنون زمان آن به پایان رسیده است.
 •  نتایج آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ اعلام شد.

دریافت کارت آزمون استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران

 • زمان صدور کارت ورود به جلسه: ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۱
 • زمان برگزاری آزمون: ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۱

متقاضیان محترم در سایر دستگاه‌های اجرایی نیز از طریق همین صفحه می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی خود را دریافت نمایند.

اعلام نتایج آزمون استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران

 آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران و آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی در تاریخ ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار و نتایج آن‌ها روز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ اعلام شدند. 

مشاهده نتایج

 

منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

دارا بودن منابع مطالعاتی متناسب با رشته شغلی در آزمون استخدامی یکی از نیازهای تمام شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران است. به همین منظور متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی فراگیر، نسبت به مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی پرتکرار برای این آزمون اقدام نمایید.

 

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش، همه‌ی منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمون‌های استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روان‌شناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. با مراجعه به لینک مورد نظر، می‌توانید مطالب دلخواه‌تان را مطالعه کنید.

فهرست سازمان‌های حاضر در نهمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی

 

سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۵٬۴۸۹ نظر برای استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران

 • ع
  علی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۰۴
  سلام الان با یکی از آشناهام که ارومیه اس تلفنی صحبت می‌کردم میگف که استانشون گفتن این هفته یعنی ازشنبه این هفته به بعد 90درصد بهتون زنگ میزنیم.وگفتن که شروع کار رو میخوان اواخرمهر یا فوقش اوایل آبان ماه حل کنن.هم استانی کاربرmhهست
  • M
   Mh
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۰۱
   ممنونم از خبر خوبتون علی آقا خیلی خوشحالم کردین انشالله موفق باشید برادرمن
   • ع
    علی
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۳۲
    ممنون.
  • م
   مریم
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۴۴
   دوستان برای ثبت نام آزمون وزارت بهداشت، میشه فارغ التحصیلای دانشگاه سراسری وزارت علوم ثبت نام کنن؟؟ به دوستم گفتم ثبت نام کنه. الان بنده خدا پولشم پرداخت کرده اما تو روند ثبت نامش مشکل پیش اومده، میخواستم ببینم امکانش هست برای این باشه؟ برای شغل کارشناس سلامت روان میخواست ثبت نام کنه...​

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ