استخدام سازمان بهزیستی در سال ۹۷ (خبر جدید)

۷ روز قبل ۷۹۷ نظر

استخدام سازمان بهزیستی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استخدام سازمان بهزیستی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان بهزیستی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان بهزیستی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱۵ آبان ۹۷ - پرداخت بیش از ۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی خراسان جنوبی

معاون اشتغال و خودکفایی بهزیستی خراسان جنوبی از جذب ۵۷ درصدی اعتبارات اشتغالزایی خبر داد و گفت: ۳ میلیارد و ۲۰۴ میلیون تسهیلات اشتغالزایی به ۲۰۵ مددجوی بهزیستی در استان پرداخت شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ آبان ۹۷ - تسهیلات اشتغال بهزیستی قزوین به ۳۷۳ نفر ارایه شد

علیرضا وارثی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از شیوه های ارایه تسهیلات اشتغال به مددجویان از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و مشاغل خانگی از محل اعتبارات بند 'ب' تبصره ۱۶ قانون بودجه سال جاری است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ مهر ۹۷ - اعتبار ۲۴طرح اشتغال مددجویان بهزیستی آستارا به بانک ابلاغ شد

رئیس اداره بهزیستی آستارا گفت: اعتبار امسال این اداره برای طرح های اشتغال مددجویان هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است و تسهیلات ۲۴ طرح به بانک های عامل ابلاغ شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ مهر ۹۷ - بهزیستی کردستان حدود سه هزار نفر را صاحب شغل می کند

مدیرکل بهزیستی کردستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و از محل اعتبارات اشتغالزایی، حدود سه هزار نفر از مددجویان زیر پوشش این نهاد امسال صاحب شغل می شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ مرداد ۹۷ - ایجاد ۱۹ هزار شغل در بهزیستی کشور

رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی گفت: ۱۹ هزار فرصت شغلی پایدار امسال برای مددجویان این نهاد حمایتی در کشور ایجاد شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ مرداد ۹۷ -۲۸۵۰ شغل ویژه مددجویان بهزیستی استان کردستان ایجاد شد

مدیرکل بهزیستی استان کردستان گفت: سال گذشته زمینه اشتغال دو هزار و ۸۵۰ مددجو در استان فراهم و امسال نیز ۷ هزار خانوار جدید مشمول دریافت مستمری شدند

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ اردیبهشت ۹۷ - حقوق مستمری‌بگیران بهزیستی ۱۴ درصد افزایش می یابد


رئیس سازمان بهزیستی کشور از افزایش ۱۴ درصدی حقوق مستمری بگیران از اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ فروردین ۹۷ - اختصاص تسهیلات اشتغال زایی به ۵۰۰ مددجوی بهزیستی زنجان

مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال گذشته تسهیلات اشتغال زایی به ۵۰۰ مددجوی بهزیستی زنجان اختصاص یافت.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ فروردین ۹۷ - جذب بیش از ۹۸ درصد از تسهیلات اشتغال رزن

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رزن گفت: بیش از ۹۸ درصد از تسهیلات اشتغال شهرستان رزن جذب شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۴ بهمن ۹۶ - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش کشور و بانک صنعت و معدن، که نتایج آنها نهایی شده است اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر سایر مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند. بدیهی است سایر دستگاههای اجرایی باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ دی ۹۶ - معرفی ۵۸۰ طرح اشتغالزایی بهزیستی خراسان جنوبی به بانک های عامل

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: امسال ۵۸۰ طرح اشتغالزایی بهزیستی استان به میزان ۸۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال به بانک های عامل معرفی شد که به ۴۱۵ طرح، ۵۹ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۵ دی ۹۶ - استخدام اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان

اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد از طریق بخش خصوصی نسبت به گسترش موسسات و مراکز غیردولتی اقدام نماید، لذا نیازهای مربوطه بر اساس جدول ذیل به اطلاع عمومی می رسد.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه: • عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تاکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسوولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد. • بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود. تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد. در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سوالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل بهزیستی استان البرز

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان چهارمین آزمون مشترک ویژه پذیرفته شدگان اداره کل بهزیستی استان البرز از محل سه برابر ظرفیت معرفی می رساند در بازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ لغایت ۱۷ / ۷ / ۱۳۹۶ با در دست داشتن مدارک ذیل و مطابق با جدول حروف الفبا به اداره نیروی انسانی اداره کل بهزیستی استان البرز واقع در کرج- میدان طالقانی- بلوار تعاون -خیابان فرهنگ -اداره کل بهزیستی استان البرز از ساعت ۹ الی ۱۲ مراجعه نمایند. بدیهی است مسئولیت عدم مراجعه در تاریخ های یاد شده بر عهده فرد می باشد. تاریخ مراجعه افراد بر اساس اولین حرف شروع نام خانوادگی به شرح ذیل می باشد. ۱ - در تاریخ » ث« تا » الف « از حرف ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ ۲ - در تاریخ » خ« تا » ج« ازحرف ۱۱ / ۷ / ۱۳۹۶ ۳ - در تاریخ » ژ« تا » د « ازحرف ۱۲ / ۷ / ۱۳۹۶ ۴ - در تاریخ » ظ« تا » س« از حرف ۱۵ / ۷ / ۱۳۹۶ ۵ - در تاریخ » گ« تا » ع« از حرف ۱۶ / ۷ / ۱۳۹۶ ۶ - در تاریخ » ی« تا » ل« از حرف ۱۷ / ۷ / ۱۳

مدارک مورد نیاز:

۱ -کپی برابر اصل مدرک تحصیلی اعلام شده طبق آگهی اولیه و یا گواهی معتبر دانشگاهی دال بر فراغت از تحصیل. ( رشته تحصیلی، گرایش و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در آگهی یکی بوده و با شرایط احراز رشته شغلی انتخابی مطابقت داشته باشد. همچنین عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهی نامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد.) ۲ -کپی شناسنامه و کارت ملی عکس دار (جهت بررسی سن ،احراز هویت و تصدیق مدارک) ۳ -کپی مدارک ایثارگری ویژه مشمولین سهمیه ۵ درصد ایثارگری ۴ -کپی مدارک دال بر بومی بودن افراد (محل تحصیل یکی از مقاطع تحصیلی، محل تولد و ...) ۵ -کپی کارت پایان خدمت برای آقایان ۶ -در صورت داشتن معلولیت کپی گواهی مربوط به معلولیت ۷ -سایرمدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی (اعم از بومی بودن ، نیروی قراردادی ، حافظان قرآن) * ضروریست مدارک فوق الذکر در یک پوشه زرد رنگ تحویل گردد.

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید. ۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

 

 

خبر ۲ اسفند ۹۶ - افزایش سه برابری تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی کردستان

خبر ۱۷ بهمن ۹۶ -ابلاغ افزایش حقوق کارکنان قرارداد معین بهزیستی از ۲۳ بهمن

خبر ۱۰ بهمن ۹۶ - تعیین حقوق و دستمزد کارکنان سازمان بهزیستی مطابق سختی کار

خبر ۹ بهمن ۹۶ - اطلاعیه درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز مورخ ۹۶/۶/۳

خبر ۱۰ دی ۹۶ - معرفی ۵۸۰ طرح اشتغالزایی بهزیستی خراسان جنوبی به بانک های عامل

خبر ۲۵ شهریور ۹۶ - ایجاد اشتغال برای ۴۵ هزار نفر از جامعه زیرپوشش بهزیستی

خبر ۱ مرداد ۹۶ -حقوق کارکنان بهزیستی افزایش می یابد

خبر ۲۷ تیر ۹۶ -حجم بالای خدمات اداره بهزیستی و کمبود نیروی انسانی

خبر ۲۵ تیر ۹۶ - اخذ مجوز استخدام ۲۰۰۰ نیرو در قالب خرید خدمت

خبر ۷ تیر ۹۶ – ثبت نام ۲۶۲ هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی

خبر ۴ تیر ۹۶ - اطلاعیه تمدید ثبت نام و اصلاحات چهارمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

 

برای مشاهده آرشیو استخدام های سازمان بهزیستی اینجا کلیک کنید

۷۹۷ نظر برای استخدام سازمان بهزیستی در سال ۹۷ (خبر جدید)

 • قبولی بهزیستی.....
  سلام
  منم کارامو انجام دادم.
  گفت فردا جلسس ولی احتمال زیاد اول اذره چون غیر بومی ها باید کاراشون رو انجام بدن
  گفت اوناییم ک گزینششون مشکل جزیی داره تا اول اذر احتمالا حل بشه و همه با هم همون اول اذر میرید سرکار
  پاسخ
 • میلاد
  سلام دوستان الان از تهران بر میگردم...
  یه معرفی نامه طب کار دادن که برایه ما فقط تست ریشو انجام میدیم و ادرسش هم:
  ساختمان پزشکان ایرانیان 3 هست که تو چهار راه طالقانیه روبرو اداره پست .کنار برج طالقاتی, هزینش هم 45 تومن اگر اشتباه نکنم
  برا تعهد نامه هم یه کپی از متن تعهد بهمون میدن میبری دفتر ثبت اسناد و ازم 64 گرفتن
  تححویل که دادم پرسیدم نامه ای چیزی میدین ببریم شهرستان محل خدمت
  که گفتن یه هفته دیگه باهاتون تماس میگریم و بهتون میگیم...
  و اینکه افتاد اول اذر بخاطر این بود بچه های شهرستان یکم مشکل بود براشون خونه گرفتن و...
  پاسخ
   • میلاد
    سلام ممنون
    اره اینطورگفتن که همه از اول اذر تاریخ شروعمونه ولی درباه حقوق اصن یادم نبود بپرسم
    ولی درباره ی اموزش خاطرم بود ولی لحظه اخری فراموشم شد از ایشون سوال کنم
    اگر دوستان رفتین لطفا درباره دوره اموزشی و حقوق سوال بکنین ممنون
    چون ضرورته مرسی
    پاسخ
  • موسوی
   یلدا خانم آزمایش من فقط سلامت ریه بود ولی بعضی دوستان نوار قلب و آزمایش cbcخون هم داشتند... تعهد هم که 10 سال خدمت خارج از مرکز استان برای من مجموعا 110 تومن هزینه شد...
   پاسخ
   • قبولی بهزیستی.....
    اقای موسوی شما ک رفتین میشه بگین تعهد و ازمایش ی روزه انجام میشه؟
    و اینک بعد از اون باید ابلاغ رو میدن برید شهر مورد شروع ب کار یا نه همون البرز گفت برا ابلاغ اول اذر بیاید
    پاسخ
    • موسوی
     بله آزمایش من یک روزه انجام شد ولی یک نفر دیگه رو دیدم که آزمایشات مفصل تری داشت موند برای فردا و تعهد هم که سریع انجام شد. گفتن ابلاغ رو خودشون سیستمی می فرستن شهرستان
     اول گفتن فردا برم شروع به کار از فردا بعد زنگ زدن گفتن اول آذر برم
     پاسخ
  • یلدا
   سلام زنگ زدم بهزیستی البرز گفتن تایید من و پنج نفر از دوستان هنوز از گزینش نیومده .گفتم اشکال نامه چی بوده که برای اصلاح پس فرستادین گزینش گفتن نامه رو تبدیل وضعیت زدن اشتباه شده حالا فرستادیم درست کنن هنوز نیومده
   پاسخ
   • قبولی بهزیستی.....
    سلام
    دوستان من زنگ زدم اداری استخدامی کد من صادر شده
    همون پونزدهم گفت صادر کردیم
    زنگ زدم البرز جواب ندادن.
    ایشالله اگه مشکلی نباشه از اول این ماه باید شروع ب کار کنن
    مگر اینکه البرز باز بخاد اذیت کنه
    پاسخ
   • اسم مستعار
    سلام دوستان,؛ ایا قبل از شروع بکار دراستخدامی ها کسی تصمیم به انصرفا بگیره ولی کدش صادر شده باشه براش جریمه ای هم در پی داره؟
    پاسخ
     • قبولی بهزیستی.....
      سلام
      من چن روز نبودم نتونستم زنگ بزنم.
      خبر ندارم کد صادر شده یا نه؟
      دوستان ک نظر ندادن شاید هنوز خبری نیس.
      وگرنه اگه کسی خبر خوب داشت خوشحالمون میکرد
      آین چن روز ک تعطیله شنبه باید زنگ بزنم
      قبلا هم از بچه های استانداری و هم از کارمندای اداری استخدامی پرسیدم گفتن صدور کد ی هفته بیشتر طول نمیکشه.
      پاسخ
     • قبولی بهزیستی.....
      ممنون..
      کاش میگفتین ی زنگی بزنن ب اداری استخدامی و صحبتم بکنن باهاشون..
      چون من خودم (قبل از اینکه بهزیستی کشور تایید بکنه و برا اداری استخدامی بفرسته)با اداری استخدامی حرف زدم گفت هر وقت تایید کنن صدور کد یه هفته بیشتر طول نمیکشه
      نگفتن خیلی دیر تایید کنن کی شروع به کار میشیم؟
      پاسخ
    • قبولی بهزیستی.....
     سلام.
     جناب موسوی تماس نگرفتید ببینید کد صادر شده یا نه؟من هفته پیش زنگ زدم گفت دست خانم محمدی هست و بگید البرز باهاشون صحبت کنه
     اگر فردا پس فردا زنگ زدید یا خبر جدیدی داشتید لطفا مارو هم در جریان بذارید
     پاسخ
      • قبولی بهزیستی.....
       سلام.
       اینجا تایید نمیشه شماره بنویسی تو گوگل بزنید اداری استخدامی
       ی شماره پنج رقمیه
       از این بابت میگم ک اگه بخان از ماه بعد شروع به کار کنن.باید پیگیر بشیم کدمون تا سه چهار روز دیگ صادر بشه ..
       چون تا بخان حکمارو بزنن ی چن روزی طول میکشه
       طبیعتا هر وقت بخان شروع ب کار کنن ی هفته قبلش باید اطلاع بدن ک از ماه بعد بیاید..
       الان سیزدهم رسیدیم..
       پاسخ
       • قبولی بهزیستی.....
        من همون روز ک اومدین نظر دادین زنگ زدم
        گفت تایید شده ولی دست خانم محمدیه و به بهزیستی بگین زنگ بزنه بهشون تا برامون بفرسته
        دو روز بعدشم زنگ زدم بازم گفت هنوز دست خانم محمدیه..
        شما اگه زنگ زدین همینو گفتن خبر بدین تا زنگ بزنیم ببینیم خانم محمدی کیه...
        پاسخ
       • قبولی بهزیستی....
        سلام...
        یعنی هنوز تایید نشده مال شما
        الان سه روز از یکشنبه ک گفتن یه اشکال جزیی بوده و چن روز دیگ حل میشه میگذره
        یه زنگ به البرز میزدید ک پیگیر باشن..چون اونایی ک تایید شده هفته بعد کدشون صادر میشه(چون من ک زنگ زدم گفت صدور کد یه هفته بیشتر طول نمیکشه) ولی مال شماروهنوز تایید نکردن...
        پاسخ
         • قبولی بهزیستی.....
          سلام..
          من سری قبل زنگ میزدم گفت تایید نکردن
          ایندفعه زنگ زدم گفت مال منم تایید کردن و الان دست خانم محمدی هستش(همکار خودشون تو اداری استخدامی)و اون باید برا ما بفرسته و بعد ما کد بزنیم
          ب شما چیزی در مورد خانم محمدی نگفتن؟؟فقط گفتنتون تایید نکردن...
       • موسوی
        سلام دوستان
        امروز با سازمان مدیریت البرز آقای علامی صحبت کردم گفتن که مشکلاتی در بهزیستی البرز بوده که دو هفته پیش جلسه گذاشتن اشکالات برطرف شده و اسامی رو فرستادن حداکثر تا دوهفته آینده کدها صادر میشه و حداکثر اوایل آذر شروع به کار هست... نمی دونم آیا می تونیم اعتماد کنیم؟؟؟!!!
        پاسخ
        • قبولی بهزیستی.....
         ممنون جناب موسوی
         ایشالله ک حرفشون درست باشه..و شروع ب کار کنیم ب زودی
         ولی مهم ترین نکته این اتفاقات اینه ک ما خودمون پس فردا پشت میز نشستیم حواسمون باشه ک کسی ک پیگیر کاری هست و زنگی میزنه با تمام توانایی برا حل کارش تلاش کنیم..
         پاسخ
          • میلاد
           سلام جناب موسوی و دوستان
           ممنون از خبری که دادین, این یک قول بود یا مطمئن بودند که نهایتا تا اون زمان این مرحله پایان پیدا میکنه؟
           کاش قطعی باشه
           بازم ممنون از همتون دوستان و شرمنده اگر مث شما فعال نبودیم تو این زمینه
           پاسخ
           • قبولی بهزیستی.....
            فقط ی نفر فردا زنگ بزنه اداری استخدامی مشخص میشه(من امروز اول صبح زنگ زدم ک گفت هنوز تایید نشده)
            شما یلدا خانم زنگ نزدید البرز ب شما چیزی در مورد تایید شدن نگفتن..(من البرز زنگ نزدم امروز)
            من امروز فقط اداری استخدامی زنگ زدم حدود ساعت ده ک گفت هنوز تایید نشده.پرسیدم تایید بشه و برسه دست شما چقد طول میکشه تا صدور کد .گفت یه هفته
            جناب موسوی شما ک صحبت کردین گفت هفته بعد زنگ بزنید و اگه کد بیاد بعدش شروع به کاره دیگ مرحله دیگه ای ک ندارن بعد صدور کد؟؟
            پاسخ
            • قبولی بهزیستی.....
             فقط ی نفر فردا زنگ بزنه اداری استخدامی مشخص میشه(من امروز اول صبح زنگ زدم ک گفت هنوز تایید نشده)
             شما یلدا خانم زنگ نزدید البرز ب شما چیزی در مورد تایید شدن نگفتن..(من البرز زنگ نزدم امروز)
             من امروز فقط اداری استخدامی زنگ زدم حدود ساعت ده ک گفت هنوز تایید نشده.پرسیدم تایید بشه و برسه دست شما چقد طول میکشه تا صدور کد .گفت یه هفته
             جناب موسوی شما ک صحبت کردین گفت هفته بعد زنگ بزنید و اگه کد بیاد بعدش شروع به کاره دیگ مرحله دیگه ای ک ندارن بعد صدور کد؟؟
             پاسخ
             • یلدا
              دوست عزیز من زنگ زدم البرز به من گفتن نامه شما به گزینش برای اصلاح برگشت خورده یه اشتباه جزئی بوده که جای نگرانی نیست البته من تنها نبودم چند نفر دیگه هم هستن اشتباه از گزینش بوده و چند روزی طول می کشه.و گفتن اسامی تعدادی هم تایید شده پس با این وضعیت اسامی ما قطعا به سازمان اداری استخدامی نرسیده.
              پاسخ
              • قبولی بهزیستی.....
               تا کد همه صادر نشه شروع ب کار نمیکنن که..(باید همه کدشون صادر بشه تا شروع ب کار بشیم)
               ببین یک ماهه دستشونه تازه فهمیدن گزینش ی سریا اشتباه جزیی داره
               واقعا سازمان رو ببین
               سه روزه گفتن درست میشه و تایید میشیم
               یا باز ی هفته باید همون جزیی رو درست کنن و بعد بفرستن برا کشور و باز اونا ی هفته بررسی کنن!!!
               پاسخ

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید