استخدام سازمان محیط زیست در سال ۹۷ (خبر جدید)

۳ روز قبل ۱۹۶۱ نظر

 استخدام سازمان محیط زیست

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و… به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استخدام سازمان محیط زیست اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان محیط زیست در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان محیط زیست، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ و فراگیر ۵ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات تخصصی صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

برای دانلود دفترچه های عمومی و تخصصی اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ شهریور ۹۷ – مجوز استخدام ۲۰۰ نیروی متخصص در سازمان حفاظت محیط زیست

معصومه ابتکار در مراسم استقبال از رییس جدید سازمان حفاظت محیط زیست،سازمان حفاظت محیط زیست، برای تامین نیروی انسانی متخصص در سطوح کارشناسی، مجوز استخدام ۲۰۰ نفر را از سازمان اداری و استخدامی، در سال ۱۳۹۷ دریافت و اقدام کرد.

به گزارش ایسنا به‌ دنبال این اقدام هماهنگی لازم برای برگزاری آزمون در تیرماه انجام و پس از اعلام نتایج اولیه و بنا به درخواست سازمان اداری و استخدامی، بررسی مدارک داوطلبان آغاز شد. افراد دارای مدارک مرتبط با رشته های تخصصی مورد نیاز سازمان بر اساس نمره علمی از سوی سازمان سنجش کشور برای مصاحبه تخصصی دعوت شدند.

برنامه انجام مصاحبه تخصصی از روز شنبه (۲۴ شهریورماه ۹۷) در پنل‌های مختلف تخصصی ( علمی ، زبان تخصصی، مهارت های کار با کامپیوتر و روانشناسی) در دو گروه مجزا از هم انجام شده و تا روز سه شنبه ۲۷ شهریورماه این مصاحبه ها ادامه خواهد داشت. نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، این مصاحبه‌ها با حضور متخصصان و نظارت مستقیم معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست انجام می‌شود همچنین ریاست یکی از پنل‌های تخصصی نیز بر عهده عیسی کلانتری – رییس سازمان حفاظت محیط زیست – است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

خبر ۲۴ شهریور۹۷ – اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷۹۷

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه ۱۳۹۷، به اطلاع می رسانیم، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
 جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
 صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ – تاریخ مصاحبه آزمون سازمان حفاظت محیط زیست اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط‌زیست، تاریخ مصاحبه آزمون مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ سازمان حفاظت محیط زیست اعلام شد.

تذکر۱: داوطلبانی که مدارک آنها نقص داشته است و متعهد شده اند که مدارک خود را تکمیل نمایند در صورتی که تا قبل از مصاحبه نسبت به این امر اقدام ننمایند، از مصاحبه آنها جلوگیری خواهد شد.
تذکر۲: محل مصاحبه همان محل تحویل مدارک، به نشانی ضلع شمالی بزرگراه شهید حکیم – بین شیخ فضل ا… و یادگار امام- پارک طبیعت پردیسان می باشد.
تذکر ۳- ساعت شروع مصاحبه از ساعت ۸ صبح آغاز و مصاحبه ها بر اساس جدول زمانبندی انجام می شوند.
تذکر ۴- داوطلبان واجد شرایط در صورت دارا بودن مدارک ذیل، مستندات مربوطه را در روز مصاحبه به همراه خود داشته باشند:
مستندات سوابق پژوهشی مرتبط
مستندات میزان تسلط به زبان خارجی
مستندات میزان تسلط به نرم افزارهای مربوطه
تذکر ۵- ارایه کارت ملی یا شناسنامه عکسدار هنگام مصاحبه الزامی می باشد.
تذکر ۶- ارایه کارنامه قبولی جدید از سایت سازمان سنجش الزامی می باشد.

 برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ شهریور ۹۷ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۷/۵/۱۳۹۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تایید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی سازمان دامپزشکی کشور،سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی،سازمان حفاظت محیطزیست،وزارت اموراقتصادی ودارایی،سازمان بیمه سلامت،سازمان ملی زمین ومسکن و سازمان اوقاف وامورخیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

 ردیف نام دستگاهتاریخ مراجعه به سایت دستگاه آدرس دستگاه
۱

وزارت اموراقتصادی ودارایی

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.MEFA.GOV.IR
۲

وزارت راه وشهرسازی

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.MRUD.IR
۳

سازمان حفاظت محیط زیست

۹۷/۰۶/۲۲

WWW.DOE.IR
۴

سازمان دامپزشکی کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IVO.IR
۵

سازمان شیلات کشور

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.SHILAT.COM
۶

سازمان بیمه سلامت

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.IHIO.GOV.IR
۷

سازمان ملی زمین ومسکن

۹۷/۰۶/۲۲WWW.NLHO.IR
۸

سازمان اوقاف وامورخیریه

۹۷/۰۶/۲۴

WWW.OGHAF.IR

 توجه:

· عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.

· بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی ‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران ‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً درصورت صحت مدرک و تایید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابر ظرفیت موردنیاز اعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سوالات می باشد. لذا داوطلبان درصورت نیاز می توانند سوالات خود را درخصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

خبر ۴ شهریور – تاریخ و ساعت مصاحبه تخصصی قبول شدگان آزمون استخدام قراردادی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس(سه برابر ظرفیت )

بدینوسیله به اطلاع می رساند تاریخ و ساعت مصاحبه تخصصی قبول شدگان آزمون استخدام قراردادی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس (سه برابر ظرفیت ) در پورتال اداره کل قابل مشاهده می باشد .

تذکر :

۱-حضور کلیه افراد در راس ساعت و تاریخ مقرر الزامی می باشد . بدیهی است عدم حضور افراد به منزله انصراف تلقی می گردد.

۲-احراز هویت داوطلبین تنها با ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه صورت می گیرد .

-داوطلبان رشته شغلی مامور اجرایی محیط زیست علاوه بر مصاحبه تخصصی ملزم به شرکت درآزمون آمادگی جسمانی می باشند. کلیه متقاضیان می بایست راس ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۶/۸جلوی درب اداره کل حفاظت محیط زیست فارس حضور داشته باشند . عدم حضور به منزله انصراف می باشد .

مواد آزمون آمادگی جسمانی رشته شغلی ماموراجرایی محیط زیست

۱-حرکت شکم

۲-حرکت شنای روی زمین

۳-بارفیکس (کشش میله )

۴-دو آزاد

۵-شنای در آب

تذکر :

-همراه داشتن کفش و لباس ورزشی مناسب و مایو برای شنا الزامی می باشد .

اطلاعیه تاریخ و ساعت مصاحبه تخصصی اسامی سه برابر ظرفیت

خبر ۲۵ مرداد ۹۷ – مشاهده کارنامه فردی استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، شرکت کنندگان آزمون می توانند کارنامه فردی خود را از طریق لینک زیر مشاهده نمایند

برای مشاهده کارنامه فردی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ مرداد ۹۷ – اعلام نتایج آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، نتایج پذیرفته شدگان آزمون قراردادی مورخ ۹۷/۵/۴ (سه برابر ظرفیت) اعلام شد.
بدینوسیله به اطلاع می رساند فهرست اسامی فبول شدگان آزمون استخدام قراردادی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس (سه برابر ظرفیت) از تاریخ ۹۷/۵/۲۲در پورتال این اداره کل قابل مشاهده می باشد ضمنا” کلیه شرکت کنندگان در آزمون می‌توانند از روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۵/۲۵ با مراجعه سامانه ثبت نام آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس کارنامه خود را مشاهده نمایند. همچنین زمان دقیق مصاحبه متعاقبا” اعلام خواهد شد.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۸ مرداد ۹۷ – اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی قراردادی محیط زیست

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادی مورخ۹۷/۵/۴ اداره کل حفاظت محیط زیست فارس می رساند نتایج نهایی پذیرفته شدگان درآزمون کتبی مذکور (سه برابر ظرفیت ) و همچنین تاریخ مصاحبه تخصصی در تاریخ ۹۷/۵/۲۲ برروی پورتال این اداره کل قرارخواهد گرفت .

خبر ۸ مرداد ۹۷ -اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فایل اطلاعیه اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۱ تیر ۹۷ – خبر تغییر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و زمان اعلام نتایج

مشاور عالی سازمان سنجش از تغییر ظرفیت استخدام دستگاه ها در پنجمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور جمعه ۱۵ تیر برای ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب در ۱۳۹ شهرستان و ۲۳۴ حوزه امتحانی در نظام و امنیت کامل برگزار شد.

وی افزود: برای این دوره از آزمون استخدامی ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۶۸ هزار و ۳۲۶ نفر معادل ۶۲.۷۴ درصد زن و ۱۵۹ هزار و ۳۷۵ نفر معادل ۳۷.۲۷ درصد مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۴۲۷ هزار و ۷۰۱ داوطلب این دوره از آزمون، تعداد ۳۶۶ هزار و ۱۷۰ نفر حاضر و ۶۱ هزار و ۵۳۱ غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۵.۶۱ درصد حاضر و ۱۴.۳۹ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲۳۲ هزار و ۶۶۱ نفر معادل ۶۳.۵۴ درصد زن و تعداد ۱۳۳ هزار و ۵۰۹ نفر معادل ۳۶.۴۶ درصد مرد هستند.

توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ با تغییراتی که اعلام شده است تعداد ۱۸ هزار و ۱۹۸ نفر برای ۹ دستگاه اجرایی کشور است.

وی اظهار داشت: ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش در این دوره از آزمون استخدامی ۱۷ هزار و ۳۴۷ نفر، سازمان دامپزشکی ۷۲ نفر، سازمان شیلات ۱۳۸ نفر، وزارت راه و شهرسازی ۲۷۰ نفر، سازمان حفاظت محیط زیست ۲۰۰ نفر، وزارت امور اقتصادی و دارایی ۴۵ نفر، سازمان بیمه سلامت ۱۵ نفر، سازمان ملی زمین و مسکن ۲ نفر و سازمان اوقاف و امور خیریه ۱۰۰ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

 منبع : خبرگزاری مهر

در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام نتایج خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید.
۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۳۰ تیر ۹۷ – اطلاعیه آزمون استخدام قراردادی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پنج شنبه مورخ۱۳۹۷/۴/۲۱ اداره کل حفاظت محیط زیست فارس می رساند به دلیل بروز مشکل فنی در فرآیند چاپ و توزیع پاسخنامه ها در روز برگزاری آزمون ،بر اساس نظر اداره کل محیط زیست استان به عنوان کارفرما و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به عنوان ناظر آزمون، به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه شبهه در روند برگزاری صحیح آزمون ،مقرر شد آزمون استخدامی مذکور در روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۷/۵/۴راس ساعت ۱۵ توسط دانشگاه صنعتی شیراز تجدید شود.

داوطلبان محترم می توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۷ تا پایان وقت دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ با مراجعه به آدرس www.sutech.gcs.ir با وارد نمودن کدملی و شماره پرونده خود کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نموده و بر اساس مندرجات کارت ورود به جلسه در ساعت مقرر در محل برگزاری آزمون حضور یابند.(داوطلبان شماره پرونده خود را در زمان ثبت نام از سامانه دریافت نموده اند)

به داوطلبان محترم اکیدا توصیه می شود کارت ورود به جلسه آزمون را در موعد تعیین شده از سامانه دریافت نموده و به مندرجات روی کارت توجه نمایند.

لازم به ذکر است که دریافت کارت ورود به جلسه تنها برای داوطلبانی امکان پذیر است که پیش از این بصورت حضوری در اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس نام نویسی نموده و در مهلت مقرر در سامانه آزمون نیز نام نویسی کرده اند و بنابراین هیچ درخواست جدیدی برای نام نویسی در آزمون قابل پذیرش نخواهد بود.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه،کارت ملی،مداد سیاه نرم پر رنگ و حضور به موقع در محل برگزاری آزمون الزامی خواهد بود.

جدول برنامه زمانی ثبت نام و اجرای آزمون به شرح زیر اعلام می شود.چنانچه برنامه اجرایی تغییر یابد از طریق همین سامانه به داوطلبان محترم اطلاع رسانی خواهد شد:

ردیفعنوان فعالیتتاریخ
۱توزیع کارت آزمون۳۰تیرتا ۱ مردادماه۱۳۹۷
۲برگزاری آزمونپنجشنبه ۴ مرداد ماه ۱۳۹۷

۳

اعلام نتایج آزمون کتبی به تعداد ۳ برابر ظرفیت و اعلام تاریخ مصاحبه برگزیدگان آزمونحداکثر ۱۰ روز پس از آزمون

برای دریافت کارت اینجا کلیک کنید

امسال ۳۰۰ محیط بان در کشور استخدام می شوند

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان محیط زیست با اشاره به اهمیت تبدیل دانشکده محیط زیست به دانشکده محیط بانی برای تربیت نیروی محیط بان متخصص، گفت: در نظر داریم امسال ۳۰۰ محیط بان در کشور استخدام کنیم.

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، سرهنگ جمشید محبت خانی روز چهارشنبه در نشستی به مناسبت روز محیط بان افزود: محیط بانانی که در آزمون استخدامی موفق می شوند باید دوره های کاردانی تا کارشناسی را بگذرانند.
وی اظهار داشت: محیط بانان مانند نیروی انتظامی صاحب درجه می شوند که از محیط دار سوم شروع و به ارشد محیط داری می رسد که نقش مستقیمی در میزان حقوق و پست سازمانی دارد.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: در نطر داریم امسال ۳۰۰ محیط بان را استخدام کنیم که ازمون انها به صورت متمرکز از سوی سازمان سنجش برگزار می شود، در مرحله اول ۶۰۰ نفر پذیرفته می شوند و ار میان انها با برگزاری مصاحبه ۳۰۰ نفر انتخاب می شوند.
ادامه دارد

 منبع : خبرگزاری ایرنا

خبر ۲۳ تیر ۹۷ – اطلاعیه برگزاری مجدد آزمون استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست فارس

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پنج شنبه مورخ ۹۷/۴/۲۱ اداره کل حفاظت محیط زیست فارس (حاضرین در جلسه آزمون) می رساند از آنجاییکه مجری برگزاری آزمون فوق الذکر، دانشگاه صنعتی شیراز بوده و در زمان برگزاری آزمون بنا به اذعان مسئولین و مجریان برگزاری آزمون به دلیل بروز مشکلات فنی؛ پاسخنامه های چاپ شده برای شرکت کنندگان مخدوش بوده؛ لذا باهماهنگی و تائید این اداره کل به عنوان کارفرما و سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس به عنوان دستگاه ناظر آزمون و به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه شبهه و شائبه در روند برگزاری صحیح آزمون و جلوگیری از تضییع حق و حقوق کلیه شرکت کنندگان، مقرر گردید آزمون استخدامی مذکور روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۵/۴ راس ساعت ۱۵ تجدید گردد. ضمنا مقتضی است جهت دریافت مجدد کارت آزمون از تاریخ شنبه ۹۷/۴/۳۰ لغایت دوشنبه ۹۷/۵/۱ از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید.
از شرکت کنندگان محترم تقاضا می گردد کلیه اخبار مربوط به آزمون مجدد را تنها از طریق پورتال اداره کل حفاظت محیط زیست فارس پیگیری نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

خبر ۲۱ تیر ۹۷ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی در انتظار بخشنامه سازمان امور استخدامی

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ تیر ۹۷ – خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

مجید یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از معرفی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه آنها توسط آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی گفت: بعد از انجام مصاحبه، گزینش نهایی صورت می‌گیرد سپس پذیرفته شدگان در دوره آموزش بدو خدمت شرکت می کنند تا برای آغاز سال تحصیلی مدارس در مهرماه آماده شوند.
یزدان پناه اظهار داشت: به دلیل تعداد کمتر معلمان ابتدایی، تغییر مقطع تعدادی زیادی از معلمان ابتدایی به سایر مقاطع و اضافه شدن کلاش ششم به مقطع ابتدایی، بیشترین نیروهای جذب شده برای خدمت در مقطع ابتدایی خواهند بود.
پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه ۱۵ تیر برگزار شد که در آن ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در کشور استخدام خواهند شد.
این آزمون برای جذب افراد واجد شرایط در ۹ دستگاه اجرایی شامل، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاکنون سهم استخدامی استان کرمانشاه در سایر دستگاه های دولتی غیر از آموزش و پرورش اعلام نشده است.
استان کرمانشاه با جمعیت ۲ میلیون نفری، ۳۲۵ هزار دانش آموز، ۲۸ هزار فرهنگی و چهار هزار و ۶۰۰ مدرسه دارد.

 منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظر سنجی از داوطلبان معلول شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور تیر ماه سال ۱۳۹۷ برای مشاهده متن آگهی پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنیدبرای دانلود دفترچه آزمون پنجمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

صفحات سازمانهای مورد تقاضا پنجمین آزمون استخدامی فراگیر

لینک صفحات سازمان های مورد تقاضای پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت تبادل اطلاعات و مشاهده اطلاعیه ها)

وزارت آموزش و پرورشسازمان دامپزشکی کشورسازمان شیلات کشورسازمان حفاظت محیط زیستوزارت امور اقتصادی و داراییسازمان بیمه سلامتسازمان ملی زمین ومسکنسازمان اوقاف و امور خیریهوزارت راه و شهرسازی

 

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر پنجم)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و… به همراه آزمونهای سال ۹۶)

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (عمومی و تخصصی)

 

برای مشاهده آرشیو استخدام های سازمان محیط زیست اینجا کلیک کنید

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

1,961 نظر برای «استخدام سازمان محیط زیست در سال ۹۷ (خبر جدید)»


 1. پایش بوشهر۱

  خودم۴۱
  دوتا دیگه هم ۳۰ و خورده ای
  یکی هم قبولی تهران بود۴۴
  از یکی دوستان مردودی پرسیدم حدنصاب ۲۰ بود که نصف بالاترین نمره کسب شده در آزمون هس. البته همه دروس عمومی و اختصاصی باضریب یکسان محاسبه میشه، بعد نصفش میشه حدنصاب

  پاسخ
 2. محیط زیست

  سلام به دوستان.
  من که تو مصاحبه تخصصی بنظرم خیلی خوب بودم. مصاحبه کننده ها واقعا خوششون اومده بود چون از حرفایی که میزدن معلوم بود. شما مصاحبه تخصصی تون چطور بود؟

  پاسخ
  • شهرام

   اکسس یا اکسل؟
   اخه اکسس خیلی سخته برای بچه های حسابداری هست نه کسایی که حقوق خوندن
   ما که حقوق خوندیم کارشناس حقوقی هستیم اخه به چه کارمون میاد که اکسس یا اکسل رو بلد باشیم؟

   پاسخ
  • من

   فکر میکنم امتیازش بالا بود . چون اول از من پرسید اکسز بلدی ؟ منم گفتم آره و یه سوال رو حل کردم‌ . بعدش دوتا سوال کوچولو و ساده از ورد و اکسل پرسید .
   شما از کی شنیدید ۱۵ نمره داره ؟
   منطقیش اینه که اکسل و ورد و اکسز هر کدوم ۱۰ نمره داشته باشن

   پاسخ
  • شهرام

   اونطوری که به من گفتن 8 ساعته با احتساب یک ساعت وقت ناهار و هچنین یک ربع وقت صبحانه در طول کار محاسبه میشه
   در بعضی مواقع هم نیازبه اضافه کاری یا بازرسی هست به شما اضافه کار تعلق میگیره

   پاسخ
 3. به یه عده ای

  یه عده ای هم بودن روز مصاحبه همه رو میشناختن با اسم کاربری خخخخ نمره همه رو میدونستن …ولی خودشون کوچیکترین اطلاعاتی بروز نداده بودن اینجا !
  فقط امیدوارم خداوند به همه مون به اندازه نیت و منشمون عطا کنه !!!!!!!!

  پاسخ
 4. زهرا m

  بچه های پایش خواهشاً بیان بگن روز مصاحبه بالاترین نمره ای که از بقیه فهمیدن چند بود تا بچه ها بتوننن مقایسه کنم من خودم از چند نفر پرسیدم بیشترینش ۴۲ بود البته ۲۲ و ۳۴ و ۳۷ هم بودن

  پاسخ
 5. م ز

  دوستان تو قسمت روانشناسی ازم پرسید اگه یه پول زیادی الان داشته باشی چیکار میکنی ؟ منم گفتم یه کاری راه میندازم که عام المنفعه باشه مثلا چون خودم به پرورش گل علاقه دارم گلخانه پرورش گل راه میندازم… گفت تو روحیه کار آفرینی داری و چون آدم منطقی هم هستی یعنی حساس و احساسی نیستی میتونی کار آفرین موفقی باشی. این الان به نظر شما خوبه یا بده؟؟؟خخخخخ

  پاسخ
  • به من ز

   والا من یه جایی خونده بودم که کارفرما دوست نداره کارمندش کارافرین باشه چون وقت و انرژیشو صرفه یه کار دیگه می‌کنه. اما من خودم فکر می کردم این یه امتیاز باشه.

   پاسخ
 6. محیط زیست

  دیروز که ما حقوقی ها رو مچاله کردند. نمیدونم بقیه چطور نوشته بودند که تخصصی آسون بود.
  تازه اکثر ماها کامپیوتر هم بلد نبودیم.
  فقط روانشناسی خوب جواب دادیم!

  پاسخ
 7. زهرا

  با عرض سلام
  من چون نمرم کم بود یکشنبه نمره های اکثر بچه ها رو پرسیدم مقایسه کنم از بچه های گیلان-فارس-تبریز-قم-سیستان-کرمان و تبریز بودن بالاترین نمره هم یکی از بچه های فارس بود که حدود 45 شده بود و من بعید میدونم نمره ای بالاتر باشه حالا نمیدونم چرا اکثرا میان اینجا نمره های بالا رو میگن ما اینقد استرس گرفتیم لطفا اگه میخاید بگید نمره واقعیتونو بگید

  پاسخ
 8. مینا

  سلام دوستان عزیز
  یه سوال داشتم
  من دکترای شیمی دارم و تازه دفاع کردم نمره کارنامه هم ۴ نمره از رقیبم جلوترم رقیبم رشتش مهندسی محیط زیست هست و فوق داره متاسفانه اون بومی شهرستانه و من بومی استان و چون پسر هستند به نظر خودم در اولویته و رشتشم که مرتبته حالا به نظر شما زیاد کار به بومی بودن و رشته ها دارن یا نه یعنی اینکه فرقی بین رشته ما و مهندسی های محیط زیست می‌زارن
  خواهشاً اگه اطلاعی دارید ج بدید

  پاسخ
  • به شما

   هیچ کاری ندارن
   اونا فقط نمره رو وارد میکنن
   مرحله بعد نمره ها جدا وارد لیست میشه
   مرحله آخرش که احتمالا کاره سنجش هست ضرایب اعمال میشه
   که ضریب بومی هم جزشه

   پاسخ
  • به مینا

   سلام اگه رقیب شما مصاحبه خوب بده و هر دو یک نمره بگیرید واسه بومی ضرب ضریب بومی می شه و نمرش بالا می ره از طرفی شانس نفر بومی و پسر واسه مصاحبه کننده اولویت هست چون می دونم یک خانم غیر بومی با این حقوق نمی تونه داخل یک شهر دیگه کار کنه چون شرایطش سخته یا باید انصراف بده یا انتقالی بگیره پس شانس بومی بیشتره

   پاسخ
  • به مینا

   شما خودتون جای مصاحبه کننده بزار؟ چجور می خوای ده سال تعهد بدی داخل یک شهر دیگه زندگی کنی دور از خانوادت و انتقالی هم نگیری؟پس حق رو به بومی اونم پسره

   پاسخ
   • به شما

    جو خیلی دوستانه است
    اگه از نظر علمی هم سطحتون خوب باشه جای هیچ نگرانی نیست
    احتمالا شما هنوز مصاحبه ندادین
    ما که اونقد منتظر شدیم از صبه تا عصر که دیگه استرسی در کار نبود . فقط میگفتیم زودتر تموم شه برگردیم. البته موقعه مصاحبه کمی تپق میزدم و کلمات خوب یادم نمیومد خخخخ . از ساده ترین کلمات استفاده میکردم خخخخ. ولی در کل بد نبود . همه همینطورن

 9. به بچه های آمار

  سلام
  چقدر خوشحال شدم همتون رو دیدم . همه خدایی باحال
  یه سوال داشتم
  اختصاصی ازتون چی پرسیدن ؟؟؟
  اون دکتری که سنش یکم بالا بود سمت راست نشسته بود چی پرسید
  من اصلا راضی نیستم از مصاحبه تخصصیم
  و اینکه هر نمره اختلاف کتبی رو چند نمره مصاحبه جبران میکنه؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.