استخدام وزارت ورزش و جوانان (کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

۱۲۸ روز قبل ۶۹۲ نظر

استخدام وزارت ورزش و جوانان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

دانلود سوالات وزارت ورزش و جوانان (عمومی و تخصصی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی ششمین فراگیر سال ۹۷ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

خبر ۲۵ شهریور ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی ششمین امتحان فراگیر مشترک دستگاههای اجرایی

پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی ششمین امتحان فراگیر مشترک دستگاههای اجرایی برای انجام مراحل استخدامی به اداره کل ورزش و جوانان استان مربوطه مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،براساس اعلام اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه، پذیرفته شدگان نهایی ششمین امتحان فراگیر مشترک دستگاههای اجرایی برای انجام سایر مراحل استخدام از ۲۵ شهریور تا یکم مهر به اداره کل ورزش وجوانان استان مربوطه مراجعه کنند.

خبر ۱۰ شهریور ۹۸ - آخرین خبرها از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی گفت : ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم و پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تایید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

وی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی دو دستگاه اجرایی دیگر (علاوه بر نتایج ۸ دستگاه اجرایی که پیش‌تر منتشر شده بود) را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده‌ایم و پس از تایید آن‌ها قابل انتشار خواهد بود، خاطرنشان کرد: به محض اینکه نتایج نهایی این دو دستگاه و نیز سایر دستگاه‌ها بر روی سایت مرکز آزمون قرار گیرد، این موضوع از طریق پیامک به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ مرداد ۹۸ - تشریح وضعیت استخدامی قهرمانان و مدال‌آوران

به گفته معاون وزیر ورزش و طبق آئین‌نامه مصوب دولت، تاکنون تعدادی از قهرمانان استخدام دستگاه ورزش شده‌اند و در رابطه با استخدام متقاضیان حضور در دیگر دستگاه‌ها هم رایزنی لازم انجام شده است.

ژاله فرامرزیان در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه استخدام قهرمانان و مدال آوران شرایط خاص خود را داشته و باید طبق آئین نامه مصوب دولت برای آن اقدام شود، در مورد روند و نتیجه آن در دستگاه ورزش و دیگر دستگاه ها توضیح داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ تیر ۹۸ - مصوبه دولت در خصوص اشتغال و جذب قهرمانان ورزشی اجرا می‌شود

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که مصوبه دولت در خصوص اشتغال و جذب قهرمانان ورزشی در دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های دولتی اجرا می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ خرداد ۹۸ -اطلاعیه وزارت ورزش وجوانان برای مصاحبه تخصصی ششمین امتحان مشترک فراگیر

برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی معرفی‌ شدگان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، این وزارت خانه ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای معرفی‌شدگان آزمون به اطلاع می رساند، برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی معرفی‌ شدگان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی، موضوع مجوز شماره ۱۰۷۱۷۴مورخ ۹۷/۳/۷ سازمان اداری واستخدامی کشور از فایل پیوستی زیر قابل دریافت می‌باشد.

 برای مشاهده برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت وزارت ورزش و جوانان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ اردیبهشت ۹۸ - استخدام قهرمانان ورزشکار استان گلستان پیگیری می‌شود 

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع استخدام ورزشکاران از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و نمایندگان مجلس به صورت جدی پیگیری شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه وزارت ورزش وجوانان برای معرفی شدگان آزمون استخدامی

برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات معرفی‌ شدگان آزمون استخدامی ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، این وزارت خانه ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای معرفی‌شدگان آزمون به اطلاع می رساند، برنامه زمان‌بندی بررسی مدارک و مستندات معرفی شدگان آزمون استخدامی ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی، موضوع مجوز شماره ۱۰۷۱۷۴مورخ ۹۷/۳/۷ سازمان اداری واستخدامی کشور از فایل پیوستی زیر قابل دریافت می‌باشد.

 برای دریافت برنامه زمان‌بندی بررسی مدارک و مستندات اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۸ - اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،نتایج این آزمون اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید

 برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۶ اردیبهشت ۹۸ - تعهد وزارت ورزش و جوانان برای آموزش مهارت به ۴۰ هزار سرباز 

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تعهد این وزارتخانه برای آموزش مهارت به ۴۰ هزار سرباز خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ فروردین ۹۷ - ایجاد اشتغال مستقیم برای ۲ هزار نفر در سال ۹۸

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از ایجاد اشتغال مستقیم برای ۲ هزار جوان در سراسر کشور در سال جاری خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۷ فروردین ۹۷ - استخدام قهرمانان ورزشی در دبیرخانه شورای عالی اشتغال بررسی می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اشتغال قهرمانان بایستی توسط وزارت ورزش پیگیری شود و این موضوع در دبیرخانه شورای عالی اشتغال نیز پیگیری می‌شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ اسفند ۹۷ - اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی کشور در بهار ۹۸

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

 برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ اسفند ۹۷ -دریافت کارت ششمین آزمون استخدام مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی فعال گردید.

داوطلبین گرامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۷ فرصت دارند تا از طریق سامانه ثبت‌نام و مراجعه به پروفایل خود، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. داوطلبینی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از بخش «بازیابی کد رهگیری» نسبت به دریافت دوباره کد رهگیری خود اقدام نمایند.

  برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده محل باجه های رفع نقص اینجا کلیک نمایید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی 

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها و سازمانهای دولتی با پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

 

سوالات متداول

شرایط استخدام وزارت ورزش و جوانان چیست ؟

برای مشاهده آخرین شرایط استخدام وزارت ورزش و جوانان اینجا کلیک نمایید

چگونه از زمان استخدام وزارت ورزش و جوانان مطلع شویم ؟

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاع از آگهی های استخدامی این سازمان در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی و تخصصی مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان چیست ؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

چگونه برای مصاحبه وزارت ورزش و جوانان آماده شویم؟

برای مشاهده منابع مورد نیاز جهت آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید

۶۹۲ نظر برای استخدام وزارت ورزش و جوانان (کلیه اخبار و اطلاعیه ها)

 • مهدی
  سلام به همه ی دوستان
  دوستان لطفا راهنمایی کنین
  از طرف اداره کل 2 ماه پیش با من تماس گرفتن که مدارکم رو ببرم و 1 ماه پیش تماس گرفتن برای انجام آزمایشات و سو پیشینه و ازم تعهد 3 ساله گرفتن برای اینکه درخواست انتقالی به شهر یا اداره ی دیگری نداشته باشم و بهم گفتن بیا کار آموزی و تقریبا 10 روز کار آموزی رفتم اما
  هر بار سوال کردم از قسمت کار گزینی که اطلاعات برای گرفتن کد باز شده گفتن نه باز نشده سایت
  حتی امروزم گفتن فعلا سایت باز نشده
  تا جایی که من میدونم اول باید سامانه کارمند باز بشه و اطلاعات بار گذاری بشه تو سامانه از طرف اداره کل و بعد وزارت تایید کنه و بعد اداره استخدامی کد صادر کنه
  و در ادامه تخصیص بودجه که باید از اداره کل پیگیری کنیم حالا با این شرایط دارن دروغ میگن سامانه باز نشده
  یکی راهنمایی کنه
  پاسخ
  • خدابنده
   با سلام و عرض ارادات:
   سامانه استخدام و بکارگیری نیروی انسانی امروز بارگزاری شد همه مستخدمین محترم لطفا به پیام جهت واریز مبلغ به شماره شبا ذیل و با نام خود شخص مستخدم در اسرع وقت اقدام و فیش واریزی را به اداره کل مربوطه تحویل دهند.
   شماره شبا ...برای واریز حق ثبت نام استخدام در دستگاه های دولتی در سال 1398
   وجوه فیش واریزی به حساب نسیم به شماره ... از طریق شماره شبای ....نزد خزانه داری کل کشور به نام سازمان اداری و استخدامی کشور مربوط به تمرکز وجوه حاصل از ثبت نام داوطلبان آزمون های استخدامی و ارتقاء حقوق گروه کارکنان دولت موضوع ماده 3 آیین نامه اجرایی بند الف ماده 43 قانون وصول برخی از درآمدهای عمومی دولت در سال 1398 به شرح ذیل می باشد.
   توجه : صرفا از طریق شماره شبا .... و برای هر فرد با یک فیش جداگانه به نام آن فرد واریز انجام شود.
   استخدام جدید یا تبدیل وضع قراردادی به پیمانی یا رسمی برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم به مبلغ 144200 ریال
   استخدام جدید یا تبدیل وضع قراردادی به پیمانی یا رسمی برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر و همچنین اعضای هیات علمی به مبلغ 240000 ریال
   فرزندان شاهد از پرداخت مبالغ یاد شده معاف می باشند
   مبالغ پرداختی مذکور برای سایر ایثارگران 50 درصد می باشد.
   پاسخ
    • مهدی
     من متوجه نمیشم به من گفتن سامانه برای بار گذاری اطلاعاتتان باز نشده چه برسه به اینکه کد استخدامی بزنن و هزینه پس چطور این پیغام اومده لطفا راهنمایی کنین
     دوستان من قراره فردا برم وزارت برای اینکه تکلیفم مشخص بشه اگر سوالی دارین که به روند کارمون سرعت میده بفرمائید بپرسم
     پاسخ
    • سپهر. فیزولوژی
     سلام.
     تماس بگیرید با وزارت وررش به اپراتور بگید امور اداری اقای مهرانی رو وصل کنه ایشون مسعول امور هست با سازمان اداری استخدامی. چهار هفته هست من تماس میگیرم میگه هفته بعد
     امروزم من تماس گرفتم گفتن هفته بعد کد مساخدمی رو میگیریم تا مدارکتون ثبت بشه در سامانه کارمند و بعد برای تامین اعتبار به استان
     از شما هم خواهش میکنم تماس بگیرید
     امور اداری اقای مهرانی
     پاسخ
     • 1
      سلام، من چند وقت پیش حضوری پیش ایشون رفتم، گفت انجام میدیم عجله نکن! ولی باز پیگیری میکنم
      یه سوال: شما میدونید برای اینکه آقای مهرانی با اداری استخدامی مکاتبه کنه پیش نیازش چیه؟ یعنی وقتی تاییدیه گزینش به اداره کل فرستاده میشه، اداره کل به وزارت نامه میزنه که با اداری استخدامی مکاتبه کنه؟ یا نه همون موقع که تاییدیه گزینش به منابع انسانی وزارت( همون قسمت آقای مهرانی) فرستاده میشه ایشون میتونند برای مکاتبه با اداری استخدامی اقدام کنند؟
      من از خودشون پرسیدم جوابم رو نگرفتم
      پاسخ
      • سپهر. فیزولوژی
       ممنون که پیگیر بودید و حضوری رفتید.
       داستان به این صورت هست
       بعد اینکه جواب گزینش میاد اداره کل و اداره کل تماس میگیره و قبول شده ها میرند برای تحویل یه سری مدارک مثلا کپی مدرک تحصیلی و کپی شناسنامه....... و اداره کل هم یه سری معرفی نامه برای ازمایش و سو پیشینه .......
       مسعول امور اداری اداره کل مدارکی که از شما گرفته باید ثبت و اسکن کنه در سامانه کارمند
       خوب حالا از این به بعد. این مدارک زمانی ثبت نهایی در سامانه میشه که کد مستخدمی صادر بشه . و پیش نیاز ثبت مدارک در سامانه کارمند صدور کد مستخدمی هست از طرف سازمان اداری استخدامی کشور. حالا در وزارت ورزش مسعول پیگیری این امور با سازمان اداری استخدامی اقای مهرانی هستن که یک ماهه میگن هفته بعد انجام میشه.
       حالا کد مستخدمی بیاد و ثبت سامانه کارمتد هم بشیم بعد توپ در زمین اداره کل هست که مکاتبات رو انجام بده با سازمان برنامه بودجه استان برای تامین اعتبار.
       حالا فقط کد مستخدمی بیاد مدارک ثبت سامانه بشه 95 درصد اوکی هست چون تامین اعتبار راحته چون درون استانی است
       فقط دوستان پیگیر باشید تماس بگیرید با این اقای مهرانی
       ممنونم از همه شما
       پاسخ
       • سپهر. فیزولوژی
        پیش نیازی نداره فقط گزینش رفته باشید تمومه
        با سازمان اداری استخدامی هم تماس گرفتم میگه مسعول امور اداری وزارتتون اصلا پیگیر نیست خیلی هم شاکی هست
        حالا اگر دوست داستید بدونید ثبت در سامانه کارمتد شدید با اداری استخدامی بگین به اقای سلیمانی وصل کنه بعد ایشون شماره ملیتون میپرسه چک میکنه اگه ثبت شده باشه میگه
        بنده خدا میگفت هیچ یک از وزارت ورزش مدارکش ثبت نشده در سامانه کارمند
        پاسخ
        • 1
         آقا سپهر خیلی ممنون از توضیحات و پیگیری شما
         بله دقیقا من چون حضوری رفتم کاملا این انفعال و عدم پیگیری که شما با تماس تلفنی حس کردید، من حضوری دیدم، در این حد بگم که برای گرفتن یه نامه 15 روز کاری من معطل شدم! و حتی وزارت همین قسمت که رفتم پرسیدم بعد از ارسال تاییدیه گزینش به اداره کل بقیه مراحل با کجاست که گفتند دیگه همه چی با اداره کله و با وزارت هیچ کاری ندارید! الان با توضیحات شما فهمیدم این جواب فقط برای عدم پیگیری مجدد من بوده!
         هنوز اداره کل بعد از دریافت تاییدیه گزینش، با من تماس نگرفته برای دریافت مدارکم، این مرحله رو پیش رفتم حتما باز برای کد مستخدم پیگیری خواهم کرد
       • 1
        سلام قبول شده های محترم، اصلا پیگیر روند استخدامتون هستید؟ یعنی به این زحمتی که کشیدید و آزمون قبول شدید، ارزش قائلید که به نتیجه برسید؟
        بدون پیگیری شما، این روند ماه ها و شاید سال ها! طول خواهد کشید، اگه به این شغل نیاز ندارید که هیچ، ولی اگه مهمه واستون، لطفا پیگیری کنید
        با معاونت منابع انسانی وزارت و قسمت استخدام و بازنشستگی تماس بگیرید ببینید اصلا برای صدور کد پرسنلی اقدامی صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی اصلا مکاتبه ای شده؟!
        شماره تماس ها، توی سایت وزارت ورزش و جوانان، قسمت تماس با ما، قسمت اطلاعات تماس وزارتخانه موجوده
        من پیگیری کردم جواب درستی نگرفتم و چون چندین بار تماس گرفتم گفتند چه عجله ای داری فقط تو پیگیری!
        درسته که این قسمتها، ممکنه کارهای زیادی داشته باشند و منتظر تاییدیه های مدیر و سازمان و قسمت های مختلف و نامه نگاری باشند که خب خدا قوت، ولی بخشی از کارشون هم روند استخدام ما هست
        لطفا اگر همت کردید و پیگیری کردید، نتیجه ش رو اینجا با هم به اشتراک بذاریم
        پاسخ
        • امید
         سلام دوست عزیز ممنون ، منم پیگیری کردم ، اما با توجه به ازمونهای استخدامی سالهای قبل بعد از گزینش میانگین حدود 8ماه طول کشید تا مشفول بکار بشن
         پاسخ
         • 1
          به امید:
          سلام، بله معمولا همینقدر که شما فرمودید زمان بره، ولی فعلا کارهای ما کندتر از بقیه پیش رفته وممکنه بیشتر از حد معمول، بلاتکلیف باشیم
          شما در چه مرحله ای هستید؟
          من به تازگی تاییدیه گزینشم برای اداره کل فرستاده شده ولی فعلا خبری نشده هر چند پیگیری که کردم و با کند پیش رفتن مراحل،میدونم خیلی زوده منتظر خبری باشم
          پاسخ
            • ناشناس
             قبلا همینجا توضیح دادم
             شامل عدم اعتیاد که 45تومن شد و سوپیشینه 27 شد و تست پزشکی هم فک کنم 140 دقیق یادم نیس که تست پزشکی شامل تست قلب شنوایی سنجی ریه بینایی سنجی و آزمایش خون و ادرار بود
          • یاس
           دوستان ما خیلی گیج شدیم ممنون میشم یکی کامل بیاد و روند استخدام رو بگه و بگه که تو هر مرحله با کدوم ارگان منظورم وزارت و یا سازمان شهرستان طرف هستیم
           خدا خیرتون بده
           پاسخ
           • خدابنده
            با سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان و عزیزان جدیدالاستخدام
            ضمن عرض تبریک به شما عزیزان:
            1-مرحله گزینش که تمام شد مرحله تامین اعتبار از سازمان برنامه بودجه استان می باشد. که سازمان برنامه بودجه مدارک (1-تاییدیه گزینش 2-فرم تعیین شغل و شاغل3-مجوزهای مربوط به استخدامی 4-مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) و 5-مدرک تحصیلی را نیاز دارد که توسط امور اداری اداره کل ها انجام می گردد.
            2-بعد از جواب تامیین اعتبار کلیه این مدارک اسکن شده و باید در سامانه استخدام و بکارگیری نیروی انسانی برای هر فرد بارگزاری شود.
            3-اکنون که مورخه 98/10/17 می باشد فرایند ثبت درخواست شماره مستخدم با کسر مجوز بارگزاری نشده است که برای افراد شماره مستخدم صادر شود که خود این امر مدتی طول میکشه
            4-تا شماره مستخدم برای دوستان از سازمان اداری و استخدامی کشور صادر نشود هیچگونه حکم کارگزینی صادر نمی شود.
            پاسخ
             • ناشناس
              سلام ممنونم از اطلاع رسانیتون
              میشه لطفا راهنمایی کنین برای ما که نتیجه گزینش مون اومده و نتایج آزمایش عدم اعتیاد و سو پیشینه رو گرفتن و بهمن گفتن منتظریم سایت با شه تا اطلاعاتتون بار گذاری شه، یعنی تامین اعتبارمون انجام شده؟ اما از ما مدرک نگرفتن هنوز و فقط کپی شناسنامه اینا گرفتن و حتی حراست گفته مدارک رو بیار و...
              حالا اینکه فقط منتظر باز شدن سایت برای بارگذاری اطلاعات هستن دروغه یا راست ؟
              بعدشم گفتن بعد بار گذاری 1 ماه نهایتا کدتون میاد
              لابد اینم دروغه؟
              پاسخ
             • ایمانی
              به منتظر
              ممنونم از لطفتون
              با این اوصاف میشه بگین که من چیکار کنم
              به من گفتن 2 ماه برو بایگانی تا ما هم پیگیر حکمت بشیم
              البته من عمران هستم اما چون ارشد و روزانه هستم دفتر فنی من رو قبول نمیکنه و به یه بهانه ای که ما زن می‌خواستیم و این مرده قبولم نکرده البته غیر مستقیم من این رو فهمیدم که زن و مرد بودن بهونس بحث ترس از ارتقا شغلی هستش
              منم گفتم باشه 2 ماه میام کار آموزی اما اگر کار آموزی طول کشی چیکار کنم بعد مسول نیروی انسانی گفت بازم بیا تا بالاخره خودتم اینجا باشی زودتر حکمت زده میشه
              مگر من بیکارم برم هی اونجا و... از طرفی با این شرایط برم به وزارت هم بگم کلا برام یا مشکل درست میکنن یا حکمم رو به تاخیر میندازن
              یکی از کارکنان اداره هم میگفت ممکنه لج کنن بفرستن شهرستان یا اینکه حکمت رو دیر بزنن
              پس وزارت چیکار
              عدالت کجاس و....
              تو رو خداآااااا بگین من چیکار کنم خیلی خوشحال بودم استخدام شدم بعد کلی زحمت اما این رفتار ها خواب رو ازم گرفته دارم دق میکنم از شدت زور شنیدن و ترس از اخراج و....
              پاسخ
              • منتظر
               به ایمانی:
               خواهش میکنم، بله متاسفانه از این تنگ نظری ها زیاده و درکتون میکنم، ولی اول اینکه جنسیت پذیرش اصلا به دفتر فنی ربطی نداره و طبق دفترچه مرد/زن میتونستند آزمون بدن و ملاک فقط کسب بالاترین نمره بوده که شما کسب کردید پس دقیقا مشکلشون همونی هست که فرمودید، و اینکه آیا سهمیه ایثارگر هستید؟
               ولی به نظرم میتونید از این فرصت تا صدور حکم با عدم تنش با اداره تون (حتی اگه یک سال طول بکشه) استفاده کنید و با سیاست، دفتر فنی رو مجاب کنید که درخواست انتقالتون رو بدن الان مخالفت میکنند ولی وقتی حکمتون با عنوان کارشناس ساختمان صادر بشه، قضیه فرق میکنه
               من افرادی رو میشناسم که توی ادارات دیگه، از این موارد داشتند(که احتمالا واسه منم پیش بیاد) ولی بعد از یکی دو سال نه تنها دفتر فنی رفتند بلکه مهره اصلی دفتر هم شدند، امیدوارم شما هم با مدیریت این حاشیه ها که متاسفانه همه جا هست، به جایگاهتون برسید که علی رغم سختی ها، با صبر حتما شدنیه.
               پاسخ
               • ایمانی
                یعنی حتی اگر یک سال هم شده برم بدون حقوق تو بایگانی کار کنم چون به من گفتن بیا بایگانی کار کن تا حکمت بیاد حالا موندم اگر تا دو ماه دیگه جونم نیاد باز ادامه بدم یا نه برم به وزارت بگم شرایط رو چون مگه میشه مجانی بیشتر از دو ماه کار کرد حتی با عنوان کار آموزیم باشه کار آموزی نهایتا یک ماهه نه دو ماه
                این ها قصد بیگاری کشیدن دارن
                والا اگر میدونستم 3 ماهه حکمم میاد میرفتم بایگانی کار میکردم تا حکمم بیاد و بعد برم تهران اعتراض برای انتقال به قسمت عمران
                اما مشکل اینه اینا میگن بیا بایگانی کار کن تا حکمت بیاد بعدشم معلوم نیست کی حکم من بیاد
                بنظرتون امکان داره حکم من دیر تر از 3 ماه بیاد اگر اینطوری باشه کار اداره شهرستان غیر قانونی هست
                البته یکی هم تو اداره گف احتمالا میخوان حکمت رو زود بدن کا گفتن بیا از الان سر کار
                چون کارشون غیر قانونیت
                حالا نمیدونم برم س کار مجانی بیشتر از 2 ماه یا نه برم وزارت
                بنظرتون چیکار کنم
                پاسخ
                • منتظر
                 به نظرم شما اول پیگیر کارت باش ببین اصلا کارت توی چه مرحله ایه، تاییدیه گزینشت اگه به اداره تون رسیده ببین اقدامی کردند مثلا نامه برای تامین اعتبارت رو زدند به کجا نامه زدند شماره نامه ت چنده اینارو پیگیری کن کد مسخدمت زودتر صادر بشه بعدش حکم رو میزنند
                 اینم که گفتند بیا مشغول شو، تصمیمش یه مسئله شخصیه که ببینی اگه شرایطت بحرانی نیست و میتونی چندماه رو کنار بیای خب برو مشغول شو، اگه هم واست سخته یه توجیه مناسب پیدا کن و به اداره ت بگو نمیتونی فعلا بری
                 بعید هم هست مشکلی واست پیش بیاد، چون استخدامی ما فعلا روی هواست نه کدی داریم نه حکمی نه ابلاغی.....
              • یاس
               سلام به همه دوستان
               خواهش میکنم قسمتت میدم به مقدسات راست بگین شرایط من بحرانی هست
               میشه لطفا بگین شروع به کار کی هست مگه شهرستان با شهرستان فرق داره که یکی میگه قبل عید یکی میگه نیمه دوم 99
               و اینکه میشه بگین کار آموزی با دوره چه فرقی داره
               چون ما کدمون نیومده گفتن بیا تو اداره باش کار یاد بگیر و ....
               تکلیف چیه تو رو خدا .....
               پاسخ
               • منتظر
                سلام، بله زمان شروع به کار نه تنها شهر به شهر فرق داره، بلکه برای هر نفر هم فرق داره و فقط به اداره ای که قبول شدید و نیازشون به نیرو و تامین اعتبار و پیگیری شما بستگی داره
                منظور از دوره، دوره توجیهی بدو خدمت هست که در بدو ورود به خدمت و قبل از صدور حکم کارگزینی باید گذرونده بشه که هر اداره به یه شکل برگزارش میکنه(شرکت در کلاس که 64 ساعته یا شرکت در امتحان اینترنتی یا برگزاری توی خود اداره یا...)
                کارآموزی هم بخشی از مرحله صدور حکم هست که طبق قانون خدمات کشوری مدت کارآموزی یک ماه هست که اینم باز به اداره تون بستگی داره که چطور انجامش بده
                این که به شما گفتند بیا کار یاد بگیر میتونه همون دوره کارآموزی باشه که گذروندنش برای صدور حکم کارگزینی الزامیه( که متاسفانه بعضی ادارات به درستی برای کارکنان جدیدالورود توضیح نمیدن و برای بچه ها سوال پیش میاد که چرا بدون کد و حقوق باید توی قسمت های مختلف اداره کار کنم!)
                برای آگاهی از زمان شروع به کار هم فقط با اموراداری اداره تون در ارتباط باشید و سعی کنید ببینید روند استخدامتون توی چه مرحله ایه، به علاوه اینکه معمولا در سریعترین حالت یک تا یک و نیم سال بعد از زمان برگزاری آزمون، تا شروع به کار طول میکشه
                پاسخ
                • ناشناس
                 ممنون از توضیحاتتون اما این طور که معلوم هست اداره استان مربوطه خیلی دخیل هست تو سرنوشت ما، یعنی چون حکم ما و زمان شروع کار ما دست اوناس خیلی راحت میتونن زمان شروع به کارمون رو تغییر بدن و خیلی راحت میتونن محل کارمون رو عوض کنند و... و اگر مخالفت کنیم شروع به کارمون رو خیلی راحت تغییر بدن و به تاخیر بندازن و اعتراض سر دستور بی منطق شهرستان به ضرر خودمونه
                 درسته؟
                 یا وزارت پشت ما هستد مقابل رفتار بی منطقشون
                 مثلا طولانی کردن دوره کار آموزی از یک ماه به دو ماه
                 یا تغییر محل خدمت مثلا عمران به بایگانی و...
                 لطفا راهنماییم کنین در این زور گویی ها گزارش به وزارت نتیجه داره یا نه
                 یا باید کوتاه بیایم
                 پاسخ
                   • منتظر
                    به ناشناس:
                    خواهش میکنم
                    بله اداره مهمه ولی احتمالا بعیده مدت کارآموزی یا عنوان حکم(نه محل خدمت) رو تغییر بدن چون بعدا شما پیگیر بشید واسه خودشون تبعات داره
                    ولی نظرم اینه اگه براتون مقدوره با اداره تون همکاری کنید و مثلا بایگانی برید تا صدور حکم کارگزینی که زمان بر هم هست، اگه اداره تون دفتر فنی داره با دفتر ارتباط بگیرید و از رئیسش درخواست کنید که از امور اداری انتقالتون به دفتر رو مطالبه کنند، خودتونم که توی اداره باشید بهتر میتونید پیگیر کارهاتون باشید

                  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید