استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (اطلاعیه جدید)

۷ روز قبل ۶۴۹۰ نظر

استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش و فراگیر و... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

دانلود سوالات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (عمومی و تخصصی)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات و دفترچه های آزمون استخدامی ششمین فراگیر سال ۹۷ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

همچنین به منظور سهولت در تبادل اطلاعات در مورد سوالات صفحاتی برای این سوالات طراحی گردید لطفا از صفحات مربوطه برای تبادل اطلاعات استفاده نمایید.

خبر ۱۶ مهر ۹۸ - قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فراگیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی(وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) می رساند: در ادامه روند استخدام ،نامبردگان به هسته مرکزی گزینش معرفی خواهند شد.بدیهی است زمان و مکان مصاحبه از طریق تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. در ضمن انتصاب بازرسان کار نیز با عنایت به ماده ۲ آیین نامه شرایط استخدام بازرسان کار منوط به تایید کمیته مربوطه خواهد بود که پس از هماهنگی های لازم به نحو مقتضی به اطلاع نامبردگان خواهد رسید.

خبر ۱۱ مهر ۹۸ - اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی 

 داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

- شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)

- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود به آدرس اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود، روز یکشنبه ۱۴ مهرماه ۱۳۹۸ به آدرس اینترنتی دستگاه‌های مزبور مراجعه نمایند. بدیهی است نتایج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

 برای مشاهده نتایج به لینک زیر مراجعه نمایید

منابع مطالعاتی برای مصاحبه

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۰ شهریور ۹۸ - آخرین خبرها از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی گفت : ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم و پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تایید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

وی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون فراگیر استخدامی دو دستگاه اجرایی دیگر (علاوه بر نتایج ۸ دستگاه اجرایی که پیش‌تر منتشر شده بود) را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده‌ایم و پس از تایید آن‌ها قابل انتشار خواهد بود، خاطرنشان کرد: به محض اینکه نتایج نهایی این دو دستگاه و نیز سایر دستگاه‌ها بر روی سایت مرکز آزمون قرار گیرد، این موضوع از طریق پیامک به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ خرداد ۹۸ - اطلاعیه اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی 

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۶/۳/۹۸ مبنی بر اعلام زمان و مکان مصاحبه به اطلاع می رساند :

اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه در جدول پیوست قابل مشاهده می باشد.

داوطلبانی که نام آنها در جدول ذکرگردیده ، لازم است بر اساس زمانبندی تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصاویر مدارک مربوطه (ذکر شده در اطلاعیه قبلی)جهت شرکت در مصاحبه به آدرس ذیل حضور یابند.

بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی گردیده واز ادامه فرایند استخدام حذف خواهد شد.

آدرس: تهران- میدان آزادی- بزرگراه آیت اله سعیدی – چهارراه یافت آباد- بلوار معلم – نرسیده به میدان معلم- جنب مرکز آموزش فنی و حرفه ای – مرکز تحقیقات، تعلیمات، حفاظت فنی و بهداشت کار

تلفن: ۶۶۶۹۷۷۱۱-۶۶۶۹۷۷۲۲

برای مشاهده فهرست معرفی شدگان مصاحبه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۶ خرداد ۹۸ - اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای زمان و نحوه مصاحبه استخدامی ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور را اعلام کرد.
زمان و نحوه مصاحبه استخدامی ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اعلام شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در بخش وضعیت داوطلب ، عبارت « شما برای مصاحبه استخدامی معرفی شده اید» درج شده، لازم است از روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه جاری به پایگاه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی mcls.gov.ir جهت اطلاع دقیق از زمان و مکان مصاحبه مراجعه کنند.
بر این اساس داوطلبان لازم است اصل و تصویر مدارک ذیل را در روز مصاحبه استخدامی، همراه داشته باشند:
۱. دانشنامه یا گواهی موقت فارغ التحصیلی زمان ثبت نام به همراه گواهی معتبری که معدل مدرک تحصیلی داوطلب در آن ذکر شده باشد.
تذکر: در صورت عدم ارائه گواهی حاوی معدل ، داوطلب از اخذ امتیاز مربوط به این بخش در فرایند مصاحبه محروم خواهد شد.
۲.مدرک زبان انگلیسی معتبر(TOLIMO,MSRT,TOFEL,IELTS)
۳. برگزیدگان علمی دانشجویی : مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا هستند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند . همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیاد های علمی دانشجویی ضروری است.
۴.گواهی چاپ مقاله و یا ارائه مقالات علمی - پژوهشی (داخلی وخارجی)، علمی - ترویجی (داخلی و خارجی)، مقالات چاپ شده در کنفرانس ها و همایش های معتبر ملی نمایده شده در (ISC و یاCIVILICA ) و همایش های بین المللی.
۵. کتاب تالیفی و یا ترجمه
۶.ثبت اختراع : گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ویا بنیاد ملی نخبگان )
۷.کسب مقام در جشنواره های علمی و یا هنری : کسب مقام در المپیادهای علمی، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی ، جوان خوارزمی ، رازی و فارابی ) و فناوری ، هنری ، فرهنگی و ادبی ، دینی ، رسانه ، کودکان و نوجوانان ، زنان ، دولت و نهادها ، سینمایی )
۸.گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) ازمراکز و موسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور
۹.داشتن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل
۱۰-یک قطعه عکس۴×۳
۱۱- کارت پایان خدمت برای آقایان

خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۸ - اطلاعیه زمان ارائه مدارک معرفی شده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

زمان ارائه مدارک افراد معرفی شده مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی جهت بررسی اعلام شد
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام کرد : افراد معرفی شده مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ ۲۱/۲/۹۸ تا حداکثر روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۳۰ فرصت دارند.

زمان ارائه مدارک افراد معرفی شده مرحله اول ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی جهت بررسی اعلام شد
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، براساس این اطلاعیه این دسته از داوطلبان با به همراه داشتن مدارک ذیل به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز استان مربوطه مراجعه کرده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.
این مدارک شامل موارد ذیل است:
۱- ۶ قطعه عکس ۴۳ x که در سال جاری گرفته شده باشد.
۲- اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.
۳- اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.
۴- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.
۵- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.
۶- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.
۷- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.
۸- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.
مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
• معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
• معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
• معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۹- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط،جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه وکمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند.
بر اساس این اطلاعیه، عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
لازم به ذکر است: این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آن‌ها بوده و داوطلبان واجد شرایط(بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور)که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می‌گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقبا ًمعرفی خواهند شد.
خاطرنشان می شود: داوطلبان در صورت هر گونه سوال یا کسب اطلاعات بیشتر، با ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مربوطه تماس حاصل نمایند.

خبر ۱۵ اردیبهشت ۹۸ - اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی به اطلاع میرسانیم،نتایج این آزمون اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید

 برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۳ اسفند ۹۷ -دریافت کارت ششمین آزمون استخدام مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی فعال گردید.

داوطلبین گرامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۷ فرصت دارند تا از طریق سامانه ثبت‌نام و مراجعه به پروفایل خود، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. داوطلبینی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از بخش «بازیابی کد رهگیری» نسبت به دریافت دوباره کد رهگیری خود اقدام نمایند.

 برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید 

برای بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده محل باجه های رفع نقص اینجا کلیک نمایید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷)

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷)

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی 

نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها و سازمانهای دولتی با پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

فهرست اخبار استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی موجود در این صفحه :


۱۲ مرداد ۱۳۹۸
اشتغالزایی بیش از ۴۲ هزار نفر توسط تعاونی های سیستان و بلوچستان
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۲ هزار و ۲۴۸ تعاونی در استان با یک میلیون و ۵۷۹ هزار و ۱۰۹ نفر عضو و اشتغالزایی ۴۲ هزار و ۳۷۱ نفر فعال هستند.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۸
پرداخت بیش از ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در آذربایجان‌غربی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح‌های سه‌گانه اشتغال شامل پایدار روستایی، فراگیر و خانگی، بیش از پنج‌هزار میلیارد ریال تسهیلات در استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۱۳۹۸
پیش بینی ۶۵۳ فرصت شغلی برای شهرستان روانسر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت:۶۵۳ فرصت شغلی برای شهرستان روانسر در سال ۹۸ برای رسیدن به هدف گذاری کاهش سه درصدی نرخ بیکاری بر اساس سند اجرایی اشتغال پیش بینی شده است
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
ایجاد ۲۱ هزار فرصت شغلی با ابلاغ سند اجرایی اشتغال در استان کرمانشاه در سال ۹۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کاهش ۳درصدی نرخ بیکاری استان کرمانشاه در پایان سال ۹۸ نیازمند ایجاد ۲۱ هزار فرصت شغلی خالص است.
ادامه مطلب ...
۱۰ تیر ۱۳۹۸
ایجاد ۱۹ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در سال ۹۸ در استان همدان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در گفتگو با بازارکار با اشاره به اینکه استان همدان نرخ بیکاری پایینی در کشور دارد گفت: استان همدان بعد از استان سمنان با نرخ بیکاری هشت و سه دهم درصدی دومین استانی است که که نرخ بیکاری پایینی دارد.
ادامه مطلب ...
۱ تیر ۱۳۹۸
ایجاد زمینه اشتغال ۶۲۷۵ نفر در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین آمار با پرداخت حدود ۲ هزار میلیارد ریال به طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در این استان، زمینه اشتغال ۶ هزار و ۲۷۵ نفر فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۸
برنامه حمایتی وزارت تعاون برای رونق اشتغال
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان، با اشاره به اهمیت حمایت از تولید و اشتغال و رشد اقتصادی جامعه، گفت: دولت در قالب بسته های حمایتی مختلف از رونق اشتغال حمایت می کند.
ادامه مطلب ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
ایجاد ۶۷۱ شغل در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۷۱ شغل در بخش صنعت چهارمحال و بختیاری در سالجاری ایجاد می شود.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۸
ایجاد ۱۷ هزار فرصت شغلی در قزوین امسال
معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:در سال جاری با همکاری دستگاه های اجرایی استان ۱۷ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱ خرداد ۱۳۹۸
ایجاد ۱۷ هزار شغل امسال در استان قزوین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعهد امسال اشتغال در استان ۱۷ هزار شغل است که با کمک دستگاه‌های اجرایی آن را محقق می‌کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان برای ایجاد یک میلیون شغل در سال ۹۸
شریعتمداری از اختصاص ۲۵ هزارمیلیارد تومان منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ پس از تصویب در شورای عالی اشتغال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
امسال برای ۲۳ هزار نفر شغل ایجاد می‌شود
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از تصویب ایجاد ۲۳ هزار شغل در سال جاری در این استان خبر داد.یونس طاهری، در گفتگو با خبرنگار مهر، ابراز داشت: نخستین جلسه مشترک کارگروه تخصصی اشتغال و توانمندسازی نیروی کار ستاد اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی تشکیل شد که چند مصوبه داشت.
ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
اختصاص ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی در اختیار استان ها قرار می گیرد.
ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
ارائه ۵۰۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا در مازندران
مدیرکل تعاون مازندران گفت: ۵۰۷ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره در سال قبل برای اشتغال در استان به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
۳۰هزار فرصت شغلی در هرمزگان ایجاد شده است
مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۳۰ هزار فرصت شغلی ظرف یکسال گذشته در این استان ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
۲۲۵ طرح در کردستان تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: ۲۲۵ طرح در این استان تاکنون ۶۸۲ میلیارد ریال تسهیلات در قالب اشتغال فراگیر دریافت کرده اند.
ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
بیش از ۲۳ هزار نفر در استان کرمانشاه تسهیلات اشتغال دریافت کردند
معاون اشتغال و کار آفرینی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه در سال ۹۷ از تسهیلات اشتغالزایی ۲۳ هزار نفر بهره‌مند شدند که رتبه نخست کشور در این زمینه کسب کردیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
پرداخت۴۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در بیرجند
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند از پرداخت ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ فروردین ۱۳۹۸
تحقق اشتغال ۵۰ هزار نفری آذربایجان شرقی در سال ۹۷
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی اشتغال جدید ۵۰ هزار نفری در استان محقق شده که در این بین آذربایجان شرقی در ارائه تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی رتبه سوم را در کشور کسب کرد.
ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۱۳۹۸
ایجاد ۱۱ هزار و ۷۴۷ شغل در استان مرکزی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۱۱ هزار و ۷۴۷ فرصت شغلی پایدار پارسال در این استان ایجاد شده که ناشی از راهبری موثر برنامه های اشتغال بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی به لرستان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی به لرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت ۷.۲میلیارد تومان تسهیلات در سیستان و بلوچستان
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۷ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای امسال تاکنون در این استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
طرح‌های مشاغل خانگی در اردبیل تسهیلات می‌گیرند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در راستای توسعه اشتغال و تولید در استان، طرح‌های مشاغل خانگی و پشتیبان در اردبیل از حمایت‌های تسهیلاتی بهره‌مند می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
۱۱۳ هزار فرصت شغلی جدید در خراسان رضوی ایجاد شد
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال باید ۱۱۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شد اما تعداد اشتغالزایی‌های ایجاد شده در امسال ۱۱۳ هزار فرصت شغلی بود.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
بیش از ۱۶ هزار نفر در تعاونی های کردستان اشتغال دارند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در مجموع ۱۶ هزار و ۱۰۰ نفر در قالب شرکت های تعاونی این استان و در بخش های مختلف اشتغال دارند.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
ایجاد ۱۵ هزار فرصت شغلی جدید در دستور کار استان یزد است
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: با رویکرد جدید دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال ، ایجاد ۱۵ هزار فرصت شغلی جدید برنامه‌ریزی‌شده در دستور کار مسئولان استان قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
ثبت ۲ هزارو ۸۵۰ تعاونی در استان لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، با اشاره نقش تعاونی ها در ایجاد اشتغال، گفت: ۲ هزار و ۸۵۰ تعاونی در استان لرستان به ثبت رسیده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
۲۷۰۰ نفر در زنجان تسهیلات اشتغال دریافت کردند
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از آغاز سال تا کنون به ۲ هزار و ۷۰۰ متقاضی زنجانی تسهیلات اشتغال پرداخت‌شده است.
ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۷
تاسیس۱۲۰۰ شرکت تعاونی طی ۶ سال در مازندران
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی مازندران میزان ایجاد اشتغال شرکت های تعاونی استان را ۱۴۰ هزار نفر بیان کرد وگفت: در دولت تدبیر و امید یک هزارو ۲۰۰ شرکت تعاونی تاسیس شده است.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
۲۵۷ طرح تعاونی برای اشتغال ۹۹۰۰ نفر راه اندازی شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر سه شنبه از طریق ویدئوکنفرانس ۲۵۷ طرح تعاونی را افتتاح کرد که برای ۹۹۰۰ نفر فرصت جدید شغلی خلق می کند.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در ایلام
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام از پرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در ایلام طی سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
بهر‌ه‌مندی ۱۶ هزار و ۶۰۰ نفر از تسهیلات اشتغالزایی در همدان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: در استان همدان ۱۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده و ۱۶ هزار و ۶۰۰ نفر از آن بهره‌مند شده‌اند.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
افتتاح ۶۸۷ طرح اشتغالزا در استان فارس با حضور وزیر کار
۶۸۷ طرح اشتغالزا با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
کرمانشاه در رتبه اول ایجاد اشتغال از محل تسهیلات کشور قرار گرفت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: این استان در رتبه اول ایجاد اشتغال از محل تسهیلات کشور در ۳۴ هفته اخیر قرار گرفت.به گزارش خبرگزاری مهر، حسن عزیزی اظهار داشت: بر اساس سند اجرایی اشتغال شهرستانی، حوزه گردشگری کل اعتبارات تخصیصی با ایجاد ۲۷۳۲ فرصت شغلی را جذب کرده است.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
ایجاد زمینه اشتغال بیش از ۳۴ هزار نفر در بخش تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون ۳ هزار و ۱۵۴ تعاونی در گرایش های مختلف در این استان ایجاد شده که زمینه اشتغال ۳۴ هزار و ۱۲ نفر در آنها فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
توسعه اشتغال پایدار با کمک تعاونی‌ها از برنامه‌های اصلی معاونت تعاون است
محمد کبیری ، معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، در دیدار با تعدادی از کارآفرینان نمونه کشور به برنامه‌های این معاونت برای اشتغال پایدار اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های اصلی معاونت تعاون وزارت کار در وهله نخست حفظ اشتغال موجود و سپس توسعه اشتغال پایدار است.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
۸۰ درصد تعهد اشتغال در نهبندان محقق شد
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهبندان با بیان اینکه امسال ۸۰ درصد تعهد اشتغال در این شهرستان محقق شده است، گفت: تعهد اشتغال سال جاری ۷۵۷ نفر بود که تاکنون ۶۱۷ شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
۸۰۰۰ شغل در سامانه رصد استان سمنان ثبت‌شده است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه بالغ‌بر هشت هزار شغل در سامانه رصد استان ثبت‌شده است، گفت: شاهرود در رتبه نخست ایجاد شغل در سامانه رصد قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر در مازندران پرداخت شد
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تاکنون ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات در بخش اشتغال فراگیر در استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال برای ۲ هزار نفر از جمعیت بیکار روستاهای ایلام
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از ایجاد اشتغال برای دو هزار نفر از جمعیت بیکار روستاهای ایلام با اجرای طرح های اشتغال‌زایی طی سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۷
۱۰۶ درصد برنامه تعهد اشتغال در استان سمنان محقق شد
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: برنامه پیش‌بینی شده ایجاد اشتغال از طریق مراکز کاریابی امسال یک‌هزار و ۶۶۵ نفر بوده که با به‌کارگیری یک‌هزار و ۷۷۲ نفر معادل ۱۰۶ درصد تعهد محقق شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۷
۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در کردستان پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از دی ماه سال ۹۶ تا اول دی امسال در مجموع ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در قالب ۲۱۱ طرح به متقاضیان این استان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۷
۸۹۳۳ روستایی در سیستان وبلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۸۲ میلیارد تومان تسهیلات با اشتغال پیش بینی شده برای هشت هزار و ۹۳۳ نفر از محل منابع اشتغال روستایی در این استان از زمان فعال شدن سامانه کارا تاکنون پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
جذب ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کردستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان از جذب ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
ایجاد ۱۲۲ هزار شغل در کرمانشاه
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مجموع اشتغال‌های ایجاد شده در استان از ابتدای سال تا کنون ۱۲۲ هزار و ۶۴۷ نفر بوده است.
ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۱۳۹۷
امسال ۶۱۰ هزار شغل در کشور ایجاد شده است
مدیرکل توسعه اشتغال وزارت کار با اشاره به ایجاد حدود ۶۱۰ هزار شغل گفت: اشتغال ناقص و دستمزد پایین و ناکافی از عللی است که موجب می شود آمار اشتغال، محسوس و واقعی به نظر نرسد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۲۷۸۰ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: به دنبال اجرای طرح‌های مصوب‌شده، ایجاد بیش از دو هزار و ۷۸۰ فرصت شغلی در روستاها پیش‌بینی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۱۸ هزار شغل در استان گلستان
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر در استان اشتغالزایی شده که تعهد استان گلستان ۲۱ هزار نفر است و تاکیدات استاندار بر ایجاد ۳۰ هزار اشتغال است.
ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۱۳۹۷
محقق شدن ۵۶درصد طرح اشتغال پایدار روستایی بروجرد
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: سهم اشتغال پایدار روستایی این شهرستان درسال جاری ۱۳۲ میلیارد و۹۰۰میلیون ریال بود که ۵۶ درصد این مبلغ تا کنون تحقق پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال جدید برای ۱۰ هزار نفر در قم در سال ۹۷
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: در سال جاری تاکنون برای ۱۰ هزار و ۹۰۱ نفر اشتغال جدید در استان به وجود آمد، در حالی که پیش بینی سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در سال جاری ایجاد شغل برای ۱۴ هزار و ۸۱۰ نفر بود.
ادامه مطلب ...

۶٬۴۹۰ نظر برای استخدام وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (اطلاعیه جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید