اخبار اشتغال مددجویان سال ۹۷ (آخرین خبر)

دیروز ۱۸ نظر

  اخبار اشتغال مددجویان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار و استخدامهای مربوط به اشتغال مددجویان در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مفید

فهرست اخبار اشتغال مددجویان موجود در این صفحه :


۲۰ آذر ۱۳۹۷
۱۴۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد اردبیل فراهم شد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری بیش از هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
ایجاد ۱۱۹۱ فرصت شغلی در خراسان جنوبی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ه) خراسان جنوبی گفت: یکهزار و ۱۹۱ فرصت شغلی در هشت ماه امسال با پرداخت ۲۱۱ میلیارد و ۴۱۵ میلیون ریال برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ایجاد شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
پرداخت وام ۲۰ میلیونی به ازای ایجاد اشتغال برای هر مددجوی کمیته امداد
مدیرکل حرفه‌آموزی و کاریابی کمیته امداد از پرداخت ۲۰ میلیون تومان وام به بنگاه‌های اقتصادی به ازای جذب هر مددجوی کمیته امداد خبر داد و گفت: حداکثر تا سقف پنج نفر، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به بنگاه‌ها داده می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان دشتی
فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در هشت ماه سال جاری ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای اشتغال زایی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۱۳۹۷
افزایش پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان سبزوار
پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به‌ مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سبزوار امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷
تخصیص ۲۰۵ میلیارد ریال برای اشتغال‌زایی مددجویان استان بوشهر
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ۲۰۵ میلیارد ریال معادل ۷۲ درصد از کل اعتبارات مصوب اشتغال‌زایی کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافت.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
پیش بینی ۹میلیاردو۵۰۰میلیون تومانی اعتبار برای اشتغال مددجویان زنجانی
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها، از دغدغه‌های اصلی کمیته امداد استان زنجان در جهت ایجاد اشتغال ورفع مشکل بیکاری است و باید از تمامی ظرفیت‌ها در این رابطه استفاده شود.
ادامه مطلب ...
۷ آذر ۱۳۹۷
پرداخت وام‌ خوداشتغالی به ۳۰۶ مددجو در ملایر
مدیر کمیته امداد ملایر از پرداخت ۳۰۶ مورد وام خوداشتغالی و خودکفایی به مددجویان و افراد نیازمند ملایر طی سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
پرداخت ۸ میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان تسهیلات اشتتغال و خودکفایی به مددجویان همدانی
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: هشت میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب ۶۶۲ مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.
ادامه مطلب ...
۳ آذر ۱۳۹۷
احتمال افزایش وام اشتغال مددجویان
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از پیشنهاد افزایش مبلغ وام مددجویان خبر داد و گفت: در صورت اجرایی شدن این طرح، وام از ۲۰ میلیون به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا می کند.
ادامه مطلب ...
۲ آذر ۱۳۹۷
اشتغال ۱۹۹۰ مددجوی کمیته امداد در چهارمحال و بختیاری
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خمینی چهارمحال و بختیاری گفت: از سال ۹۵ تاکنون زمینه اشتغال یک هزار و ۹۹۰ زن سرپرست خانوار و فرزند دختر مددجویان و نیازمندان در استان فراهم‌شده است.
ادامه مطلب ...
۱ آذر ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال برای ۱۵۸ مددجو در همدان
رئیس کمیته امداد امام خمینی منطقه ۲ همدان از ایجاد اشتغال برای ۱۵۸ مددجو در هشت ماهه سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ آبان ۱۳۹۷
برنامه‌ریزی ایجاد ۲۰۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، با بیان اینکه تنها ۵ درصد از منابع اشتغال‌زایی کشور در اختیار این نهاد است، گفت: با این وجود یک سوم بیکاران کشور مددجو یا تحت حمایت کمیته امداد هستند.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۱۸.۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بوشهری
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی خبرداد و گفت: ۱۸.۳ میلیارد تومان از محل تسهیلات کمیته امداد استان بوشهر، برای مددجویان مناطق مختلف استان شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
تخصیص اعتبار اشتغال‌زایی ۷۰ میلیارد تومانی به کمیته امداد اردبیل
استاندار اردبیل گفت: با ایجاد پنجره واحد اشتغال‌زایی، اعتبار ۷۰ میلیارد تومانی درنظرگرفته شده ویژه مددجویان کمیته امداد اردبیل به صورت کامل تخصیص داده می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۱۲۴ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان ایلامی
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از پرداخت ۱۲۴ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان ایلامی طی سال جاری خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر، ضیاء رضایی ظهر دوشنبه در نشست کمیته محرومیت‌زدایی ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایلام گفت: در اجرای سیاست‌های حمایتی کمیته امداد از اقشار محروم و آسیب‌پذیر، ما در استان ایلام آمار خدمت بگیران این نهاد را از ۲۱ هزار نفر به ۲۷ هزار نفر افزایش داده‌ایم.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
اعطای دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان پارسیانی
دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار در هفت‌ماهه سال جاری به مددجویان پارسیانی اختصاص‌یافته که از این رقم ۷۵۰ میلیون تومان ویژه طرح‌های اشتغال روستایی بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
فراهم شدن ۱۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) امداد آذربایجان غربی گفت: یک هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی با اعتبار ۲۷۵ میلیارد ریال طی سالجاری برای اشتغال مددجویان این استان اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
اشتغال ۴۱۷ نفر از مددجویان بهزیستی در استان زنجان
معاون بهزیستی استان زنجان گفت: طبق اعلام سازمان بهزیستی کل تعهد اشتغال سال ۹۷ برای بهزیستی استان زنجان ۵۳۷ نفر است که تا به امروز اشتغال ۴۱۷ نفر محقق شده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۱۳۹۷
فراهم شدن بیش از ۴۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد
 امسال بیش از ۴۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
۱۳۸ میلیارد ریال به اشتغال مددجویان شیروان اختصاص یافت
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: امسال ۱۳۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال روستایی به اشتغال مددجویان کمیته امداد این شهرستان اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
اشتغال ۳۰۰ نفراز مددجویان در بخش کشاورزی
مدیرکل زندان‌های کهگیلویه وبویراحمد از فعالیت ترویجی ، مهارتی ۳۰۰ نفر از زندانیان استان در رشته‌های کشاورزی و دامپروری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
کمیته امداد هرمزگان ۱۰۸۱ شغل ایجاد کرد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: این نهاد یکهزار و ۸۱ شغل از ابتدای فروردین و تا پایان مهرماه امسال با هزینه ۱۶۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال برای مددجویان ایجاد کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
۴۱ هزار و ۳۰۷ طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد اصفهان در حال اجرا
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اصفهان با تاکید بر نظارت دقیق بر طرح‌های اشتغال مددجویان ، شمار طرح‌های در حال اجرا و تحت نظارت این نهاد را ۴۱ هزار و ۳۰۷ طرح اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۱۳۹۷
جذب ۵۷ درصدی تسهیلات اشتغال زایی مددجویان بهزیستی خراسان جنوبی
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی از جذب ۵۷ درصدی تسهیلات اشتغال زایی مددجویان زیر پوشش این نهاد خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۱۳۹۷
پرداخت بیش از ۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی خراسان جنوبی
معاون اشتغال و خودکفایی بهزیستی خراسان جنوبی از جذب ۵۷ درصدی اعتبارات اشتغالزایی خبر داد و گفت: ۳ میلیارد و ۲۰۴ میلیون تسهیلات اشتغالزایی به ۲۰۵ مددجوی بهزیستی در استان پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۱۳۹۷
ایجاد ۱۲۴۰ شغل برای مددجویان کمیته امداد کردستان
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از اول فروردین تا پایان مهر امسال برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در استان یک هزار و ۲۴۰ شغل ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
ارائه ۹۵۲ تسهیلات خدمت سربازی، ویژه فرزندان مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی
کمیته امداد خراسان رضوی به ۹۵۲ فرزند مددجوی تحت حمایت خود خدمات معافیت از خدمت، انتقال به محل سکونت و یا کاهش تعرفه را در نیمه نخست امسال ارائه داده است.معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان رضوی در مورد ارائه تسهیلات سربازی به مددجویان تحت حمایت خود گزارش داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
دریافت تسهیلات اشتغال ۷۴۲۵ مددجوی آذربایجان غربی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: امسال همزمان با نیمه دوم سال برای هفت هزار و ۴۲۵ مددجو تسهیلات اشتغال و خودکفایی اعطا می شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
افزون بر ۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شد
حیدر ایمانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک میلیارد از این تسهیلات به کسب و کارهای خرد و سایر مبلغ جهت اشتغال خانگی به ۲۰ نفر از مددجویان پرداخت شده که دوره بازپرداخت این تسهیلات با کارمزد پایین، پنج ساله می باشد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
ایجاد ۷۰۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان کمیته امداد زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه کمیته امداد استان ۲۴ هزار خانوار را تحت پوشش دارد، گفت: امسال ۷۰۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
۱۰میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد پرداخت شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: این نهاد از ابتدای سال جاری تا کنون با پرداخت ۱۰ میلیارد و۸۲۳ میلیون تومان تسهیلات برای ۷۳۸ مددجو فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
۵۷۰ میلیون تومان تسهیلات مددجویی ددر مراغه پرداخت شد
رئیس اداره بهزیستی مراغه از پرداخت ۵۷۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان زیرپوشش این سازمان در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۱۳۹۷
افزایش اشتغال مددجویان مازندران با برگزاری دوره‌های حرفه آموزی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران از برگزاری دوره‌های حرفه‌آموزی برای هزار و ۶۲۲ مددجو شش‌ماه امسال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان بوشهری
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: طی شش ماه نخست امسال ۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان بوشهری پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
اعطای بیش از ۲۹۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی
 بیش از ۲۹۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد استان اصفهان اعطا شده است.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
۲۵۰۰ مددجوی سمنانی مهارت های شغلی را فرا گرفتند
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان گفت: دو هزار و ۵۰۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان از ابتدای امسال تا پایان مهرماه گذشته مهارت های شغلی را کسب کردند.
ادامه مطلب ...
۷ آبان ۱۳۹۷
ایجاد بیش از ۹۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی از ایجاد بیش از ۹۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مدد جویان استان مرکزی
۱۱ میلیارد و ۷۳۷ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی در نیمه نخست امسال به مدد جویان کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
۵۰ میلیارد ریال وام برای مددجویان ابرکوه تخصیص ‌یافت
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: ۵۰ میلیارد ریال وام ارزان‌قیمت با بازپرداخت بلندمدت برای ایجاد اشتغال در حوزه روستایی و عشایری به این نهاد اختصاص‌ یافت.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
پرداخت هشت میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی شوشتر
رییس اداره بهزیستی شهرستان شوشتر گفت:در راستای توانمندسازی و اشتغال، هشت میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی در این شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
اجرای ۱۱۰۰ طرح اشتغال‌زایی در مناطق محروم کرمانشاه
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از اجرای ۱۱۰۰ طرح اشتغال‌زایی در مناطق محروم استان خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، رشید جلیلیانبا بیان اینکه ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای شش تا هفت هزار طرح اشتغال ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: ۹۶۰ میلیارد ریال از این میزان از محل اعتبارات توسعه روستایی، ۴۵۰ میلیارد ریال از محل تبصره ۱۶ قانون بودجه و باقیمانده از محل منابع داخلی کمیته امداد است.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
آموزش ۱۴۰۰ مددجو در دوره‌های فنی و حرفه‌ای گلستان
مدیرکل زندان‌های گلستان گفت: یک هزار و ۴۱۳ نفر از سربازان وظیفه و مددجویان در دوره‌های فنی و حرفه‌ای شرکت کردند.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
ایجاد بیش از یک‌هزار شغل برای مددجویان همدان
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و ۱۸۵ شغل برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد،گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۶۰۰ هزار خانوار جدید به کمیته امداد اضافه شوند.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
پرداخت ۸۶ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان گنبدی
محمد باقرپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مبلغ ۵۲ میلیارد ریال از تسهیلات پیش بینی شده امسال از محل منابع اشتغال توسعه روستایی، ۲۳ میلیارد ریال از منابع بانکی و حدود ۱۱ میلیارد ریال از منابع امدادی این نهاد است.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
اعتبار ۲۴طرح اشتغال مددجویان بهزیستی آستارا به بانک ابلاغ شد
رئیس اداره بهزیستی آستارا گفت: اعتبار امسال این اداره برای طرح های اشتغال مددجویان هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است و تسهیلات ۲۴ طرح به بانک های عامل ابلاغ شده است.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
جزییاتی از اشتغال و تسهیلات پرداختی به مددجویان تهرانی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران ضمن ارائه گزارشی از اشتغال مددجویان در شش ماه نخست امسال گفت: ۱۲۱۵ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در شش ماه نخست سال جاری با استقاده از تسهیلات اشتغال مشغول به کار شدند.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
منابع اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی ۳ برابر افزایش یافت
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از افزایش سه براری منابع اشتغال مددجویان این نهاد خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
پرداخت ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد
بیرجند- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: ۶۸۵ طرح اشتغال با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان طی شش ماهه نخست سال جاری در استان اجرایی شده است.
ادامه مطلب ...

۱۸ نظر برای اخبار اشتغال مددجویان سال ۹۷ (آخرین خبر)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید