دانلود رایگان سوالات استخدام وزارت بهداشت به همراه جزوه های رایگان

دانلود سوالات رایگان استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات رایگان و ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به دانلود رایگان سوالات و بررسی منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اقدام فرمایید.

 

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
دانلود رایگان سوالات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند سوالات آزمون‌های استخدامی خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این سوالات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.
بسته‌های سوالات قابل خرید اختصاصی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی
بسته‌های زیر که توسط تیم آموزشی «ای استخدام» تهیه شده، شامل سوالات عمومی و اختصاصی آزمون‌های وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی است.
جزوات و سوالات وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی ارسالی کارجویان «ای استخدام»
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند جزوات آموزشی خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این جزوات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.
جزوات و سوالات مفید و کاربری برای تمامی آزمونها
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند جزوات و سوالات مفید برای تمامی آزمونها خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این جزوات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.
منابع مطالعاتی آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی دست یابید.

منابع مطالعاتی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۳۹٬۷۲۰ نظر برای استخدام وزارت بهداشت (خبر جدید)

 • ا
  الهام
  ۴ فروردین ۱۴۰۲، ۰۱:۲۰
  دوستان کسی میدونه آخرین نمره شهریار یعنی کمترین چند بوده؟
  • ا
   احمد
   ۴ فروردین ۱۴۰۲، ۱۲:۵۴
   من تا 25 خبر دارم که کارنامه سبز شده بود برا پرستاری
  • ز
   زهرا
   ۳ فروردین ۱۴۰۲، ۰۹:۰۳
   سلام خسته نباشین میخواستم ببینم توی گزینش و معاینه پزشکی برای استخدام به تتو داشتن ایراد میگیرن ؟
   • س
    سحر
    ۳ فروردین ۱۴۰۲، ۰۲:۱۸
    میگم مگه شهریار 225 نفر پرستار نمی خواست..چرا تو لیست فقط اسم 170 نفرو زده؟؟
    • م
     میثم
     ۳ فروردین ۱۴۰۲، ۰۸:۱۹
     239 نفر میخاست ،161 سهمیه آزاد ،مابقی سهمیه های دیگه،از اون سه برابر ظرفیت خیلی ها بخاطر امتیاز کرونا یا مشکلات مربوط به طرح رد شدن احتمالا تو تکمیل ظرفیت به نفرات بعدی زنگ بزنن
     • ف
      فاطمه
      ۳ فروردین ۱۴۰۲، ۱۵:۰۶
      سلام
      لیست رو چجوری پیدا کردین ؟؟
      من پیداش نمیکنم
      • ا
       احمد
       ۳ فروردین ۱۴۰۲، ۱۷:۵۴
       صفحات قبل لینکس رو گذاشتن
       • م
        معین
        ۳ فروردین ۱۴۰۲، ۲۱:۲۶
        سایت دانشگاه ایران قسمت ریاستو بزن....بعدش هسته گزینش اونجا هم فرمو گذاشته هم فایل پذیرفته شده ها
        • ف
         فاطمه
         ۴ فروردین ۱۴۰۲، ۰۱:۰۲
         مرسی
         بالاخره پیدا کردم لیست رو😊

      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

      ثبت پاسخ