استخدام سازمان ثبت احوال (بهترین منابع مطالعاتی)

۳۵ روز قبل ۳۲۸ نظر

استخدام سازمان ثبت احوال

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷) - تخفیف ویژه
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷) - تخفیف ویژه

راهنمای آمادگی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

دانلود رایگان سوالات استخدام فراگیر به همراه جزوه های رایگان

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

اصل سوالات تخصصی رایگان رشته ها و مشاغل آزمونهای استخدامی

منابع مطالعاتی مفید برای آزمون استخدامی فراگیر

کاربران عزیز اگر به دنبال منابع مطالعاتی مفید برای آزمون استخدامی فراگیر هستید حتما مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید.

 ۱- کاملترین و جامع ترین منبع مطالعاتی برای دروس عمومی کتاب جامع و بسته سنجش میباشد

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷) - تخفیف ویژه
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷) - تخفیف ویژه

  ۲- بسته های تخصصی موجود (توجه داشته باشید به غیر از بسته های زیر هیچ بسته تخصصی دیگری در فضای اینترنت وجود ندارد)

دانلود رایگان سوالات استخدام فراگیر به همراه جزوه های رایگان

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

اصل سوالات تخصصی رایگان رشته ها و مشاغل آزمونهای استخدامی

خبر ۳ مهر ۹۸ - اصلاحیه دفترچه هفتمین آزمون استخدامی فراگیر

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند پیرو انتشار دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور و اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۷/۰۲ با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اصلاحات جدید ذیل در دفترچه‌های راهنمای مذکور صورت گرفته است. لذا داوطلبان با عنایت به توضیحات ذیل ضرورت دارد، در صورت تمایل برای ثبت‌نام با توجه به دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در بازه زمانی مقرر نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 ۱) جدول انطباق رشته یا گرایش‌های تحصیلی همانند یا جایگزین در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی:

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۶/۳۰ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ، با توجه به اعلام نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص همانندی و یا جایگزینی برخی از رشته و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در آزمون مذکور و با عنایت به مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، بدین وسیله به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند:

آگهی استخدام هفتمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی سال ۹۸

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده (۴۴ )قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹  سازمان مذکور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در هفتمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد:

 

شرایط اختصاصی دستگاه های اجرایی

سازمان ثبت احوال کشور(اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان)

 

از پذیرفته شـدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی به صـورت محضری مبنی بر عدم درخواست جابجایی محل خدمت به مدت ده سال اخذ خواهد شد.

مواد امتحانی هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

فهرست شغل سازمانهای مورد تقاضا در هفتمین آزمون فراگیر


 برای دانلود فایل کامل دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

مشاهده ادامه متن آگهی

صفحات سازمان های مورد تقاضا در هفتمین آزمون فراگیر

صفحه استخدامی سازمانها

وزارت آموزش و پرورش سازمان امور عشایر ایران سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سازمان ثبت احوال کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزارت جهاد کشاورزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور سازمان ملی بهره وری ایران
مرکز آمار ایران سازمان نقشه برداری کشور مرکز آموزش مدیریت دولتی
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران سازمان اداری و استخدامی کشور
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مادر تخصصی سازمان دامپزشکی کشور سازمان امور اراضی کشور
شرکت سهامی بیمه ایران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   وزارت نیرو
سازمان هواشناسی     

 

برای مشاهده صفحه اصلی هفتمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک کنید

 

۳۲۸ نظر برای استخدام سازمان ثبت احوال (بهترین منابع مطالعاتی)

 • ندا
  ❓📢پاسخ به سوالات ارسالی کاربران در وب سایت طی چند روز گذشته
  📋طی روزهای اخیر بسیاری از کاربران در قسمت نظرات سایت سوالاتی با مضمون "تا به امروز مطالعه نداشتم و در این فرصت باقی مانده میتوانم برای آزمون آماده شوم" را ارسال نموده اند که در ادامه راهنمایی هایی لازم برای این افراد توسط تیم آموزشی وب سایت «ای استخدام» آورده شده است
  ✅ دروس تخصصی : با توجه به فرصت 2 هفته ای باقی مانده تا آزمون عملا نمیتوانید هیچ کتاب تخصصی را مطالعه کامل داشته باشید پس بهتر است دروس تخصصی را کنار گذاشته و فقط یه نگاه گذرا به سوالات دوره های قبل نمایید.
  📚دانلود اصل سوالات تخصصی رایگان رشته ها و مشاغل
  ✅ دروس عمومی : برای دروس عمومی فرصت باقی مانده زمان کمی نبوده و میتوانید با مطالعه فشرده به مرز آمادگی برسید برای این منظور دو راهکار دارید یا درس و نکات آموزشی را مطالعه و سپس اقدام به تست زنی نمایید یا فقط تستهای آزمونهای قبلی برگزار شده توسط سازمان سنجش را مطالعه نمایید که در ادامه 2 بسته آورده شده است که بر اساس تصمیم خود میتوانید انتخاب نمایید.
  📚🎁تخفیف ویژه کتاب الکترونیکی جامع و یکپارچه درس و نکات آموزشی به همراه اصل سوالات آزمونهای استخدامی
  💢 حاوی درس و نکات آموزشی و تستهای تمام آزمونهای برگزار شده از سال 89 تا 97
  💰قیمت کتاب جامع : 24400 تومان
  💰قیمت کتاب در بازه تخفیف : 15860 تومان
  📚🎁تخفیف ویژه سوالات تمام آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر
  💢 حاوی تمامی سوالات آزمونهای فراگیر و آموزش و پرورش و ...
  💰قیمت بسته : 9900 تومان
  💰قیمت بسته در بازه تخفیف : 6930 تومان
  📌 معتبرترین کانال آگهی ها و سوالات آزمونهای استخدامی کشور
  پاسخ
  • عسل
   انواع احراز هویت :
   1.چیزی که شما می دانید (What you know) مثل رمز عبور (password) / پین کد
   2. چیزی که شما دارید (What you have) مثل کارت های هوشمند اعتباری و بانکی / توکن های امنیتی
   3. چیزی که شما هستید (What you are) مثل الگوی اثر انگشت / الگوی صدای شخص / الگوی مردمک و عنبیه چشم /الگوی کف دست / الگوی DNA
   4. کاری که شما می کنید یا What you do مثلا همیشه در عرض 5 ثانیه پسورد رو وارد می کردید این دفعه 30 ثانیه طول کشیده سیستم تشخیص میده رمز شما به سرقت رفته و به شخص مورد نظر اجازه Login نخواهد داد.
   5. احراز هویت چند فاکتوری مثال شما کارت بانکی که دارید دارای سیستم احراز هویت دو فاکتوره است چون هم از شما رمز عبور پرسیده می شود و هم اینکه باید کارت بانکی را داشته باشید.
   پاسخ
  • عسل
   احراز هویت : Authentication یا احراز هویت به فرآیندی گفته می شود که در آن ارسال کننده یا دریافت کننده اطلاعات برای همدیگر اطلاعاتی را ارائه می کنند تا مطمئن شوند آنها همانی هستند که ادعا می کنند. به نوعی در احراز هویت بررسی می شود که شخص ,کاربر و... همانی هست که ادعا می کند.
   پاسخ
   • عسل
    دوستان من خودم اولین باره شرکت می کنم و شناختی از منابع و سوالات هویت ندارم . ثبت احوال در این زمینه فعالیتهایی داشته حالا اگر فکر میکنید به درد میخوره کامنت کنم
    پاسخ
    • عسل
     «ساختار و روابط دولت الکترونیک»
     1. دولت و شهروندان ( G2C)
     2. دولت و بخش خصوصی ( G2B )
     3. دولت و کارمندان دولت ( G2E )
     4. دولت و سازمان های دولتی ( G2G )
     در واقع ستون‌ اصلی دولت الکترونیک، ارتباطی است که دولت با شهروندان، بنگاه‌های اقتصادی، کارکنان و سایر موسسات دولتی برقرار می‌سازد و این ارتباطات است که روح دولت الکترونیک را تشکیل می‌دهد.
     روابط گوناگون میان شهروندان حقیقی و بنگاه‌های حقوقی با دولت، زمینه‌ساز ارائه انواع خدمات در بستر دولت الکترونیکی خواهد بود که باعث ایجاد مفهومی تحت عنوان «جامعه سامانه‌های الکترونیکی دولت» می‌شود.
     یک شهروند یا بنگاه از دید جامعه سامانه‌های الکترونیکی دولت، دارای ابعاد مختلف هویتی مانند هویت آموزشی، هویت انتظامی، هویت بهداشتی و ... می‌باشد که زیرساخت شکل‌گیری تمامی این هویت‌ها، هویت انفرادی یا هویت سجلی شهروندان است که محل ایجاد، ثبت و نگهداری آن، سازمان ثبت احوال کشور است.
     پاسخ
     • عسل
      نکات مدیریت هویت و هویت الکترونیکی :
      دولت الکترونیک : استفاده از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی به منظور ارائه خدمات دولتی، به صورت بهنگام و مستقیم به شهروندان، در 24 ساعته شبانه روز و 7 روز هفته است.
      به کارگیری و گسترش دولت الکترونیک غالباً در جهت انجام تغییرات در فرآیندهای دولتی نظیر تمرکززدایی، بهبود کارآیی و اثربخشی است.
      از مهمترین نتایج مورد انتظار از دولت الکترونیک *افزایش رضایتمندی مردم از طریق افزایش سرعت*، *دقت و صرفه‌جویی در هزینه‌ها* و ازجمله *کاهش فساد اداری* است.
      آنچه که به عنوان کلید اصلی ورود متقاضیان و مشتریان خدمات در دولت الکترونیک به جامعه سامانه‌های الکترونیکی دولت می‌شود، مفهوم «هویت الکترونیکی» می‌باشد.
      پاسخ
        • کارشناس ثبت سرباز
         مطمئنا از موارد مرتبط ک در بخش"در اشخاص" قانون مدنی اومده بیشتر تاکید میشه ولی از سایر مواد نباید غافل بود چراکه اگه سوالی طرح نمیشد مشخصا مواد مرتبط فقط ذکر میشد...مثل منابع کارشناس زندانها ک در مورد قانون آیین دادرسی کیفری صرفا بخش اجرای احکام کیفری منبع معرفی شده و ن کل قانون مذکور...
         پاسخ

        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید