استخدام سازمان نقشه برداری کشور (نتایج اعلام شد+اطلاعیه تحویل مدارک)

۴۰ روز قبل ۳۷ نظر

استخدام سازمان نقشه برداری کشور

 

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی فراگیر شامل سوالات سال ۸۹ الی ۹۷ + تمامی آزمونهای سال ۹۷) - تخفیف ویژه
سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای فراگیر و ... به همراه آزمونهای سال ۹۷) - تخفیف ویژه

دانلود رایگان سوالات استخدام فراگیر به همراه جزوه های رایگان

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه اجرایی،سازمانهای دولتی

اصل سوالات تخصصی رایگان رشته ها و مشاغل آزمونهای استخدامی

سوالات ارسالی کاربران

کاربران عزیز سوالات عمومی هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.

برای دانلود سوالات اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ دی ۹۸ - اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سازمان نقشه‌برداری کشور

سازمان نقشه‌برداری کشور ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸، طی اطلاعیه‌ای، زمان ارائه تحویل مدارک پذیرفته شدگان به این سازمان را اعلام کرد.
قابل توجه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی؛ اطلاعیه سازمان نقشه‌برداری کشور برای ارائه مدارک و مستندات

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور؛ پس از اعلام نتایج هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از سوی سازمان سنجش، معرفی‌شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند مدارک و مستندات را جهت بررسی و حضور در مصاحبه استخدامی ارائه دهند.

متن اطلاعیه سازمان نقشه‌برداری کشور در این زمینه به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ می­‌رساند: جهت تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی با همراه داشتن کلیه مدارک لازم، طبق برنامه زمان بندی ذیل به سازمان نقشه­برداری کشور به نشانی: تهران ، میدان آزادی،بلوارمعراج، سازمان نقشه‌­برداری کشور مراجعه نمائید.

بدیهی است عدم مراجعه در مهلت مقرر برای ارائه مدارک و مستندات، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

لازم به توضیح است پذیرفته شدگان پس از تشکیل پرونده، جهت انجام مصاحبه در تاریخ‌­های تعیین شده که متعاقباً اعلام خواهد شد، دعوت خواهند شد.

جهت تشکیل پرونده استخدامی، ارائه مدارک ذیل در روز مراجعه الزامی می­‌باشد:

۱- دو قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.
۲-اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن
۳-اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۴-اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن
۵-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)
۶-ارائه اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران)
۷ -پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی
۸- یک عدد پوشه
۹- ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲ بهمن سال ۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند.

لازم به ذکر است در این مرحله بررسی مدارک و مستندات صرفاً بر اساس خود اظهاری داوطلبان بوده و داوطلبان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت‌نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها تایید می‌شود، متعاقبا از سوی سازمان سنجش کشور جهت شرکت در مصاحبه استخدامی، معرفی خواهند شد.

 برای مشاهده جدول زمانبندی مراجعه در سایت سازمان نقشه برداری اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ دی ۹۸ - نتایج هفتمین آزمون استخدامی فراگیر اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی سال ۹۸ به اطلاع می رسانیم،نتایج آزمون استخدامی فراگیر اعلام شد.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک کنید

منابع مطالعاتی برای مصاحبه

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۵ دی ۹۸ - کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۸

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی سال ۹۸ به اطلاع می رسانیم،نتایج آزمون استخدامی فراگیر به غیر از وزارت بهداشت اعلام گردید.

برای مشاهده کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۵ دی ۹۸ - اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص زمان اعلام نتایج اولیه هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۸

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۸/۰۸/۳۰ شرکت نموده‌اند می‌رساند که نتایج اولیه آزمون داوطلبان متقاضی دستگاه های اجرایی کشور شامل: شرکت سهامی بیمه ایران، مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان امور عشایر ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، وزارت نیرو، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان اداری و استخدامی کشور، مرکز آمار ایران، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان نقشه برداری کشور، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان امور اراضی کشور، سازمان هواشناسی کشور، سازمان زندانها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت سهامی مدیریت منابع آب ایران و وزارت آموزش و پرورش تا ساعت ۲۰ امروز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۵ بر روی سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان هریک از دستگاه های اجرایی پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای بررسی مدارک باشند، باید برای اقدامات بعدی در تاریخ ۹۸/۱۰/۱۷ به آدرس سایت دستگاه مورد نظر به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضیحات مندرج در سایت، اقدام نمایند. ضمناً لازم است به اطلاع برسد که پس از بررسی مدارک از بین داوطلبان واجد شرایط تا چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه به هریک از دستگاه های اجرایی معرفی خواهند شد.

ردیف

صفحه استخدامی سازمان های دستگاه اجرایی

(برای مشاهده بر روی نام سازمان کلیک کنید)

لینک وب سایت سازمانها
۱ سازمان نقشه برداری کشور www.ncc.org.ir

 

ضمناً به اطلاع داوطلبان متقاضی جذب و استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می رساند نتایج اولیه آزمون وزارتخانه مذکور روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲ بر روی سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی فوق الذکر قرار خواهد گرفت.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید
جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

خبر ۲ آذر ۹۸ - جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی مشترک ۲۲ دستگاه‌ اجرایی 

هفتمین آزمون استخدامی مشترک ۲۲ دستگاه‌ اجرایی در سال ۹۸ با شرکت حدود ۵۲۲ هزار داوطلب برگزار شد؛ قرار است شماری از پذیرفته شدگان جذب دستگاه آموزش و پرورش شده و از سال آینده وارد مدارس کشور شوند.
نتیجه آزمون استخدامی فراگیر هفتم دهه نخست دی‌ ماه منتشر شده و فرآیند گزینش و مصاحبه با پذیرفته شدگان بعد از اعلام نتیجه اولیه اعلام میشود

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

آگهی استخدام هفتمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی سال ۹۸

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده (۴۴ )قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹  سازمان مذکور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در هفتمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد:

 

شرایط اختصاصی دستگاه های اجرایی

سازمان نقشه برداری

-دارندگان مدارک تحصیلی ۱)دکترا سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی (سنجش از دور/سامانه اطلاعات جغرافیایی) و ۲) کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی (مطالعات آب و خاک/مطالعات شهری و روستایی/مدیریت مخاطرات محیطی/ هواشناسی ماهوارهای) در صورتی میتوانند در شغل کارشناس «نقشه بردار و ژئوماتیک» سازمان نقشه برداری ثبت نام نمایند که مدرک کارشناسی آنها صرفاً در یکی از رشتههای تحصیلی کارشناسی مهندسی نقشه برداری، مهندسی عمران(نقشه برداری)، مهندسی تکنولوژی نقشه برداری، مهندسی فناوری عمران-نقشه برداری باشد.

- از پذیرفته شدگان نهایی آزمون، تعهد خدمتی به صورت محضری مبنی بر عدم درخواست تغییر محل خدمت به مدت ده سال اخذ خواهد شد.

مواد امتحانی هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور

فهرست شغل سازمانهای مورد تقاضا در هفتمین آزمون فراگیر

 

 برای دانلود فایل کامل دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

مشاهده ادامه متن آگهی

صفحات سازمان های مورد تقاضا در هفتمین آزمون فراگیر

صفحه استخدامی سازمانها

وزارت آموزش و پرورش سازمان امور عشایر ایران سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سازمان ثبت احوال کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزارت جهاد کشاورزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور سازمان ملی بهره وری ایران
مرکز آمار ایران سازمان نقشه برداری کشور مرکز آموزش مدیریت دولتی
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران سازمان اداری و استخدامی کشور
شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مادر تخصصی سازمان دامپزشکی کشور سازمان امور اراضی کشور
شرکت سهامی بیمه ایران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   وزارت نیرو
سازمان هواشناسی     

 

برای مشاهده صفحه اصلی هفتمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک کنید

 

سوالات متداول

چگونه برای مصاحبه استخدامی سازمان نقشه برداری کشور آماده شویم ؟

همانطور که در جریان هستید مصاحبه آزمونهای استخدامی به اندازه خود آزمون مهم میباشد. برای آمادگی مصاحبه آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کرده و جزوه ها و تجربه های چندین ساله کاربران وب سایت را مطالعه نمایید.

آزمون استخدام بعدی سازمان نقشه برداری کشور چه زمانی میباشد ؟

این مورد مشخص نمیباشد و بسته به نیاز سازمان نقشه برداری کشور میباشد. برای پیگیری اخبار آزمونهای استخدامی سازمانها و بانکها وارد وب سایت شوید.

استخدام سازمان نقشه برداری کشور شامل چه رشته هایی میباشد

برای مشاهده فایل رشته های آزمون اخیر اینجا کلیک نمایید.

سوالات مفید برای موفقیت در آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری کشور چیست ؟

برای مشاهده بهترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی سازمان نقشه برداری کشور اینجا کلیک نمایید همچنین برای مشاهده اصل سوالات تخصصی رشته ها و مشاغل اینجا کلیک کنید

مواد آزمون استخدام سازمان نقشه برداری کشور چیست ؟

برای مشاهده مواد آزمون اینجا کلیک نمایید

۳۷ نظر برای استخدام سازمان نقشه برداری کشور (نتایج اعلام شد+اطلاعیه تحویل مدارک)

  • sungirl
   تقریبا نصف بیشتر سوالات مبانی سازمان(همین آزمون) از کتاب دکتر مقیمی بود... چون اصل کتاب بسیار حجیم و سنگین است، یه خلاصه ای خیلی خوبی داره که من اینترنتی خریدم و همچنین خلاصه منابع انسانی آرین قلی پور هم بد نیست بخرید
   کتابهای پیام نور واقعیت برای این آزمون ضعیف هستن به نظرم
   رشته کارشناسی و ارشد شما چیه جسارتا؟
   پاسخ
  • مریم
   ♨️📢اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش و فراگیر هفتم در 10 دی ماه 98
   📋مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌هایی اجرایی از جمله آموزش و پرورش اظهار کرد: جزئیات اعلام نتایج آزمون از سوی سازمان سنجش که برگزار کننده بوده اعلام می‌شود و طبق اعلام سازمان سنجش نتایج اولیه 10 دی ماه اعلام می‌شود.
   🔹با بیان اینکه ما دو برابر ظرفیت را به مصاحبه دعوت و طی یک ماه فرایند بررسی مستندات و مدارک را انجام خواهیم داد گفت: پس از آن نتایج مصاحبه به سازمان سنجش ارائه و نتایج نهایی اعلام می‌شود.
   🔹وی همچنین افزود: سعی می‌کنیم دوره‌های آموزشی پذیرفته‌شدگان از بهمن آغاز شود و تا تابستان ادامه داشته باشد تا بتوانیم معلمان جدید را مهرماه به مدارس اعزام کنیم.
   ⬅️متقاضیان برای مشاهده جزئیات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید.
   📚 کتاب الکترونیکی از آگهی های استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی
   📚 سوالات مصاحبه آزمون های استخدامی،سازمانها و بانکها (رایگان)
   ⬇️ مشاهده آگهی های استخدامی از طریق برنامه موبایل رایگان «ای استخدام»
   📌 دوستان خود را از زمان اعلام نتایج آموزش و پرورش و فراگیر هفتم مطلع کنید:
   پاسخ
     • سارا
      نه متاسفانه
      تمام مهر و آبان رو خوندم
      اصلا خیلی درصدای تخصصی ام پرت و پلا شده
      خیلی کمتر از تصورات شدم
      نمره ام 28 شده
      شما چند شدید؟
      پاسخ
       • سارا
        خیلی ممنون از دعای خیرتون
        ان شاالله مصاحبه رو هم به خوبی پشت سر بذارید
        نفهمیدید چند نفر دعوت به مصاحبه شدن؟
        • محمد حسن
         خواهش میکنم .. ممنونم امیدوارم ..
         امروز تحویل مدارک دارم ، میخوام بپرسم ...
         شما برای منابع اختصاصی چه کتاب هایی رو مطالعه کردید ؟!
         • سارا
          کتاب مبانی سازمان دکتر مقیمی
          مبانی سازمان پیام نور
          کتابهای رضائیان
          منابع انسانی قلی پور
          رفتار سازمانی پیام نور و رابینز و رضائیان
          و یه چندتایی خلاصه هم اینترنتی خریدم
          ولی تحول غیر از یه پاورپوینت چیزی نخوندم
          من فکر میکنم گزینه های غلط، کارم رو خراب کرد
          وگرنه مبانی سازمان جواب درست زیاد داشتم
          یا با اینکه خدمات کشوری بغیر از سه سوال که نزدم بقیه رو همه رو درست زدم شده 56 درصد
          راستی درصد تخصصی هاتون چطور بود؟
          • محمد حسن
           سلام
           امروز سازمان نقشه برداری بودم برای تحویل مدارک
           سه نفر دعوت به مصاحبه شدن
           من سومم ولی خوشبختانه اختلاف نمره کلم با نفر اول کمتر از 2 درصده
           این یعنی مصاحبه تکلیف اون یک نفر رو روشن میکنه
           درصدهای تخصصی
           مبانی سازمان 31.48
           منابع انسانی و رفتار 33.33
           مدیریت تحول 3.92
           قوانین مدیریت و تامین اجتماعی هم 54.9
           در صد های تخصصی شما چی ؟!
           اون خلاصه اینترنتی ها که گفتید و پاورپوینت تحول ازش سوال اومده بود ؟!
           • sungirl
            پس نفر اول 31/17شده
            احتمالا نفر دوم هم 31/16 شده
            همه آقا بودین؟
            درصد مبانی سازمان من 22
            رفتار 20
            تحول 3
            خدمات 56
            از پاورپوینت تحول هیچی نیومده بود...کلا سوالات تحول رو اصلا بلد نبودم
            ولی خلاصه سازمان و مبانی انسانی اینترنتی بد نبودن..یه چندتایی سوال بود ازشون
            راستی شما که به سلامتی قبول شدید.. منابع رو برای مصاحبه میخواید؟
            من واقعیت ذخیره بانک ملی هستم ولی سازمان نقشه برداری رو صد در صد ترجیح میدادم به بانک
            • sungirl
             راستی شما قبل از این هم آزمون داده بودید؟ برای این آزمون چقدر خوندید؟ چند ساعت در روز؟ منابع شما چی بود؟فکر میکردید قبول شید؟
             جواب این سوالات منو کمک میکنه که برای آزمون بعد حساب شده تر بخونم
             به نظر من جای فوق العاده ای قبول شدید
             هم یه سازمان فنی است که من عاشق این سبک هستم
             و‌هم اینکه پنجشنبه ها تعطیله که برای یه خانم عالی بود
             بهرحال تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید
              • محمد حسن
               نفر اول 33 شده که یه خانمم هست ..
               نفر دوم هم 31.39 که آقاست ..
               بله ، حتما ، منابع رو میگید بهم ؟!
               یعنی شما برای بانک ملی مصاحبه تخصصی دادید و قبول شدید ؟!
               اگر تجربه مصاحبه دارید و تجربه کاری مرتبط با همین شغل امور اداری ، ممنون میشم کمکم کنید که بتونم تو مصاحبه سربلند بیرون بیام ...
               بانک هم خیلی خوبه ..
               ان شالله که هر چی به صلاحتونه ، همون بشه ...
               • محمد حسن
                بنده برای شغل کارشناس امور اداری وکارشناس منابع انسانی ، این ششمین آزمونم بود و سومین آزمون دستگاه اجرایی که شرکت کردم ...
                دو بار دیگه قبول شده بودم و مصاحبه داده بودم که متاسفانه به دلایلی رد شدم ...
                تو یکیش جزو نفرات اصلی بودم و تو یکیش جزو نفرات دوم ظرفیت ...
                البته تو فراگیر دستگاه اجرایی اولین بار بود که قبول شدم ...
                • محمد حسن
                 روزی میانگین 4 تا 5 ساعت مطالعه ...
                 یکی دو هفته نزدیک به آزمون ، روزی 6 تا 8 ساعت ...
                 منابعم ...
                 اون اوایل پرچ رو میخوندم به همراه کتاب مدیریت عمومی الوانی و مبانی رضاییان ...
                 ولی کتاب منابع انسانی سعادت و رفتار رضاییان و همچنین کتاب بسیار خوب و جامع تئوری سید جوادین ...
                 این کتاب آخری فوق العاده است و اشتباه من این بود که جزئیاتش رو نخوندم و گذرا رد شدم ، چون چند تا سوالات رو بعد همین آزمون آخر ، توش پیدا کردم ...
                 البته هنوزم منابعی هست که ما خبر نداریم و ازشون سوال میاد ، حداقل 50 درصد سوالات رو هنوز منابعش رو باید پیدا کنیم ...
                 ممنون از لطفتون ...
                 • محمد حسن
                  شاید 30 درصد احتمال میدادم قبول میشم ، البته فکر میکردم میانگین حدود 40 باشه ...
                  به هر حال وقتی دیدم قبول شدم ، شکه شدم و خیلی خوشحال ...
                  لطف خدا و دعای پدر و مادرم و همچنین کمک و پشتیبانی همسرم و در آخر تلاش خودم ...
                  • sungirl
                   منابع خودتون هم خوب بوده و من پیشنهاد بهتری ندارم
                   البته بعید میدونم توی مصاحبه به دیتیل سوال بپرسن
                   کلیات رو هم که مطمئنا هنوز یادتونه
                   منم خلاصه منابع انسانی سعادت رو خونده بودم
                   در مورد مصاحبه باید بگم سازمان به سازمان فرق میکنه، مثلا بانک ملی رزومه علمی و این چیزا براش مهم نبود...بیشتر روی روانشناسی افراد زوم کردن و هم تست سیستمی دادیم و هم مصاحبه گر
                   از خود من شخصا هیچ سوال تخصصی نپرسیدن، بیشتر از اینکه سوابق کاری تون چیه و کمی هم از زندگی شخصی سوال میکنن
                   سعی کنید در جلسه مصاحبه اگر سوالی رو میپرسن حقیقت رو بگید ولی اینکه چه مقدار دیگه به تشخیص خودتون بستگی داره...یعنی الزاما همه چیز رو نگید
                   من نمره مصاحبه ام حدود 80 شد ولی چون نمرات در حد صدم بهم نزدیک بود، فعلا ذخیره ام
                   اگر خدا خواست و دعوت به کار شدم که میرم چون واقعیت گزینه دیگه ای هم فعلا ندارم ولی استرس و فشار کاری بانک زیاده، از طرفی هم واقعا دیگه حال و حوصله درس خوندن ندارم...یعنی با این درصدای عجیب غریب انگیزه ای نمونه برای آدم
                   خوشحال میشم همینجا خبر قبولیتون رو بدید
                   ان شاالله کی دعوت به مصاحبه میشید؟
                   • محمد حسن
                    این 5 تا کتابی که فرمودید یعنی
                    مبانی سازمان مقیمی و پیام نور
                    رفتار سازمانی رابینز و پیام نور
                    منابع انسانی قلی پور ،
                    به نظرتون چقدر مفید بوده و مطالبش علاوه بر کتابهای رضاییان بوده ؟!..
                    حدودا چند درصد سوالاتی که تو همین آزمون اومده بود ، فقط از این 5 تا کتاب بود به نظرتون ؟!
                    • محمد حسن
                     ممنون از توضیحاتتون راجع به مصاحبه ...
                     ان شالله ...
                     البته هیچ وقت نا امید نشید و انگیزتون رو از دست ندید ...
                     شکست یعنی شروعی دوباره ...
                     پشت کار و انگیزه تا استخدام نهایی و گرفتن کد قشنگ پرسنلی شعار ماست ...
                     ممنونم امیدوارم ...
                     والا گفتن ان شالله 8 بهمن اطلاعیه تاریخ مصاحبه رو میزنن ولی حتما تو بهمن ماه انجام میشه ...
                     هر چی خدا بخواد ...
                   • مریم
                    ❓📢پاسخ به سوالات ارسالی کاربران در وب سایت طی چند روز گذشته
                    📋طی روزهای اخیر بسیاری از کاربران در قسمت نظرات سایت سوالاتی با مضمون "تا به امروز مطالعه نداشتم و در این فرصت باقی مانده میتوانم برای آزمون آماده شوم" را ارسال نموده اند که در ادامه راهنمایی هایی لازم برای این افراد توسط تیم آموزشی وب سایت «ای استخدام» آورده شده است
                    ✅ دروس تخصصی : با توجه به فرصت 2 هفته ای باقی مانده تا آزمون عملا نمیتوانید هیچ کتاب تخصصی را مطالعه کامل داشته باشید پس بهتر است دروس تخصصی را کنار گذاشته و فقط یه نگاه گذرا به سوالات دوره های قبل نمایید.
                    📚دانلود اصل سوالات تخصصی رایگان رشته ها و مشاغل
                    ✅ دروس عمومی : برای دروس عمومی فرصت باقی مانده زمان کمی نبوده و میتوانید با مطالعه فشرده به مرز آمادگی برسید برای این منظور دو راهکار دارید یا درس و نکات آموزشی را مطالعه و سپس اقدام به تست زنی نمایید یا فقط تستهای آزمونهای قبلی برگزار شده توسط سازمان سنجش را مطالعه نمایید که در ادامه 2 بسته آورده شده است که بر اساس تصمیم خود میتوانید انتخاب نمایید.
                    📚🎁تخفیف ویژه کتاب الکترونیکی جامع و یکپارچه درس و نکات آموزشی به همراه اصل سوالات آزمونهای استخدامی
                    💢 حاوی درس و نکات آموزشی و تستهای تمام آزمونهای برگزار شده از سال 89 تا 97
                    💰قیمت کتاب جامع : 24400 تومان
                    💰قیمت کتاب در بازه تخفیف : 15860 تومان
                    📚🎁تخفیف ویژه سوالات تمام آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر
                    💢 حاوی تمامی سوالات آزمونهای فراگیر و آموزش و پرورش و ...
                    💰قیمت بسته : 9900 تومان
                    💰قیمت بسته در بازه تخفیف : 6930 تومان
                    📌 معتبرترین کانال آگهی ها و سوالات آزمونهای استخدامی کشور
                    پاسخ

                        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید