شرکت فرآورده‌های لبنی دوشه آمل با معرفی برندهای نظیر هراز، سبو، تی‌سا، دوشه و… از سال 1386 در شهرک صنعتی امامزاده عبدا… آمل فعالیت‌اش را آغاز کرد و ب ه‌واسطه مدیریت عالی و به‌کارگیری نیروهای متخصص در مدت زمان کوتاهی توانست سهم قابل توجهی از بازار لبنیات کشور را به خود اختصاص دهد و دایره صادرات محصولاتش را به کشورهایی نظیر عراق، قطر، بحرین، ترکمنستان، کانادا و… بگستراند.

فعالیت این شرکت با 30 پرسنل آغاز شد و با افزایش سریع حجم تولیدات و تقاضای بازار به محصولات نوآورانه مجموعه که با توسعه کارخانه‌‌های تولیدی به 7 واحد همراه بود، طی کمتر از 10 سال، تعداد پرسنل‌اش به بیش از 1500 نفر افزایش یافته است.

اولویت اصلی این شرکت، نوآوری در توسعه محصولات جدید و افزایش سطح سلامتی جامعه با پایش مداوم انتظارات و نیازهای واقعی مشتریان است که پیاده‌سازی استانداردهای بین‌المللی نظیر ISO10002، ISO 9001، ISO 14001، ISO 2200، HACCP و… در عالی‌ترین سطح تائیدی بر استمرار تولید محصولات سلامت محور و با کیفیت این مجموعه به‌شمار می‌رود.
به‌دنبال همه این دستاوردها مجموعه شرکت فرآورده‌های لبنی دوشه آمل لحظه‌ای از نوآوری دست نمی‌کشد و اخیراً‌ با راه‌اندازی «خانه پنیر آلیما» در بهار سال 1398 در شهر آمل نگاه متفاوت خود به تولید و فرهنگسازی مصرف غذای سالم را به رخ رقیبانش کشیده است.چشم انداز سازمان:

ما در دوشه میخواهیم اولین انتخاب مشتریان برای تهیه محصولات نوآورانه و سلامتی بخش لبنی باشیم.

ماموریت سازمان:

  • تبدیل شدن به رهبر بازار در صنعت لبنیات کشور با بکارگیری جدیدترین فن آوری و استانداردهای روز صنعت در دنیا.
  • حضور فعال در بازارهای بین المللی همچون آسیای میانه ، خاورمیانه و اروپای شرقی به عنوان یکی از برندهای شناخته شده منطقه در صنعت لبنیات.
  •  توسعه سبد محصولات و نام های تجاری به بیش از 20 برند تا ده سال آینده.
  • سرمایه گذاری مشترک در کشورهای هدف جهت توسعه محصولات جدید با همکاری شرکت های معتبر و معروف جهانی در صنعت لبنیات.
  • توسعه محصولات جدید مطابق با انتظارات و نیازهای مشتریان با رعایت استانداردهای جهانی در حوزه سلامتی و کیفیت.
  • حضور پر رنگ در صنعت لبنیات به عنوان یک شرکت حامی مردم و جامعه با کمک به توسعه زیرساخت های اجتماعی و فرهنگی کشور و تحقق کامل مسئولیت های اجتماعی.
  • توسعه فضای رقابت و کسب و کار سالم با شرکت های پیشرو در صنعت لبنیات با انجام پروژه های تولید و تحقیقات مشترک و انتقال تجربیات و دانش در حوزه های مختلف به کشور.
  • توسعه و تعمیق روابط بلندمدت با کلیه اعضای زنجیره تامین و مشتریان مصرفی و صنعتی در چهارچوب برنامه های راهبردی شرکت لبنی دوشه آمل به عنوان شرکت نوآور و مشتری مدار.
فرآورده های لبنی دوشه آمل
فرآورده های لبنی دوشه آمل
حضور در نمایشگاه بین المللی ایران - آگروفود
فرآورده های لبنی دوشه آمل
مدیران هراز در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی دبی
فرآورده های لبنی دوشه آمل
بزرگمهر دادگر ، بنیانگذار فرآورده های لبنی دوشه آمل
فرآورده های لبنی دوشه آمل
دکتر فتانه آبادیان نایب ریس هیئت مدیره هراز و مدیر R&D
فرآورده های لبنی دوشه آمل
مهندس شهریار دادگر، نایب رییس هیات مدیره شرکت لارین لبن پارس ( پنیرهای آلیما)