شرکت ایریاتاش کیش نماینده انحصاری یاتاش ترکیه در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده است.

ما با تغییر استراتژی های سازمانی، زاویه دید پرسنل و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم.

یکی از افتخارات کشور شعبات مستقیم با متراژ بالا در سطح کشور و تبلیغات گسترده به صورت محیطی و میدانی می باشد.

شرکت ایریاتاش کیش همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با نگاه سرمایه ای خود به منابع انسانی پیشرفت خود را رقم خواهد زد.

طراحی های قابل دسترس در اِنزاهوم
کیفیت را، در سایه ی ادغام با زیبایی و رویکرد طراحی های قابل دسترس به خانه های شما می آوریم. از آکسسوار گرفته تا روشنایی و فرش، هر محصولی را در داخل کانسپت خودش دکوراسیون نموده و ارائه می نماییم.

ایریا تاش کیش (یاتاش)
دنیای خوابِ یاتاش

هزاران گزینه جهت انتخاب
از مبلمان گرفته تا آکسسوار، از تشک گرفته تا باکس و سرتخت، از تکستایل های رنگی خانگی گرفته تا بالشت و لحاف و یا به عبارتی دیگر با پتانسیلی نزدیک به 2000 محصول متنوع، گزینه های بسیار زیادی را جهت انتخاب به شما ارائه می نماییم.

 دنیای خوابِ یاتاش بدینگ نیز در اِنزا

از این به بعد خرید مبلمان، تشک و تکستایل خانگی در زیر یک سقف... خواب حرفه ای یاتاش که سالیان زیادی است کیفیت خود را حفظ نموده، تکستایل های خانگی که به دکوراسیون اتاق خواب شما زیبایی می بخشند، انواع باکس ها به عنوان جایگزین برای تختی که جهت اتاق خواب خود انتخاب نموده اید، همگی در اِنزاهوم در انتظار شما خواهند بود...

 

بررسی رضایت مشتری در فروشگاه‌های «یاتاش» و «انزا هوم» با دوربین‌های مجهز به حس‌گرهای پیشرفته سنجیده می‌شود. این روش که در دنیا هم سابقه‌ چندان زیادی ندارد، مشتری را از لحظه‌ ورود به فروشگاه ردیابی می‌کند. مسیر حرکت مشتری و محل‌های توقف او توسط تیم ویژه‌ای بررسی می‌شود. اگر دلیل ایستادن و تامل مشتری در یک منطقه‌، خاص بودن یک جنس باشد، در آن قسمت تمرکز بیشتری می‌گذارند. در صورتی که مشتری در محلی معطل شده باشد، موضوع تحت بررسی و پی گیری مدیران مجموعه قرار خواهد گرفت.

سیستم فروش و کنترل رضایت مشتری در سامانه‌ فروشگاهی یاتاش و انزا هوم که اکنون بیشترین شعبه‌های بین‌المللی خود را د داخل ایران باز کرده، خاص و منحصربه‌فرد است. این گروه با سامانه‌های ویژه‌ای رضایت مشتری و کیفیت محصولاتشان را می‌سنجند که اکنون مورداستفاده‌ تعدادی از برترین برندهای جهان است.

مشتری‌ها باید در تمام شعبه‌های انزا هوم احساس آرامش داشته باشند؛ به همین دلیل در ابتکاری خاص یک کافه مخصوص مشتریان در بخشی از شعبه‌ شریعتی دایر شده است. مشتری‌ها می‌توانند پس از انتخاب مبلمان موردنظرشان برای مدت دلخواه در این کافه، مهمان ما باشند. تمام خدمات این کافه رایگان است و با بهترین کیفیت از مهمانان پذیرایی می‌شود. در این کافه می‌توان درباره‌ قیمت‌ها و مدل‌های مختلف مبلمان بحث و تبادل‌نظر کرد. اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید، کارشناس فروش هم تمام مدت شما را همراهی می‌کند.

 

 

ایریا تاش کیش (یاتاش)
ایریا تاش کیش، نمایندگی رسمی یاتاش ترکیه
ایریا تاش کیش (یاتاش)
ما به مشتری‌هایمان تعصب داریم
ایریا تاش کیش (یاتاش)
نوری اوزتاشکین ایران نور چشم ماست
ایریا تاش کیش (یاتاش)
یک فنجان قهوه مهمان ما باشید