آنچه که امروز با نام مجموعه گلستان می‌شناسیم در سال‌های آغازین 1330 بنیان نهاده شد. زمانی که شرکت گلستان فعالیت خود را با بسته‌بندی و توزیع چای پاکتی آغاز کرد. با گذر زمان و رشد اقتصاد کشور، نهال «گلستان» به تدریج تقویت شد و شاخ و برگ گرفت. فعالیت‌های «گلستان» با تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی گسترش پیدا کرد. گلستان پس از نیم قرن تلاش همچنان می کوشد تا با کمک تجربیات اندوخته شده در این 50 سال کالاهایی قابل اعتماد و با کیفیت تولید نماید.

هدفمندی و برنامه ریزی موثر، ایمان و عزم راسخ برای دستیابی به اهداف تعیین شده، به کار گیری همکاران مجرب و دلسوز، استفاده از روش های نوین بازاریابی و مشتری محوری از جمله عوامل مهم در استراتژی شرکت گلستان می باشد.

نمایشگاه تیرآرت:
چهارم تیرماه 1398
دومین تیر آرت فر از تاریخ 4 تا 7 تیر ماه 98 در پردیس چهارسو برگزار شد. نمایشگاه تیرآرت با مشارکت 20 گالری از سراسر ایران و با بیش از 100 اثر از هنرمندان ایرانی در رشته‌های نقاشی، عکاسی، مجسمه و دیجیتال‌آرت برگزار شد و. گالری‌های مختلفی از جمله ای‌جی، هما، شیرین، اثر، اعتماد، طراحان آزاد، اُ و والی، نیان، محسن و… در این رویداد حضور داشتند. شرکت گلستان نیز به عنوان اسپانسر طلایی در این رویداد با هدف حمایت از فرهنگ و هنر ایران زمین شرکت داشت.

 گلستان
 گلستان

رکورد گینس بزرگترین نودل جهان در ایران شکسته شد
سوم مرداد 1397
بزرگترین نودل بسته بندی جهان با برند هاتی نودل، روز چهارشنبه سوم مرداد، طی مراسمی در شیراز رونمایی شد. به گزارش مهر، در این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم در مجموعه فرهنگی تاریخی باغ عفیف آباد شیراز برگزار شد، هاتی نودل از بزرگترین نودل بسته بندی جهان با ابعاد 273 در 437 سانتیمتر رونمایی کرد.

 گلستان

یونیلیور و شرکت گلستان ایران توافق نامه مشارکت در سرمایه گذاری مشترک را امضا کردند.

تهران، 20 آذر ماه / چهارشنبه 8 آذرماه، یونیلیور و شرکت گلستان ایران توافق نامه مشارکت در سرمایه گذاری مشترک را امضا کردند که رسالت آن تولید و فروش محصولات غذایی در کشور است.

 گلستان
تجارت خانه چای توسط محمد گرامی در تهران تاسیس شد
 گلستان
جشن 50 سالگی شرکت گلستان دریافت مقام اول توانمندسازی منابع انسانی در کشور
 گلستان
راه اندازی خط تولید و بسته بندی مکانیزه چای کیسه ای TEA BAG