شرکت کم جا چوب اولین و بزرگترین تولید کننده تخت های تاشو با نشان استاندارد در ایران میباشد.

این شرکت با حضور تنی چند از مدیران موفق مبلیران سابق و با پشتوانه 30 سال تجربه کاری در صنعت چوب ایران توانسته است در راستای پیشرفت این صنعت در کشور، گام بردارد. از سال 1380 با ورود تکنولولوژی و ماشین آلات مدرن صنعت چوب به کشور این شرکت با خریداری جدید ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات نسبت به مکانیزه کردن سیستم تولید اقدام نمود و باگذشت مدت زمان کوتاهی ضمن سرمایه گذاری اصولی، مدیریت بازار، ارائه طرح های جدید و نزدیک شدن به سلیقه مشتریان و تلاش در جهت بهینه سازی خدمت به مشتریان به پیشرفتهای چشم گیری در توسعه تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات دست یابد.

این شرکت با در نظر گرفتن طراحی روز دنیا و همچنین به کارگیری المان های زیبایی بصیری، محصولات مبلمان اداری و پارتیشن خود را با فرهنگ ایرانی بومی سازی کرده و سعی در حفظ ارزش فوق العاده برند شرکت کمجا چوب و ارتقا روز افزون آن دارد.

شرکت کم جا چوب ضمن گردآوری زبده ترین نیروهای طراحی و متخصصین تولید در کشور و با بهره مندی از توان فنی و تولیدی مثال زدنی شرکت، در مسیر حفظ ارزش فوق العاده برند شرکت کمجا چوب و ارتقا روز افزون آن دارد.

در دنیای امروز با توجه به اینکه خانه های ویلایی تبدیل به آپارتمان های کوچک با فضای محدود شده اند نیاز به استفاده بهینه از فضای موجود احساس می شود. شرکت کمجا چوب در جهت پاسخ به این نیاز مشتریان خود اقدام به تولید انواع محصولات کم جا چوب نموده است.

ویژگی ها و دستاورد ها:

 عضویت و اشتغال بیش از 130 نفر در سیستم کاری شرکت به صورت مستقیم که شامل: مدیران، کارمندان، کارگران کارخانه، پرسنل نصاب و خدمات پس از فروش و فروشندگان می باشد. همچنین نزدیک 25 نفر در تهران و حدود 55 نفر نیروی فعال فروش و نصب محصولات در نمایندگی های شهرستان به صورت غیر مستقیم فعالیت دارند.  عضویت مدیر عامل شرکت کم جا چوب به عنوان عضوهیئت مدیره در " اتحادیه صادر کننده مبلمان منزل و اداری ".  دریافت جوایز متعدد جهت طراحی، کیفیت، توسعه تولید و... از نمایشگاهای مختلف بین المللی از جمله:  لوح زرین بهترین طرح توسعه و تولید در HOFEX 2006 لوح زرین بهترین تولید محصول در HOFEX 2009 لوح زرین بهترین مبلمان خانگی و سرویس خواب بزرگسال در HOFEX 2010 ...

کمجا چوب