کارت آزمون استخدام وزارت بهداشت

۱۹۰۷۰۸ نظر

کارت آزمون استخدام وزارت بهداشت

متقاضیان محترم آزمون وزارت بهداشت که موفق به ثبت نام در آزمون استخدام کارت آزمون شده‌اند می‌توانند در این صفحه می‌توانند اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کارت آزمون را پیگیری نمایند.

 

خبر ۲۵ مهر ۱۴۰۲-دریافت کارت آزمون استخدام وزارت بهداشت (کلیه مشاغل بجز مشاغل پزشک متخصص و دندانپزشک) سال ۱۴۰۲

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون وزارت بهداشت (کلیه مشاغل بجز مشاغل پزشک متخصص و دندانپزشک) سال ۱۴۰۲به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت آزمون فعال شد.

زمان برگزاری آزمون: ۲۸ مهر ۱۴۰۲

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

 زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲

بخش اول : برای عناوین شغلی ردیفهای ۱ تا ۶۵ جدول «حیطه تخصصی و اختصاصی » بخش سوم
شامل تمام مشاغل، بجز مشاغل مربوط به دندانپزشک و پزشکان متخصص، در روز جمعه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار میشود. کارت ورود به جلسه این بخش، از روز سه شنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس https://hrtc.ir/ قرار خواهد گرفت.
- بخش دوم : برای عناوین شغلی ردیفهای ۶۶ تا ۸۵ جدول «حی طه تخصصی و اختصاصی » بخش سوم
شامل عناوین شغلی دندانپزشک و پزشکان متخصص، در روز جمعه ۲۶ آبانماه ۱۴۰۲ برگزار میشود. کارت ورود به جلسه این بخش، از روز سه شنبه ۲۳ آبانماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس https://hrtc.ir/ قرار خواهد گرفت.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لاز م ب ه ذک ر است صدو ر کارت شرکت د ر آزمون، به منزله تایید اطلاعا ت ارسال ی از سو ی داوطلبان نبوده و اصل مدار ک داوطلبان پس از اجرا ی آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی وزارت بهداشت
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۹۰٬۷۰۸ نظر برای استخدام وزارت بهداشت (خبر جدید)

 • م
  من
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۰:۳۱
  بچه ها تامین اجتماعی با نمره 46 شهرستان خیلی کوچیک !! ، بدون امتیاز بومی بنظرتون قبول میشم ؟🤒🤒

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ