استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد سال ۹۸

۱۳۱ روز قبل ۵ نظر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۱۹ تیر ۹۸ - اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع میرسانیم،اسامی سه برابر ظرفیت آزمون استخدام قرادادی خردادماه ۹۸ دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ خرداد ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام علوم پزشکی گناباد

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد فعال گردید.

 برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ خرداد ۹۸ - تمدید ثبت‌نام در آزمون پذیرش شناسایی نیروی شرکتی 

 مهلت ثبت‌نام در آزمون پذیرش شناسایی نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تا پایان روز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ تمدید شد.به گزارش وب‌دا، بر اساس اعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گناباد، سامانه استخدام جهت ویرایش مشخصات از روز شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ لغایت روز یکشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ فعال خواهد بود و داوطلبینی که اطلاعاتشان نیاز به ویرایش دارد، می‌توانند در این تاریخ به سامانه مراجعه کنند.
داوطلبین برای ویرایش باید از قسمت ورود داوطلبین با وارد نمودن کد ملی و کد رهگیری وارد سامانه شده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

خبر ۸ خرداد ۹۸ - اصلاحیه فراخوان پذیرش نیرو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد

 پیرو آگهی فراخوان جذب نیرو بصورت قراردادی اریبهشت ماه ۹۸ دانشگاه علوم پزشکی گناباد به اطلاع می رساند اصلاحات در رشته شغلی های مورد نیاز به شرح ذیل صورت پذیرفته است .

ردیف ۱ - پزشک عمومی از ۱ نفر به ۲ نفر افزایش و محل درخواست خدمت به مراکز بهداشتی درمانی کاخک / بیمارستان علامه بهلول گنابادی تغییر یافت

ردیف۷- کارشناس آزمایشگاه غذا و دارو و بهداشتی به زن و مرد تغییر یافت

ردیف ۱۰ – کارشناس پرتو شناسی (رادیولوژی ) حذف گردید

خبر ۱ خرداد ۹۸ - فراخوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد

به گزارش وب‌دا، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود به استناد تبصره ۵ ماده ۳۱ آیین‌نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیات علمی مصوب هیات امناء و از محل مجوز شماره ۳۳۷۱/۲۰۹/د مورخ ۹۷/۰۵/۲۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع به تعداد ۱۱ نفر، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی و مصاحبه در حیطه‌های عمومی و تخصصی پس از طی کردن مراحل گزینش به صورت قراردادکارمعین به شرح ذیل بکارگیری نماید.

 برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده لینک سامانه استخدامی اینجا کلیک نمایید

خبر ۹ دی ۹۷ - اعلام اسامی پذیرفته شدگان مامایی به مرحله مصاحبه

به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون جذب نیروی مامایی خرید خدمت ( شرکتی) ۹۷می رساند

اسامی راه یافته گان به مرحله مصاحبه به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل اعلام می گردد. لذا شایسته است جهت انجام مصاحبه در روز دوشنبه ۹۷/۱۰/۱۷براساس ساعت اعلام شده به معاونت توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه به آدرس: گناباد میدان غدیر ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مراجعه نمائید .

درصورت داشتن مدارک عضویت بسیج،ایثارگری در هنگام مصاحبه ارائه نمائید

عدم حضور در مصاحبه به منزله انصراف از ادامه مراحل بکار گیری می باشد

داوطلبان موظف هستند جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه ها و همچنین افراد معرفی شده به مصاحبه هر ۱۲ ساعت ازسامانه استخدام به آدرس est.gmu.ac.ir بازدید نمایند

برای مشاهده اسامی اینجا را کلیک کنید

خبر ۱۵ آبان ۹۷ - استخدام  شرکت طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد

 شرکت طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی عمومی و تخصصی و مصاحبه وطی مراحل گزینش بصورت شرکتی برای خدمت در بیمارستان علامه بهلول گنابادی به شرح زیر دعوت به همکاری می نماید.

الف) شرایط عمومی
۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲- تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و روان گردان
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۶-داوطلبین تا قبل از پایان مهلت ثبت نام نباید مستخدم رسمی ، پیمانی، یا قراردادی دانشگاه و یا سایر دستگاههای دولتی یا نهاد عمومی غیر دولتی باشند.
۷-داشتن سلامت جسمانی ،روانی و توانایی برای انجام کاری که بکار گیری می شوند(طبق نظر کمیسیون پزشکی یا گروه طب کار دانشگاه)
۸-عدم انفصال از خدمت و یا عدم اخراج توسط دستگاهها و موسسات دولتی
۹- داوطلبان نباید جزء افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح ، از خدمات دولتی منع شده باشند.
۲ـ شرایط اختصاصی اشتغال:
۱/۲ ـ داشتن حداقل سن ۲۰ و حداکثر سن ۳۵ سال تمام (متولدین ۰۸/۱۵/ ۱۳۶۲ وبعد از آن)
۲/۲-داشتن مدرک تحصیلی کارشناس مامایی
۳/۲ گذراندن تمام دوران طرح در بیمارستانهای دولتی (ارائه گواهی از دانشگاه علوم پزشکی مربوطه باقید تاریخ شروع و اتمام )
۴/۲ –داشتن پایان طرح
تبصره۱: موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
الف) افراد خانواده معظم شهداء ، آزادگان ،مفقود الاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی باشند شامل : همسر ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تا میزان پنج سال .
ب) آزادگان ، فرزندان شاهد ، فرزندان جانباز ۲۵ %و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارندو شخص رزمنده (با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه فقط بسیج سپاه پاسداران و جهاد گران) از شرط حداکثر سن معاف می باشند )
تبصره ۲: چنانچه در هر یک از مراحل بکارگیری یا حین انجام کار مشخص گردد که فرد ، دارای مدرک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مدرک اعلام شده باشد شرکت نسبت به اخراج فرد مذکور اقدام خواهد نمود و فرد خارج شده هیچگونه ادعایی نخواهد داشت
تبصره ۳: افرادی که دانشجو بوده قبل از شروع بکار و صدور قرارداد موظف به انصراف قطعی از دانشگاه می باشند
تبصره ۴ : قبول شدگان حق تحصیل در مقاطع بالاتر راندارد و درصورت ادامه تحصیل شرکت نسبت به اخراج فرد مذکور اقدام خواهد نمود و فرد خارج شده هیچگونه ادعایی نخواهد داشت
تبصر۵: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، پایان طرح آخرین روز ثبت نام می باشد
۳-نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز :
ثبت نام به صورت الکترونیکی از طریق سایت اینترنتی به شرح ذیل انجام می گیرد.
http://est.gmu.ac.ir ( سامانه استخدام)
۱/۳- مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی
خرید سریال ثبت نام به مبلغ۲۰۰/۰۰۰ (دویست هزار ریال)از طریق سامانه استخدام
الف) تکمیل برگ درخواست شغل (از طریق سایت)
ب- اسکن یک قطعه عکس ۴×۳ با فرمت jpg ) .حداکثرحجم ۷۰ کیلو بایت)
ضمنا به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
مدارک مورد نیاز پس از ثبت نام
داوطلبان می بایست پس از ثبت نام درتاریخ ۲۶ و۲۷ /۸/ ۹۷ مدارک ذیل را به مدیریت توسعه و منابع انسانی به آدرس میدان غدیر معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه ارائه نمایند
- اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی کارشناس مامایی
- اصل به همراه تصویر کارت ملی
- اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه
-اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن.
-اصل گواهی اشتغال بکار در بیمارستان
- اصل به همراه تصویر پایان طرح
- پرینت برگ تکمیل شده درخواست شغل
۴-زمان ثبت نام :
متقاضیان واجد شرایط می توانند از مورخه ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ لغایت ۰۸/۲۴/ ۱۳۹۷ از طریق سایت http://est.gmu.ac.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند .
زمان و محل توزیع کارت
زمان و مکان امتحان وکارت ورود به جلسه از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد گردید
تبصره پس از بررسی مدارک داوطلبان کارت ورود به جلسه برای افراد واجدالشرایط صادر خواهد گردید

متقاضیان موظف هستند حداقل هر ۲۴ ساعت یک بار جهت اطلاع از اخبار واطلاعیه های استخدامی از سایت بازدید نمایند
۵-مواد امتحان :
سوالات بصورت اختصاصی وعمومی خواهد بود
۱/۵- آزمون کتبی نمره منفی دارد.
۲/۵- از ۳ برابر ظرفیت رشته شغلی براساس نمره فضلی مصاحبه بعمل می آید. زمان برگزاری مصاحبه از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد اعلام خواهد شد.
۶- تذکرات :
۱/۶ ـ ایثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی ، با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود .
۲/۶ـ از کل مجوز تخصیص یافته ، سی ( ۳۰ )درصد آن برابر قوانین و مقررات برای اشتغال ایثارگران اختصاص می یابد ، بیست و پنج ( ۲۵ )درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسر شهداء ، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج (۲۵ )% و بالاتر و فرزندان همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید، معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاص می یابد فلذا کسب حد نصاب نمرات آزمون ،رعایت شرط حداقل معدل و حداکثر سن برای داوطلبان مذکور (به استثناء خواهر و برادر شهید ) در حد سهمیه تعیین شده الزامی نمی باشد و پنج درصد( ۵) %سهمیه استخدامی باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج (۲۵ ) %و آزادگان زیر یک (۱ )سال اسارت اختصاص می یابد
۳/۶ـ انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد .
۴/۶ ـ اشتغال مازاد بر ۳۰ %سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .
۵/۶ ـ معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی از سه (۳ )درصد قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود .
۶/۶ ـ تمامی باقیمانده سهمیه مذکور به داوطلبان بومی در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی اختصاص می یابند.
ملاک بومی بودن آخرین تقسیمات کشوری می باشد
داوطلب بومی به افرادی اطلاق می گردد که واجد یکی از شرایط ذیل باشد.
الف)شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد
ب)همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد (ارائه گواهی اشتغال از محل خدمت الزامی می باشد)
ج)داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد (ارائه گواهی از مقاطع مورد نظر الزامی می باشد)
د) ) پرداخت حق بیمه به صندوق های بازنشستگی به مدت چهار سال متوالی منتهی به تاریخ برگزاری آزمون در شهر مورد تقاضا توسط فرد متقاضی و یا پدر، مادر و یا همسر وی (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است و محل کارگاه بیمه پرداز ملاک می باشد نه شعبه پرداخت بیمه)
تبصره ۱ :در صورتیکه ظرفیت مورد نیاز هر یک از رشته های شغلی مندرج در آگهی از بین متقاضیان اشتغال بومی تکمیل نگردد ، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت و همچنین انتخاب افراد ذخیره ابتدا از بین متقاضیان بومی استان خراسان رضوی و سپس غیر بومی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد.
تبصره۲: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود . و در هر مرحله از مراحل ثبت نام ، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد . حتی در صورت صدور قرارداد از سوی شرکت ، قرارداد مذکور لغو و بلااثر می گردد .
۷/۶ ـ اخذ تاییدیه مدارک تحصیلی داوطلبان در صورت پذیرفته شدن در امتحان ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه ) از سوی شرکت الزامی است
ـ نتایج مصاحبه مذکور به تعداد یک و نیم برابر ظرفیت مورد نیاز در رشته شغلی اعلام شده متعاقباً از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد به نشانی الکترونیکیhttp://est.gmu.ac.ir به اطلاع عموم خواهد رسید .
۸/۶ـ انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از طی مراحل گزینش صورت خواهد گرفت.
تبصره ـ داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی در مهلت مقرر به هسته گزینش مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه در مهلت تعیین شده قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و از افراد ذخیره بجای وی به گزینش معرفی خواهد شد.
۹/۶ پذیرفت شدگان موظفند حداکثر ظرف مدت یک هفته بعد از اعلام نتیجه نهایی پذیرش به شرکت مراجعه نمایند درصورت عدم مراجعه ظرف مدت مقرر یا انصراف آنان شرکت می تواند نسبت به اشتغال ذخیره اقدام نماید
۱۰/۶ـ پذیرفته شدگان نهایی ،متعهد می شوند در محل مورد تقاضا خدمت نمایند درغیر اینصورت قرارداد آنان لغو و در صورت لزوم از افراد ذخیره بجای آنان گزینش و وفق مقررات بکار گیری خواهند شد.
۱۱/۶ـ داوطلبان پس از قبولی در مصاحبه و تایید هسته گزینش توسط دانشگاه جهت بکارگیری به شرکت پیمانکاری مربوطه معرفی می گردند
۱۲/۶ـ با توجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان اشتغال تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را بعمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

خبر ۲۱ فروردین ۹۷ - دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مامایی

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مامایی از تاریخ ۹۷/۰۱/۲۳ لغایت ۹۷/۰۱/۲۶ می توانید اقدام نمائید. آزمون روز دوشنبه ۹۷/۰۱/۲۷ در پردیس دانشگاه حاشیه جاده سنتو راس ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد گردید ۳۰دقیقه قبل درب سالن بسته خواهد شد.

برای دریافت کارت اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ اسفند ۹۶ - فراخوان جذب و بکارگیری نیروی شرکتی ماما مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی گناباد 

شرکت طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۴ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی عمومی و تخصصی و مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت شرکتی برای خدمت در بیمارستان علامه بهلول گنابادی دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی http://est.gmu.ac.ir/ViewNews.aspx?id=۱۱۵ مراجعه نمایند

خبر ۲۸ اسفند ۹۶ - اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دی ماه ۹۶

بدینوسیله به اطلاع می رساند لیست نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دی ماه ۱۳۹۶ دانشگاه علوم پزشکی گناباد به ترتیب نمره فضلی و پس از اعمال اولویت ها و امتیازات کسب شده در آزمون کتبی جهت احراز صحت اطلاعات داوطلبین به شرح فایل زیر اعلام می گردد بدیهی است اعلام نتایج اولیه هیچگونه تعهد استخدامی برای دانشگاه ایجاد نخواهد کرد و نتایج نهایی پس از بررسی مدارک متعاقبا اعلام خواهدگردید داوطلبان موظف هستند جهت تشکیل پرونده و بررسی و انطباق مدارک با شرایط مندرج در آگهی استخدامی، مدارک مورد نیاز در فایل زیر را آماده و در تاریخهای ۲۱ و ۲۲/۰۱/۱۳۹۷ از ساعت ۸ الی ۱۳ به آدرس : گناباد ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی واقع میدان غدیر – مدیریت منابع انسانی تحویل نمائید .

برای دانلود اسامی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ اسفند ۹۶ - استخدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه 

شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خودجهت خدمت در واحدهای تابعه بر اساس مجوز برنامه PHC شهری (کارشناس تغذیه ) و برنامه پزشک خانواده (ماما ) تعداد ۲ نفراز افراد واجدالشرایط را از طریق آزمون کتبی تخصصی و پس از طی کردن مراحل گزینش توسط هسته گزینش دانشگاه به صورت قراردادی ( پزشک خانواده و شرکتهای طرف قرارداد ) به شرح ذیل جذب نماید.

جدول رشته های شغلی مورد نیاز

 

عنوان شغل محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی توضیحات
زن مرد
ماما مرکز خدمات جامع سلامت روستایی امام جعفر صادق ع شول ۱ *   کاردان /کارشناس مامایی فقط بومی شهرستان گناوه
کارشناس تغذیه و رژیم درمانی مراکز شهری گناوه ۱ * * کارشناس تغذیه و رژیم درمانی بومی شهرستان و استان

۱- شرایط عمومی جذب

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع استخدام دردستگاه­های دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.

۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی و روانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می­شوند بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیات امناء موسسه

۱۰ /۱ دارای گواهی پایان انجام طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان مربوطه باشند.

۲- شرایط اختصاصی جذب

۱/۲اولویت ها:

افراد ی که دارای هریک از شرایط ذیل باشند بترتیب در اولویت پذیرش قرار دارند:

۱- بومی به ترتیب محل مورد تقاضا،شهرستان ،استان ( در مورد ماما فقط بومی محل خدمت و شهرستان جذب می گردد )

۲- ایثارگران بر اساس بند۸. آگهی مربوطه

۳- در شرایط کسب امتیاز یکسان فی ما بین شرکت کنندگان در آزمون اولویت با فرزند یا همسر پرسنل شاغل یا باز نشسته دانشگاه علوم پزشکی بوشهرمی باشد .

۲/۲ تبصره : مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حال انجام طرح می باشند نمیتوانند در آزمون شرکت نمایند .

۳- نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز

۱/۳- متقاضیان واجد شرایط می بایست جهت تحویل گرفتن و تحویل دادن فرم ثبت نام در آزمون حداکثر تا پایان وقت اداری از تاریخ ۱۲ /۱۲/۹۶ لغایت ۲۰/۱۲/۱۳۹۶ به واحد کارگزینی یا گسترش شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه مراجعه نمایند .

۲/۳- مدارک مورد نیاز ثبت نام:

- تکمیل برگ درخواست شغل

- یک قطعه عکس ۴×۳

- تصویر آخرین مدرک تحصیلی

- تصویر کارت ملی

- تصویر شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

- تصویر پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت ازآن یا اشتغال به طرح به همراه تصویر آن

– تصویر مدارک دال بر بومی بودن (در خصوص اولویتهای لازم)

- تصویر سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت

۳/۳- به ثبت نام ناقص ویا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد .

۴- زمان ومحل آزمون : متعاقباً اعلام می گردد .

۵-مواد امتحان :

۱/۵- امتحان تخصصی شامل سوالات مربوط با رشته شغلی مورد درخواست می باشد .

۶ -کسب حداقل ۴۰./. از نمرات آزمون مربوطه الزامی است.

تبصره:در صورت عدم کسب ۴۰./. نمره آزمون وعدم تکمیل ظرفیت در رشته شغلی مذکور تقلیل آن توسط کمیته آزمون بلامانع است.

۷- تذکرات

۱/۷- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهداء، جانبازان، مفقودین، آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی، درصورت دارا بودن شرایط مندرج درآگهی با رعایت قوانین ومقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.

۲/۷- از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه سی (۳۰) درصد آن برابر قوانین ومقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص می یابد. از ۳۰درصد فوق­الذکر، بیست وپنج (۲۵) درصد آن به جانبازان وآزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و فرزندان و همسران جانبازان بیست وپنج (۲۵) درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک­سال و بالای یکسال اسارت و خواهر و برادر شهید معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امورایثارگران استان و پنج(۵) درصد سهمیه باقیمانده را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست وپنج (۲۵) درصد وآزادگان زیر یک (۱) سال اسارت اختصاص می یابد.

تبصره: فرزندان (شهید، جانباز بیست و پنج درصد(۲۵%) و بالاتر، آزاده، اسیر و مفقودالاثر) بازنشسته مراکز تابعه دانشگاه/دانشکده نیز مشمول بند فوق هستند.

۳/۷- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.

۴/۷- پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۵/۷- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۶/۷- تمامی سهمیه مجوز به داوطلبان بومی درصورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی پس از کسب حد نصاب لازم اختصاص می یابد.

۷/۷- داوطلب بومی شهرستان یا استان به ا فرادی اطلاق می گردد که واجد یکی از شرایط ذیل باشد:

الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج) داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان ویا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

تبصره۱: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره۲: درصورتی که ظرفیت مورد نیاز هریک از رشته های شغلی مندرج در آگهی از بین متقاضیان بومی شهرستان تکمیل نگردد، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت و همچنین انتخاب افراد ذخیره از بین داوطلبان با اولویت بومی استان و سپس متقاضیان غیر بومی همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد .

۸/۷- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل و یک محل جغرافیایی خواهند بود.

۹/۷- مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین­تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در آگهی استخدامی و همچنین مدارک معادل، برای شرکت در امتحان و استخدام معتبر نمی­باشد.

۱۰/۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت صدور قرارداد حکم مزبور لغو وبلااثر می­گردد.

۱۱/۷- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر(اعلام شده توسط کارگزینی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در زمان تحویل مدارک) به کارگزینی شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده واز افراد ذخیره به­جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۱۲/۷- هرگونه اطلاع رسانی درخصوص امتحان از طریق شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه خواهد بود وداوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

۱۳/۷- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است درتکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

۱۴/۷- شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه هیچ گونه تعهدی جهت تامین غذا و مسکن پذیرفته شدگان ندارد.

برای مشاهده برگ درخواست شغل شبکه بهداشت و درمان شهرستان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ بهمن ۹۶ -  جذب نیروی کمک پرستاری بصورت شرکتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

شرکت طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۴۱نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی تخصصی و مصاحبه وطی مراحل گزینش بصورت شرکتی برای خدمت در بیمارستان علامه بهلول گنابادی به شرح زیر دعوت به همکاری می نماید جهت اطلاع از از شرایط فایل زیر را دانلود فرمائید زمان ثبت نام : متقاضیان واجد شرایط می توانند از مورخه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱لغایت ۱۱/۲۶/ ۱۳۹۶ از طریق سایت همین سایت نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند . زمان و محل توزیع کارت کارت ورود به جلسه امتحان کتبی در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰و۱۳۹۶/۱۲/۰۱ از طریق سامانه استخدام قابل دریافت می باشد و زمان و مکان امتحان در کارت ورود به جلسه متعاقبا اعلام خواهد گردید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ آبان ۹۶ - استخدام شرکت سلامت گستر گناباد طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی گناباد

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت سلامت گستر گناباد طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی درخوابگاههای دانشجویی دانشگاه درگناباد تعداد ۲ نفر ناظمه خوابگاه( زن) را از بین افراد بومی واجد شرایط از طریق فراخوان و طی مراحل قانونی و انجام آزمون یا مصاحبه و گزینش با هماهنگی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی بصورت شرکتی بکارگیری نماید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ آبان ۹۶ - شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما، به اطلاع میرسانیم ، شرایط استخدام وزارت بهداشت در سال ۹۶ اعلام شد.

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می باشد زمان برگزاری آزمون : کلیه رشته های شغلی به جز رشته شغلی پزشک متخصص جمعه ۹۶/۱۰/۰۱ می باشد تبصره : زمان برگزاری آزمون برای رشته‌های شغلی پزشک متخصص شامل کد رشته‌های شغلی (۲۵۵۳، ۳۰۱۵، ۲۵۵۴، ۳۰۲۲، ۲۵۵۵، ۳۰۱۲، ۲۵۵۶، ۳۰۱۸، ۳۳۸۸، ۲۵۵۸، ۳۰۰۷، ۲۵۶۳، ۳۳۸۳، ۲۵۶۵، ۳۳۸۷، ۳۰۰۶، ۳۰۰۸، ۳۰۱۴، ۳۰۱۷، ۳۳۸۶، ۳۰۲۰، ۳۰۲۱، ۳۰۲۳، ۳۳۸۲، ۳۳۵۶، ۳۳۶۵، ۳۳۷۴، ۳۳۹۱، ۳۳۷۶، ۳۳۸۴، ۳۳۸۵، ۳۳۸۹ و۳۳۹۰) در روز جمعه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

برای مشاهده صفحه آگهی استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سنجش مجری آزمون وزارت بهداشت با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (ویرایش جدید)

خبر ۲ مهر ۹۶ - اطلاعیه تکمیل پرونده استخدام پیمانی ۲۱ آبان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

عنایت به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۰۸/۲۱ در رشته های شغلی (بغیر هفت خوشه شغلی) ضمن عرض تبریک به شما پذیرفته شدگان محترم، بدینوسیله به استحضار می رساند داوطلبانی که اسامی آنها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد در تاریخ ۹۶/۰۶/۲۸اعلام گردیده است می بایست ، در روزهای کاری تا تاریخ۹۶/۰۷/۰۵ از ساعت ۸ الی ۱۳ شخصاً به دانشگاه علوم پزشکی گناباد دفتر گزینش مراجعه نمایند .

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده هسته گزینش :

۱- فرم تکمیل شده مشخصات فردی (بصورت دقیق، کامل و خوانا) ۲- تصویر تمام صفحات شناسنامه (صفحه توضیحات و انتخابات نیز کپی گرفته شود) ۳- تصویر کارت ملی(پشت و رو) ۴- گواهی مدارک ایثارگری (خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و اعضای نیروی مقاومت بسیج و...) ۵- تصویر اصل مدرک تحصیلی یا گواهی موقت (با ذکر معدل) ۶- تصویر گواهی پایان طرح و یا معافیت طرح ۷- تصویر حکم شروع یا تمدید طرح (مخصوص شاغلین دوره طرح)

۸- سه قطعه عکس پشت نویسی شده که یک قطعه آن به فرم مشخصات فردی الصاق شود .

برای مشاهده فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده مدارک مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۵ اردیبشهت ۹۶ - اعلام نتایج ازمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

پذیرفته شدگان می بایست  تا تاریخ ۹۶/۳/۲ مدارک ذیل را به دفتر گزینش  به آدرس میدان غدیر ستاد مرکزی دانشگاه ارائه نمایندجهت مشاهده اسامی فایل زیر را دانلود نمائید

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به دفتر گزینش

– اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی – اصل به همراه تصویر کارت ملی – اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه – اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران) -۳ قطعه عکس مدارک بسیجی ،ایثار گری

برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان اینجا کلیک نماید

خبر ۲۲ فروردین ۹۶ - استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد

شرکت های خدماتی غیر دولتی طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی گناباد جهت تامین نیازهای واحدهای تابعه تحت پوشش دانشگاه نیروی مورد احتیاج خود را بصورت قرارداد شرکتی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و گزینش به شرح ذیل جذب می نماید. ثبت نام فقط بصورت اینترنتی است و احتیاجی به مراجعه حضوری یا ارسال پستی مدارک نمی باشد توجه: این نیروها طرف قرارداد شرکت غیردولتی بوده و هیچگونه رابطه استخدامی با دانشگاه علوم پزشکی گناباد ندارند و تعهد استخدامی و یا تداوم انجام کار برای دانشگاه به هیچ عنوان ایجاد نمی نماید . کلیه کارکنانی که در حال حاضر بصورت قراردادی در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد مشغول بکارند حق شرکت در این آزمون را ندارند. ثبت نام صرفا از طریق الکترونیکی با مراجعه به وب سایت est.gmu.ac.ir امکان پذیر می باشد.

*منابع آزمون پذیرش و منشی گری بدین شرح می باشد:

۱ -کد گذاری داده های سلامت ۲- آمار بیمارستانی و شاخص های بهداشتی ۳- اصطلاحات پزشکی۴- بیمارشناسی ۵-فناوری اطلاعات سلامت

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

۱ مرداد ۹۵ – شروع استخدام دانشگاههای ‌علوم ‌پزشکی ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوزهای شماره ۴۴۸۱۱۴ مورخ ۲۵/۱۲/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان کتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدامی به شرح ذیل به صورت پیمانی استخدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد سال ۹۲

دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نظر دارد نسبت به به کارگیری تعدادی نیرو در رشته های پرستاری ، اتاق عمل هوشبری و بهیاری اقدام نماید.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت gmu.ac.ir قسمت سامانه استخدام مراجعه نمایند :

برای مشاهده اصل خبر در وب سایت رسمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام در مورد دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نماییید

 

۵ نظر برای استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد سال ۹۸

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید