استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران (اطلاعیه جدید)

۳۷ نظر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران

اخبار و استخدام‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های دانشگاه علوم پزشکی تهران، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

 

آخرین اخبار استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
صفحات دانشگاه های علوم پزشکی استان ها
آرشیو مطالب پیشین
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۷ نظر برای استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران (اطلاعیه جدید)

 • M
  Masoud fji
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲، ۰۹:۵۶
  سلام. توروخدا بگید کی سایت باز میشه چجوری میشه استخدام شد تو بیمارستان خوب که امنیت شغلی داشته باشم چون من 6سال سابقه به صورت حرفه ای در بیمارستان با مدرک کارشناسی حسابداری و صنایع تو بخش صندوق پذیرش بستری ترخیص و مدارک پزشکی تمامی نرم افزارهایHIS و h pmainو. .انواع kهای پزشکی و آشنایی کامل با اصطلاحات و کد های پزشکی و......دارم چه کار باید کنم ?

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ