استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

۱۱ روز قبل ۴۳۴ نظر

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به محض انتشار اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور   موجود در این صفحه :


۱۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین وضعیت جذب نیروهای حق‌التدریسی فنی و حرفه‌ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به آخرین وضعیت نیروهای حق‌التدریسی دانشگاه اشاره کرد و گفت: تاکنون اسامی ۹۹۴ نفر جهت استعلام به گزینش ارسال شده که از این تعداد اسامی ۷۵۰ نفر تایید و برای صدور حکم کارگزینی به مراکز اعلام شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ آذر ۱۳۹۷
رفع کمبود نیروی متخصص صنایع استان بوشهر با توسعه آموزش مهارتی
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: رفع کمبود نیروی متخصص صنایع استان بوشهر با توسعه آموزش مهارتی محقق می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ آذر ۱۳۹۷
مهارت آموزی سربازان وظیفه می‌تواند موجب اشتغال آنها شود
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر در نشست با فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان گفت: توانمندسازی در جهت ایجاد اشتغال و استفاده بهینه از اوقات خدمت سربازی از اصلی‌ترین اهداف ارایه آموزش های مهارتی در پادگان های نظامی است.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
فنی و حرفه ای گلستان در ۷ ماهه اول امسال ۱۰۴۱ شغل ایجاد کرده است
مدیرکل فنی حرفه‌ای گلستان گفت: هزار و ۴۱ شغل توسط فنی حرفه ای در هفت ماهه اول سال ۹۷ ایجاد شده است.به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا حسینی طلب، عصر یکشنبه در کارگاه آموزشی خبرنگاری که در اداره کل فنی و حرفه ای استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد: بیکاری در همه جای کشور وجود دارد و در استان ما هم رقم آن مشخص است.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
اشتغال ۳۲۷ مهارت آموخته فنی حرفه ای در قم
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از اشتغال ۳۲۷ نفر مهارت آموخته فنی و حرفه ای قم در ۷۹ دوره آموزشی در ۶ ماهه سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۱۳۹۷
۸۰ درصد دانشجویان فنی و حرفه‌ای وارد بازار کار می‌شود
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشورگفت: حدود ۸۰ درصد دانشجویان دانشکده‌‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وارد بازار کار می‌شود و ویژگی این دانشگاه خوداشتغالی است.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
اقدام دانشگاه فنی حرفه ای برای تبدیل وضعیت حق التدریسها تشریح شد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای درجهت شفاف سازی فرایند و پاسخگویی به متقاضیان نامه ای خطاب به وزیر علوم و رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درباره تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال۹۰ نوشت.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
ثبت نام ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت ۱۵ آبان آغاز می شود
پانزدهم آبان ماه سال جاری ثبت نام اینترنتی ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ آغاز می شود.به گزارش خبرگزاری فارس، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: ثبت نام اینترنتی ششمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۰۰ صبح پانزدهم آبان ماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ بیست و دوم آبان ماه ادامه می یابد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۶ دانشگاه فنی حرفه ای
دانشگاه فنی و حرفه ای از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۳۹۶ این دانشگاه به صورت یکجا خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
آمادگی دانشگاه فنی حرفه‌ای برای ارائه آموزش های مجازی به سربازان
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از آمادگی این دانشگاه برای ارائه آموزش های مجازی کوتاه مدت به سربازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
آموزش های مهارتی نقش موثری در ایجاد اشتغال برای جوانان دارد
نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان گفت: آموزش های مهارتی نقش مهمی در ایجاد اشتغال برای جوانان دارد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
مجوز استخدام نیروهای حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای صادر شد
صالحی عمران گفت: برای تدوین برنامه‌های درسی از سوی خود دانشگاه، ابلاغیه‌ای جدید از سوی وزیر علوم صادر شده است.به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در نشست خبری این دانشگاه که امروز در سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد، با اشاره به اهمیت آموزش‌های مهارتی گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای جایگاهی مهم در آموزش‌های مهارتی دارد و در برنامه‌های وزارت علوم و برنامه ششم توسعه به کیفیت ارتقای آموزش‌های مهارتی توجهی ویژه شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ مهر ۱۳۹۷
وضعیت استخدامی مدرسین حق‌التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وضعیت استخدامی مدرسین حق‌التدریس که از آموزش و پرورش به دانشگاه فنی و حرفه‌ای آمده اند هنوز بلاتکلیف است و وزیر علوم باید درباره آن پاسخ دهد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
تدوین آیین‌نامه ارتقا و استخدام ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای
رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از تدوین آیین‌نامه ارتقا و استخدام ویژه اعضای هیات علمی این دانشگاه و ابلاغ آن تا پایان سال خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال ۷۵ نفری با افتتاح اولین مرکز توسعه کسب و کار جنوب شرق کشور
مدیر کل فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: افراد در این مرکز در حوزه های گردشگری ، خدمات ، صنعت ، کشاورزی و دامداری فعالیت می‌کنند.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت در ۲۳ مهر
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت فنی و حرفه‌ای از توزیع کارت ورود به جلسه‌ی پنجمین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت در ۲۳ مهر خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
کشور با کمبود نیروهای متخصص روبه‌رو است
رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای با اشاره به اینکه ارائه آموزش صحیح از مهم‌ترین انتظارات ما در این سازمان است، گفت: کشور با کمبود نیروهای متخصص روبه‌رو است.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
جذب حدود ۷۰ درصد دانش آموختگان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در بازار کار
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:­­ به طور میانگین حدود ۷۰ درصد از دانش آموختگان این دانشگاه جذب بازار کار می‌شوند. ابراهیم صالحی عمران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا­ و سیما، ­­افزود:­ دانش آموختگان این دانشگاه در بخش‌های دولتی استخدام نمی‌شوند و هدف نیز این نیست که کارمند دولت شوند.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
تقویت حوزه خوداشتغالی و کار آفرینی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: فارغ التحصیلان این دانشگاه متقاضی استخدام در هیچ نهاد دولتی نیستند و تقویت حوزه های خوداشتغالی و کارآفرینی از جمله رسالت‌های فارغ التحصیلان این دانشگاه است.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
۷۰ درصد فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای گناباد گفت:۷۰ درصد فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای با وجود شرایط نامناسب اقتصادی جذب بازار کار می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۷
نتایج پذیرفته شدگان نهایی دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای ۹۷ امشب اعلام می شود
توکلی گفت: فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی دوره فنی دانشگاه فنی وی حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی ۹۷ امشب اعلام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۷
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون های سنجش مهارت از فردا
کارت ورود به جلسه چهارمین مرحله آزمون های سنجش مهارت از فردا آغاز می شود.به گزارش خبرگزاری مهر، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان گفت: توزیع کارت ورود به جلسه چهارمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه، ۱۲ شهریور آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۱۴ شهریور ماه سال جاری ادامه می یابد.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۷
آغاز بررسی صلاحیت متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی و حرفه ای
جلسه بررسی صلاحیت علمی متقاضیان جذب دکتری فراخوان سال‌های ۹۵ و ۹۶ دانشگاه فنی و حرفه ای که به آنها اطلاع رسانی شده است از (شنبه) آغاز شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
زمان بررسی صلاحیت فراخوان های جذب دانشگاه فنی و حرفه ای
دانشگاه فنی و حرفه ای زمان بررسی صلاحیت عمومی فراخوان های جذب کارشناسی ارشد و دکتری تربیت بدنی دو سال گذشته را اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، متقاضیان جذب کارشناسی ارشد فراخوان سال های ۹۵ و ۹۶ و دکتری تربیت بدنی فراخوان سال ۹۵، که از طریق سامانه پیامکی یا تماس تلفنی معاونت آموزشی دانشگاه و سامانه نور رضوی به آن‌ها اطلاع رسانی شده است باید با توجه به رشته تحصیلی مورد تقاضا و براساس جدول زمانبندی اعلام شده مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۱۳۹۷
امروز، آغاز ثبت نام دوره کاردانی فنی و حرفه ای
ثبت نام پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز ۲۲ مرداد ماه آغاز می شود.به گزارش گروه دانشگاه ایرنا، براساس اطلاعیه ثبت نام پذیرش دوره های فنی و حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ورودی های مهرماه ۹۷ تا روز یکشنبه ۲۸ مرداد ماه ادامه خواهد یافت.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
تخصیص سهمیه به هنرستان‌ها در آزمون استخدامی
مدیرکل دفتر آموزش‌ کاردانش وزارت آموزش و پرورش از تدوین پیش نویس برنامه جامع نظام فنی و حرفه‌ای و کاردانش منطبق بر برنامه ششم توسعه خبر داد و استلزامات استقرار پایه دوازدهم و سه ساله شدن هنرستان‌ها را تبیین کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
استخدام اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، این اداره کل در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۱۵ نفر از مشمولین واجد شرایط در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس را جذب نماید که تعداد ۵ نفر از این افراد جهت آموزش در پادگانهای نظامی و ۱۰ نفر از آنان جهت آموزش در مراکز ثابت می باشد.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۶
جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، پس از برگزاری آزمون های تخصصی (کتبی و علمی) و همچنین گزینش از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی اقدام به جذب سرباز مربی در مراکز آموکزش فنی و حرفه ای شهرستان های استان جهت تاریخ اعزام ۹۷/۰۴/۰۱ سهمیه مراکز ثابت و پادگان های نظامی (سرباز مربی، آموزش فنی و حرفه ای در پادگان های نظامی استان) می نماید.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۶
مهلت دانشگاه فنی حرفه ای به حق التدریس ها برای ثبت اطلاعات
خبرگزاری مهر : نیروهای حق التدریس قبل از سال ۱۳۹۰ دانشگاه فنی و حرفه ای که موفق به ثبت اطلاعات خود در سامانه ساماندهی نیروهای حق التدریس نشده اند تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۱۸ مهر برای ثبت اطلاعات فرصت دارند.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۶
نیاز به جذب بیش از ۶ هزار هنرآموز و استادکار
خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه‌ای گفت: امسال به جذب ۲ هزار و ۵۰۰ هنر آموز و ۴ هزار استادکار نیاز داریم. این تعداد باید از طریق دانشگاه شهید رجایی جذب شوند.
ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۱۳۹۶
قانون تبدیل وضعیت مربیان فنی و حرفه‌ای بعد از ۵ سال اجرا نشده است
خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت که قانون تبدیل وضعیت مربیان فنی و حرفه‌ای بعد از پنج سال اجرا نشده است و وزارت کار در این زمینه کوتاهی داشته است.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۶
ثبت‌نام بیش از ۴۰۰۰ نیروی قراردادی دانشگاه فنی حرفه‌ای برای تبدیل وضعیت
خبرگزاری ایسنا: رییس دانشگاه فنی‌حرفه‌ای از ثبت نام بیش از ۴۰۰۰ نیروی قرادادی این دانشگاه برای تبدیل به وضعیت استخدامی خبر داد و گفت:‌ تا پایان سال جاری حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر در دانشگاه استخدام می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۶
انتشار اصلاحات دفترچه انتخاب رشته آزمون کاردانی نظام جدید
خبرگزاری مهر:کد رشـته‌ محل‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌ آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۹۶ منتشر شد.
ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۱۳۹۶
نیاز به افزایش ۳۰ درصدی نیروی مرد در هنرستان‌های تهران
باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس اداره فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش تهران با اشاره به وضعیت کمبود نیروی انسانی گفت: بیشترین استقبال از رشته‌های مهارتی در مناطق جنوبی است.
ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۱۳۹۶
مقدمات تبدیل وضعیت۱۱۸۵ مربی حق‌التدریس‌ فنی وحرفه‌ای فراهم شد
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به صدور حکم کارگزینی ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان، از فراهم شدن مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
حکم کارگزینی ۲۴۳۰ استخدامی جدید سازمان فنی و حرفه ای صادر شد
خبرگزاری ایرنا : تاکنون برای ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صادر و مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر دیگر آنها فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
رفع ۷۵ درصد مشکل استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته ۷۵ درصد از مشکل استخدام مربیان حق التدریس این سازمان حل شده و ۲۵ درصد نیز به دلیل وجود دستورالعمل های قانونی باقی مانده و به دنبال برطرف کردن آنها هستیم.
ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۱۳۹۶
تاکید کمیسیون آموزش بر تعیین تکلیف وضعیت استخدامی مربیان فنی و حرفه ای
باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تاکید بر تعیین و تکلیف استخدام مربیان فنی و حرفه ای در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۶
پیگیری اجرایی شدن استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس
خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود، گفت: این قانون زمان زیادی است که در مجلس به تصویب رسیده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.
ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۱۳۹۶
مشاغل جدید با فناوری‌ اطلاعات ایجاد می‌شود
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با تاکید بر افزایش کیفیت آموزشهای مهارتی، گفت: فناوری اطلاعات نوسازی مشاغل و ایجاد شغل‌های جدید را موجب می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۱۳۹۵
وضعیت استخدامی مربیان‌فنی‌و‌حرفه‌ای روی میز کمیسیون‌آموزش‌
خبرگزاری برنا: در خصوص اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون تعیین و تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی،مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۱ در مدارس دولتی اشتغال به کار داشته اند نسبت به ارسال آمار مشمولین قانون اقدام نمایید.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۵
جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس جهت تامین نیروی های موردنیاز خود (سرباز مربی و سرباز کارشناس) از مشمولین واجد شرایط به تاریخ اعزام ۹۵/۱۲/۱ و ۹۵/۱۲/۱۹ ثبت نام به عمل می آورد.لذا از کلیه متقاضیان دعوت می شود جهت اطلاع از شرایط اختصاصی، رشته محل های مورد نیاز و ثبت نام از تاریخ ۹۵/۸/۲۲ لغایت ۹۵/۸/۳۰ به ادرس اینترنتی www.portaltvto.com مراجعه فرمایند.
ادامه مطلب ...
۸ آبان ۱۳۹۵
آموزش ۷۰۰ هزار کارآموز فنی و حرفه‌ای طی نیمه اول سال‌جاری
خبرگزاری مهر : رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در شش ماه نخست سال جاری ۷۰۰ هزار نیروی انسانی (کارآموز) دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای را گذرانده اند.
ادامه مطلب ...
۲۷ مهر ۱۳۹۵
جذب ۱۱۰۰ هنر آموز و استاد کار از طریق آزمون استخدامی
خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۰۰ هنرآموز و استاد کار در شاخه فنی‌وحرفه‌ای از طریق آزمون استخدامی آتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۵
لزوم شناسایی ظرفیت‌های مؤثر در ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها
خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس با تاکید بر لزوم نیازسنجی در شهرستان‌ها، همراهی مسوولان برای بهره‌گیری موثر از ظرفیت‌های موجود و شناسایی استعدادهای اشتغال‌زا به‌منظور ارائه آموزش‌های مناسب فنی و حرفه‌ای را خواستار شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۵
خبرخوش استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌‌ ها
خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش گفت: امکان استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌های نیروی دریایی ارتش فراهم است.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۵
جذب ۱۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور
خبرگزاری ایرنا : معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت استخدام مربی گفت: یکهزار و ۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور جذب شدند.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۵
اطلاعیه مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی در فراخوان۹۴
اطلاعیه شماره یک دبیرخانه جذب : ( مربوط به متقاضیان جذب هیات علمی شرکت کننده در فراخوان های سال ۹۴ که  به مرحله انجام مصاحبه علمی این دانشگاه راه پیدا کرده اند و پیامک شرکت در کارگروه بررسی توانایی علمی را دریافت نموده اند.)
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۵
۲۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند
خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تا پایان شهریورماه امسال تبدیل وضعیت می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۱۳۹۵
حل مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی با کسب مجوز استخدامی
خبرگزاری تسنیم: فرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.
ادامه مطلب ...

۴۳۴ نظر برای استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۸ (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید