استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۷ (کلیه اخبار)

۱۴ روز قبل ۴۳۴ نظر

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به محض انتشار اعلام میشود

اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


فهرست اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور   موجود در این صفحه :


۱۹ فروردین ۹۷
تخصیص سهمیه به هنرستان‌ها در آزمون استخدامی

مدیرکل دفتر آموزش‌ کاردانش وزارت آموزش و پرورش از تدوین پیش نویس برنامه جامع نظام فنی و حرفه‌ای و کاردانش منطبق بر برنامه ششم توسعه خبر داد و استلزامات استقرار پایه دوازدهم و سه ساله شدن هنرستان‌ها را تبیین کرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۶
استخدام اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، این اداره کل در نظر دارد جهت تامین …

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶
جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، پس از برگزاری آزمون های تخصصی (کتبی و علمی) و همچنین …

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۶
مهلت دانشگاه فنی حرفه ای به حق التدریس ها برای ثبت اطلاعات

خبرنگار مهر : نیروهای حق التدریس قبل از سال ۱۳۹۰ دانشگاه فنی و حرفه ای که موفق به ثبت اطلاعات خود در سامانه ساماندهی نیروهای حق التدریس نشده اند تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۱۸ مهر برای ثبت اطلاعات فرصت دارند.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
نیاز به جذب بیش از ۶ هزار هنرآموز و استادکار

خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه‌ای گفت: امسال به جذب ۲ هزار و ۵۰۰ هنر آموز و ۴ هزار استادکار نیاز داریم. این تعداد باید از طریق دانشگاه شهید رجایی جذب شوند.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶
قانون تبدیل وضعیت مربیان فنی و حرفه‌ای بعد از ۵ سال اجرا نشده است

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت که قانون تبدیل وضعیت مربیان فنی و حرفه‌ای بعد از پنج سال اجرا نشده است و وزارت کار در این زمینه کوتاهی داشته است.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۶
ثبت‌نام بیش از ۴۰۰۰ نیروی قراردادی دانشگاه فنی حرفه‌ای برای تبدیل وضعیت

خبرگزاری ایسنا: رییس دانشگاه فنی‌حرفه‌ای از ثبت نام بیش از ۴۰۰۰ نیروی قرادادی این دانشگاه برای تبدیل به وضعیت استخدامی خبر داد و گفت:‌ تا پایان سال جاری حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر در دانشگاه استخدام می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶
انتشار اصلاحات دفترچه انتخاب رشته آزمون کاردانی نظام جدید

خبرگزاری مهر:کد رشـته‌ محل‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌ آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۹۶ منتشر شد.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶
نیاز به افزایش ۳۰ درصدی نیروی مرد در هنرستان‌های تهران

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس اداره فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش تهران با اشاره به وضعیت کمبود نیروی انسانی گفت: بیشترین استقبال از رشته‌های مهارتی در مناطق جنوبی است.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶
مقدمات تبدیل وضعیت۱۱۸۵ مربی حق‌التدریس‌ فنی وحرفه‌ای فراهم شد

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به صدور حکم کارگزینی ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان، از فراهم شدن مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۹۶
حکم کارگزینی ۲۴۳۰ استخدامی جدید سازمان فنی و حرفه ای صادر شد

خبرگزاری ایرنا : تاکنون برای ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صادر و مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر دیگر آنها فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶
رفع ۷۵ درصد مشکل استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته ۷۵ درصد از مشکل استخدام مربیان حق التدریس این سازمان حل شده و ۲۵ درصد نیز به دلیل وجود دستورالعمل های قانونی باقی مانده و به دنبال برطرف کردن آنها هستیم.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۶
تاکید کمیسیون آموزش بر تعیین تکلیف وضعیت استخدامی مربیان فنی و حرفه ای

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تاکید بر تعیین و تکلیف استخدام مربیان فنی و حرفه ای در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶
پیگیری اجرایی شدن استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود، گفت: این قانون زمان زیادی است که در مجلس به تصویب رسیده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۹۶
مشاغل جدید با فناوری‌ اطلاعات ایجاد می‌شود

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با تاکید بر افزایش کیفیت آموزشهای مهارتی، گفت: فناوری اطلاعات نوسازی مشاغل و ایجاد شغل‌های جدید را موجب می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۵
وضعیت استخدامی مربیان‌فنی‌و‌حرفه‌ای روی میز کمیسیون‌آموزش‌

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون آموزش‌و‌تحقیقات مجلس گفت :رسیدگی به وضعیت استخدامی مربیان سازمان فنی و حرفه‌ای در دستور کار جلسه امروز این کمیسیون قرار داشت.

ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۹۵
جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس جهت تامین نیروی های موردنیاز خود (سرباز مربی و سرباز کارشناس) از …

ادامه مطلب ...
۸ آبان ۹۵
آموزش ۷۰۰ هزار کارآموز فنی و حرفه‌ای طی نیمه اول سال‌جاری

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در شش ماه نخست سال جاری ۷۰۰ هزار نیروی انسانی (کارآموز) دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای را گذرانده اند.

ادامه مطلب ...
۲۷ مهر ۹۵
جذب ۱۱۰۰ هنر آموز و استاد کار از طریق آزمون استخدامی

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۰۰ هنرآموز و استاد کار در شاخه فنی‌وحرفه‌ای از طریق آزمون استخدامی آتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۵
لزوم شناسایی ظرفیت‌های مؤثر در ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس با تأکید بر لزوم نیازسنجی در شهرستان‌ها، همراهی مسؤولان برای بهره‌گیری مؤثر از ظرفیت‌های موجود و شناسایی استعدادهای اشتغال‌زا به‌منظور ارائه آموزش‌های مناسب فنی و حرفه‌ای را خواستار شد.

ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۹۵
خبرخوش استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌‌ ها

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش گفت: امکان استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌های نیروی دریایی ارتش فراهم است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
جذب ۱۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور

خبرگزاری ایرنا : معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت استخدام مربی گفت: یکهزار و ۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور جذب شدند.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
اطلاعیه مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی در فراخوان۹۴

اطلاعیه شماره یک دبیرخانه جذب : ( مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی شرکت کننده در فراخوان های سال ۹۴ که به مرحله انجام مصاحبه علمی این دانشگاه راه پیدا کرده اند و پیامک شرکت در کارگروه بررسی توانایی علمی را دریافت نموده اند.)

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۵
۲۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تا پایان شهریورماه امسال تبدیل وضعیت می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵
حل مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی با کسب مجوز استخدامی

خبرگزاری تسنیم: فرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
تکلیف حق التدریس‌های فنی حرفه‌ای مشخص می شود

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص تعیین تکلیف مدرسان و اساتید فنی و حرفه ای که بعد از انتقال از آموزش و پرورش به آموزش عالی با مشکلاتی مواجه شده اند، توضیحاتی ارایه داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ مرداد ۹۵
پیوستن ۲۰۰۰ مربی به سازمان فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی معتقد است: برای ساماندهی معضل بیکاری و مبارزه با آن باید از لشکر فنی و حرفه‌ای استفاده شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۹۵
۵۹ درصد اشتغال مفید برای کارجویان فنی و حرفه‌ای ایجاد شده است

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای همدان گفت: ۵۹ درصد اشتغال مفید برای کارجویان فنی و حرفه‌ای ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۵
مربیان حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند

خبرگزاری تسنیم : معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مربیان حق التدریس در فنی وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم اززاهدان، علی فروزش پیش از ظهر امروز در همایش ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی که در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: ارتقاء معیشت کارکنان یکی از اولویت‌های این نهاد است و در این راستا در سال گذشته تعدادی از مربیان حق‌التدریس تبدیل وضعیت پیدا کردند.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۵
مهم‌ترین راه اشتغال‌زایی آموزش صحیح فنی و حرفه‌ای است

خبرگزاری فارس : فرماندار شهرستان رودان گفت: در شرایط کنونی یکی از مهم‌ترین راه اشتغال‌زایی اصولی و حل معضل بیکاری آموزش صحیح فنی و حرفه‌ای می‌باشد.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۵
دستور وزیر کار درباره استخدام ۳۵۶۹ نفر

خبرگزاری مهر: علی ربیعی با صدور دستوری به رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق التدریس مربیان آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۵
قانون استخدام مربیان حق‌التدریس سازمان فنی‌وحرفه‌ای را دچار بحران می‌کند

خبرگزاری فارس: مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به ایجاد بحران در سازمان متبوعش با قانون استخدام مربیان حق‌التدریس، گفت: با وجود مشکلات عدیده این قانون را اجرا می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۵
استخدام ۲ هزار نفر در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش کشور در سال ۹۵

خبرگزاری ایرنا: مدیر دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تغییر دوره های آموزشی هنرجویان در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش از استخدام ۲ هزار معلم در این مراکز علمی در سال ۹۵ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۹۵
پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی آموزشگاه های فنی و حرفه ای و همچنین انتقال سوابق فرهنگیان از موضوعات مطروحه در نشست امروز این کمیسیون بود.

ادامه مطلب ...
۲۱ تیر ۹۵
تعیین تکلیف ۱۸۰۰ مربی حق التدریس آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از تبدیل وضعیت ۱۸۰۰ نفر از مربیان حق التدریس آموزش های فنی و حرفه‌ای خبر داد و در عین حال گفت که ۱۸۰۰ نفر دیگر فعال در صف دریافت احکام تبدیل وضعیت هستند.

ادامه مطلب ...
۹ تیر ۹۵
فراهم شدن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی ۴هزار مربی حق التدریس

خبرگزاری ایرنا: زنجان – قائم مقام رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: با پیگیری های انجام شده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، زمینه تبدیل وضعیت استخدامی چهار هزار مربی حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ خرداد ۹۵
۵۰۰۰ پذیرفته استخدامی سال گذشته از مهر ماه جذب سیستم می شوند

سلیمی جهرمی به جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که در حال طی دوره صلاحیت حرفه‌ای هستند، اشاره کرد و گفت: از ۵۰۰۰ پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال گذشته، ۲۰۰۰ نفر به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش و ۳۰۰۰ نفر به شاخه نظری خواهند رفت و از مهرماه جذب سیستم می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۹۵
۱۲۰۰ مربی فنی‌و‌حرفه‌ای تا هفته آینده تبدیل وضعیت می‌شوند

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای از تبدیل وضعیت ۱۲۰۰ مربی حق التدریس آموزش فنی و حرفه‌ای تا هفته آینده خبر داد و گفت: مابقی مربیان در صورت وجود پست‌های خالی از سوی سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۹۵
تذکرات نمایندگان در خصوص وضعیت استخدامی مربیان فنی و حرفه ای

خبرگزاری ایرنا: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسوولان اجرایی کشور در موضوعاتی همچون رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج ، تبدیل وضعیت استخدامی مربیان آموزش فنی و حرفه ای ، رسیدگی وضعیت سیل زدگان شهر قم و اجرای قانون وام ازدواج جوانان تذکر کتبی دادند.

ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۹۵
استخدام ۳۰ درصد ار مربیان حق التدریس سازمان آموزش و فنی و حرفه ای

خبرگزاری صدا و سیما: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای از استخدام ۳۰ درصد مربیان حق التدریس این سازمان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۵
۸۰۰۰ نفر برای کار در نیروگاه اتمی بوشهر آموزش می‌بینند

خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: هشت هزار نفر برای کار در نیروگاه اتمی بوشهر آموزش می‌بینند.

ادامه مطلب ...
۱۶ فروردین ۹۵
بررسی وضعیت اشتغال مهارت آموختگان فنی و حرفه ای

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی ن‍ژاد بهشهر گفت: رهگیری وضعیت اشتغال مهارت آموختگان از جمله برنامه های سند راهبردی مهارت و فناوری است که با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی کلیه مهارت آموختگان قبول شده در مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی صورت می گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۴
۶۲ درصد از کارآموزان فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل فنی و حرفه ای مازندران گفت:۶۲ درصد افرادی که آموزش فنی و حرفه ای را گذراندند، جذب بازار کار شده و کارآفرین می شوند.

ادامه مطلب ...
۲۵ اسفند ۹۴
مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای استخدام می شوند

خبرگزاری ایرنا: به گزارش ایرنا، رحمت الله رحمتی در جشنواره تجلیل از مربیان، کارکنان و نخبگان مهارتی استان آذربایجان غربی با اعلام آغاز فرایند استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی حرفه ای اظهار کرد: استخدام مربیان حق التدریسی مدتی با مشکل رو به رو بود که خوشبختانه برطرف و دیروز برای اولین بار در استان هایی همچون قم و مرکزی آغاز شده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۹۴
کارجویان فاقد مهارت به فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند

خبرگزاری فارس: مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان گفت: در سال جاری از بین حدود ۶ هزار کارگر مشمول بیمه بیکاری تنها ۵۳۷ نفر به سازمان فنی و حرفه‌ای به منظور دریافت آموزش‌های لازم و تخصصی معرفی شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از روابط عمومی فنی و حرفه‌ای استان خوزستان، عبدالنبی سواعدی اظهار کرد: یکی از رسالت‌های اساسی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان افزایش مهارت شاغلان برای حفظ شغل و ارتقای بهره‌وری است.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۴
اشتغال ۶۰ درصد نیروی آموزش‌دیده فنی‌و‌حرفه‌ای گیلان

مدیرکل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای گیلان گفت: ۶۰ درصد نیروهای آموزش‌دیده فنی و حرفه‌ای گیلان موفق به ایجاد شغل برای خود می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۹۴
شرکت بیش از ۶ هزار نفر در آزمون سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: ۶ هزار و ۶۷۶ نفر در هشتمین آزمون سراسری سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی در بیش از ۳ هزار و ۵۳۰ حرفه در ۱۵ حوزه آزمونی شرکت کرده‌‌اند.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۴
اشتغال به کار ۳۵ هزار نفر در کرمان با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

محمد جهانگیری عصر امروز در حاشیه افتتاح مجموعه آموزشگاهی بانوان در سیرجان اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری ۲۰ هزار نفر در سطح استان کرمان دوره‌های مختلف فنی و حرفه‌ای را دیده‌اند.
وی بیان داشت: این تعداد حرفه‌آموز در مراکز ثابت یا مراکز سیار مانند ندامتگاه‌ها، پادگان‌ها و مراکز جوار صنایع یا عشایر بوده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۹۴
توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از شروع توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و برخی از رشته های دیگر در سال ۱۳۹۴ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۴
آموزش فنی و حرفه‌ای اشتغال محور است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: رویکرد آموزش فنی و حرفه‌ای توسعه مهارت آموزی مطابق با نیاز بازار کار و اشتغال محور است.

ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۹۴
برنامه های سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در پساتحریم

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه اجرای برجام در کشور باید به ارتقا زندگی مردم، کاهش بیکاری، بهبود شرایط محیط زیستی و کاهش آسیب های اجتماعی منجر شود، برنامه های این سازمان در پساتحریم را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۹۴
مهارت آموزی شرط موفقیت فارغ‌التحصیلان در بازار کار

برای مقابله با معضل بیکاری چاره‌ای جز حرکت به سمت مهارت‌آموزی و ارائه آموزش‌های مهارتی به دانش‌آموختگان نداریم.

ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۹۴
بهره مندی روستاییان هرمزگانی از بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان گفت : در نیمه نخست سالجاری ۳۰۵ هزار و ۹۸ نفر-ساعت آموزشهای فنی و مهارتی به روستاییان استان هرمزگان ارائه شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۴
آموزش‌های مهارت شغلی مجازی می‌شود

معاون وزیر کار با تاکید بر لزوم توسعه شبیه‌سازی آموزش‌های مهارت شغلی گفت: ماموریت تربیت نیروی انسانی ماهر بر عهده فنی و حرفه‌ای است.

ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۹۴
توانمندسازی نیروی انسانی اولویت مراکز فنی و حرفه ای است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در همایش استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال مجموعه ی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک سازمان عام المنفعه و پیشگام در عرصه ی مهارت آموزی خواند.

ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۹۴
آموزش فنی وحرفه‌ای برای ۵۰۰ هزار نفر تا ۴ سال آینده

رمضانعلی طالبی، رئیس سازمان بسیج کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برای بهره‌وری در آموزش کارگران و شاغلان امضا شد، اظهار داشت: این تفاهم‌نامه منجر به افزایش انگیزه‌های کار آفرینی و ایجاد اشتغال در کارگران به ویژه کارگران بسیجی خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۴
آموزش دیدگان فنی و حرفه ای در اولویت های استخدامی قرار دارند

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آموزش دیدگان فنی و حرفه ای بدلیل برخورداری از توانایی نهادینه شده در انجام مشاغل، جز الویت های استخدامی در بخش های مختلف هستند.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۴
آغاز مصاحبه استخدام مربیان آموزش فنی وحرفه‌ای بوشهر

مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان بوشهر گفت: مصاحبه استخدامی مربیان حق‌التدریس اداره‌کل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای استان بوشهر آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۴
اشتغال کارآموزان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر فراهم می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر که موفق به دریافت گواهینامه پایانی شوند در صورت نیاز نیروی تخصصی در شرکت‌های نفت و گاز به‌کارگیری می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۹۴
سه طرح اشتغال محور با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور

با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور سه طرح اشتغال محور لرستان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ظهر چهارشنبه سه طرح اشتغال محور فنی و حرفه استان لرستان به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۹۴
استخدام ۴۷۸۶ مربی حق‌التدریس در سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه راهبرد اصلی سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور توسعه فرهنگ کار و مهارت آموزی است، اظهار داشت: با حضور واحدهای تولیدی، صنعتی و حامیانی که از بخش خصوصی یاری کردند، زمینه تعامل بیشتر با بخش خصوصی فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۹۴
اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام فنی حرفه‌ای تا چند روز آینده

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از اعلام اسامی مربیان حق‌التدریس پذیرفته‌شده در آزمون استخدام سازمان فنی حرفه‌ای در روزهای آینده خبر داد و آمادگی سازمان متبوع خود را برای شناسایی و بومی‌سازی مشاغل جدید اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۴
نحوه اجرای طرح سرباز تکنیسین

مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در مدل مهارتی فنی‌وحرفه‌ای، دانش‌آموز پس از فارغ‌التحصیلی از دوره دبیرستان وارد دانشگاه می‌شود و دو سال در مقطع کاردانی تحصیل می‌کند و پس از آن باید جذب صنعت شود تا بتواند مهارت کافی را برای شناسایی نیازها کسب کند.

ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۹۴
شرط استخدام مربیان حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای وضعیت استخدام حق التدریسی های آموزشکده های فنی و حرفه ای را تشریح کرد.
دکتر مسعود شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت حق التدریس های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: سال ۸۹ مجلس شورای اسلامی مصوب کرد، آموزش و پروش برای استخدام حق التدریسی‌ها اقدام کنند.

ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۹۴
چهار هزارو ۸۷۶ نفر به استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای درمی آیند

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امسال چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان حق التدریس این سازمان تبدیل وضعیت و استخدام می شوند.

ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۹۴
دانش آموختگان رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش بازار کار مطمئنی دارند

رییس گروه فنی و حرفه ای و کاردانش اداره کل آموزش و پرورش همدان با اشاره به سیاست های وزارت آموزش و پرورش برای هدایت دانش آموزان به سمت رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: فارغ التحصیلان این رشته ها اشتغال و بازار کار مطمئن تری دارند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۴
۱۷۵ مربی سیار حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای یزد استخدام می‌شوند

حبیب کارگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد، با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای متولی آموزش‌های مهارتی در کشور است، اظهار داشت: ۱۷ مرکز آموزشی دارای چارت سازمانی در استان مشغول فعالیت هستند.

ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۹۴
اطلاعیه درخصوص تبدیل وضعیت استخدامی مربیان حق التدریس

پیرو انتشار شرایط و ضوابط استخدام سازمان فنی و حرفه‌ای در تاریخ ۹/۱/۹۴ دردفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ به اطلاع می‌رساند با توجه به مندرجات دفترچه مذکور، ثبت‌نام درخوشه شغلی مربی آموزش فنی و حرفه‌ای (کد ۱۲۵۵) صرفاً ویژه مربیان حق التدریس این سازمان که دارای شرایط ذیل می باشند، بوده است :

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۴
آغاز ثبت‌نام اینترنتی اولین آزمون سنجش مهارت در صنایع مختلف

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اولین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها ( صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) سال ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۳
آرشیو اخبار استخدام فنی و حرفه ای کشور سال ۹۳

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
استخدام ۲۲۰ مربی فنی و حرفه ای در کرمانشاه
استخدام پیمانی ۱۵۵ مربی حق‌التدریس فنی در همدان
مجوز استخدام ۴۷۰۰ مربی فنی و حرفه‌ای صادر شد
اختصاص درصدی از مالیاتها به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
فرآیند اجرایی برگزاری آزمون استخدامی مربیان فنی و حرفه ای آغازشد
اشتغال ۶۵ درصد از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۲
آرشیو اخبار استخدام فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

حدود ۵۰۰۰ مربی حق‌التدریس فنی حرفه‌ای در راه استخدام
استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۳ ( جذب مربی حق التدریس)
افراد جویای کار به مراکز فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند
۹۰ درصد آموزشهای مهارت منتج به اشتغال می شود
دریافت کارت ورود به جلسه فنی و حرفه ای کشور
آگهی استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

ادامه مطلب ...
۱ تیر ۹۲
آگهی استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی وتخصصی برای بکارگیری افراد در ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای استانها و ازمحل سهمیه استخدامی ۲۲۷۷/۹۱/۲۲۰ مورخ ۳۰/۱/۹۱ تعداد ۵۵۰ نفر (با احتساب سهمیه ایثارگران) از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت رسمی و پیمانی به شرح جدول پیوست استخدام می نماید.

ادامه مطلب ...

434 نظر برای «استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۷ (کلیه اخبار)»


  1. لیلی

    سلام
    من میخوام یه دوره آشپزی توی یه آموزشگاه برگزار کنم، خودم گواهی مهارت فنی و حرفه ای دارم، برای دوره مذکور چند درصد باید به اموزشگاه پرداخت کنم؟ مواد اولیه از من و وسایل از آموزشگاه است

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.