اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت

دیروز ۲۰ نظر

اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید

فهرست اخبار استخدام وزارت بهداشت موجود در این صفحه :


۲۵ تیر ۱۳۹۸
خبر خوش وزیر بهداشت برای نیروهای استخدامی مراکز بهداشت دهان و دندان
نمکی گفت: مقرر شده ۵۰ درصد از نیروهای استخدامی در مراکز بهداشت دهان و دندان جذب شوند. جذب ۵۰ درصد نیروهای استخدامی برای مراکز بهداشت دهان و دندانسعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به این سوال که وضعیت استخدام تکنسین‌های دهان و دندان به چه صورت است، اظهار کرد: این موضوع در حال بررسی است.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۸
کسب مجوز برای استخدام ۳۵۰ پرستار در آذربایجان شرقی
دانشگاه علوم پزشکی تبریز مجوز جذب ۳۵۰ پرستار را گرفته و در ماه های آینده برای جذب این نیروها آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد.معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی بکارگیری نیرو تنها از طریق برگزاری آزمون استخدامی است، گفت: اطلاعیه استخدام ۳۵۰ پرستار، تکنسین اتاق عمل و هوشبری طی ماه‌های آتی منتشر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۲۰ هزار پرستار در وزارت بهداشت
زاهدصفت گفت: تا پایان امسال ۲۰ هزار نیروی جدید پرستاری در وزارت بهداشت استخدام می شوند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، «طاهره زاهد صفت » امروز ( شنبه، ۱۵ تیر) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پرستاری یکی از مشاغل سخت جامعه است.
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۸
کمبود جدی پزشک در کشور
معاون کل وزیر بهداشت با اشاره به کمبود جدی پزشک در کشور گفت: در حال حاضر شاخص تعداد پزشک عمومی، متخصص و داروساز در کشور ۱.۶ به ازای هر ۱۰۰۰ نفر است.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
صدور مجوز استخدام ۹ هزار پرستار در سال ۹۸
وزیر بهداشت از اخذ مجوز استخدام ۹ هزار پرستار خبر داد و گفت: این موضوع در اسرع وقت آگهی خواهد شد. به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، سعید نمکی وزیر بهداشت گفت: مجوزی برای استخدام حدود ۹ هزار پرستار اخذ شده که در اسرع وقت آگهی خواهد شد و می‌توانیم از این ظرفیت استفاده مطلوب کنیم.
ادامه مطلب ...
۱ تیر ۱۳۹۸
نیاز ۳۰ هزار نیروی استخدامی در وزارت بهداشت
تقوی نژاد با اشاره به نیاز ۳۰ هزار نیروی استخدامی وزارت بهداشت گفت: ۱۰ هزار نیرو در قالب آگهی استخدام جذب می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
اعلام جزییات استخدام جدید وزارت بهداشت تا آخر تیر ماه
معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت، جزئیات جذب ۲۰ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت را تشریح کرد.به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، سیدکامل تقوی‌نژاد معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت در حاشیه دوره توانمندسازی روسای بیمارستان‌های کشور در جمع خبرنگاران در باره جزئیات استخدام ۲۰ هزار نفر در وزارت بهداشت اظهار داشت:با توجه به افتتاح مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌هایی که در نقاط مختلف به بهره‌برداری رسیده‌اند و نیز کمبود کادر فنی در آنها و بحث گسترش شبکه‌های بهداشت این کار انجام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
صدور ۵۰ هزار مجوز استخدام در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: امسال برای وزارت آموزش و پرورش تا امروز حدود ۴۰ هزارمجوز صادر شده است و ما ده هزار مجوز استخدامی هم برای وزارت بهداشت و درمان در حال صدور داریم.
ادامه مطلب ...
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
جذب و استخدام ۲۰ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت
تقوی نژاد گفت: با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ شده و به زودی آگهی استخدام ۲۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت منتشر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۸
مجوز استخدام ۱۰ هزار نفر در وزارت بهداشت صادر شده است
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور گفت: امسال مجوز استخدام ۱۰ هزار نفر برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سوی این سازمان صادر شده است.
ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۸
مهم‌ترین مشکل ماماها کمبود استخدام است
معاون امور بهداشتی شبکه بهداشت و درمان قوچان با بیان اینکه حضور و نقش ماما کمتر از پزشک متخصص نیست، گفت: پزشک شاید تنها در زمان زایمان با مادر ارتباط داشته باشد، اما ماما قبل، حین و پس از بارداری با مادر ارتباط دارد و می‌تواند راهنمایی کند، اساس تولد و زایمان و بارداری ماما است.
ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
قول وزیر بهداشت برای جذب ۹۰۰۰ پرستار در سال ۹۸
معاون پرستاری وزارت بهداشت از قول مقام عالی این وزارتخانه برای جذب ۹۰۰۰ نفر پرستار در سال جاری خبر داد.به گزارش بازارکار مریم حضرتی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه افتتاح دو کلینیک تخصصی پرستاری قلب و دیابت در رشت میانگین پرستار نسبت به تخت‌های درمانی در کشور را ۰.۸ برشمرد و اظهار کرد: ایده آل تعداد پرستاران به تخت‌های درمانی در کشور باید حداقل ۱.۵ باشد.
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین جزئیات از پذیرش امریه سربازی در وزارت بهداشت
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جمعی از فارغ التحصیلان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی مشمول خدمت سربازی به علت لحاظ نشدن سهمیه فرزندان رزمندگان شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه در امریه وزارت بهداشت (پیام آوران بهداشت) اعتراض دارند، چراکه این افراد خواستار آن هستند که سهمیه مذکور برای اعزامی‌های تیر ماه لحاظ شود.
ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۱۳۹۸
زمان برگزاری آزمون‌های وزارت بهداشت در سال جدید مشخص شد
تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال ۹۸ از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و بر این اساس آزمون دکترای تخصصی اردیبهشت و آزمون ارشد علوم پزشکی خرداد ماه برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
۳۵ هزار نیروی پیمانی و رسمی جذب وزارت بهداشت شدند
معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، گفت: در زمینه نیروی انسانی در شرایطی که استراتژی دولت انقباضی بوده و هست، به علت برنامه‌های توسعه‌ای به دنبال جذب نیرو بودیم.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
همسان‌سازی حقوق اساتید وزارت علوم و بهداشت پیگیری می شود
وزیر علوم از پیگیری همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم و بهداشت خبر داد و گفت: خبر مثبت و منفی جدی در این زمینه نداریم. اما همچنان در حال پیگیری هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت
مهلت نام نویسی و ارسال مدارک آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندان‌پزشکی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ امروز شنبه ۲۷ بهمن ماه پایان می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۶ دی ۱۳۹۷
استخدام ۹۵۰۰ نیرو در بخش بهداشت و درمان طی سال ۹۸
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از صدور مجوز استخدامی برای ۹ هزار و ۵۰۰ نیرو در بخش بهداشت و درمان و برای تخت های بیمارستانی جدید در سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
بکارگیری ۲۱ هزار مراقب سلامت
وزیر بهداشت، گفت: در طول ۳۶ سال گذشته بیش از ۱۸۷۰۰ خانه بهداشت در کشور راه اندازی و ۲۹ هزار بهورز در این مراکز به مردم خدمات ارائه می دهند.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
رشته‌های جدید علوم پزشکی برای ایجاد شغل تعریف می‌شوند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید در قوانین و مقررات ساده سازی شود و رشته های جدیدی در حوزه علوم پزشکی تعریف یا بازتعریف شده تا در کوتاه مدت باعث ایجاد مهارت و شکل گیری کسب و کار شوند که در این زمینه به تدریج وزارت بهداشت موارد را اعلام خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی دستیار پژوهشی جذب می کنند
دستیاران پژوهش (پزشک، داروساز، دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی) در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
زمان برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت اعلام شد
چهل و نهمین آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) روز پنج شنبه ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
کمبود بیش از ۲۰۰۰ نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان خوزستان
وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه خوزستان بیش از ۲۰۰۰ نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان کمبود دارد، گفت: برای راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی بندر ماهشهر آمادگی کامل داریم.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
وزارت بهداشت با کمبود شدید نیرو مواجه است
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کمبود شدید نیروی انسانی در این وزارتخانه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت هفته آینده اعلام می‌شود
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با تاکید بر این که حدود ۱۸۰۰ داوطلب در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی پذیرفته خواهند شد گفت: نتایج این آزمون هفته آینده اعلام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۷
زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد
مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان برگزاری و جزئیات مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۷
اختصاص حدود ۲ هزار مجوز جذب استاد به وزارت بهداشت
رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تخصیص ۱۹۰۴ مجوز جذب از سال ۹۲ تا ۹۶ به این وزارتخانه خبرداد.
ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۱۳۹۷
موافقت با استخدام پیمانی ۱۲۷ عضو هیات علمی وزارت بهداشت
رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلم کرد: در جلسه هیات مرکزی جذب که در مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با استخدام پیمانی ۱۲۷ عضو هیات علمی موافقت بعمل آمد و درباره ۴۴ مورد تمدید استخدام پیمانی و ۱۰ مورد خاص تصمیم گیری شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
فراخوان پذیرش دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت
مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جزئیات پذیرش متقاضیان در فراخوان دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی این وزارت‌خانه را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
آغاز فرصت مجدد ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت از امروز
فرصت ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از امروز آغاز شده و متقاضیان می توانند از امروز تا ۲۱ فروردین ۹۷ می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۶ فروردین ۱۳۹۷
جذب ۱۰۰۰ عضو هیات علمی امسال در وزارت بهداشت
رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: براساس فراخوان منتشر شده از سوی مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت ۱۰۰۰ عضو هیات علمی در سال جاری استخدام می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۶
آغاز ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیات علمی وزارت بهداشت از فردا
رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام کرد: ثبت نام از متقاضیان عضویت در هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی از فردا سه شنبه اول اسفند ماه آغاز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
تلاش برای جذب ۱۱ هزار نفر در وزارت بهداشت
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه ۴۰ هزار تخت بیمارستانی در حال ساخت است، گفت: سال گذشته زمینه جذب حدود ۱۷ هزار نفر برای تکمیل کادر درمانی حوزه سلامت فراهم شد و در سال جاری نیز فرآیند استخدام ۱۱ هزار نفر در حال انجام است.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
آخرین وضعیت استخدام پرسنل وزارت بهداشت در سال ۹۷
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از عدم تخصیص اعتبار در لایحه بودجه ۹۷ برای جذب نیروی مورد نیاز حوزه سلامت به عنوان اشکال جدی این لایحه یاد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۶
تلاش برای استخدام ۱۱هزار نیرو در قالب بودجه ۹۷
خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه هدفگذاری وزارت بهداشت رسیدن به شاخص ۲.۶ تخت به ازای هر ۱۰۰۰ نفر است، گفت: برای رسیدن به این شاخص باید ۵۰ هزار تخت جدید در حوزه دولتی بسازیم.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۶
شرایط بکارگیری کمک پرستاران یک‌ساله
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیته ممیزی و ارزیابی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: شرایط برای جذب کارآموزان دوره کمک پرستاری جهاددانشگاهی قزوین در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مربوطه مهیا شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۶
ثبت نام بیش از ۱۴ هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت بهداشت
خبرگزاری ایمنا : سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از روز ۲۵ آبان ماه از طریق درگاه آزمون های استخدامی سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و تاکنون حدود ۱۴ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده بودند.
ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۱۳۹۶
جزییات جدید از استخدام دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آزمون استخدامی پیمانی جدید که بر اساس اعلام سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ۲۵ آبان ماه منتشر می شود؛ در مجموع ۲۲۹ نفر جذب این دانشگاه خواهند شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۱۳۹۶
شروع آزمون استخدامی وزارت بهداشت از ۲۵ آبان
دکتر علی ابرازه در خصوص آزمون استخدامی وزارت بهداشت گفت: حدود ۱۰ هزار نفر در سال جاری از طریق برگزاری این آزمون که مجری آن سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد به صورت پیمانی جذب دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی می‌شوند. سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ادامه داد: ثبت نام از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش از فردا، ۲۵ آبان ماه ۹۶ آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. دکتر ابرازه با بیان اینکه پیش بینی می‌شود بیش از ۱۵۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کنند، افزود: داوطلبان برای ۴۱۰۰ شغل محل رقابت خواهند کرد. وی با اشاره به اینکه تاریخ آزمون برای کلیه رشته‌ها به جز متخصصین در روز جمعه، یکم دی ماه ۹۶ خواهد بود گفت: آزمون متخصصین نیز ۲۲ دی ماه ۹۶ برگزار خواهد شد. سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: بیش از ۸۰ درصد نیروی انسانی مورد نیاز در بیمارستان‌های جدید الاحداث و بخش‌های توسعه یافته و مابقی در سایر مراکز جدید و توسعه یافته بکارگیری می‌شوند. برای مشاهده صفحه اصلی استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار وزارت بهداشت در صفحه استخدامی وزارت بهداشت اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید. برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۶
کمبود ۲۵ هزار پرستار در وزارت بهداشت
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از عدم توجه به پزشک خانواده در حوزه سلامت،گفت: درحال حاضر ۲۰ تا ۲۵ هزار پرستار باید دروزارت بهداشت جذب شوند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۶
وضعیت استخدام‌های وزارت بهداشت در سال ۹۶
خبرگزاری ایسنا : معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، وضعیت مجوزهای وزارت بهداشت برای استخدام نیرو در سال جاری را تشریح کرد و گفت: در سال گذشته مجوز استخدام ۱۶ هزار نیروی غیرهیات‌علمی و ۱۰۰۰ نیروی هیات علمی صادر شد و برای سال جاری هم مجوز استخدام ۱۱ هزار و ۵۰۰ نیرو را در برنامه داریم.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۶
درخواست استخدام ۱۲۰۰۰ نیروی جدید در وزارت بهداشت
خبرگزاری ایسنا : معاون برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت دریافت مجوز استخدام ۱۲ هزار نیرو در وزارت بهداشت توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۶
صدور مجوز استخدام ۱۱ هزار نفر در وزارت بهداشت
باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از مجوز استخدام برای ۱۱ هزار و پانصد نفر در وزارت بهداشت و درمان با برگزاری آزمون خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
بازگشت به کار پرستاران بازنشسته با دریافت حقوق ساعتی
خبرگزاری ایسنا:رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با اشاره به تاخیر ۹ ماهه در پرداخت کارانه گروه پرستاری، بر لزوم توجه مسوولان به مقوله معیشت پرستاران تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۶
صدور مجوز استخدامی جهت جذب پرستار مورد نیاز کشور
خبرگزاری فارس: جذب پرستار مورد نیاز کشور نیازمند صدور مجوز استخدامی دولت است/صدور مجوز برای استخدام به‌ راحتی انجام نمی‌شود
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۶
صدور مجوز بکارگیری ۳ هزار کمک پرستار در بیمارستان های دولتی
خبرگزاری ایرنا :مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به ایرنا گفت: مجوز جذب و بکارگیری حدود سه هزار کمک پرستار در بیمارستان های دولتی برای تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی صادر شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۶
استخدام ۹۴ نفر برای کار در مناطق محروم هرمزگان در حوزه بهداشت
خبرگزاری ایرنا: مدیر توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: به منظور ارایه خدمات بهتر و بیشتر بهداشتی در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان، ۹۴ نفر از طریق برگزاری آزمون از سوی این دانشگاه برای کار در این مناطق استخدام می شوند.
ادامه مطلب ...
۵ مهر ۱۳۹۶
۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند
خبرگزاری ایرنا: مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی تخصصصی را در وزارت بهداشت صادر کرده و آزمون استخدامی آن آذر امسال برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۶
توزیع نامناسب پرستاران، یکی از چالش های پیش روی وزارت بهداشت
خبرگزاری ایرنا: مدیر کل دفتر توانمندسازی، ارتقاء و بهره وری سرمایه های انسانی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: توزیع نامناسب پرستاران در جامعه سبب شده است تا برخی از استان ها مانند آذربایجان شرقی، کرمان و خوزستان با کمبود نیرو رو به رو شوند.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
درخواست استخدام ۱۱ هزار نیروی جدید توسط وزارت بهداشت
باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر بهداشت گفت: با احداث بیمارستان‌های جدید درخواست استخدام ۱۱ هزار نفر را ارائه کرده‌ایم که امیدواریم با آن موافقت شود.
ادامه مطلب ...

۲۰ نظر برای اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید