ای استخدام : نقش صنایع دستی در اشتغالزایی در سال ۹۷

۴۰ روز قبل ۱ نظر

اخبار صنایع دستی و اشتغالزایی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار مربوط نقش صنایع دستی در اشتغالزایی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبارنقش صنایع دستی در اشتغالزایی موجود در این صفحه :


۲۲ اسفند ۹۶
اشتغال به صنایع‌دستی بهترین نوع اشتغال برای بانوان است

معاون فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) گفت: اشتغال خانگی به صنابع دستی بهترین نوع اشتغال برای بانوان است چراکه شرایط مورد نیاز اشتغال بانوان در این حوزه صنایع دستی مورد توجه قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ اسفند ۹۶
۷۵درصد مشاغل صنایع دستی سهم بانوان است

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: بانوان کشور در صنایع دستی توانمندی زیادی دارند بطوری که ۷۵درصد مشاغل صنایع دستی سهم بانوان است.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۶
اختصاص تسهیلات اشتغال‌زایی در حوزه گردشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرودشت از اختصاص تسهیلات ارزان قیمت جهت اشتغال‌زایی در حوزه بوم‌گردی و صنایع ‌دستی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۹۶
اشتغال ۳۰۰ نفری در صنعت گردشگری رفسنجان

رئیس میراث فرهنگی رفسنجان از اشتغال ۳۰۰ نفر در صنعت گردشگری این شهرستان خبر داد و گفت: هفت مجموعه گردشگری با ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه در رفسنجان در حال ساخت است.

ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۹۶
اشتغال ۳۵ هزار نفر در صنعت فرش اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از فعالیت حدود ۳۵ هزار نفر در حوزه و صنعت فرش اردبیل خبر داد و گفت: این تعداد یا به صورت مستقیم تولیدکننده هستند و یا به صورت غیرمستقیم در این حوزه فعالیت دارند.

ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۹۶
صنایع دستی حوزه ای تاثیرگذار در اشتغالزایی روستاهای هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه اشتغال مهمترین مساله و دغدغه مردم شهر و روستا است، گفت: صنایع دستی از حوزه های تاثیرگذار در اشتغالزایی به ویژه در روستاها است که باید از آن بهره برد.

ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۹۶
شتاب در توسعه روستاهای هدف گردشگری همدان با ایجاد ۵۰۰ شغل

طرح ملی ضربتی تولید و اشتغال در ۷۳ روستای هدف گردشگری کشور به همت سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با هدف تحرک بخشی اقتصادی به روستاها کلید خورد که سه روستای ورکانه، گشانی و قلعه جوق استان همدان را شامل می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۹۶
تصویب ۱۱ طرح اشتغال زا گردشگری و صنایع دستی در مشگین شهر

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین شهر از تصویب ۱۱ طرح اشتغال زایی گردشگری و صنایع دستی در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۶
اولویت میراث فرهنگی بر اشتغال زایی در صنعت گردشگری

خبرگزاری ایرنا: معاون توسعه مدیریت و سرپرست امور مجلس،حقوقی و استان های میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: اولویت سازمان میراث فرهنگی بر اشتغال زایی در صنعت گردشگری است.

ادامه مطلب ...
۲۵ آذر ۹۶
حمایت از اشتغال روستایی درحوزه گردشگری وصنایع دستی استان مرکزی

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: ایجاد و حمایت از اشتغال روستایی استان مرکزی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی در تمام شهرستان ها با جدیت پیگیری می شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۶
ایجاد ۳۷ هزار شغل در حوزه صنایع دستی

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه برنامه‌هایی برای ایجاد ۷۰ هزار شغل در سال آینده داریم گفت: در این صنعت به‌ازای هر ۵۰ میلیون تومان قادر به ایجاد یک شغل هستیم.

ادامه مطلب ...
۷ آذر ۹۶
ایجاد ۱۵۰۰ شغل ثابت در پروژه‌های میراث فرهنگی استان مرکزی

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: حدود ۱۵۰۰ شغل ثابت در پروژه‌های گذشته اداره کل در استان ایجاد شده که این امر نشان دهنده شرایط مطلوب سرمایه‌گذاری در این حوزه است.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۶
هزینه ایجاد شغل در فرش دستباف پایین است

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون نبود بازار و بازاریابی را در کشور یک معضل بزرگ دانست و با اشاره به اجرای طرح اشتغال روستایی ابراز امیدواری کرد تعاونی‌های فرش دستباف و صنایع دستی از این فرصت استفاده کرده و به این حوزه وارد شوند.

ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۹۶
صنعت فرش دستباف با کمترین هزینه اشتغال ایجاد می‌کند

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف از برگزاری همایش بزرگ تعاونی‌های فرش دستباف با رویکرد بررسی توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و اشتغالزایی این بخش خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶
توسعه اشتغال در حوزه صنایع دستی شهرستان بوشهر

خبرگزاری مهر : فرماندار شهرستان بوشهر گفت: اشتغال در حوزه صنایع دستی شهرستان بوشهر توسعه می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۳ آبان ۹۶
اشتغالزایی برای ۹۵ نفر در ۱۵ کارگاه صنایع دستی اردبیل

خبرگزاری صدا و سیما اردبیل : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با بیان اینکه این اقدام در راستای عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است، گفت: برنامه ارتقای توان تولید ملی و درون زایی اقتصاد، تدوین بسته حمایتی از کارگاه های تولید صنایع دستی و اجرای آن در دستور کار میراث فرهنگی قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۶
صنایع‌دستی برای ایجاد اشتغال و تولید مورد توجه قرار بگیرد

خبرگزاری تسنیم : مشاور معاون صنایع و هنرهای دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: از ظرفیت و توان صنایع دستی با توجه به انحصاری بودن و هنر خاص و متعلق به این مرز و بوم می‌توان برای توسعه کشور بهره برد.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۶
ایجاد ۷۰ هزار شغل در بخش صنایع‌دستی

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان میراث فرهنگی در نشستی با اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنایع دستی از ایجاد ۷۰ هزار شغل در این حوزه خبر داد و افزود: دست استمداد خود را به سمت بخش خصوصی دراز می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۹۶
صنایع دستی و گردشگری البرز با ظرفیت های فراوان برای ایجاد اشتغال

خبرگزاری ایرنا: صنایع دستی و گردشگری البرز در نشست روز یکشنبه کارگروه اشتغال بانوان این استان به عنوان بخشی از ظرفیت های موثر البرز برای اشتغالزایی معرفی شدند.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۶
اشتغالزایی بالا در بخش صنایع‌دستی با افزایش تعرفه واردات

خبرگزاری ایمنا: رئیس اتحادیه صنابع دستی اصفهان گفت: اگر تمام صنایع دستی خارجی در اصفهان جمع آوری و مرزها کنترل و از سوی دیگر تعرفه ورود این محصولات به ایران افزایش یابد و حمایت از تولید ملی داشته باشیم، می توان به اشتغالزایی بالایی در بخش صنایع دستی دست یابیم.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۶
صنایع دستی یکی از ظرفیت‌های بومی برای اشتغال است

خبرگزاری فارس : رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوسف با بیان اینکه صنایع دستی یکی از ظرفیت‌های بومی برای اشتغال است، گفت: در بخش توسعه صنایع دستی دو هدف عمده اشتغالزایی و آموزش دنبال می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۹۶
ایجاد ۲۰ هزار شغل در حوزه فرش دستبافت

خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه ۲۰ هزار شغل برای سال جاری در حوزه فرش در نظر گرفته شد، گفت: ایجاد یک‌هزار و ۴۰ شغل برای چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده است.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۶
ایجاد اشتغال توسط تولید فرش دستباف در بدره

خبرگزاری ایرنا : معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: یک هزار و ۲۰۰ بافنده فرش دستباف در شهرستان بدره فعالیت می کنند که می توانند نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به درآمد خانوارها داشته باشند.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۶
ایجاد ۸۰ هزار شغل در حوزه صنایع دستی

باشگاه خبرنگاران جوان : احمدی‌پور تصریح کرد: پیش بینی می‌کنیم حدود ۸۰ هزار شغل در حوزه صنایع دستی ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۶
پیش‌بینی ایجاد ۲۰ هزار شغل در حوزه فرش دستباف

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف کشور از طرح ایجاد ۲۰ هزار شغل در صنعت فرش دستباف طی سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۹۶
اشتغال جوانان در بخش گردشگری جنوب استان بوشهر افزایش می‌یابد

خبرگزاری مهر: مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف، اشتغال جوانان استان بوشهر در بخش گردشگری مناطق جنوبی استان افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۴ تیر ۹۶
وجود ۲۰ هزار فرصت شغلی در صنعت فرش کرمان

خبرگزاری ایرنا : رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: ۲۰ هزار فرصت شغلی در صنعت فرش این استان وجود دارد که باید این ظرفیت را به فعلیت برسانیم.

ادامه مطلب ...
۱۰ فروردین ۹۶
توان بالقوه صنایع دستی برای اشتغالزایی ۴میلیونی

خبرگزاری خانه ملت: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور فراز و نشیب‌های صنعت صنایع دستی را به تفصیل مورد بررسی قرار داد.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۵
اشتغال در بخش صنایع دستی چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: اشتغال در بخش صنایع دستی چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵
صنایع دستی یکی از بهترین پتانسیل های استان برای ایجاد اشتغال

خبرگزاری ایسنا : معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه گفت: صنایع دستی یکی از بهترین پتانسیل های استان برای ایجاد اشتغال، افزایش صادرات و تولید ثروت است.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۵
افزایش زمینه اشتغال حوزه صنایع‌دستی در مناطق عشایری خراسان‌جنوبی

خبرگزاری ایسنا : سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به نقش عشایر در تامین امنیت مناطق باید زمینه اشتغال در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری در مناطق عشایری استان افزایش یابد.

ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۹۵
۱۵۰شغل روستایی در حوزه صنایع دستی تا پایان سال شناسایی می شود

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۶مورد شغل در حوزه صنایع دستی و سوغات در روستاهای استان شناسایی شده که پیش بینی می شود تا پایان سال به ۱۵۰مورد برسد.

ادامه مطلب ...
۲۰ بهمن ۹۵
راه‌اندازی خانه صنایع دستی زمینه‌ساز حمایت از نوآوران و ایجاد اشتغال پایدار

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد راه اندازی خانه صنایع دستی زمینه پشتیبانی از تولید مستمر محصولات صنایع دستی در کشور را فراهم کرده و موجب حمایت ازنوآوری و خلاقیت هنرمندان می شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۹۵
۲۰۰۰شغل در بخش صنایع دستی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

خبرگزاری مهر: معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:دو هزار شغل در بخش صنایع دستی چهارمحال و بختیاری ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۱۴ دی ۹۵
احیاء مشاغل‌سنتی در راستای ایجاد فرصت‌های جدید شغلی

خبرگزاری فارس : کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های شهرستان در حوزه مشاغل سنتی و صنایع دستی برگزار شد.

ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۹۵
سهم بیش از ۱۲ درصدی صنعت فرش دستباف و صنایع دستی در اشتغال گلستان

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار کرد: بیش از ۱۲ درصد اشتغال استان مربوط به صنعت فرش دستباف و صنایع دستی استان است.

ادامه مطلب ...
۶ دی ۹۵
ظرفیت اشتغال‌زایی در صنایع دستی ایرانی

خبرگزاری فارس : نشست هم‌اندیشی جهادگران اقتصادی که با حضور فرماندهان سپاه، نمایندگان مجلس و همچنین حضور تعاونی‌های صنایع دستی همراه بود بر لزوم استفاده از توانمندی‌های تولید داخل تأکید و در عین حال واردات بی‌رویه عامل رکود در بنگاه‌ها اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۵
گردشگری و صنایع دستی نخستین اولویت اشتغال استان فارس

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس کانون زنان کارآفرین استان فارس گفت: گردشگری و صنایع دستی نخستین اولویت اشتغال در استان فارس است.

ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۹۵
اشتغال ۳۰ هزار تن در صنعت فرش قم

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: ۳۰ هزار تن در صنعت فرش قم مشغول به فعالیت هستند که باید زمینه توسعه صادرات فرش قم فراهم شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۹۵
لزوم ایجاد اشتغال پایدار در حوزه صنایع دستی

خبرگزاری فارس : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پیگیری مسائل و رفع موانع گردشگری داخلی و خارجی از جمله اولویت‌های کاری بنده در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۵
۱۷هزار مجوز اشتغال در صنایع دستی گلستان

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: هم اینک ۱۷ هزار نفر از فعالان حوزه صنایع دستی استان دارای پروانه اشتغال انفرادی و تلاش برای توسعه این بخش در حال انجام است.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۵
ایجاد ۱۲۰۰۰ شغل در زمینه صنایع دستی در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است از سال آینده به‌مدت ۳ سال در قالب یک طرح ضربتی ۱۲ هزار شغل در حوزه صنایع دستی استان ایجاد شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵
ایجاد ۱۵۰ هزار اشتغال با صادرات فرش به امریکا

اقتصاد آنلاین : فرش ایرانی به عنوان مهم‌ترین محصول صادراتی به امریکا بعد از سالها رکود، پس از برجام توانست جایگاه خود را دوباره پیدا کند.

ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۹۵
پیش بینی ایجاد شغل برای ۵۵۷ نفر در حوزه صنایع دستی شهرکرد

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به اینکه این اداره کل در سال ۹۵ پیش‌بینی تحقق ۵۵۷ شغل را دارد افزود: از مجموع این تعداد در ۶ ماهه ابتدای سال جاری و تا پایان شهریورماه ۲۸۲ فرصت شغلی ایجاد شده است، همچنین امسال ۱۰ درصد افزایش اشتغال را داشته‌ایم.

ادامه مطلب ...
۵ مهر ۹۵
احیای صنایع دستی زمینه‎ساز اشتغالزایی و کارآفرینی جوانان است

خبرگزاری فارس: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردکوی گفت: فعالیت جوانان در حوزه مشاغل میراث فرهنگی و صنایع دستی علاوه‎بر هدایت صحیح جوانان به سمت سرگرمی‎های مفید راهی برای کارآفرینی و اشتغال جوانان است.

ادامه مطلب ...
۵ مهر ۹۵
رتبه سوم اصفهان در زمینه صنایع‌دستی در آسیا و جهان

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: ژاپن، چین و هند در صنایع ‌دستی پیشرفت چشمگیری داشته‌اند، امروز کشور هند در حوزه صنایع ‌دستی توانسته برای ۱۰۰ میلیون نفر اشتغال‌زایی کند.

ادامه مطلب ...
۲۸ شهریور ۹۵
ایجاد اشتغال برای ۳۲۰ هزار نفر در ۱۸ استان کشور در تولید فرش

خبرگزاری فارس: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان تابلوفرش سردرود این شهر را پایتخت تابلو فرش جهان دانست و گفت: در شهر سردرود ۸۰۰ کارگاه تابلو فرش با هزاران دار قالی وجود دارد و ۸۰ درصد تابلو فرش کشور در این شهر بافته می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۹۵
ایجاد ۱۳۰ هزار فرصت شغلی مرتبط با گردشگری و صنایع دستی

خبرگزاری ایرنا: وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۱۳۰ هزار فرصت شغلی مرتبط با گردشگری و صنایع دستی تا پایان امسال در کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
فعالیت ۳۶ هزار همدانی در بخش صنایع دستی

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: ۳۶ هزار نفر در استان همدان در بخش صنایع دستی شاغل هستند.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
توجه به حوزه صنایع دستی راهکار مناسب برای اشتغال بانوان است

خبرگزاری ایرنا: سرپرست فرمانداری بشرویه گفت: برای ایجاد اشتغال بانوان، توجه به تولید در حوزه صنایع دستی یکی از مناسب ترین راهکارها در این ارتباط است.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
ایجاد ۱۲۰۰ شغل در حوزه فرش دستباف

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره فرش صنعت، معدن و تجارت‌ خراسان‌رضوی گفت: در طول ۱۵ ماه یعنی از آغاز سال ۹۴ تا پایان خردادماه امسال بیش از ۱۲۰۰ شغل در حوزه فرش دستباف در خراسان‌رضوی ایجاد شده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۵
صنایع، راهگشای اشتغال خراسان‌ جنوبی

خبرگزاری ایسنا : معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، گفت: بخشی که می‌تواند در این استان راهگشای اشتغال باشد بخش صنایع است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
توسعه صنایع دستی، بهترین راه اشتغالزایی

خبرگزاری ایرنا: «صنایع دستی همواره یکی از کهن ترین وارزشمندترین فعالیت های جوامع بشری در همه اعصار و قرون گذشته بوده وهست. درواقع صنایع دستی از افتخارات ارزشمند هر ملتی بشمار می رود زیرا حاصل تلاش و تجلی ذوق، خلاقیت و هنر هنرمندان هر مرزوبوم است.» این مطلب سرآغاز یادداشتی در روزنامه تفاهم است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
طرح ضربتی اشتغال ۱۴۰۰نفر در صنایع دستی اجرا می شود

باشگاه خبرنگاران : رفع بی ثباتی اقتصادی، تورم بالا و رشد پایین و نیز محرومیت های ارتباطات بین المللی و تحریم های ناعادلانه که از سوی قدرت های بیگانه اعمال شده بود، با تدبیر دولت خاتمه یافت و اکنون شاهد رشد و رونق اقتصادی و سرمایه گذاری هستیم | دولت تدبیر و امید مسیر رشد، توسعه، آبادانی و عزت مردم را فراهم ساخته است.

ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۹۵
طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان حوزه صنایع دستی تصویب شد

خبرگزاری ایرنا : اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان حوزه صنایع دستی را در جلسه امروز این کمیسیون تصویب کردند.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۵
ایجاد ۷۰ هزار شغل در حوزه گردشگری

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به طرح اشتغال ۱۴۰ هزار نفره این سازمان تا دو سال آینده گفت: ۵۰ درصد از اجرای اشتغال این طرح بر عهده صنایع دستی و ۷۰ هزار شغل از طریق سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری انجام خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
گردشگری و صنایع دستی از مهمترین بخش‌های اشتغال‌زایی هستند

خبرگزاری تسنیم: معاون اول رئیس‌جمهور بر ضرورت ایجاد زیربناهای مورد نیاز برای توسعه گردشگری تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
بررسی ماده‌هایی از طرح حمایت از هنرمندان صنایع دستی

خبرگزاری ایسنا: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از بررسی هشت ماده‌ی طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی، در نخستین جلسه با نمایندگان مجلس دهم خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵
اشتغال از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی برای روستایی ها

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ استاندار فارس با بیان اینکه پارسال عملیات اجرایی آب‌ رسانی به هزار و ۵۰ روستا در استان فارس آغاز شده است که ۳۵۰ روستای آن تا پایان امسال از نعمت آب برخوردار می‌شوند گفت: عملیات آب‌ رسانی به این ۳۵۰ روستا تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.

ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۹۵
ایجاد ۲۴۴ هزار فرصت شغلی برای زنان در حوزه صنایع دستی در دولت یازدهم

خبرگزاری ایرنا : مشاور سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ۲۴۴ هزار مجوز فعالیت در حوزه صنایع دستی در سه سال فعالیت دولت یازدهم برای اشتغال زنان اعطا شده است.

ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۹۵
ایجاد فرصتهای شغلی برای زنان در حوزه صنایع دستی

خبرگزاری صدا و سیما : ۲۲۴هزارفرصت شغلی برای زنان در حوزه صنایع دستی ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مرداد ۹۵
اشتغال ۱۲۰۰۰ نفر در صنایع دستی

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستگی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: ۲ اثر شهرسوخته و بیابان لوت از سیستان و بلوچستان در فهرست آثار جهانی ثبت شده و پرونده سه اثر دیگر را برای ثبت جهانی شدن، آماده کرده‌ایم.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۵
به فعالان تولیدصنایع دستی تسهیلات پرداخت می شود

تابناک : رئیس میراث فرهنگی ایوان گفت:به فعالان تولیدصنایع دستی تسهیلات پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۹۵
صنایع دستی بهترین راهکار برای اشتغال مددجویان بهزیستی است

خبرگزاری ایرنا : نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: پرداختن به صنایع و هنرهای دستی بهترین راهکار برای ایجاد اشتغال پایدار به ویژه برای جامعه هدف بهزیستی است.

ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۹۵
اشتغالزایی برای ۱۲ نفر با استفاده از هنر سبدبافی

خبرگزاری شبستان: گلچین غلام ویسی یکی از ارغوان بافان موفق اهل کردستان است. او علاوه بر آموزش ارغوان بافی به زنان نیازمند، برای ۱۲ نفر نیز اشتغالزایی کرده است.

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۵
جزییات بسته اشتغال صنایع دستی تشریح شد

خبرگزاری میزان : معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی جزییات بسته اشتغال صنایع دستی را تشریح کرد.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ با هماهنگی و کسب موافقت اصولی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و بهره‌گیری از ظرفیت بانک‌های عامل در سطح کشور، اعطای وام و تسهیلات اشتغال به جوانان در عرصه صنایع دستی به‌منظور حمایت از جوانان و توسعه و استمرار تولید صنایع دستی در دستور کار است.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۵
تخصیص ۵ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه صنایع دستی

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ۵ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه اشتغال‌زایی در بخش صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد مصوب شده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۵
صنعت فرش لرستان می‌تواند یکی از راه‌های ارزآوری و اشتغالزایی در استان باشد

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره فرش لرستان گفت: ۹۴۰۰ بافنده لرستانی تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند.

ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۹۵
۲۴۶ طرح اشتغال‌زایی صنایع دستی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد استان از اجرای ۲۴۶ طرح اشتغال‌زایی مرتبط با صنایع دستی برای مددجویان تحت حمایت در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال نیز ۵۹ طرح تکمیلی اجرا می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۹۵
ایجاد دهکده‌های صنایع دستی در گیلان

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از ایجاد دهکده‌های صنایع دستی در قاسم‌آباد اولیا و سفلی در شرق و روستای عنبران آستارا در غرب این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ تیر ۹۵
تولید صنایع دستی؛ شغلی با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

خبرگزاری ایسنا: فرماندار بندرانزلی با اشاره به تولید صنایع دستی بعنوان شغلی با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی گفت:علاوه بر ارائه برنامه های لازم در جهت فراهم سازی شرایط بازاریابی و فروش محصولات تولیدی، روستاییان نیز در جهت راه اندازی صنایع کوچک ترغیب شوند.

ادامه مطلب ...
۸ تیر ۹۵
پیش بینی ایجاد ۱۴۰ هزار شغل در طرح ویژه اشتغال گردشگری و صنایع دستی

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های این بخش ۱۴۰ هزار شغل را در سال های ۹۵و ۹۶ ایجاد کنیم.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵
۱۴۰ هزار شغل در گردشگری و صنایع‌دستی ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم : معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های این بخش ۱۴۰ هزار شغل را در سال‌های ۹۵و ۹۶ ایجاد کنیم.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵
تولید صنایع دستی شش درصد اشتغال همدان را به خود اختصاص داده است

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان از اشتغال ۳۵ هزار و ۶۰۰ نفر در واحد های تولید صنایع دستی خبرداد و گفت: شش درصد اشتغال استان همدان در حوزه صنایع دستی است.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۵
پرداخت ۴ میلیارد ریال تسهیلات به بافندگان فرش دستباف سیستان و بلوچستان

خبرگزاری ایلنا: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در سال گذشته ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به بافندگان فرش دستباف در سیستان و بلوچستان پرداخت شده است.

ادامه مطلب ...
۲ تیر ۹۵
از ظرفیت صنایع دستی شهرستان برای ایجاد اشتغال استفاده شود

خبرگزاری ایرنا: بیرجند – ایرنا – فرماندار درمیان گفت: نیاز است از ظرفیت صنایع دستی شهرستان برای ایجاد اشتغال مردم خصوصا جوانان منطقه استفاده شود.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۵
اشتغال پایدار در صنایع دستی یکی از ارکان اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی

خبرگزاری ایسنا: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: اشتغال پایدار در صنایع دستی یکی از ارکان اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی است.

ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۹۵
۱۳ هزار اردبیلی در حوزه صنایع دستی فعالیت می‌کنند‌

خبرگزاری تسنیم: معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۳ هزار نفر در سطح استان اردبیل در حوزه صنایع دستی مشغول به کار هستند.

ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۹۵
ایجاد بازارچه های صنایع دستی برای افزایش تولیددرمشاغل خانگی

خبرگزاری ایرنا: قم- ایرنا – استاندار قم گفت: مسئولان امر بحث ایجاد بازارچه های صنایع دستی برای تقویت تولید و اشتغال در بخش مشاغل خانگی را با جدیت دنبال کنند.

ادامه مطلب ...
۲۴ خرداد ۹۵
صنایع دستی با کمترین سرمایه‌گذاری قابلیت بالایی برای اشتغالزایی دارد

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: صنایع دستی با کمترین سرمایه‌گذاری قابلیت بالایی برای اشتغالزایی دارد.

ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۹۵
تأمین۱۶ درصد از تولیدات صنایع دستی کشور توسط مدد جویان کمیته امداد

باشگاه خبرنگاران جوان : قائم مقام معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه درپنج سال گذشته حدود ۸۰ هزار طرح در گروه فرش و گلیم اجرا شده است گفت: ۱۶ درصد از تولیدات صنایع دستی کشور توسط مدد جویان تامین می شود .

ادامه مطلب ...
۲۲ خرداد ۹۵
اشتغالزایی در حوزه فرش

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار کرمان گفت: فرش می تواند در حوزه خود اشتغالی به خوبی نقش آفرینی کند.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۵
آخرین جزئیات بیمه قالیبافان

خبرگزاری مهر: مدیرکل امور فنی‌شدگان سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح جزئیات بیمه قالیبافان و شاغلان صنایع دستی گفت: ۲۰۰ هزار نفر غیرشاغل در این رشته‌ها تاکنون حذف و افراد جدیدی جایگزین ‌شده‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۵
اشتغال ۱۴۵ نفر در بخش صنایع دستی اردستان

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان از اشتغال ۱۴۵ نفر در هفت کارگاه صنایع دستی خبرداد.

ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۹۵
توجه به صنایع دستی از راه های اصلی ایجاد اشتغال در کردستان است

خبرگزاری ایرنا: سنندج- ایرنا- استاندار کردستان توجه به صنایع دستی و تولیدات کوچک در این حوزه را یکی از راه های اصلی ایجاد اشتغال در استان دانست و گفت: با توجه به وضعیت بیکاری در استان، حمایت از صنایع دستی می تواند در ایجاد اشتغال موثر باشد.ر

ادامه مطلب ...
۲۳ اردیبهشت ۹۵
صنایع دستی می تواند به رفع معضل بیکاری در فارس کمک کند

خبرگزاری ایرنا: معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس، ایجاد اشتغال را از اولویت های نخست استان برشمرد و گفت: صنایع دستی می تواند نقش مهمی در رفع معضل بیکاری و توسعه اقتصادی فارس ایفا کند.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۵
قالی بافی می تواند به اشتغالزایی کرمانشاه کمک بسیاری کند

باشگاه خبرنگاران جوان : به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه باید آموزش‌ها و ایجاد اشتغال را به گونه‌ای مدیریت کنیم که در نهایت ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار نفر فرشباف در استان داشته باشیم.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۵
استفاده از فرصت پسا برجام برای توسعه صنایع دستی

باَشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: فضای پسابرجام فرصتی برای توسعه مراودات بین المللی در حوزه صنایع دستی و بازاریابی در عرصه جهانی برای این محصولات است.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۵
کارگاه‌های صنایع دستی از حالت زیرزمینی خارج می‌شوند

خبرگزاری آنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد، معاونت صنایع دستی این اداره کل و رئیس میراث فرهنگی شهرستان بویراحمد ازکارگاه‌های صنایع دستی در شهر یاسوج بازدید و مشکلات این کار گاهای تولیدی را بررسی کردند.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۵
استفاده از ظرفیت‌ صنایع‌دستی برای کارآفرینی جوانان تبریزی

خبرگزاری ایسنا : مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در نشست مشترک بین کارآفرینان حوزه فرش و صنایع دستی استان با اعضای هئیت رئیسه شورای جهانی صنایع دستی آسیا و اقیانوسیه بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های صنایع دستی استان به منظور کارآفرینی برای جوانان جویای کار تأکید کرد.

ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۹۵
جلوگیری از مهاجرت روستائیان گیلان با ایجاد اشتغال در حوزه صنایع‌دستی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان، ایجاد اشتغال در حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی را راهکار موثر برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان گیلان خواند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۵
دانشگاه‌ها به کارآفرینی در صنایع‌دستی کمک کنند

خبرگزاری ایسنا: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی ایلام گفت: در تلاش هستیم با ایجاد ارتباط‌های نوین و کمک گرفتن از مراکز آموزش عالی در عرصه‌ی صنایع‌دستی کارآفرینی بیشتری ایجاد کنیم.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۵
کمپین خرید صنایع دستی ایرانی راه افتاد

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت کمپین حمایت از خرید صنایع دستی با شعار ” هنر ایرانی شایسته خانه ی ایرانی است ” برای حمایت از تولید داخلی ایجاد می شود.

ادامه مطلب ...
۱ اردیبهشت ۹۵
اشتغالزایی برای کارآفرینان صنایع دستی

باشگاه خبرنگاران جوان: شغل در حوزه صنایع دستی کلاردشت ایجاد شد.

ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۹۵
ایجاد ۱۰ هزار شغل در صنعت فرشبافی

خبرگزاری ایرنا: به گزارش خبرنگار ایرنا، رضا رحیمی شامگاه دوشنبه در نشست فعالان اقتصادی و مدیران اجرایی استان که با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با حضور معاون اول رئیس جمهوری در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد: حجم سرمایه گذاری در این واحدهای راکد و نیمه فعال به یک هزار و ۹۹۰ میلیارد ریال می رسد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۵
اشتغال ۲۱۴ نفر با دریافت تسهیلات قالی بافی

خبرگزاری صدا و سیما: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه قالی بافی زمینه اشتغال ۲۱۴ نفر را پارسال در خراسان جنوبی فراهم کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
طرح‌ ضربتی اشتغال برگشت

خبرگزاری مهر: سال‌ها پس از اجرای آخرین طرح ضربتی اشتغال، حالا معاون رئیس‌جمهور می‌گوید دولت می‌خواهد پروژه‌ای جدید را به منظور ایجاد ۱۲۰ هزار شغل ضربتی تعریف و به شورای عالی اشتغال ارائه کند.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۵
افزایش فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در چابهار

خبرگزاری تسنیم: مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در چابهار افزایش می‌یابد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۵
ارائه طرح اشتغال با استفاده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

خبرگزاری ایسنا: طرح ضربتی ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت های سه بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دست تهیه است و ظرف دو ماه آینده این طرح به دولت و شورای عالی اشتغال ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ فروردین ۹۵
اعطاء تسهیلات به هنرمندان صنایع دستی بافق

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی استان یزد گفت: به منظور حمایت از هنرمندان صنایع دستی بافق ، جهت دریافت تسهیلات معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب ...

«ای استخدام : نقش صنایع دستی در اشتغالزایی در سال ۹۷»


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.