بهترین شرکت‌های حوزه «بازرگانی» ایران برای استخدام

۵۰ شرکت

شرکت بازرگانی در ایران به چه شرکتی گفته می‌شود؟

شرکت بازرگانی به شرکتی گفته می‌شود که به صورت سهامی خاص تاسیس شده و وظیفه انجام اموری مانند: خرید، فروش، واردات، صادرات، توزیع، ترخیص کالا از گمرکات ملی و بین المللی و... می‌پردازد.

در کشور قوانین مختلفی جهت ثبت شرکت‌های بازرگانی وجود دارد که نشان‌گر اهمیت ثبت شرکت‌های بازرگانی است. این شرکت‌ها پس از ثبت می‌توانند به طور گسترده به فعالیت‌های اقتصادی بپردازند.

چگونه در بهترین شرکت‌های بازرگانی ایران، استخدام شویم؟

شرکت‌های بازرگانی مختلف ایران، استخدام خود را همیشه از بین کارجویان مستعد انجام میدهند. این شرکت‌های بازرگانی که جز شرکت‌های بازرگانی ثبت شده در سامانه ثبت شرکت‌ها هم هستند، در زمینه‌ای مختلفی فعالیت و اقدام به جذب نیرو می‌کنند. برای استخدام شدن در این شرکت‌ها نیاز است ابتدا به لیست برترین شرکت‌های تجاری ایران در صفحه مخصوص هر شرکت سر زده و اقدام به ارسال رزومه برای کارفرمایان نمایید.

استخدام در برترین  شرکت‌های بازرگانی به چه صورت است؟

شرکت‌های تجاری و بازرگانی ایران در اکثر تخصص‌ها از پایه تا سطوح مدیریتی اقدام به استخدام نیرو کار می‌کنند. استخدام در این شرکت‌ها مانند سایر شرکت‌ها پس از حضور در مصاحبه و سنجش سطج تخصص‌های کارجو می‌باشد. پس از انحام فرآیند مصاحبه تخصص با کارجو، این شرکت‌ها عمدتاً اقدام به عقد قرارداد و یا شروع به همکاری آزمایشی می‌کنند. پس از انجام دوره آزمایشی، در صورت کسب اهداف مورد نظر کارفرما استخدام به صورت قراداد بلند مدت درآمده و فعالیت جدی نیروی کار از این مرحله آغاز می‌شود.

تحصیلات مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های بازرگانی چیست؟

شرکت‌های تجاری، هلدینگ‌های معتبر و حتی شرکت‌های بازرگانی پتروشیمی ایران، همگی به نیروی متخصص و همچنین نیروی کار غیر تخصص نیاز دارند. از همین رو این شرکت‌ها اقدام به استخدام نیروهای تحصیل کرده در رشته‌های تحصیلی مرتبط با فضای کاری بازرگانی مانند، استخدام نیروی مدیر بازرگانی، استخدام بازاریاب محصولات پتروشیمی، استخدام مدیر فروش، استخدام مدیر واردات و صادرات، استخدام کارشناس مدیریت بازرگان، استخدام MBA و... می‌کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های بازرگانی چیست؟

شرکت‌های بازرگانی با توجه به دایره گسترده فعالیت‌هایخود به مهارت‌های متفاوتی نیاز دارند که می‌توان از آن جمله به:

  • مهارت انجام فعالیت تیمی
  • هوش هیجانی بالا در مواجه با چالش‌های کاری
  • توانایی مدیریت شرایط بحران
  • آشنایی با قوانین و ضوابط واردات و صادرات
  • توان انجام کار در شرایط سخت
  • مشتاق به یادگیری و شناخت بازارهای جدید

آینده شغلی شرکت‌های بازرگانی در ایران چیست؟

شرکت‌های بازرگانی در ایران هم به لحاظ بازار داخلی و هم به لحاظ بازار خارجی دارای یک موقعیت استراتژیک هستند. شرکت‌های مدیریت صادرات به واسطه توان صادر کردن کالاهای تولیدی در کشور و شرکت‌های تجاری و شرکت‌های مدیریت بازرگانی به واسطه حضور در بازار داخلی و نیاز روز افزون کشور به صادرات و واردات کالا دارای آینده روشنی از لحاظ کاری هستند.

بدون سابقه کار میتوان وارد کار در حوزه بازرگانی شد؟

کارآموزان بازرگانی، صادرات و واردات از ارکان اصلی شرکت‌های بازرگانی هستند. این افراد که بدون سابقه کار وارد این شرکت‌ها می‌شوند، برای بهبود سطح کاری خود و شرکت‌های متبوع تجاری و بازرگانی‌شان به استخدام شرکت‌های برتر بازرگانی ایران در می‌آیند و هدفشان پیشرفت در فضای کاری بازرگانی کشور است.

سوالات متداول