شرکت بین المللی تولیدی و بازرگانی رونیکس، فعالیت حرفه ای خود در حوزه ابزار آلات را از سال 1381 آغاز کرده و هم اکنون بیش از 600 نفر به صورت مستقیم و بیش از 20000 نفر به صورت غیرمستقیم، در واحدهای تامین، ارتباطات و برند، انبار، خدمات پس از فروش، طرح و برنامه، دیجیتال مارکتینگ، زیر ساخت شبکه، منابع انسانی، صادرات، فروش محصولات و قطعات، مالی و حسابداری و نرم افراز، مشغول خدمت‌رسانی به مصرف کنندگان هستند. رونیکس با ارائه ابزارهایی با کیفیت بالا و قیمت گذاری متناسب و خدمات پس از فروش بی مانند، به یکی از مطرح ترین برندهای بازار ایران تبدیل شده است. ما در رونیکس با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های دنیا بیش از 2000 نوع ابزار صنعتی و 24000 نوع قطعه جانبی را با کیفیت و دقت هر چه تمام تر، بر اساس بالاترین استانداردها تولید کرده و سعی در پوشش دهی نیازهای بازار داخلی و خارجی ابزار داشته ایم. آنچه ما را از دیگر برندها متمایز می کند خدمات پس از فروش گسترده و همراهی پیوسته با مصرف کنندگانمان است. از مهم ترین ارزش های سازمانی رونیکس ارائه کیفیت بالا و پشتیبانی خدمات است که با کار تیمی و روحیه بالای همکارانمان سعی در خلق داستان شگفت انگیز رونیکس داشته ایم.

رونیکس
حضور پررنگ برند رونیکس در عرصه ابزار آلات در دوبی
رونیکس
نمایشگاه CANTON 2013 کشور چین
رونیکس
نمایشگاه CANTON 2014 کشور چین
مدیریت عامل
محمد رضا رامخو

چشم انداز رونیکس، رسیدن به جایگاه یکی از ده برند برتر جهان در زمینه ابزارآلات می باشد. تحقق این امر در سایه‌ی تلاش، همت و دانش سرمایه های انسانی و رعایت فرهنگ سازمانی مبتنی بر احترام و مسئولیت پذیری، امکان پذیر است.

قائم مقام مدیر عامل
محسن رام خو

معتقد است پیشرفت و موفقیت رونیکس به عنوان یک برند کاملا ایرانی مرهون توجه به نیازهای مشتریان، سرمایه انسانی خلاق و متخصص و بکارگیری فناوری¬ های نوین است. وی از جمله شخصیت¬ هایی است که در مشکلات و سختی¬ ها در کنار برند ایستاده و با ایده ¬های نو راه¬ های جدیدی را برای اوج گرفتن آن به وجود آورده است.

مدیریت منابع انسانی
سعید رمضانی

بزرگترین سرمایه‌ی رونیکس، نیروی انسانی متخصص، خلاق و پویای آن است. ما در رونیکس به دنبال جذب افرادی هستیم که بتوانند با ما در مسیر رشد و پیشرفت و رسیدن به اهدافمان همراه شوند. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در رونیکس، با افزایش حداکثری بازدهی کارکنان و کاهش میزان خطا و اتلاف وقت، امکان عملکرد پیوسته و افزایش بازدهی محیط کار فراهم نموده است.

رونیکس
همیشه در کنار شما
رونیکس
دانش، تجربه و سرعت در مرکز تعمیرات رونیکس
رونیکس
نمایشگاه دائمی رونیکس در ساختمان مرکزی