تجارت جهانی یک فرصت است که پیش روی هر کسب و کاری قرار دارد.
خانه تجار در سال 1357 به شماره ثبت 33101 فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات و سیستم‌های IBM بصورت انحصاری در ایران آغاز کرد. تجربه‌های خوشایند تجارت داخلی و خارجی باعث شکل‌گیری یک هاب تجاری با جمعی از بزرگان صنعت و تجارت گردید. همچنین پس از ورود به بازارهای بین المللی و ایجاد همکاری‌های موفق در بازارهای مختلف و تجار بین‌المللی، در پی فراهم کردن بستری مناسب‌تر در کشورهای روسیه و فرانسه برآمدیم. با توجه به موقعیت های جغرافیایی و استراتژیک این کشورها جهت ارتباط با سایر نقاط جهان شرایط مناسبی جهت تجارت علاقه مندان ایجاد گردیده است، ضمن آنکه این کشورها نیز بازار بسیار جذابی برای تجار ایرانی دارند. به لطف و مرحمت خداوند منان در این مسیر پر مشقت سربلند بیرون آمدیم و در نهایت تصمیم به ارائه خدمات هدفمند و گسترده ‌تر گرفتیم.

لیکن با تشکیل دپارتمان های: بازرگانی، بین الملل، ثبتی، مالی مالیاتی و دیجیتال مارکتینگ، مشاوره کسب و کار، ماموریت خانه تجار، که تسهیل امور اداری پیچیده و طاقت فرسا برای فعالین اقتصادی کشور و همچنین گسترش کسب و کار آنهاست رسالت خود را ادامه خواهیم داد.

خانه تجار بعنوان تسهیل کننده و خدمات رسان به بنگاه‌های (واحدهای) اقتصادی در دپارتمان‌های مختلف خود آمادگی پذیرش و همکاری با کارجوهای محترم می باشد و از ایده های تجاری عزیزان استقبال می نماید:

 

خانه تجار
کلیه امور صادرات و واردات امور گمرکی و ترخیص کالا اخذ مجوزهای لازم، حمل و نقل بین‌المللی تحلیل، شناسایی و بازاریابی کالا در بازار هدف
خانه تجار
افتتاح حساب بین‌الملل ثبت شرکت در سایر کشورها ثبت اختراع بین‌المللی و فروش آن ثبت برند مادرید، لوکال و حفظ مصونیت
خانه تجار
ثبت و تغییرات شرکت، اختراع، برند و لوگو اخذ انواع مجوز، ایزو، کارت عضویت و بازرگانی رتبه‌بندی پیمانکاری، مشاوره و انفورماتیک مشاوره و اخذ مجوزهای دانش‌بنیان