مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

۴۶ روز قبل ۳۲ نظر

مقررات استخدامی شهرداریها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار مربوط به مقررات استخدام شهرداریها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موجود در این صفحه :


۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
خبرهای خوش معاون عمرانی وزیر کشور به دهیاران و شهرداران
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: امسال شاهد افزایش اعتبارات برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خواهیم بود.به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، مهدی جمالی‌نژاد در همایش دهیاران و شهرداران در بجنورد اظهار کرد: از ابتدای تاسیس روستاها تاکنون بیش از ۲۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به دهیاری‌های کشور تخصیص یافته است که بیش از ۷۵ درصد این اعتبارات در دوره وزارت دکتر رحمانی فضلی بوده است که نشان‌دهنده توجه ویژه وی به روستاها می‌باشد.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
پرداخت عیدی و پاداش سال ۹۷ تمامی کارکنان شهرداری بابل
معاون اداری و مالی شهردار بابل از پرداخت عیدی و پاداش سال ۹۷ تمامی کارکنان رسمی،قرارداری و پیمانی شهرداری بابل خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷
کارکنان شهرداری ها تبدیل وضعیت می شوند
معاون عمران و توسعه امور شهری وزارت کشور گفت: چارت تشکیلاتی شهرداری ها و دهیاری ها در حال تغییر است و مساله تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها نیز به زودی اجرایی می شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
تبدیل وضعیت ۵۰ هزار نیرو در شهرداری‌ها
۵۰ هزار نیرو در شهرداری‌ها تبدیل وضعیت می‌شوند.به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکل دفترنوسازی تحول اداری وفناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها از تبدیل وضعیت ۵۰ هزار نیروی قراردادی خبر داد. تبدیل وضعیت ۵۰ هزار نیرو در شهرداری‌ها
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
معوقات دستمزد کارگران شهرداری تا آخر هفته پرداخت می شود
سرپرست شهرداری کرمانشاه از پراخت معوقات دستمزد کارگران شهرداری تا آخر هفته خبر داد.حامد لعل بخش در گفت‌وگو باخبرنگار مهر اظهار داشت: معوقات کارگران شهرداری در ماه شهریور از سوی شرکت‌ها در حال پرداخت است و تا آخر هفته همه کارگران حقوق شهریور را می گیرند.
ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۱۳۹۷
تسویه مطالبات اعضای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری
پرداخت مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران شهرداری از مرز ۵۰ میلیارد تومان عبور کرد.به گزارش ایسنا، روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در گزارشی اعلام کرد: در دوره مدیریت اخیر صندوق یعنی ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۶ تا پایان مهرماه سال جاری ۵۰۷ میلیارد و ۱۰۳ میلیون و ۵ هزار و ۶۴۴ ریال از مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران صندوق ذخیره پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۴ آبان ۱۳۹۷
بررسی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری ها
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور گفت: مجلس شورای اسلامی باید برای تامین امنیت شغلی کارکنان شهرداری ها اقدام کند.حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در راستای پیگیری درخواست نیروهای شهرداری که مدارک تخصصی و تجربه کاری اشتغال دارند و متقاضی تبدیل وضعیت هستند موارد بررسی شده است، گفت: دریافت مجوز استخدامی نیاز به طرح در کمیسیون اجتماعی و تصویب مجلس دارد.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌های استان بوشهر
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری بوشهر از تبدیل وضعیت کارکنان قرار دادی شهرداری های استان بوشهر خبر داد و گفت: ۹۰۰ نفر به صورت قراردادی در ۳۸ شهرداری استان شاغل هستند.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
افزایش کمک هزینه بیماران خاص و هزینه پرستاری و یارانه مسکن بازنشستگان شهرداری تهران
به گزارش خبرگزاری فارس، سید مهدی قاسمی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با بیان اینکه تعداد افرادی که جزو بیماران خاص تحت پوشش سازمان بازنشستگی هستند ۶۴۱نفر می باشند و تا کنون سازمان بازنشستگی شهرداری تهران به هر کدام از این عزیزان مبلغ دومیلیون ریال به عنوان کمک هزینه پرداخت می کرد، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه بالای داروهای بیماران خاص مبلغ یک میلیون ریال به کمک هزینه این عزیزان اضافه شد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
پرداخت ۴۶ میلیارد تومان از مطالبات متقاضیان صندوق ذخیره کارکنان شهرداری
به گزارش خبرگزاری فارس، با پیگیری های انجام شده در دوره مدیریتی اخیر که از ابتدای بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است، بیش از ۴۵ میلیارد و ۸۸۹ میلیون تومان از دیون صندوق به کارکنان شهرداری تهران پرداخت شده است.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۷
شفاف سازی قوانین استخدامی شهرداریها در اولویت برنامه‌های سازمان شهرداریها
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه نیروی انسانی شهرداری تاثیر زیادی در توسعه پایدار شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان دارد، گفت: شفاف سازی قوانین و مقررات استخدامی و ساماندهی منابع انسانی شهرداری‌ها در اولویت برنامه‌های کاری سازمان شهرداریها و دهیاری ها قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
تمام استخدام‌های شهرداری بر اساس مجوز وزارت کشور بوده است
معاون شهردار سابق تهران در رابطه با استخدام‌های صورت گرفته در دوره گذشته شهرداری تهران، گفت: استخدام‌ها با مجوز وزارت کشور و طی مراحل قانونی و مجوزهای لازم از اداره استخدامی کل کشور انجام شده است.
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۷
آیین‌نامه استخدامی دهیاران همچنان در انتظار پاسخ دولت
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها ودهیاری‌های کشور گفت: آیین‌نامه استخدامی دهیاران در انتظار طرح و تصویب نهایی در دولت است.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۷
جلسه توجیهی نحوه صدور احکام افزایش حقوق و مزایای سال ۱۳۹۷ کارکنان ثابت شهرداری
جلسه توجیهی نحوه صدور احکام افزایش حقوق و مزایای سال ۱۳۹۷ کارکنان ثابت شهرداری تهران با حضور محمد صادقی، مدیر کل منابع انسانی و معاونین منابع انسانی مناطق ۲۲ گانه و واحدهای ستادی به همراه روسای امور اداری به میزبانی شهرداری منطقه ۹ برگزار شد و طی این نشست مراحل کامل نحوه محاسبات برای حاضران تشریح و به کلیه سوالات و ابهامات در این خصوص، پاسخ داده شد.
ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
ضرورت جذب نیروی متخصص در شهرداری‌ها
رئیس شورای اسلامی شهر خمین گفت: یکی از مشکلات شهرداری ها ازجمله شهرداری خمین، عدم بهره مندی از نیروی متخصص و کارشناس و عدم برخورداری از تصمیمات جامع نگر و آینده نگر است.
ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۱۳۹۷
بررسی لایحه استخدامی شهرداری‌ها در صحن علنی مجلس
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: لایحه استخدامی شهرداری‌ها در کمیسیون عمران تصویب شده و به‌زودی در صحن علنی بررسی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۶
دولت تا شهریور لایحه استخدام دهیاران را به مجلس ارائه می‌دهد
خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دهیاران افسران توسعه روستاها هستند، تاکید کرد: دولت در تلاش است تا ۲ ماه آینده لایحه استخدام دهیاران را به مجلس ارائه دهد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۵
تصویب لایحه استخدامی شهرها در کمیسیون اجتماعی
خبرگزاری ایسنا : کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه امروز خود لایحه استخدامی شهرداری‌ها را به تصویب رساند.
ادامه مطلب ...
۳ آبان ۱۳۹۵
تشکیل سه کمیته بررسی آیین نامه اداری و استخدامی شهرداری ها
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: با توافق به عمل آمده، سه کمیته برای بررسی آیین نامه اداری و استخدامی شهرداری ها در سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ی کشور تشکیل خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۴
لایحه استخدام دهیارها به مجلس ارائه شد
خبرگزاری مهر : اراک- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: لایحه استخدام دهیارها از سوی دولت به مجلس ارائه شده است و توان خود را برای تصویب این لایحه به کار می بندیم.
ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۱۳۹۴
بازنگری قانون استخدامی شهرداری‌ها/ وزیر ۲ کارته ارشاد در راه مجلس
خبرگزاری مهر : مجلس شورای اسلامی این هفته شاهد حضور وزیر ارشاد برای پاسخ به سوال یک نماینده خواهد بود؛ جنتی پیش از این، دو کارت زرد دریافت کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۴
طرح بازنگری آیین نامه استخدامی شهرداری‌ها،نظارت شوراها را افزایش می دهد
خبرگزاری ایسنا :مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری وفناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در زمینه سخنان رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص طرح “قانون استخدامی شهرداری‌ها” گفت: طرح بازنگری در آیین نامه اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با افزایش شفافیت در این حوزه امکان نظارت صحیح شوراهای اسلامی شهر و شورایعالی استان‌ها را بر روی عملکرد شهرداری‌ها بیش از پیش افزایش می دهد.
ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
بازنگری در مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها
خبرگزاری دانشجو: نمایندگان در ادامه گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان چای را استماع خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۴
مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌های کشور اصلاح می‌شوند
خبرگزاری فارس : نمایندگان مجلس هفته آینده طرح بازنگری در مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۱۳۹۴
مقررات استخدامی شهرداری‌ها تغییر می کند
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهداری‌های کشور موافقت کردند.
ادامه مطلب ...

۳۲ نظر برای مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید