استخدام وزارت راه و شهرسازی (اطلاعیه جدید)

۵۹ روز قبل ۱۶۴۳۳ نظر

استخدام وزارت راه و شهرسازی

اخبار و استخدام‌های وزارت راه و شهرسازی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه میتوانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های وزارت راه و شهرسازی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام وزارت راه و شهرسازی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

آخرین اخبار استخدامی وزارت راه و شهرسازی
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی وزارت راه و شهرسازی
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی برای استخدام وزارت راه و شهرسازی
در این بخش به منظور دسترسی به صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
سوالات متداول

 

۱۶٬۴۳۳ نظر برای استخدام وزارت راه و شهرسازی (اطلاعیه جدید)

   • مریم
    سلام بچه ها
    محض رضای خدا بیاین یه جمع بندی کلی کنین ک منابع دروس عمومی رو معرفی کنین بخدا ثواب داره جای دوری نمیره
    این دروس دبیرستانم یکی از دوستان پرسیده واقعا نظام جدید بخونیم یا قدیم ؟اگ میشه کمک کنین
    پاسخ
     • هتریک
      دوست عزیز بنده سه تا آزمون استخدامی قبول شدم. هر سه تا هم عمومی بالای 50 زدم. بستگی به سطح خودتون داره. مثلا من خودم هیچ وقت ریاضی نمیخونم چون پایه ریاضی م قویه نهایتا نمونه سوال های ازمون های قبل رو میزنم. اما کلا برای درس ریاضی چند تا مبحث مهمه اگر کتاب یا جزوه نمونه سوال استخدامی تهیه کنید مشخصه از کجاها بیشتر سوال میاد مثلا از مثلثات سوال میاد از معادله و ... و ساده تر اینکه مثلا همون مثلثات بیشتر فرمول مثلثاتی نیازه. برای ریاضی پیشنهاد میکنم که مباحث پر تکرار رو بخونین اگر پایه تون قویه که فقط سوال حل کنین اگر نه از کتاب های کمک آموزشی نظام قدیم دبیرستان یا از اینترنت که پر از جزوه های خوب هست استفاده کنید.هوش سوال هاش تقریبا داره میره به سمت سوال های gmat دکتری و باید به طور اصولی بخونین کتاب مسیح خواه خوبه اما جزواتی هم هست که در حد درصد کم کارتون رو راه بندازه. چند تا بخش داره بخش درک متن بخش منطقی بخش کمی بخش تحلیلی اگر مبتدی هستین فقط دوتای اولی رو کار کنین که راحته. زبان هم ازمون به ازمون سخت تر میشه. لغات سال های قبل اکثرا از 504 بود اما کم کم به سمت لغات ازمون ارشد میره کتاب سری عمومی کتاب خوبیه گرامرش هم سخت تر میشه. قبلا در حد دبیرستان بود اما داره به سمت گرامر ارشد میره. مباحث افعال متوالی معلوم مجهول و ... مهمه. کتاب سری عمومی کتاب خوبیه. دینی کاملا مشخصه و راحت و معلوم: سه سال دبیرستان و اندیشه 1و2 سبحانی. ادبیات هم کتاب پیام نور رو بخونین. کتاب های هامون سبطی هم خوبه. اطلاعات عمومی هم سه چهارتا سوال ش قانون اساسیه راحت میشه خوند و بقیه اش تاریخ و نهادهای بین المللی و دفاع مقدس و... جزواتی هست میتونین استفاده کنین. کامپیوتر هم کتاب کاظم زرین و این که کامپیوتر رو همه بلدن خوندن نداره به جز بخش آشنایی با فناوری اطلاعات. تست بزنین و یادآوری کنین.
      پاسخ
      • علیرضا
       سلام دوستان
       اضافه کاری چقدر براتون رد میکنن؟ دقیقا همونقدر که ساعت زدین یا بیشتر؟
       کارانه براتون چقدر میریزن؟
       اعیاد چطور؟
       پاسخ
       • امیر
        سال 98 استخدام شدیم تا شش ماه اول اضافه کار و رفاهیات بهمون نمیداند بعد هم ماهی 600 اضافه کار و حدود 500 تومان رفاهیات دادن اما از ابتدای 99 تا حال حاضر اضافه کار و دفاعیات در مجموع ماهانه 200 تومن شده ضمن اینکه بندهای دوقلو تو احکام حقوقی درج نکردن با ابن استدلال که سال 97 حکم نداشتیم
        پاسخ

          لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید