استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (خبر جدید)

۱۱۶ روز قبل ۳۷۲۸ نظر

استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام» (کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی به همراه سوالات سالهای گذشته و آزمونهای سال ۹۷)

دانلود سوالات سازمان قضایی نیروهای مسلح (عمومی و تخصصی)

لینکهای مفید

  • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان قضایی نیروهای مسلح اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
  • برای دانلود دفترچه سوالات عمومی دومین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک نمایید
  • برای دانلود دفترچه سوالات عمومی اولین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک نمایید
  • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱ تیر ۹۸ - بکارگیری ۷۰۰ نفر از نیروهای مسلح به‌عنوان ضابط قضایی

دادستان نظامی تهران از بکارگیری ۷۰۰ نفر از نیروهای مسلح به‌عنوان ضابط قضایی خبر داد.
به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از مهر، غلامعباس ترکی دادستان نظامی تهران در اولین همایش روز رسته حقوق در ارتش با اشاره به اینکه بیشتر پرونده‌هایی که در سازمان قضایی نیروهای مسلح وجود دارد، به دلیل نداشتن آگاهی نسبت به قوانین تشکیل شده است، گفت: هر جا نهاد حقوقی کم‌رنگ ظاهر شد، تعارض منافع به وجود می‌آید؛ بر این اساس، برخورد به‌هنگام از وظایف نهاد و رسته حقوقی در نیروهای مسلح است که این هم با پیاده‌سازی ساختار مناسب و ارائه مشاوره مناسب و به‌هنگام میسر می‌شود.
وی افزود: بسیاری از طرح‌هایی که بیان می‌کنیم، فاقد پیوست حقوقی است در حالی که باید همانند پیوست‌های امنیتی در ارائه طرح‌های مختلف، پیوست حقوقی هم ارائه شود.
دادستان نظامی تهران با بیان اینکه ضابطان قوه قضاییه به ضابطان دادگستری و نیروهای مسلح تقسیم می‌شوند، افزود: از این رو افرادی که دارای کارت ضابط قضایی نیستند، نمی‌توانند فعالیتی به عنوان ضابط قضایی انجام دهند.
ترکی اضافه کرد: در همین رابطه تا امروز چهار هزار نفر در نیروهای مسلح آموزش‌های لازم را دریافت کردند تا به عنوان ضابط قضایی فعالیت داشته باشند که از این تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر گواهینامه و ۷۰۰ نفر نیز کارت ضابط قوه قضاییه دریافت کردند.
وی به موضوع علت ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانکی دیگر پرداخت و اظهار داشت: آنچه در حوزه اقتصادی گریبانگیر نیروهای مسلح شد این بود که نهادهای اقتصادی را به صورت فرماندهی و سلسله مراتبی و دستوری اداره کردیم لذا نتیجه آن وارد آمدن خسارات هنگفت در بانکداری نیروهای مسلح شد.
دادستان نظامی تهران با تاکید بر اینکه حقوقی‌ها در نیروهای مسلح وظیفه دارند تا فقط از حق دفاع کنند نه اینکه فقط از فرماندهان دفاع کنند، گفت: موضوعی را که با معاونت حقوقی و مجلس وزارت دفاع مطرح کردیم، این است که آیا جابه‌جایی ۱۸ هزار سرباز به درخواست نمایندگان مجلس به حق بوده است یا نه؟
ترکی گفت: لایحه نهاد داوری همچنان معطل مانده و این موضوع مشکلاتی را برای پرونده‌های قضایی به وجود آورده است، از این رو همه باید تلاش کنیم تا جایگاه رسته حقوق در نیروهای مسلح به ویژه ارتش، تقویت شود.

 منبع : خبرگزاری مهر

خبر ۲۶ اردیبشهت ۹۶ - اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵

با عنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به سازمان قضایی نیروهای مسلح که نهایی گردیده و مورد تایید قرار گرفته است برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.
بدیهی است سایر رشته شغل محلهای باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۶ - تاریخ مجدد اعلام نتایج

با توجه به اینکه مقرر گردیده بود سازمان امور اداری و استخدام کشور نتیجه نهایی پذیرفته شدگان را در اختیار این سازمان قرار دهد ولی عملاً تاکنون لیست نهایی واصل نشده است با عرض پوزش از کلیه عزیزان و داوطلبین استخدام به اطلاع می رساند:
« بنا به اظهارات مسئولین سازمان مذکور این نتایج احتمالا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ به این سازمان ارسال خواهد شد و به محض وصول نتیجه، مراتب از طریق پرتال سازمان به اطلاع همگان خواهد رسید.
مجددا از همه داوطلبین از تاخیر پیش آمده عذر خواهی می نماید.»

اطلاعیه ۴ اسفند ۹۵ - سازمان قضایی نیروهای مسلح

با عرض پوزش از داوطلبین محترم ، به اطلاع می رساند نتایج نهایی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ اعلام خواهد شد.

خبر ۲۰ بهمن ۹۵ - زمان اعلام نتایج نهایی مصاحبه تخصصی

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در مصاحبه تخصصی استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح می رساند نتایج نهایی منتخبین چند برابر ظرفیت استخدام، از تاریخ چهارم اسفند ماه بر روی سایت سازمان قابل مشاهده خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح اینجا کلیک نمایید

 

خبر ۳ بهمن ۹۵ - قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

پیرو اطلاعیه های قبلی، زمان بندی مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح به تفکیک رشته های شغلی و سهمیه ایثارگری به شرح ذیل اعلام می گردد.
پذیرفته شدگان گرامی لازم است تا با به همراه داشتن اصل مدارک ذیل در تاریخ تعیین شده، از ساعت ۹ صبح در اداره کل امور اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح، به آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از سه راه معلم، سازمان قضایی نیروهای مسلح، ساختمان اداری، طبقه اول حضور به هم رسانند.
عدم مراجعه در تاریخ اعلامی به منزله انصراف قطعی از استخدام تلقی شده و سازمان قضایی نیروهای مسلح هیچ مسئولیتی را عهده‌دار نخواهد بود.
مدارک مورد نیاز
۱-اصل شناسنامه.
۲- اصل کارت ملی.
۳- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم.
۴-اصل آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا گواهی موقت پایان تحصیلات، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۵– اصل قرارداد انجام کار معین (مشخص) دارای کد شناسه مربوط به سال جاری-قرارداد کارگری دارای کد شناسه مربوط به سال جاری و تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت.(مخصوص کارکنان دستگاه‌های اجرایی)
۶- اصل مدارک مربوط به بومی بودن داوطلب. (شهرستان، استان) (مطابق با شرایط مندرج در قسمت بومی بودن دفترچه راهنمای آزمون)
۷- اصل مدارک تاییدیه برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران و یا مشمولین سهمیه ۵ درصد ایثارگران. (مطابق با شرایط مندرج در قسمت ایثارگران دفترچه راهنمای آزمون)
۸- اصل مدارک مبنی بر معلولیت عادی، تایید شده از سوی سازمان بهزیستی.
اداره کل امور اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح

 برای مشاهده جدول زمانی تاریخ مصاحبه بر روی رشته شغلی مربوطه کلیک نمایید

برای مشاهده رشته شغلی متصدی امور دفتری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده  رشته شغلی تقریر نویس اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده رشته شغلی کاردان شبکه،کارشناس برنامه ریزی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده سهمیه ایثارگری ۲۵ درصد، حسابدار،کارشناس مطالعات اجتماعی ،مدد کار اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ دی ۹۵ - قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

خبرگزاری میزان : جدول زمان بندی مصاحبه استخدامی در روز یکشنبه مورخ ۳/۱۱/۱۳۹۵ در پرتال سازمان قابل مشاهده است.
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح می رساند: جدول زمان بندی مصاحبه استخدامی در روز یکشنبه مورخ ۳/۱۱/۱۳۹۵ در پرتال سازمان قابل مشاهده است.

مصاحبه از داوطلبان بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته در موعد مقرر انجام می شود و عدم حضور در تاریخ اعلامی به منزله انصراف از مراحل استخدام تلقی می شود.

خبر ۸ دی ۹۵ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح
به اطلاع داوطلبان استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح که در اعلام نتایج اولیه سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت معرفی شده‌اند، می‌رساند:...
« اطلاعیه »
به اطلاع داوطلبان استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح که در اعلام نتایج اولیه سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت معرفی شده‌اند، می‌رساند:
به منظور شرکت در مصاحبه‌ استخدامی و طی مراحل استخدام، لازم است مدارک زیر را از طریق پست پیشتاز و حداکثر تا تاریخ سه‌شنبه ۱۴/۱۰/۱۳۹۵ به آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به چهار‌راه قصر، سازمان قضایی نیروهای مسلح، اداره کل اموراداری، اداره استخدام، صندوق پستی ۱۳۱۵-۱۶۷۶۵ ارسال نمائید .
بدیهی است عدم ارسال مدارک در موعد مقرر، ارسال مدارک ناقص و یا عدم تطابق مدارک و مستندات ارسال شده با اطلاعات مندرج در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی، به منزله انصراف از استخدام در سازمان قضایی نیروهای مسلح تلقی شده و فرد پذیرفته شده از ادامه روند استخدامی خارج خواهد شد و این سازمان هیچ مسئولیتی را در قبال قبولی فرد به عهده نخواهد داشت.
مدارک مورد نیاز :
۱- تصویر کارنامه منتشر شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور.
۲- تصویر تمامی صفحات شناسنامه.
۳- تصویر دو طرف کارت ملی.
۴- تصویر دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت دائم.
۵- تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۶- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد.( برای بانوان با حجاب کامل اسلامی )
۷- قرارداد انجام کار معین (مشخص) دارای کد شناسه مربوط به سال جاری – قرارداد کارگری دارای کد شناسه مربوط به سال جاری و تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت.(مخصوص کارکنان دستگاه‌های اجرایی)
۸- مدارک مربوط به بومی بودن داوطلب. (شهرستان، استان) (مطابق با شرایط مندرج در قسمت بومی بودن دفترچه راهنمای آزمون)
۹- مدارک تاییدیه برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثاگران و یا مشمولین سهیه ۵ درصد ایثارگران. (مطابق با شرایط مندرج در قسمت ایثارگران دفترچه راهنمای آزمون)
۱۰- تصویر مدارک مبنی بر معلولیت عادی، تایید شده از سوی سازمان بهزیستی.
* لازم به ذکر است پس از بررسی و تایید مدارک ارسالی، اطلاع رسانی لازم جهت شرکت در مصاحبه استخدامی از طریق همین پرتال به عمل خواهد آمد. لذا از تماس تلفنی خودداری فرمائید.
* ضمنا افراد دعوت شده به مصاحبه می بایست در تاریخ تعیین شده برای مصاحبه حاضر و اصل مدارک ارسالی را جهت تطبیق، به همراه داشته باشند.
اداره کل اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح

خبر ۵ دی ۹۵ - کارنامه آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید

۲۸ تیر ۹۵ - شروع استخدام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حول و قوه الهی، آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹/۶/۱۳۹۵ برگزار میشود. در ادامه، توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. بخش نخست شامل توضیحات و شرایط عمومی استخدام در دستگاه های اجرایی و بخش دوم نیز شامل شرایط اختصاصی دستگاههای اجرایی بوده و شغل محلهای معرفی شده توسط هر دستگاه آورده شده است.

شرایط اختصاصی سازمان قضایی نیروهای مسلح ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام

- داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۰ سال سن تمام برای کارشناسی و ۳۵ سال سن تمام برای کارشناسی ارشد و بالاتر

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید

۳٬۷۲۸ نظر برای استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید