اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

۱۰۰ روز قبل ۲ نظر

اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه کارانه اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار کارانه و محاسبه میزان آن موجود در این صفحه :


۲۰ اسفند ۱۳۹۷
تلاش برای پرداخت کارانه پرستاران تا پایان سال
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: تلاش می‌کنیم کارانه پرستاران را تا پایان سال و قسمت اعظم معوقات بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی را تا ۲۵ اسفند پرداخت کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
ضابطه بافت تاریخی محافظه کارانه است که باید اصلاح شود
میراث فرهنگی حریم بافت تاریخی را براساس شرایط شهرها تعریف کند.به گزارش خبرگزاری برنا؛ نشست با شهرداران استان کرمانشاه با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در سرسرای تدبیر استانداری تشکیل شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
لزوم مدیریت خون بیمار و حرکت به سمت انتقال خون محافظه کارانه
مدیرعامل سازمان انتقال خون با اشاره به لزوم مدیریت خون بیمار و حرکت به سمت انتقال خون محافظه کارانه گفت: ۲۰ تا ۴۰ درصد هزینه های نظام سلامت غیر ضروری است.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
​کارانه اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها مشمول مالیات پلکانی می‌شود
نمایندگان مجلس با دریافت مالیات پلکانی از کارانه اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی موافقت کردند.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
چگونگی وضعیت پرداختی کارانه و حقوق پرستاران
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پیگیری برای رفع کمبود داروی وارفارین در کشور خبر داد و گفت: فعلاً زیرساخت‌های لازم در اجرای کاردکس الکترونیک پرستاری در بیمارستان‌های دانشگاهی فراهم نشده است.
ادامه مطلب ...
۱۰ تیر ۱۳۹۷
اضافه کار پرستاران از کارانه جدا می شود
نخستین جلسه معاون پرستاری وزیر بهداشت با مدیران پرستاری دانشگاه های علوم پزشکی کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۱۳۹۶
کارانه ۱میلیونی پرستار در مقابل ۱۵۰میلیونی پزشک
خبرگزاری مهر : با وجود افزایش حجم فعالیت خدمات پرستاری، پرستاران اردبیلی از بی‌عدالتی در نحوه اجرای تعرفه حقوق دریافتی خود ابراز نارضایتی می‌کنند.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۶
پرداخت کا‌رانه پرستاران ۸ ماه تاخیر دارد
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظام پرستاری استان تهران گفت: پرداخت کارانه پرستاران ۸ ماه است که به تاخیر افتاده و اضافه کاری آنان به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۱۳۹۶
پرداخت کارانه پرستاران البرزی تا دو ماه دیگر
خبرگزاری مهر: استخدام مسئول دفتر خانم با روابط عمومی بالا در حدید سازان در البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از پرداخت مطالبات کارانه پرستاران البرزی تا پایان سال ۹۵ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۶
پرداخت کارانه پرستاران باید در قالب تعرفه خدمات پرستاری
 پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.
ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۱۳۹۶
تاخیر ۱۱ ماهه در پرداخت معوقات پرستاران جیرفتی
سلامت نیوز : عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری با اشاره به تاخیر ۱۱ ماهه در پرداخت معوقات پرستاران جیرفتی گفت: این معوقات در دانشگاههای سراسر کشور وجود دارد.
ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۵
دولت موظف به تأمین کارانه پرستاران از محل بودجه عمومی است
خبرگزاری مهر : اردبیل – دبیر کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه دولت موظف است در سقف کارانه پرستاری اعتبارات را از محل بودجه عمومی تامین کند.
ادامه مطلب ...
۹ آذر ۱۳۹۴
پرستاران ۴۰۰ هزار تومان کارانه می گیرند
خبرگزاری مهر: دبیر شورای عالی نظام پرستاری، از لاینحل ماندن مشکلات پرداخت به روز کارانه پرستاری خبر داد و گفت: با اجرای طرح تحول سلامت، شکاف در پرداخت های کارانه پرستاران و پزشکان، شدیدتر شد.
ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
۱۴ ماه کارانه عقب افتاده پرستاران را تسویه کردیم
باشگاه خبرنگاران : دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت و درمان در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، گفت: طی ابلاغ دستورالعمل جدید، میزان پرداخت پرستاران بسیار افزایش یافته و پرداخت‌ها بر اساس عملکرد بوده است، همچنین این پرداخت‌ها که از محل درآمد بیمارستا‌ن‌ها تامین می‌شود، بر اساس عملکرد بخش‌ها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۳
جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ ها
خبرگزاری ایسنا : وزیر بهداشت جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ها براساس نظام نوین پرداختی را توضیح داد. به گزارش ایسنا؛دکترسیدحسن هاشمی گفت: آنچه که در زمینه پرداخت کارانه‌های پرسنل بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد، از محل بازتوزیع درآمد بیمارستان‌هاست. این امر مربوط به اکنون نیست و از گذشته نیز وجود داشته است، اما به بیمارستان‌ها اعلام کرده‌ایم که با توجه به افزایش حجم کاری پرسنل بیمارستان‌ها، از اول آبان‌ماه پرداختی‌ها براساس مکانیسم جدید صورت گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ بهمن ۱۳۹۳
تغییر وضعیت پرداخت های پرستاری/ افزایش کارانه پرستاران
خبرگزاری مهر : معاون پرستاری وزارت بهداشت، قرار گرفتن ۲۵۰ خدمت پرستاری در کتاب تعرفه های خدمات سلامت، یکی از چهار تحول اساسی در حوزه پرستاری کشور عنوان کرد. محمد میرزابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، به وضعیت حوزه پرستاری کشور بعد از روی کار آمدت دولت یازدهم و حضور دکتر هاشمی در وزارت بهداشت، اشاره کرد و افزود: قرار گرفتن ۲۵۰ خدمت پرستاری در کتاب تعرفه های سلامت، صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران، تحول در نظام پرداخت به پرستاران و نوسازی و تجهیز پاویون پرستاران، چهار تحول اساسی در حوزه پرستاری است که نمی توان نسبت به آن بی اعتنا بود.
ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۱۳۹۳
جدول نظام پرداخت کارانه پرستاران تغییر می کند
در تاریخ ۱۷/۸/۹۳ جلسه ای با حضور مترون، سرپرستاران و مسئولین امور مالی- واحد درآمد- امور اداری در محل سالن کنفرانس بیمارستان با حضور رئیس- معاونین و مدیر بیمارستان برگزار شد. دراین جلسه ابتدا رئیس بیمارستان شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایشان را تسلیت گفت سپس در رابطه با آماده باش یک هفته ای اجرای گام سوم نظام تحول سلامت پرداخت. ایشان اعلام کرد اخذ هر نوع وجه خارج از تعرفه و بجز از طریق صندوق بیمارستان مشمول بند د قانون نظام پزشکی که همان محرومیت از طبابت است می شود حتی برای اولین بار اگر احراز شود. ایشان ادامه داد ریاست محترم دانشگاه دستور داده اند که روزانه اگر موردی را مشاهده نمودند گزارش نمایند. عدم گزارش به معنای عدم وجود این تخلف است و مسئول خواهند بود.
ادامه مطلب ...

۲ نظر برای اخبار کارانه و محاسبه میزان آن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید