ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۷

۲ روز قبل ۱۶۷ نظر

حداقل حقوق، دستمزد و مزایای

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه کلیه اخبار لحظه به لحظه جزییات حداقل حقوق، دستمزد و مزایای اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار حقوق و دستمزد موجود در این صفحه :


۱ اسفند ۱۳۹۷
وعده وزیر کار به افزایش حقوق کارگران
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه توان خود را به کار گرفته‌ایم که جامعه کارگری صدمه نبیند و لازم است دستمزد کارگران به صورت معقول افزایش یابد.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
احتمال تعیین دستمزد کارگران بعد از عید
یک مقام مسئول کارگری با اشاره به برگزار نشدن جلسات دستمزد شورای عالی کار در یک ماه باقی مانده به پایان سال ۹۷، از احتمال موکول شدن تعیین دستمزد کارگران به سال آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟
در کنار بحث‌هایی که درباره افزایش حقوق کارکنان در سال جاری وجود داشت، اکنون با ورود لایحه به صحن علنی مجلس، نحوه پرداخت یعنی افزایش پلکانی یا یکسان بودن حقوق نیز به چالشی دیگر تبدیل شده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
همراهی بیشتر دولت در تعیین دستمزد کارگران
یک عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار از دولت خواست با درنظر گرفتن شرایط خاص اقتصاد کشور، مشکلات کارفرمایان و کاهش شدید قدرت خرید خانوارهای کارگری، در تعیین دستمزد سال آینده کارگران همراهی بیشتری داشته باشد.
ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران
یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
تعیین منطقه‌ای حداقل دستمزد؛راهکار تامین سبد معیشت کارگران
هزینه‌های زندگی در نقاط مختلف کشور متفاوت است و تعیین حداقل دستمزد با یک نرخ برای کل کشور، موجب می‌شود تا در حق کارگران ظلم شود.براین اساس لازم است حداقل حقوق به صورت منطقه ای تعیین شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
میزان حقوق کارگران در نشست آتی فراکسیون کارگری مشخص می‌شود
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، از تعیین میزان حقوق کارگران در نشست آتی این فراکسیون خبر داد که طی بیانه‌ای در سطح عمومی اعلام خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
نشست کمیته دستمزد شورای عالی درباره مزد سال ۹۸ کارگران
چانه زنی های مزد سال ۹۸ کارگران در کمیته دستمزد شورای عالی کار آغاز شده و دو نشست به روزرسانی سبد معیشت در دستور کار قرار داشته است؛ این چهارشنبه نشست سوم این کمیته برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
نحوه محاسبه مالیات بر درآمد حقوق در سال ۹۷
سازمان مالیاتی نحوه محاسبه مالیات بر درآمد حقوق در سال ۹۷ را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند پرداخت می‌شود
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند پرداخت می‌شود تا در پایان سال مشکلی از این بابت نداشته باشیم.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
دستمزد سال ۹۸ کارگران واقعی شود
یک فعال حوزه کار معتقد است با توجه به فاصله بین حداقل دستمزد و سبد معیشت کارگران، شورای عالی کار باید به سمت واقعی کردن دستمزد سال آینده کارگران برود.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
ادامه مذاکرات مزد ۹۸ بعد از تعطیلات
چانه زنی های مزد سال ۹۸ کارگران در کمیته دستمزد شورای عالی کار آغاز شده و دو نشست به روزرسانی سبد معیشت در دستور کار قرار داشته است؛ این چهارشنبه نشست سوم این کمیته برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
چرا مجلس دستمزد کارگران را ۴ میلیون تومان پیشنهاد کرد؟
دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با اشاره به پیشنهاد فراکسیون کارگری مجلس برای افزایش حداقل مزد کارگران به چهار میلیون تومان،گفت: با درنظر گرفتن خط فقر و رقم هزینه سبد معیشت خانوارهای کارگری انتظار داریم دستمزد سال آینده کارگران بیش از نرخ تورم تعیین شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
احتمال افزایش ۲۵ درصدی دستمزد کارگران در سال ۹۸
یک کارشناس حوزه کار گفت: تکلیف تعیین دستمزد سال آینده کارگران را ماده ۴۱ قانون کار روشن می‌کند. وی پیش‌بینی کرد که حداقل مزد کارگران در سال آینده ۲۵ درصد افزایش داشته باشد.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
همسان سازی حقوق بازنشستگان با دریافتی کمتر از ۲.۵ میلیون تومان
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس می گوید سال آینده حقوق بازنشستگانی کمتر از ۲ میلیون و پانصد هزارتومان همسان سازی می شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارگران در دستور کار است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تصویب افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارگران در حال پیگیری است تا فاصله‌ بین حداقل معیشت با حداقل دستمزد در جامعه کارگری به کمترین میزان کاهش پیدا کند.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
حقوق کمتر از ۲ میلیون و۷۵۰هزار تومان از مالیات معاف شد
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، حقوق کارکنان دولت که کمتر از ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان باشد از مالیات معاف است.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
رایزنی‌های حقوقی کارکنان به ۲۰ درصد ختم شد
با وجود اصراری که نمایندگان برای افزایش بیش از رقم ۲۰ درصد پیشنهادی دولت به منظور افزایش حقوق کارکنان در سال ۱۳۹۸ داشتند، آخرین اخبار از این حکایت دارد که بعد از مذاکرات و رایزنی‌ها در کمسیون تلفیق در نهایت همان افزایش ۲۰ درصدی مورد موافقت قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
میزان افزایش حقوق در سال ۹۸ مشخص شد
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ جزئیات مصوبه امروز این کمیسیون درباره میزان افزایش حقوق در سال آینده را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۱۳۹۷
حقوق ها تا ۲۵ درصد افزایش پیدا می کند
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ می گوید اعضای این کمیسیون برای افزایش حقوق ها به روش پلکانی و تا ۲۵ درصد اتفاق نظر دارند.
ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت عیدی بازنشستگان تا پایان بهمن ماه
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش ۲۵ درصدی تسهیلات سفر برای بازنشستگان خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان بهمن ماه حقوق و عیدی بازنشستگان پرداخت شود.
ادامه مطلب ...
۸ بهمن ۱۳۹۷
عیدی کارگران در سال ۹۷ چقدر است؟
براساس یک فرمول ساده، حداقل و حداکثر عیدی کارگران و نیز افرادی که کمتر از یک سال مشغول فعالیت بوده‌اند، بر حسب ماه‌های خدمت مشخص می‌شود.
ادامه مطلب ...
۷ بهمن ۱۳۹۷
پیشنهاد افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: پیشنهاد ما این است که در بودجه ۹۸ به جای افزایش درصدی حقوق کارمندان، ۵۰۰ هزار تومان به صورت ثابت به دریافتی همه آنان اضافه شود.
ادامه مطلب ...
۶ بهمن ۱۳۹۷
چه کسانی مشمول افزایش ۲۰ درصدی دستمزد هستند؟
میزان افزایش حقوق و دستمزد کارگران و مشمولان قانون کار برای سال آینده متفاوت از میزان افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دستگاه‌های اجرایی است.
ادامه مطلب ...
۳ بهمن ۱۳۹۷
برگزاری اولین جلسه کمیته مزد شورای عالی کار ۸ بهمن ماه
مطابق دعوت نامه وزارت کار خطاب به اعضای شورای عالی کار، دوشنبه ۸بهمن ماه اولین جلسه کمیته دستمزد با حضور شرکای اجتماعی برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
لزوم بازنگری در قانون تعیین دستمزد کارگران
تعیین نرخ تورم معمولاً برای نمایندگان دولت و کارفرماها قابل تفسیر و بهره‌برداری جهت افزایش یا تعیین ناعادلانه سالیانه حقوق و دستمزد کارگران قرار گرفته است.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
سهم حقوق کارمندان و بازنشستگان از بودجه ۹۸ چقدر است
طبق جزئیات مصارف عمومی لایحه بودجه سال ۹۸، از میزان ۳۲۰ هزار میلیارد تومان هزینه‌ها بالغ بر ۱۱۵ هزار میلیارد تومان آن متعلق به حقوق کارمندان دولت است.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
کارگران ساعتی و پاره وقت چقدر عیدی می گیرند؟
مبلغ پرداختی بابت عیدی و پاداش به کارگران کارگاه‌های فصلی مشمول قانون کار و همچنین کارگران سایر کارگاه‌های مشمول که کمتر از یک سال در کارگاه کار کردند، باید بر ماخذ ۶۰ روز و به نسبت ایام کارکرد در سال محاسبه شود.
ادامه مطلب ...
۱ بهمن ۱۳۹۷
افزایش حق مسکن در دستمزد سال ۹۸ کارگران لحاظ می شود
معاون وزیر تعاون کارو رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرد که افزایش حق مسکن بعد از تایید هیئت وزیران به زودی عملیاتی شود و در دستمزد سال ۹۸ کارگران لحاظ شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
افزایش حق مسکن کارگران دوشنبه نهایی می‌شود
معاون امور روابط کار وزیر کار گفت: افزایش حق مسکن در نشست دوشنبه شورای عالی کار، به عنوان یک مزیت جنبی مزد، نهایی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
پیشنهاد افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارگران برای سال آینده
عضو ناظر مجلس جزئیاتی از پیشنهادات نمایندگان مجلس برای افزایش حقوق کارگران در سال ۹۸ را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
کارمندان و کارگران سال ۹۸ باید چه میزان مالیات بر حقوق بدهند؟
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی دریافت مالیات از حقوق کارگران و کارمندان دولت خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۷
ابلاغ دستورالعمل رسیدگی و نظارت بر وضعیت حقوق کارگران
معاون توسعه و منابع انسانی شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل رسیدگی و نظارت بر وضعیت حقوق کارگران پیمانکاری خبر داد و تاکید کرد: اگر پیمانکاران این بخش را اجرایی نکنند قراردادشان فسخ می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
عیدی کارگران الکترونیکی پرداخت می‌شود
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: طبق مصوبه شورای انقلاب، در پایان هر سال به کارگران کشور مبلغ ۲ ماه حقوق تا سقف حداقل ۳ برابر دستمزد ثابت‌شان به عنوان عیدی تعلق خواهد گرفت.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
افزایش حقوق کارگران در شورای عالی کار کلید می خورد
جلسه شورای عالی کار با توجه به اعلام وزارت تعاون، با هدف تعیین میزان افزایش حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۳۹۸، در این هفته برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ دی ۱۳۹۷
پیشنهاد افزایش حقوق کارگران به ۳ میلیون تومان
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی ۳ پیشنهاد جدید نمایندگان برای افزایش میزان حقوق کارگران در سال ۹۸ خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۱۳۹۷
شرط تعیین مزد توافقی کارگران چیست؟
یک کارشناس حوزه کار با هشدار به کسانی که به دنبال حذف حداقل‌های دستمزد در روستاها و شهرهای کوچک هستند،‌ گفت: تا زمانی که قانون کار در راستای مزد توافقی اصلاح نشده، مجلس باید در برابر دیدگاه‌ها و طرح‌های خطرناکی که شان و کرامت انسان‌ها را زیر سوال می‌برد، بایستد.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۷
افزایش حقوق فرهنگیان مناطق عملیاتی در آذربایجان غربی محقق شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: افزایش ۲۰ و ۲۵ درصدی حقوق فرهنگیان مناطق عملیاتی استان در برخی از شهرستان های مشمول این طرح که پیش از این فرهنگیان آنها این افزایش را دریافت نکرده بودند نیز اعمال می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
پیشنهاد منطقه ای شدن دستمزد کارگران به شورای عالی کار می رود
عضو کارفرمایی شورای عالی کار گفت: کمیته مزد کانون کارفرمایان کشور طرح تعیین دستمزد براساس «مناطق و نوع صنایع» را به شورای عالی کار ارائه خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
حقوق کارمندان در سال آینده ۲۰ درصد افزایش می‌یابد
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حقوق کارمندان کشور در سال آینده ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کند تا آنان نیز از تورم احتمالی عقب نمانند.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
حقوق کارمندان بر اساس عملکرد محاسبه می‌شود
بر اساس لایحه بودجه سال ۹۸واحد مجری می‌تواند تا حداکثر تا ۱۰ درصد کارکنان خود را مازاد تشخیص داده و در صورت عدم موافقت مستخدم با انتقال به بخش دیگرنسبت به بازنشستگی یا بازخریدی و یا فسخ قرارداد آنها اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
پیش بینی پرداخت ۹۵ هزار میلیارد تومان حقوق و دستمزد
دولت در لایحه بودجه ۹۸ پیش بینی کرده ۹۵ هزار و ۲۲۸ میلیارد تومان حقوق و دستمزد برای کارکنان پرداخت کند.
ادامه مطلب ...
۱ دی ۱۳۹۷
ضرورت افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان در بودجه سال ۹۸
نماینده مردم بناب در مجلس با تاکید بر اختصاص ردیف بودجه برای افزایش حداقل ۲۰ درصدی حقوق معلمان در لایحه بودجه سال ۹۸، از جمع آوری امضا برای اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
احتمال ترمیم و افزایش مجدد دستمزد کارگران
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از احتمال ترمیم دستمزد کارگران تا قبل از پایان امسال خبر داد و گفت: منتظر پاسخ معاونت حقوقی ریاست جمهوری در این باره هستیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷
بررسی حقوق کارگران بزودی در شورای عالی کار
معاون امور روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل نشست شورای عالی کار برای بررسی وضعیت معیشتی و مزدی کارگران در آینده نزدیک خبرداد.
ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۱۳۹۷
احتمالات افزایش حقوق کارگران
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برخی احتمال‌ها درباره افزایش حقوق کارگران در سال آینده را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۱۳۹۷
نحوه جبران عقب ماندگی مزد کارگران در شورای عالی کار تعیین می‌شود
معاون روابط کار وزیر تعاون گفت: درباره نحوه جبران کاهش قدرت خرید و عقب ماندگی مزد کارگران فقط شورای عالی کار ‌می‌تواند تصمیم‌گیری کند.
ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷
بزودی حقوق عقب افتاده کارگران مترو پرداخت می شود
مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: تلاش می‌کنیم مطالبات پیمانکاران مترو را سبک کنیم تا آنها بتوانند به زودی حقوق عقب افتاده کارگران را پرداخت کنند.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷
میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۹۸ ، ۲۰ درصد پیش‌بینی شده است
رئیس سازمان اداری استخدامی کشور گفت: فعلا در قانون بودجه منابع مالی افزایش حقوق کارکنان دولت ۲۰ درصد پیش بینی شده اگر قرار باشد بیشتر شود، در زمان بررسی بودجه در مجلس مشخص می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
پیگیری افزایش حقوق کارکنان کشاورزی
دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: موضوع افزایش حقوق کارکنان جهاد کشاورزی در حال حاضر در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است و در صحن و کمیسیون‌های ذیربط این موضوع پیگیری می‌شود.
ادامه مطلب ...

۱۶۷ نظر برای ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۷

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید