ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۷

دیروز ۱۶۱ نظر

حداقل حقوق، دستمزد و مزایای

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه کلیه اخبار لحظه به لحظه جزییات حداقل حقوق، دستمزد و مزایای اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار حقوق و دستمزد موجود در این صفحه :


۲۳ مهر ۱۳۹۷
جلسه نهایی ترمیم دستمزد باید برگزار شود
عضو کارگری شورای عالی کار با انتقاد از تعلل دولتی‌ها در برگزاری جلسه نهایی ترمیم مزد گفت: به این خلف وعده‌ها «واکنش» نشان خواهیم داد.علی خدایی (عضو کارگری شورای عالی کار) با یادآوری تاخیر طولانیِ دولتی‌ها در برگزاری جلسه شورای عالی کار به خبرنگار ایلنا گفت: فرافکنی‌های دولتی‌ها و فرار آنها از مسئولیت، پذیرفتنی نیست.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
وضعیت دستمزد مشاغل منتخب بخش کشاورزی در مناطق روستایی در سه ماهه اول سال
براساس یافته‌های مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت کار شکاف قابل توجهی که بین متوسط دستمزد روزانه مردان و زنان کارگر "دروگر غلات" در بهار ۱۳۹۶ دیده می‌شد در بهار ۱۳۹۷، نزدیک به ۰.۸ درصد، کاهش پیدا کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
ساماندهی روند استخدام ها و نحوه ی حقوق و مزایا در بررسی قانون خدمات کشوری
رئیس کمیسیون مشترک رسیدگی به قانون خدمات کشوری از برگزاری اولین نشست این کمیسیون بعد از اتمام تعطیلات مجلس خبر داد.حسن لطفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اعلام این خبر که اولین نشست کمیسیون مشترک رسیدگی به قانون خدمات کشوری بعد از تعطیلات مجلس برگزار خواهد شد، گفت: بعد از اتمام تعطیلات مجلس سه نشست در یک هفته با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی به منظور بررسی مواد قانون خدمات کشوری برگزار خواهیم کرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۱۳۹۷
حقوق کارمندان در صورت تصویب طرحی در مجلس بر اساس نرخ تورم ماهیانه محاسبه می‌شود
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از تهیه طرحی با عنوان «محاسبه نرخ تورم ماهیانه در پرداخت حقوق کارمندان» از سوی جمعی از نمایندگان مجلس خبر داد که بر اساس آن قرار است حقوق کارمندان بر اساس نرخ تورم ماهیانه محاسبه شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
چهار راه افزایش قدرت خرید کارگران
از نگاه یک کارشناس حوزه کار پیش‌بینی بسته‌های غذایی،‌ معافیت مالیاتی کارگران، کاهش تعرفه خدمات درمانی و معافیت کارفرمایان از پرداخت مالیات و عوارض از جمله راهکارهای حمایت از خانوارهای کارگری و افزایش قدرت خرید کارگران است.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۷
انتظار جامعه کارگری برای ترمیم حقوق و دستمزد کارگران
دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات شهرستان های ساوه و زرندیه گفت: انتظار جامعه کارگری از رئیس جمهور ترمیم حقوق و دستمزد کارگران است.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷
دستمزدها باید نقدی افزایش یابد
عضو کارگری شورای عالی کار با اشاره به کاهش ۸۰۰ هزار تومانی قدرت خرید کارگران، اظهار داشت: افزایش دستمزد جزو مطالبات به‌حق جامعه کارگری است. باید به‌صورت سه‌جانبه مذاکره در مورد این مسائل صورت گیرد. دستمزدها، به‌صورت نقدی باید افزایش یابند. عدم افزایش دستمزدها، عواقب زیادی برای تولید خواهد داشت.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
استدلال‌هایی در مخالفت با افزایش دستمزد کارگران
نماینده کارگران در شورای عالی کار می‌گوید، سبد معیشتی خانواده‌های کارگری از ۲ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان در دی‌ماه گذشته، اینک با گرانی‌های اخیر، به ۴ میلیون و ۸۵ هزار تومان رسیده است؛ همین مسئله، دلیل درخواست آنان برای برگزاری جلسه‌ی ترمیم دستمزد کارگران است. در این میان استدلال‌هایی در مخالفت با افزایش دستمزد مطرح می‌شوند؛ استدلال‌هایی که داعیه‌دار حفاظت از «نفع اقتصاد ملی»‌اند، اما به نظر می‌رسد که نفع کارفرمایان و بخش خصوصی‌ را در نظر دارند.
ادامه مطلب ...
۸ مهر ۱۳۹۷
طرح افزایش حقوق کارمندان هفته آینده ارائه می شود
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش مجلس درباره طرح بسته حمایتی از دهک های آسیب پذیر و افزایش حقوق کارمندان آماده است و اگر دولت گزارش خود را ارائه ندهد، با نهایی شدن منابع هفته آینده طرح مجلس ارائه می شود.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
افزایش دستمزد را هرچه سریع‌تر اجرایی کنید
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران در نامه‌ای خطاب به دولتی‌ها، خواستار برگزاری جلسات سه‌جانبه‌ی ترمیم مزد شدند.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۷
دستمزد کارگران در شرایط کنونی اقتصاد کشور باید شناور شود
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: همانطور که قیمت ارز در حال حاضر شناور است، میزان دستمزد کارگران نیز باید شناور باشد.به گزارش ایلنا، علیرضا محجوب (نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی) در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با کاهش شدید قدرت خرید مردم طی ما‌ه‌های اخیر، گفت: همانطور که قیمت ارز در حال حاضر شناور است دستمزدها و پرداخت مستمری‌ها نیز برای حفظ ارزش واقعی خودشان، باید به صورت شناور باشند.
ادامه مطلب ...
۱ مهر ۱۳۹۷
درخواست رسمی کارگران برای برگزاری جلسه شورای عالی کار
نمایندگان کارگری شورای عالی کار با ارسال نامه ای به سرپرست وزارت کار خواستار برگزاری جلسه شورای عالی کار شدند . در این نامه بیان شده است که فشار مضاعف کاهش قدرت خرید کارگران به تایید کمیته سه جانبه مزد رسیده است، بنابراین برگزاری جلسه ضروری است.
ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۷
افزایش اشتغال با تخفیف ۲۰ درصدی حق بیمه کارفرما
نایب رئیس­ انجمن کاریابی ایران گفت: با فراگیری تخفیف ۲۰ درصدی دولت در حق بیمه کارفرما افزایش اشتغال در کشور­ را به دنبال دارد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، حسین ساروخانی افزود: تا دو سال گذشته مشوق هایی برای جذب نیرو در بخش کارفرمایی در نظر گرفته شده بود مانند بند « واو» ماده ۸۰­ که در برنامه ششم توسعه حذف و طرح کارورزی ماده ۱۴ جایگزین آن شد.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت دو ماه دستمزد معوقه کارگران شهرداری تا ده روز آینده
شهردار سی سخت از `پرداخت دو ماه دستمزد معوقه مربوط به‌ فروردین و اردیبهشت ماه کارگران شهرداری این شهر تا ده روز آینده خبر داد.«علی‌محمد حسینی» شهردار سی سخت به خبرنگار ایلنا گفت: کارگران شهرداری سی سخت طی امروز و فردا دستمزد فروردین ماه خود را دریافت می‌کنند. دستمزد اردیبهشت ماه آنان نیز حداکثر تا ده روز آینده پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۷
همسان سازی حقوق بازنشستگان ۱۵هزار میلیارد اعتبار نیاز دارد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان این صندوق در سال ۹۸ با توجه به شرایط کنونی کشور، حداقل ۱۰ تا ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۷
لزوم افزایش حقوق بازنشستگان
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان این صندوق با توجه به شرایط کنونی کشور حداقل ۱۰ تا ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت به موقع حقوق و بیمه کارگران
سرپرست فرمانداری خواف بر اولویت تصمیم‌گیری برای پرداخت به موقع معوقات و حقوق و بیمه کارگران شاغل در واحدهای صنعتی تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷
درخواست از شورای عالی کار برای ترمیم دستمزد کارگران
رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی معتقد است که طرح پیشنهاد اعطای کوپن و بن کالا حکم مسکّن موقتی را دارد تا بخشی از معیشت کارگران را پوشش دهد. او از شورای عالی کار خواست تا ترمیم مزد کارگران را در دستور کار قرار دهد.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۷
نخستین گام برای اصلاح دستمزد کارگران
بالاخره ۲ ماه بعد از درخواست گروه‌های کارگری برای اصلاح دستمزد و جبران کاهش قدرت خرید کارگران به شورای عالی کار، نشست کمیته مزد این شورا برگزار شد و توافق سه‌جانبه‌ای صورت گرفت.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
پیگیر مطالبات بازنشستگان و همسان سازی حقوق آنها هستیم
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر مطالبات بازنشستگان بویژه همسان سازی حقوق و پرداخت بموقع آن در مجلس هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۱۳۹۷
مطالبات مزدی کارگران پیمانکاری بر مالیات و بیمه برتری دارد
دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با انتقاد از گسترش شرکت‌های پیمانکاری گفت: بایستی مطالبات مزدی کارگران پیمانکاری که جزو دیون ممتازه است، قبل از باقی مطالبات پیمانکار جدی گرفته شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
فردا، جلسه شورای عالی کار با دستور کار ترمیم مزد ۹۷
براساس اعلام مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار، فردا دوشنبه جلسه شورای عالی کار با دستور کار افزایش قدرت خرید کارگران برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
افزایش دوباره حقوق کارمندان در سال ۹۷ امکان‌پذیر است؟
به نظر می‌رسد تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت کالاها در کشور، دولت را به ورود برای افزایش مجدد حقوق کارکنان وادار کرده است؛ اگرچه هنوز میزان افزایش حقوق قطعی نشده، اما برخی خبرها حاکی از آن است که احتمال رشد تا ۵ درصدی حقوق‌ها وجود دارد. این در شرایطی است که برخی تحلیلگران اقتصادی معتقدند که افزایش حقوق منجر به کسری بودجه دولت خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۷
بسته افزایش حقوق کارمندان به محض نهایی شدن اعلام می‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزایش حقوق کارمندان را یکی از ۵ بسته حمایتی دولت اعلام کرد و گفت: هر زمانی که بسته افزایش حقوق کارمندان به فرجام برسد و نهایی شود اطلاع رسانی می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۷
در اصلاح قانون کار باید حقوق کارگر، کارفرما و دولت دیده شود
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بخشی از قانون کار فعلی را تیغه دو لبه دانست و گفت: در اصلاح این قانون تلاش می‌کنیم تا حقوق دولت، کارگر و کارفرما تامین شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۷
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا پایان امسال
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از صدور کارت اعتباری برای بازنشستگان با همکاری بانک رفاه کارگران و همچنین اقدامات انجام شده جهت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا پایان امسال، خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
زمزمه افزایش مجدد حقوق کارمندان دولت از مهر
زمزمه افزایش مجدد حقوق کارمندان دولت از مهرماه شنیده می شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
احکام افزایش حقوق سال ۱۳۹۷ مطابق مصوبات صادر شده است
روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حقوق کلیه کارکنان این وزارتخانه تعیین و احکام مربوط صادر شده، تاکید کرد: احکام افزایش حقوق سال ۱۳۹۷ نیز از این امر مستثنی نبوده و مطابق مصوبات صادر شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان مناطق جنگی
 حقوق کارکنان دولت در مناطق جنگی از ابتدای شهریورماه ۲۰‌ تا ۲۵ درصدی افزایش می یابد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
اجرایی شدن افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در خوزستان
نماینده مردم اهواز، حمیدیه ،باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در خوزستان در راستای ماده ۱۱۲ قانون توسعه پنج ساله ششم کشور اجرایی شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش تاپایان شهریور
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش و مانده مرخصی بازنشستگان آموزش و پرورش استان تا پایان شهریور ماه پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۱۳۹۷
قدرت خرید مزد بگیران ۳۰درصد کاهش یافته است
رئیس سازمان داری و استخدامی کشور گفت:بروز مشکلات اقتصادی و کاهش ارزش پول ملی سبب کاهش ۳۰درصدی قدرت خرید مزد بگیران شده است.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی حقوق کارمندان خوزستانی از اول مرداد
معاون توسعه مدیریت و منابع امور اقتصادی و دارایی خوزستان از افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی حقوق کارمندان این استان از اول مرداد ماه سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت مابه‌التفاوت مستمری‌های بازنشستگان از ابتدای شهریور آغاز شد
سیدتقی نوربخش در نشست خبری امروز گفت: این سازمان یکی از قدیمی‌ترین سازمان‌های بیمه‌ای کشور است. ایران از لحاظ پوشش بیمه‌ای جزء ۱۰ کشور برتر جهان است و موارد تحت پوشش سازمان شامل بیمه بیکاری، مستمری، توانبخشی، ازدواج، فوت و بازماندگان است.
ادامه مطلب ...
۵ شهریور ۱۳۹۷
پیشنهاد جدید کارگران برای ترمیم دستمزد ۹۷
نماینده کارگران در شورای عالی کار با تشریح جزئیات جلسه اخیر کمیته مزد گفت: کارگران پیشنهاد دادند به رقم فعلی بن کارگری توسط کارفرمایان رقمی اضافه شود و دولت نیز معادل حق بن کارگری بودجه اختصاص دهد در نهایت با ساختاری مشخص اقلام سبدمعیشت را تامین کند.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
انتشار اطلاعات حقوق مدیران دولتی تا پایان تابستان
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: زمانی که امنیت کامل سامانه ثبت حقوق و مزایا تائید شد، دسترسی به این سامانه برای عموم مردم و دستگاه‌های نظارتی فراهم می‌شود.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است
روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
به دنبال طرحی برای شناور کردن دستمزد کارگران هستیم
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وضعیت فعلی اقتصاد، سال آینده برای افزایش حقوق کارگران دیر است، گفت به دنبال طرحی برای شناور کردن حقوق کارگران هستیم.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات برنامه‌های افزایش حقوق معلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: کل مطالبات فرهنگیان ۹۴۸ میلیارد تومان بود اکنون ۱۸۰ میلیارد تومان باقی مانده است و در این ماه پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
تشکیل جلسه بازنگری مزد کارگران
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار می‌گوید که با توجه به وضعیت کارگاه‌ها و رکود حاکم بر بازار و اقتصاد، انتظار نداریم که دستمزد کارگران مجدد افزایش یابد ولی دولت باید به وظیفه خود در قبال کارفرمایان و کارگران عمل کند.
ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مجلس افزایش مجدد حقوق کارمندان و بازنشستگان را به دولت تکلیف کند
مشاور سازمان برنامه و بودجه گفت: مجلس می تواند از منابع افزایش قیمت ارز، افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان را به دولت تکلیف کند.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو اقتصاد، موید حسینی صدر اظهار کرد: همواره نرخ ارزی که عده ای خاص تحت واردات دریافت کرده اند، بین ۱۵ تا ۲۰ درصد با قیمت ارز واقعی تفاوت داشته است.
ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
واریز قسط دوم پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز قسط دوم پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته خبر داد. به گزارش ایسنا، علی الهیار ترکن همچنین افزود: قسط سوم پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۳۹۶ نیز پایان نیمه اول شهریور جاری تسویه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
اجرای طرح همسان‌سازی حقوق و دستمزد کارکنان شهرداری‌ها
طرح همسان سازی حقوق و دستمزد کارکنان شهرداری ها در نشست کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه سازمانی مجمع کلانشهرها بررسی شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه میزان درصد افزایش حقوق معلمان در سال جاری قابل پذیرش نیست، گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: دولت باید همسان سازی حقوق و دستمزد را در بخش عمومی و پرداخت های عادلانه را برای شاغلان و بازنشستگان دردستورکارقرار دهد.
ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ماموریت کمیسیون آموزش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ماموریت کمیسیون متبوعش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷
تلاش برای واریز حقوق بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان قبل از پایان هر ماه
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از صدور فیش حقوقی برای بازنشستگان صندوق خبر داد و گفت: این فیش حقوقی می‌تواند همانند سایر کارمندان دولت و حقوق بگیران ثابت به عنوان ضمانت بانکی مورد استفاده قرار بگیرد.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷
کاهش ۴۸ درصدی قدرت خرید کارگران
 نماینده کارگران در شورای عالی کار از افت ۴۸ درصدی قدرت خرید جامعه کارگری طی چهار ماهه سال جاری در کشور خبرداد.
ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۷
میزان افزایش حقوق معلمان توسط اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره میزان و تاثیرات اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد.سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نحوه اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان و تاثیرات آن، گفت: از نظر کمیسیون آموزش مجلس نظام رتبه‌بندی تاکنون اجرا نشده است اگرچه افزایش حقوق فرهنگیان اقدامی پسندیده است و ممکن است در صورت اجرای نظام رتبه‌بندی یکی از الزمات و زیرمجموعه‌های آن باشد اما افزایش حقوق به تنهایی نشاندهنده اجرای رتبه‌بندی نیست.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۷
عملیاتی نشدن افزایش حقوق معلمان در سال ۹۷ به میزان ۱۵درصد
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه کسر حق سختی کار از حقوق معلمان توجیه قانونی ندارد، از عملیاتی نشدن افزایش حقوق معلمان در سال ۹۷ به میزان ۱۵درصد انتقاد کرد.
ادامه مطلب ...

۱۶۱ نظر برای ای استخدام : حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۷

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید