اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۷(کلیه اخبار)

دیروز ۱۵۷ نظر

اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات حقوق و دستمزد فرهنگیان اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان موجود در این صفحه :


۲۷ مرداد ۹۷
افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه میزان درصد افزایش حقوق معلمان در سال جاری قابل پذیرش نیست، گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است.

ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۹۷
ماموریت کمیسیون آموزش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ماموریت کمیسیون متبوعش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۷
آخرین جزئیات ارائه «وام» به فرهنگیان

خبرگزاری فارس: آخرین جزئیات ارائه «وام» به فرهنگیان/ توزیع ۱۲۰۰ میلیارد تومان وام مرابحه و مسکن بین فرهنگیان
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات ارائه وام به فرهنگیان پرداخت و گفت: تاکنون 1200 میلیارد تومان وام مرابحه و مسکن در بین فرهنگیان توزیع شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۷
میزان افزایش حقوق معلمان توسط اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره میزان و تاثیرات اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد.
سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نحوه اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان و تاثیرات آن، گفت: از نظر کمیسیون آموزش مجلس نظام رتبه‌بندی تاکنون اجرا نشده است اگرچه افزایش حقوق فرهنگیان اقدامی پسندیده است و ممکن است در صورت اجرای نظام رتبه‌بندی یکی از الزمات و زیرمجموعه‌های آن باشد اما افزایش حقوق به تنهایی نشاندهنده اجرای رتبه‌بندی نیست.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۷
افزایش حقوق اکثر معلمان حدود ۹ تا ۱۰ درصد بوده است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه ۶۵ درصد معلمان آموزش و پرورش لیسانس هستند، گفت: افزایش حقوق اکثر معلمان در سال ۹۷ حدود ۹ تا ۱۰ درصد بوده است.

ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۹۷
عدم افزایش حقوق معلمان

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: ایراد اصلی در افزایش حقوق معلمان این است که برخی ردیف‌ها در فیش حقوقی معلمان را حذف یا کاهش داده‌اند و این یعنی عملاً افزایش حقوقی انجام نشده است. وقتی سختی کار یک معلم و دیگر ردیف‌ها را کاهش شدید می‌دهند طبیعی است که افزایش حقوق احساس نشود.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۷
پرداخت بخشی از پاداش پایان خدمت فرهنگیان

معاون مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: پرداخت قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۷
پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان آخر تیرماه

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین مرحله از پاداش پایان خدمت سال 96 فرهنگیان هفته آینده از خزانه دریافت و بین فرهنگیان بازنشسته پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۷
پرداخت۱۲۰۰میلیارد تومان قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته به‌زودی ابلاغ می‌شود

مدیرکل دفتر برنامه‌ و بودجه وزرت آموزش‌ و پرورش با اشاره به برنامه‌ریزی برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، گفت: 1200 میلیارد تومان در تخصیص تیرماه به‌زودی به خزانه ابلاغ می‌شود.

ادامه مطلب ...
۷ تیر ۹۷
حقوق تیرماه فرهنگیان طبق احکام جدید پرداخت می شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق تیرماه فرهنگیان بر اساس احکام جدید و افزایش اعمال شده بر اساس قانون پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۷
تعیین ضریب حداقل و حداکثر حقوق کارمندان شاغل توسط وزارت آموزش‌وپرورش

خبرگزاری تسنیم: وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه تعیین ضریب حقوق حداقل و حداکثر حقوق کارمندان شاغل را ابلاغ کرده است.در این بخشنامه آمده است: ضریب حقوق سال ۱۳۹۷ شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری (۱۷۹۷ ریال) است.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۷
وعده پرداخت معوقات ۷هزار میلیاردتومانی آموزش و پرورش

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت سیدمحمد بطحایی درباره آخرین وضعیت پیگیری مطالبات فرهنگیان گفت: بخشی از مطالبات فرهنگیان با تدابیر سازمان برنامه و بودجه در سال ۹۶ پرداخت شد و بخشی از آن نیز در سال ۹۷ پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۷
آخرین اخبار از رتبه بندی و حقوق معلمان و سربازمعلمان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته ۳۱۵۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت پرداخت کردیم که باید از محل بند ج تبصره ۱۹ سود شرکت‌ها تامین اعتبار می‌شد که تحقق نیافت گفت: بدلیل اینکه این رقم تامین اعتبار نشد به صورت تنخواه در اختیار ما قرار گرفت که همان بلای جان آموزش و پرورش شد.

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۷
۹۶۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان به امسال موکول شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت:۹۶۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان به امسال موکول شد.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۷
«عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و اجرای سند ۲۰۳۰» محور سوال از وزیر آموزش و پرورش

دبیر کمیسیون آموزش مجلس گفت: عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و وجود اسناد و گزارش‌هایی از اجرای سند ۲۰۳۰ در نظام آموزشی کشور از جمله سوالاتی است که در جلسه امروز این کمیسیون از وزیر آموزش و پرورش مطرح می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۹۷
تسویه تمام مطالبات سال ۹۶ فرهنگیان را تا پایان فروردین ماه

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است آموزش و پرورش باید تمام مطالبات سال ۹۶ معلمان را در فرودین ماه تسویه کند در غیر این صورت در طول سال درگیر مسائل مالی خواهد ماند.

ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۹۶
آخرین وضعیت پرداخت حقوق و مطالبات معلمان

مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای اضافه‌کار از شهریور سال گذشته بودجه‌ای اختصاص نیافته است, گفت: در آستانه سال نو برخی معلمان هنوز حقوق و مطالباتشان را دریافت نکردند.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۶
پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش­ و پرورش از پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۹۶
۶۶۹ میلیارد تومان مطالبات فرهنگیان فارس از دولت

مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، مجموع مطالبات فرهنگیان این استان را از دولت ۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: از این رقم تا کنون ۳۱ میلیارد تومان آن پرداخت شده و در انتظار پرداخت ۶۶۹ میلیارد تومان باقی مانده هستیم.

ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۹۶
جزییات نرخ سود و زمان بازپرداخت وام به فرهنگیان از سال ۹۷

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت وام ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی به فرهنگیان از سال آینده خبر داد و گفت: به مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، ۵۰ میلیون تومان وام مسکن و مراکز استان‌ها و شهرهای زیر ۲۰۰ هزار، ۴۰ میلیون تومان وام تعلق خواهد گرفت.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۶
حقوق معلمان حق‌التدریس تهران به طور کامل پرداخت شد

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: حق‌التدریسان غیررسمی تهران به طور کامل حقوق خود را دریافت کرده‌اند و برای پرداخت حق‌التدریس معلمان رسمی، منتظر تخصیص بودجه هستیم.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۶
پرداخت بخشی از حق التدریس معلمان رسمی در اسفند ماه

حقوق معلمان حق التدریس غیر رسمی، پرداخت شد و عیدی آنها هم در چند روز آینده واریز می شود، همچنین بخشی از حق التدریس معلمان رسمی نیز در اسفند ماه پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۶
مشکل عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان در حال رسیدگی است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سرانه هر دانش‌آموز در سال ۹۷، ۲۷ هزار تومان تعیین شده است، گفت: در حال رفع مشکل پرداخت مطالبات فرهنگیان در خزانه دولت هستیم.

ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۹۶
حقوق معلمان حق‌التدریس امشب پرداخت می‌شود

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: حقوق حق‌التدریسان رسمی امشب پرداخت می‌شود و عیدی این عزیزان نیز تا ۲ روز آینده واریز می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۶
افزایش حقوق معلمان ابتدایی از میانگین حقوق کارکنان دولت

دبیر چهارمین همایش ملی روانشناسی مدرسه گفت: حقوق معلمان ابتدایی باید از میانگین حقوق کارکنان دولت بیشتر شود چون مدیریت رفتار چند میلیون کودک را بر عهده دارند.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۶
اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: در بودجه سال ۹۷، ۵ هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ در نظر گرفته شده است که این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده و باید در مجلس به تصویب نهایی برسد.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۶
پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از نقاط قوت بودجه۹۷

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پرداخت پاداش خدمت فرهنگیان در کمیسیون تلفیق مدنظر قرار گرفت، گفت: کمیسیون تلفیق اعتبارات پرداخت یارانه را از ۲۱ هزار میلیارد تومان به ۳۰ هزار میلیارد تومان در بودجه سال ۹۷ افزایش داد.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۶
در الویت قرار گرفتن پرداخت مطالبات فرهنگیان

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ با اشاره به ۴۱ هزار میلیارد شدن بودجه آموزش و پرورش در سال آتی، خواستار آن شد که پرداخت مطالبات فرهنگیان، افزایش سرانه واحدهای آموزشی و بالا بردن کیفیت آموزشی در اولویت قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۹۶
آغاز پرداخت حقوق معوق معلمان «خرید خدمتی» از هفته آینده

معاون وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت معوقات معلمان خرید خدمات آموزشی از هفته آتی خبر داد و گفت: معوقات این دسته از معلمان تا پایان شهریورماه امسال محاسبه و تسویه می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۹۶
واریز ۲۵۰۰ میلیارد ریال معوقات معلمان حق‌التدریس

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از طرف دولت روز گذشته برای پرداخت معوقات معلمان حق‌التدریس تخصیص داده شد و از امروز به تدریج به حساب معلمان واریز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶
وعده وزیر آموزش و پرورش درباره مطالبات فرهنگیان

خبرگزاری ایلنا :وزیر آموزش و پرورش از پرداخت بخشی از مطالبات حق التدریس‌ها و سرانه مدارس تا هفته آینده خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۹۶
برقراری حقوق استخدامی‌های جدید آموزش و پرورش از مهر ۹۶

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش در آبان ماه سال گذشته اقدام به برگزاری آزمون استخدامی سراسری کرد تا ۱۰ هزار نیروی جدید جذب کند. این آزمون استخدامی پس از طی پروسه‌های اداری ۲۱ آبان برگزار و نتایج نهایی گزینش دوره تکمیل ظرفیت اواخر خرداد امسال اعلام شد. این در حالیست که طی چندماه اخیر اخبار ضدونقیضی درباره زمان شروع دوره‌های یکساله «مهارت آموزی» پذیرفته‌شدگان در دانشگاه فرهنگیان و زمان برقراری «حقوق» این افراد منتشر شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۹۶
لایحه نظام پرداخت معلمان تا ۶ ماه آینده آماده می‌شود

خبرگزاری فارس : معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: نظام پرداخت معلمان باید متفاوت از قانون مدیریت خدمات کشوری باشد و ما تلاش می‌کنیم تا ۶ ماه آینده لایحه پیشنهادی نظام پرداخت معلمان به دولت ارسال شود.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۶
وضعیت پرداخت مطالبات باقی‌مانده معلمان

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش‌وپرورش وضعیت پرداخت مطالبات واریز نشده فرهنگیان را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶
حقوق معلمان مستقل از شرایط حقوقی کارمندان شود

خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم مدلهای ارزشیابی دانش آموزان برای کشف استعدادها و مهارت های آن‌ها گفت:‌ باید نظام حقوقی و معیشتی مستقل از نظام کارمندی برای معلمان تعریف کرد. موضوعی که در برنامه ششم آمده و امیدواریم با کمک دولت و مجلس اجرایی شود.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۶
میانگین حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم دو برابر شده است

خبرگزاری ایسنا : معاون امور مجلس رئیس جمهور توجه به معیشت فرهنگیان و معلمان را از جمله اولویت های مهم دولت تدبیر و امید خواند و گفت: میانگین حقوق فرهنگیان در دوره چهار ساله دولت یازدهم دو برابر شده است.

ادامه مطلب ...
۱۲ اردیبهشت ۹۶
پاداش سال ۹۵ فرهنگیان گیلان پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس : مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه بودجه لازم برای پرداخت مطالبات فرهنگیان اختصاص یافته است گفت: پاداش سال ۹۵ تمام همکاران فرهنگی آموزش و پرورش و اداری گیلان به‌زودی پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۹۶
تهیه جدول همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان در آموزش و پرورش

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش از تهیه جدولی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و کارمندان وزارت آموزش و پرورش با سایر دستگاه‌ها خبر داد و گفت: امسال بین ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر از فرهنگیان در سراسر کشور بازنشسته می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۶
پرداخت بدهی فرهنگیان تا پایان اردیبهشت

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از پرداخت بدهی فرهنگیان تا پایان اردیبهشت خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲ اردیبهشت ۹۶
میانگین حقوق فرهنگیان به ۲ میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید

خبرگزاری ایسنا: معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش وپرورش در بازدید از مناطق سیل زده استان آذربایجان شرقی گفت: حل مشکلات فضا وتجهیز مدارس سیل زده یکی از دغدغه های مجموعه مسئولین بالادستی وزارت است.

ادامه مطلب ...
۳۱ فروردین ۹۶
زمان پرداخت معوقات فرهنگیان در سال ۹۵ مشخص شد

خبرگزاری دانشجو : رمضانعلی‌ سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از پرداخت معوقات سال ۹۵ فرهنگیان تا اواخر اردیبهشت خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۶
ماجرای افزایش ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق فرهنگیان در سال ۹۶

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش، ماجرای افزایش ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان در سال ۱۳۹۶ را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶
جیب معلمان افزایش حقوق تا ۷۰۰ هزار تومان را باور ندارد

خبرگزاری فارس : زمزمه افزایش ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان از سال گذشته در محافل رسمی و غیررسمی مطرح شده است؛ افزایش حقوقی که بودجه سال ۹۶ آموزش و پرورش، آن را تأیید نمی‌کند.

ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۹۶
ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان‌ها ابلاغ شد

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان‌ها، زمان اعمال این افزایش حقوق در سال ۹۶ را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۶
نگارش قانون جدید برای بهبود حقوق معلمان زمان‌بَـر است

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اولویت نخست مدیران آموزش و پرورش باید اجرای صحیح نظام رتبه‌بندی معلمان باشد، نگارش قانون جدید برای بهبود حقوق معلمان را امری زمان‌بَـر توصیف کرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶
افزایش میانگین دریافتی معلمان در سال های اخیر افزایش

خبرگزاری مهر : مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان از افزایش میانگین دریافتی معلمان در سال های اخیر خبر داد و گفت: میانگین حقوق معلمان رشد قابل توجهی داشته است .

ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۹۶
معوقات دانشجو معلمان ورودی ۹۳ هنوز پرداخت نشده است

خبرگزاری فارس : سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه معوقات دانشجو معلمان ورودی ۹۳ هنوز پرداخت نشده است، گفت: برای تخصیص اعتبار معادل دانشگاه های کشور باید چانه زنی کنیم که تاکنون راه به جایی نبردیم.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶
نظام حقوقی معلمان مانند اساتید دانشگاه می‌شود

بازارکار: وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به تدوین نظام حقوقی معلمان گفت: خدمات بیمه تکمیلی مشکلاتی دارد که باید از خدمات بیمه‌ای شرکت دیگری استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
۱۷ فروردین ۹۶
کدام مطالبات معلمان باقی مانده است؟

خبرگزاری تسنیم : با اختصاص اعتبار ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی از سوی دولت بخشی از مطالبات فرهنگیان به ویژه حقوق ۶ ماهه معلمان حق‌التدریس و سرباز معلمان پرداخت شد اما هنوز چهار هزار ملیارد تومان از مطالبات فرهنگیان باقی مانده است.

ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۹۶
کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان

خبرگزاری ایلنا: رییس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به پیش‌بینی کاهش فاصله حقوق بانشستگان و شاغلان در برنامه ششم توسعه بر لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال فرزندان بازنشسته تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۹۶
زمان واریز مطالبات ۶ ماهه معلمان

خبرگزاری تسنیم : مطالبات مربوط به حقوق سرباز معلمان و نیروهای حق‌التدریس در روزهای پایانی سال ۹۵ پرداخت شد هر چند برخی افراد پس از ۶ ماه انتظار در شب عید نیز به حقوق خود نرسیدند و مطالباتشان در سال ۹۶ پرداخت شد اما بخش دیگری از مطالبات فرهنگیان همچنان باقی مانده است.

ادامه مطلب ...
۲۸ اسفند ۹۵
مطالبات معلمان امروز به حساب آنها واریز می‌شود

خبرگزاری تسنیم : حق التدریس معلمان رسمی آموزش‌وپرورش، حقوق معلمان حق‌التدریس، حقوق سرباز معلمان و نیروهای قراردادی هر سال به دلیل کسری بودجه آموزش‌وپرورش با تأخیرهای بسیار و چند ماهه پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۵
افزایش ۷۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به استقرار نظام جدید پرداخت حقوق فرهنگیان، گفت: از سازمان برنامه و بودجه تقاضا داریم تا منابع مورد نیاز برای پرداخت حقوق معلمان حق التدریس را تأمین کند.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۵
حقوق آموزش و پرورشی‌ها به صورت ماهانه پرداخت می‌شود

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای دولت را موظف کردند کلیه پرداخت‌های نیروهای شاغل در وزارت آموزش و پرورش به صورت ماهانه باشد.

ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۹۵
اختصاص ۴۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان

خبرگزاری ایسنا : رییس دفتر امور آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت مطالبات فرهنگیان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ بهمن ۹۵
حق‌التدریس معلمان از مهرماه پرداخت نشده است

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حق‌التدریس معلمان از مهرماه پرداخت نشده است، گفت: امیدواریم بتوانیم در اسفندماه این حق التدریس‌های معوق را پرداخت کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵
میزان عیدی فرهنگیان اعلام شد

خبرگزاری مهر : معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش، بخشنامه میزان عیدی فرهنگیان را صادر کرد.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵
آخرین وضعیت پرداخت معوقات فرهنگیان و حق‌التدریسی‌ها

نسیم آنلاین : فخرالدین دانش آشتیانی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه آموزش و پرورش به روز رسانی معوقات جامعه فرهنگیان کشور است گفت: هنگامی که من در وزارتخانه آموزش و پرورش مستقر شدم با کمک دولت مبلغ ۴۰۰۰ میلیارد تومان به صورت اوراق دریافت کرده و سعی کردیم که ۲۷۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ را با همکاری نهادهای اقتصادی تبدیل به پول نقد کرده و معوقات همه فرهنگیان را پرداخت کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۹۵
واریز ۵ درصد حقوق معلمان به صندوق فرهنگیان

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه ماده‌ای را مصوب کردند که بر اساس آن ۵ درصد حقوق فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان به این صندوق واریز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ دی ۹۵
احتساب سنوات ارفاقی سال‌های ۸۸ تا ۹۱ برای معلمان

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از استخدام ۳۰۰ معلول با مدرک حداقل لیسانس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۹۵
پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان

خبرگزاری صدا وسیما : پرداخت مطالبات فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمدبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه و بویراحمد، معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان گفت:این رقم شامل ۲۵۶میلیارد ریال مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال۹۴،هزینه مرخصی کارکنان به میزان۱۹میلیارد ریال مربوط به سالهای ۹۳و۹۴وهزینه فوت و ازدوج سال ۹۲به میزان ۸میلیارد ریال است.

ادامه مطلب ...
۵ دی ۹۵
حقوق آذرماه ۹۳۲ هزار معلم واریز شد

خبرگزاری فارس : بر اساس اعلام خزانه‌داری کل کشور حقوق آذرماه معلمان کشور از سوی خزانه داری واریز و به معلمان پرداخت شد.

ادامه مطلب ...
۴ دی ۹۵
دلایل تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان

خبرگزاری میزان : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از آغاز عملیات واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۹۴ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
پاداش فرهنگیان بازنشسته سال‌های ۹۳ و ۹۴ پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از پرداخت پاداش بازنشستگی مربوط به فرهنگیان سال‌های ۹۳ و ۹۴ خبر داد و گفت: برای پرداخت پاداش و مطالبات سال ۹۵ فرهنگیان نیز تلاش شده ولی قول قطعی نمی‌توان داد زیرا باید اعتبارش تأمین شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۹۵
ضریب حقوقی معلمان عشایری ۲ برابر می‌شود

خبرگزاری فارس: مدیرکل عشایر وزارت آموزش‌وپرورش گفت: ضریب حقوقی معلمان عشایری دو برابر می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۹۵
«معوقات‌بازنشستگان» و «مطالبات فرهنگیان» به‌زودی پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس : وزیر آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگی و مطالبات فرهنگیان شاغل که شامل حق‌التدریس‌ها هم می‌شود، به‌زودی پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۹۵
چرا حقوق معلمان حق‌التدریس پرداخت نمی شود

خبرگزاری ایلنا : در جلسه علنی هفدهم آذرماه مجلس، پروانه مافی، نماینده مجلس در مورد عدم پرداخت معوقات معلمان حق‌التدریس به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد

ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۹۵
پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا پایان آذرماه

به گزارش مشرق، محمدباقر نوبخت با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با اشاره به اینکه بودجه سال آینده، پیش بینی منابع و مصارف است، اظهارداشت: پیش بینی می کنیم دولت و شرکت های دولتی در سال آینده ۱۰۸۵ هزار میلیارد تومان درآمد، کسب و هزینه کنند.

ادامه مطلب ...
۲ آذر ۹۵
پرداخت همزمان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل برای نخستین بار

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل دفتر برنامه و بودجه و تامین منابع وزارت آموزش و پرورش از پرداخت همزمان حقوق و مزایای فرهنگیان شاغل برای نخستین بار در سراسر کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۹۵
دستور رئیس جمهور برای پیگیری وضعیت معوقات فرهنگیان

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم نوشهر چالوس کلاردشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیگیری رئیس جمهور برای وضعیت معوقات فرهنگیان خبرداد.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۵
پرداخت حقوق فرهنگیان یکپارچه شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب : وزارت آموزش و پرورش پس از آنکه حساب یکپارچه مدارس را در جهت شفاف سازی و نظارت بر درآمد مدارس در نیمه اول سال جاری اجرا کرد، اکنون پرداخت حقوق یکپارچه پرسنل آموزش و پرورش را دنبال می‌کند و طبق اعلام مدیرکل برنامه و بودجه این وزارتخانه قرار است پرداخت حقوق به صورت یکپارچه و همزمان در کل کشور از آبان ماه جاری کلید بخورد.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۵
پرداخت مطالبات فرهنگیان تا ۱۵ آذر ماه

خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش گفت: مطالبات پایان خدمت فرهنگیان سال ۹۳ و حق التدریس ها تا ۱۵ آذر ماه پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ آبان ۹۵
جزییات پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان با اشاره به مصوبه هیات دولت، ابراز امیدواری کرد؛ تمامی معوقات تا نیمه آذرماه امسال پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۱۰ آبان ۹۵
پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش و وزارت علوم تسویه می‌شود

خبرگزاری ایسنا: بر اساس مصوبه امروز هیات دولت؛ پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش و وزارت علوم تسویه می‌شود

ادامه مطلب ...
۵ آبان ۹۵
دلیل تأخیر پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره تأخیر پرداخت حقوق مهرماه فرهنگیان، اظهار داشت: حقوق معلمان در مهرماه تأخیر زیادی نداشته است؛ تمام دستگاه های کشور حقوقشان با تأخیر پرداخت شده است که به دلیل اصلاح مکانیزم پرداخت در خزانه است.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۵
دولت لایحه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته را تدوین کند

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت باید تدوین لایحه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته را دستور کار قرار دهد، گفت: دولت و مجلس باید در لایحه برنامه ششم توسعه نیز به این موضوع توجه بیشتری کند.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵
حقوق ومزایای حق التدریسیها از سال۹۴

خبرگزاری مهر: نیروهای حق التدریسی در سال تحصیلی ۹۴_ ۹۵ بخشی از معوقات خود را با وقفه طولانی دریافت کردند و با وجود اینکه سال تحصیلی جدید آغاز شده است اما هنوز وزارت آموزش و پرورش به آنان بدهکار است.

ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۹۵
حقوق بازنشستگان فرهنگی قبل و بعد از سال ۸۸ تا یک میلیون تومان تفاوت دارد

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم سروستان در مجلس گفت: حقوق فرهنگیان بازنشسته با شرایط مشابه در قبل و بعد از سال ۸۸ چیزی حدود ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان تفاوت دارد.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۵
تدوین دستورالعمل حقوق و دستمزد برای معلمان مدارس غیردولتی

افکارنیوز : مدیر کل سازمان مدارس غیردولتی از تدوین دستورالعمل حقوق و دستمزد برای معلمان مدارس غیردولتی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۹۵
حقوق معلم ها بیشتر می شود؟

با این حال با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حقوق معلمان باید بیش از این باشد و دولت و مجلس باید در این خصوص به آموزش وپرورش کمک کند.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵
قول معاون نوبخت جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت

خبرگزاری فارس : عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نگرانی کمیسیون از پرداخت نشدن مطالبات فرهنگیان گفت: آقای دژپسند قول داد با پیگیری این موضوعات در اسرع وقت، مطالبات معوقه فرهنگیان پرداخت شود.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۵
درخواست‌ آموزش‌ و‌ پرورش‌ برای‌ افزایش‌ حقوق‌ معلمان

خبرگزاری ایسنا: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان قشر قانعی بوده و زیاده‌خواه نیستند و با حداقل‌ها زندگی می‌کنند، گفت: با این حال با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حقوق معلمان باید بیش از این باشد و دولت و مجلس باید در این خصوص به آموزش وپرورش کمک کند.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
حقوق فرهنگیان مطابق تورم افزایش یابد

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم اراک در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، خواستار حفظ و ارتقاء منزلت و جایگاه فرهنگیان به ویژه بازنشستگان و به وجود آوردن شرایطی برای افزایش حقوق فرهنگیان مطابق با تورم شد.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵
خبر خوب برای بازنشستگان آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ویژه این کمیسیون درباره پرداخت پاداش بازنشستگان آموزش‌ و پرورش در سال ۹۳ و ۹۴ تصمیم‌گیری شد.

ادامه مطلب ...
۵ مهر ۹۵
کاهش حقوق کادر غیرآموزشی فرهنگیان، خلاف حکمت است

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون عمران مجلس، اقدام وزارت آموزش و پرورش در کاهش حقوق کادر غیرآموزشی فرهنگیان را «نادرست» و «خلاف حکمت» دانست.

ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۹۵
واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به واریز سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه گفت: سود دوره ۲۱ موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با پایان سال مالی و برگزاری مجامع شرکت های تابعه و موسسه در بین فرهنگیان عضو توزیع شد و سهم اعضای خروجی پرداخت گردید.

ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۹۵
توضیح آموزش و پرورش درباره وضعیت بیمه و دستمزد معلمان مدارس غیردولتی

خبرگزاری ایسنا : وزارت آموزش و پرورش گفت: به استناد ماده ۲۵ قانون تأسیس و اداره مدارس، مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، کارکنان تمام وقت فاقد پوشش بیمه‌ای مدارس و مراکز غیردولتی، از مزایای قانون تامین اجتماعی و اصلاحات بعدی آن برخوردار می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵
هجمه اخیر به صندوق فرهنگیان، سنگ‌اندازی در مسیر بهبود معیشت معلمان است

خبرگزاری ایسنا : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تلاش های صورت گرفته در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه فرهنگیان در سه سال اخیر گفت: حرکت در مسیر بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان نیاز به پشتکار دارد زیرا همیشه سنگ اندازی می‌شود که نمونه آن هجمه به صندوق ذخیره فرهنگیان است.

ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۹۵
پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی بوشهر

خبرگزاری تسنیم: پرداخت شهریه به دانشجویان زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر، برگزاری دوره‌های مهارتی برای بسیجیان بوشهری و پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی تا پایان شهریورماه از عناوین خبرهای کوتاه استان بوشهر است.

ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۹۵
وعده تازه، برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۳

همشهری آنلاین: بعد از وعده‌های مکرر آموزش و پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان ۹۳، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقیمانده سال‌۹۳ برای ۳هزار بازنشسته خبر داد و گفت:« این مبالغ ظرف یک هفته آینده به‌حساب بازنشستگان واریز می‌شود.»

ادامه مطلب ...
۹ شهریور ۹۵
پیگیری آموزش و پرورش برای افزایش حقوق نیروهای خدماتی

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری آموزش و پرورش برای افزایش حقوق نیروهای خدماتی و انجام اصلاحاتی در مصوبه ی نیروهای حق التدریس پیش دبستانی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۸ شهریور ۹۵
۸ هزارو۵۰۰ نفر از فرهنگیان کردستان حق نوار مرزی دریافت می کنند

خبرگزاری مهر: سنندج- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از پرداخت حق نوار مرزی به ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از فرهنگیان استان خبرداد و گفت: پرداخت حق نوار مرزی از تیرماه سال ۹۴ در استان آغاز شده است.

ادامه مطلب ...
۸ شهریور ۹۵
پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته ظرف یک هفته آینده

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵
جذب نیروی آموزش وپرورش بومی می شود

خبرگزاری مهر: سنندج – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید در راستای کمک به ارتقای وضعیت فرهنگیان، گفت: میزان حقوق و دستمزد فرهنگیان طی سه سال اخیر با رشد ۸۵ درصدی مواجه بوده است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
اضافه شدن سه میلیون ریال به حقوق فرهنگیان طرح رتبه بندی مشاغل

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح رتبه بندی مشاغل در مهرماه سال گذشته بطور میانگین سه میلیون ریال به حقوق همکاران فرهنگی و معلمان شاغل در این وزارتخانه اضافه شده است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
مروری بر وضعیت بودجه‌ای آموزش و پرورش و رشد حقوق‌ و مزایای معلمان

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش به مروری بر سهم بودجه وزارت آموزش و پرورش از بودجه عمومی دولت طی سال‌های ۹۲ تا ۱۳۹۵ پرداخت و اظهار کرد: نسبت بودجه مصوب این وزارتخانه در سال ۱۳۹۲، ۸ درصد از کل بودجه عمومی را شامل می‌شد که در سال ۱۳۹۵ با رشد ۱.۸ درصدی به ۹.۸ درصد کل بودجه عمومی مصوب کشور رسیده است.

ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۹۵
افزایش حقوق فرهنگیان مناطق مرزی

تابناک: وزیر آموزش و پرورش گفت:هر منطقه ایی را وزارت کشور بعنوان منطقه مرزی تاییدو اعلام کند وزارت آموزش و پرورش آمادگی داردبلافاصله نسبت به صدورحکم وافزایش حق مرزی درحقوق فرهنگیان اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۹۵
افزایش ۲۲۰ هزار تومانی حقوق فرهنگیان

خبرگزاری میزان : دبیرکل شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش از افزایش حداقل ۲۲۰ هزار تومانی حقوق فرهنگیان ایثارگر خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۹۵
تصویب پرداخت مطالبات فرهنگیان در مجلس

همشهری : عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب پــرداخـت مطالبات فرهنگیان با اولویت بازنشستگان در مجلس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۵
حقوق مکمل فرهنگیان با اجرای «طرح ۱۰۰» در آینده نزدیک

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از اجرای طرح جدیدی برای فرهنگیان تحت عنوان طرح ۱۰۰ (حقوق مکمل فرهنگیان) در آینده نزدیک خبر داد و ۲۵ مزیت آن را برشمرد.

ادامه مطلب ...

157 نظر برای «اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۷(کلیه اخبار)»


  1. غلامحسین پورمحمدی

    برای یکسان سازی حقوق بازنشسته بنظر من. باید درصد افزایش ها مثلا بازنشسته 96 افزایش 5درصدی وبرای بازنشستگان 81افزایش 20درصدی منظور گردد تابتدریج حقوق ها بصورت یکسان در آید .متشکرم

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.