اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۷(کلیه اخبار)

۱۵ روز قبل ۱۶۶ نظر

اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات حقوق و دستمزد فرهنگیان اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان موجود در این صفحه :


۳ آذر ۱۳۹۷
پاداش پایان خدمت فرهنگیان لرستان پرداخت می شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان گفت:اسناد بازنشستگان سال ۹۷تا ۶ماه اول سال آماده شده که به محض تامین اعتبار از سوی وزارت پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
معوقه های فرهنگیان تا سه هفته آینده پرداخت می شود
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معوقه های فرهنگیان کمتر از یکهزار میلیارد ریال است، گفت: پرداخت آن در مرحله تخصیص در خزانه داری کشور قرار گرفته و تا سه هفته آینده پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷
اعلام میانگین حقوق فرهنگیان و تسهیلات بانکی پرداختی به آنها
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش سقف و کف دریافتی فرهنگیان را اعلام و جزئیاتی از تسهیلات بانکی به آنها را ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
۱۸ درصد فوق‌العاده ویژه در طرح معلم تمام وقت بین ۲۸۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است
معاون اداره‌کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: در طرح معلم تمام وقت، حق‌التدریس به صورت ۱۸ درصد فوق‌العاده ویژه در حقوق محاسبه می‌شود که با توجه به سابقه معلمان بین ۲۸۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
افزایش حقوق کارمندان و فرهنگیان باید متناسب با تورم باشد
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش حقوق کارمندان و فرهنگیان باید متناسب با تورم و بر اساس نیاز مردم باشد تا دغدغه معلمان و تربیت کنندگان نسل آینده برطرف شود.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
تصمیم گیری درباره افزایش دوباره حقوق معلمان در سال جاری
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حقوق و مزایا و دریافتی‌های فرهنگیان باید کاملا منطبق با قانون باشد گفت: درباره افزایش دوباره حقوق معلمان در سال جاری به علت مشکلات اقتصادی، طبق قوانین و تصمیمات دولت و مجلس تصمیم گیری می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
به روز شدن حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی از امسال
معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش از تخصیص ردیف اعتباری ویژه معلمان خرید خدمات آموزشی و به روز شدن دریافتی آنها خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
تلاش معاونت هنری برای افزایش حقوق معلمان هنرستان‌ها
معاون امور هنری وزیر ارشاد در دومین جلسه هم اندیشی صد سالگی هنرستان موسیقی تهران گفت: هنر معلمان هنرستان‌ها بسیار اهمیت دارد و سعی می‌شود حق و حقوق معلمان افزایش یابد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
چکش‌کاری آموزش و پرورش برای تقویت حقوق و مزایای معلمان
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش از انجام مطالعاتی برای تدوین لایحه حقوقی رفاهی معلمان خبر داد و گفت: باید به این سمت حرکت کنیم که دریافتی‌ها، رفاهیات و مزایای معلمان با سایر کارمندان دولت در سطح مناسب و منطقی قرار بگیرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
اولویت‌گذاری برای پرداخت سنوات ارفاقی معلمان استثنایی
اللهیار ترکمن گفت: برای پرداخت سنوات ارفاقی معلمان اولویت بندی بر مبنای سابقه کاری را در نظر گرفتیم.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
پرداخت ۶۶ درصد از پاداش پایان خدمت فرهنگیان سمنانی
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به پرداخت ۶۶ درصد از پاداش پایان خدمت فرهنگیان گفت: باقیمانده پاداش فرهنگیان بازنشسته استان سمنان در آینده نزدیک پرداخت خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۷
مطالبات فرهنگیان استان اردبیل پرداخت می‌شود
استاندار اردبیل در نشست شورای آموزش و پرورش استان اردبیل بر لزوم تشکیل کارگروه ویژه متشکل از شهرداران ، فرمانداران و راه و شهرسازی استان برای حل و فصل مشکل زمین‌های تغییر کاربری شده، تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
ضرورت نظارت آموزش و پرورش بر نحوه پرداخت حقوق و مزایای نیروهای مدارس غیردولتی
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش بر نحوه پرداخت حقوق نیروهای مدارس غیردولتی نظارت کند، گفت: دولت در صورت نیاز به جذب نیرو، معلمان خرید خدمات آموزشی را در اولویت قرار دهد.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷
شرایط اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی به فرهنگیان
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: در صورت انعقاد تفاهم‌نامه با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام به فرهنگیان متقاضی پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
اعطای وام جدید ۲۰ میلیونی به فرهنگیان
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از افزایش ۲۰ درصدی مبلغ وام مسکن فرهنگیان در سال آینده خبر داد و گفت: بزودی تفاهمی با بانک مهر ایران برای اعطای وام های ۲۰ میلیونی قرض الحسنه به فرهنگیان خواهیم داشت.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
بازگشت دوباره سختی کار به فیش حقوقی معلمان
آنگونه که از صحبت‌های مسئولان آموزش‌وپرورش برداشت می‌شود، بند سختی کار معلمان که پیش از این حذف شده بود دوباره به فیش حقوقی آنها برخواهد گشت اما این مسئله شامل حق‌ عائله‌مندی دختران مجرد نمی‌شود.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۷
افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است
روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۷ مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات برنامه‌های افزایش حقوق معلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: کل مطالبات فرهنگیان ۹۴۸ میلیارد تومان بود اکنون ۱۸۰ میلیارد تومان باقی مانده است و در این ماه پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۷
جزئیات چکش‌کاری‌های تعلیم و تربیتی برای ورود به مهر ۹۷
وزیر آموزش و پرورش از اجرای ۱۵ پروژه خاص در این وزارتخانه خبر داد و گفت: در حال حل مشکل سختی کار فرهنگیان هستیم و امیدوارم طی روزهای آتی این حکم ها اصلاح شود.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۷
افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه میزان درصد افزایش حقوق معلمان در سال جاری قابل پذیرش نیست، گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است.
ادامه مطلب ...
۲۲ مرداد ۱۳۹۷
ماموریت کمیسیون آموزش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ماموریت کمیسیون متبوعش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین جزئیات ارائه «وام» به فرهنگیان
خبرگزاری فارس: آخرین جزئیات ارائه «وام» به فرهنگیان/ توزیع ۱۲۰۰ میلیارد تومان وام مرابحه و مسکن بین فرهنگیانمدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات ارائه وام به فرهنگیان پرداخت و گفت: تاکنون ۱۲۰۰ میلیارد تومان وام مرابحه و مسکن در بین فرهنگیان توزیع شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۱۳۹۷
میزان افزایش حقوق معلمان توسط اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره میزان و تاثیرات اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد.سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نحوه اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان و تاثیرات آن، گفت: از نظر کمیسیون آموزش مجلس نظام رتبه‌بندی تاکنون اجرا نشده است اگرچه افزایش حقوق فرهنگیان اقدامی پسندیده است و ممکن است در صورت اجرای نظام رتبه‌بندی یکی از الزمات و زیرمجموعه‌های آن باشد اما افزایش حقوق به تنهایی نشاندهنده اجرای رتبه‌بندی نیست.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۷
افزایش حقوق اکثر معلمان حدود ۹ تا ۱۰ درصد بوده است
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه ۶۵ درصد معلمان آموزش و پرورش لیسانس هستند، گفت: افزایش حقوق اکثر معلمان در سال ۹۷ حدود ۹ تا ۱۰ درصد بوده است.
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۷
عدم افزایش حقوق معلمان
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: ایراد اصلی در افزایش حقوق معلمان این است که برخی ردیف‌ها در فیش حقوقی معلمان را حذف یا کاهش داده‌اند و این یعنی عملاً افزایش حقوقی انجام نشده است. وقتی سختی کار یک معلم و دیگر ردیف‌ها را کاهش شدید می‌دهند طبیعی است که افزایش حقوق احساس نشود.
ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرداخت بخشی از پاداش پایان خدمت فرهنگیان
معاون مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: پرداخت قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۱۳۹۷
پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان آخر تیرماه
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین مرحله از پاداش پایان خدمت سال ۹۶ فرهنگیان هفته آینده از خزانه دریافت و بین فرهنگیان بازنشسته پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۷
پرداخت۱۲۰۰میلیارد تومان قسط اول پاداش فرهنگیان بازنشسته به‌زودی ابلاغ می‌شود
مدیرکل دفتر برنامه‌ و بودجه وزرت آموزش‌ و پرورش با اشاره به برنامه‌ریزی برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، گفت: ۱۲۰۰ میلیارد تومان در تخصیص تیرماه به‌زودی به خزانه ابلاغ می‌شود.
ادامه مطلب ...
۷ تیر ۱۳۹۷
حقوق تیرماه فرهنگیان طبق احکام جدید پرداخت می شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق تیرماه فرهنگیان بر اساس احکام جدید و افزایش اعمال شده بر اساس قانون پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
تعیین ضریب حداقل و حداکثر حقوق کارمندان شاغل توسط وزارت آموزش‌وپرورش
خبرگزاری تسنیم: وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه تعیین ضریب حقوق حداقل و حداکثر حقوق کارمندان شاغل را ابلاغ کرده است.در این بخشنامه آمده است: ضریب حقوق سال ۱۳۹۷ شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری (۱۷۹۷ ریال) است.
ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۱۳۹۷
وعده پرداخت معوقات ۷هزار میلیاردتومانی آموزش و پرورش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت سیدمحمد بطحایی درباره آخرین وضعیت پیگیری مطالبات فرهنگیان گفت: بخشی از مطالبات فرهنگیان با تدابیر سازمان برنامه و بودجه در سال ۹۶ پرداخت شد و بخشی از آن نیز در سال ۹۷ پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
آخرین اخبار از رتبه بندی و حقوق معلمان و سربازمعلمان
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال گذشته ۳۱۵۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت پرداخت کردیم که باید از محل بند ج تبصره ۱۹ سود شرکت‌ها تامین اعتبار می‌شد که تحقق نیافت گفت: بدلیل اینکه این رقم تامین اعتبار نشد به صورت تنخواه در اختیار ما قرار گرفت که همان بلای جان آموزش و پرورش شد.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
۹۶۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان به امسال موکول شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت:۹۶۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان به امسال موکول شد.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
«عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و اجرای سند ۲۰۳۰» محور سوال از وزیر آموزش و پرورش
دبیر کمیسیون آموزش مجلس گفت: عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و وجود اسناد و گزارش‌هایی از اجرای سند ۲۰۳۰ در نظام آموزشی کشور از جمله سوالاتی است که در جلسه امروز این کمیسیون از وزیر آموزش و پرورش مطرح می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
تسویه تمام مطالبات سال ۹۶ فرهنگیان را تا پایان فروردین ماه
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است آموزش و پرورش باید تمام مطالبات سال ۹۶ معلمان را در فرودین ماه تسویه کند در غیر این صورت در طول سال درگیر مسائل مالی خواهد ماند.
ادامه مطلب ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
آخرین وضعیت پرداخت حقوق و مطالبات معلمان
مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای اضافه‌کار از شهریور سال گذشته بودجه‌ای اختصاص نیافته است, گفت: در آستانه سال نو برخی معلمان هنوز حقوق و مطالباتشان را دریافت نکردند.
ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۶
پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش­ و پرورش از پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات فرهنگیان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
۶۶۹ میلیارد تومان مطالبات فرهنگیان فارس از دولت
مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، مجموع مطالبات فرهنگیان این استان را از دولت ۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: از این رقم تا کنون ۳۱ میلیارد تومان آن پرداخت شده و در انتظار پرداخت ۶۶۹ میلیارد تومان باقی مانده هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
جزییات نرخ سود و زمان بازپرداخت وام به فرهنگیان از سال ۹۷
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت وام ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی به فرهنگیان از سال آینده خبر داد و گفت: به مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، ۵۰ میلیون تومان وام مسکن و مراکز استان‌ها و شهرهای زیر ۲۰۰ هزار، ۴۰ میلیون تومان وام تعلق خواهد گرفت.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۶
حقوق معلمان حق‌التدریس تهران به طور کامل پرداخت شد
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: حق‌التدریسان غیررسمی تهران به طور کامل حقوق خود را دریافت کرده‌اند و برای پرداخت حق‌التدریس معلمان رسمی، منتظر تخصیص بودجه هستیم.
ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۱۳۹۶
پرداخت بخشی از حق التدریس معلمان رسمی در اسفند ماه
حقوق معلمان حق التدریس غیر رسمی، پرداخت شد و عیدی آنها هم در چند روز آینده واریز می شود، همچنین بخشی از حق التدریس معلمان رسمی نیز در اسفند ماه پرداخت خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۱۳۹۶
مشکل عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان در حال رسیدگی است
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سرانه هر دانش‌آموز در سال ۹۷، ۲۷ هزار تومان تعیین شده است، گفت: در حال رفع مشکل پرداخت مطالبات فرهنگیان در خزانه دولت هستیم.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۶
حقوق معلمان حق‌التدریس امشب پرداخت می‌شود
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: حقوق حق‌التدریسان رسمی امشب پرداخت می‌شود و عیدی این عزیزان نیز تا ۲ روز آینده واریز می شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
افزایش حقوق معلمان ابتدایی از میانگین حقوق کارکنان دولت
دبیر چهارمین همایش ملی روانشناسی مدرسه گفت: حقوق معلمان ابتدایی باید از میانگین حقوق کارکنان دولت بیشتر شود چون مدیریت رفتار چند میلیون کودک را بر عهده دارند.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: در بودجه سال ۹۷، ۵ هزار میلیارد تومان برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ در نظر گرفته شده است که این موضوع در کمیسیون تلفیق تصویب شده و باید در مجلس به تصویب نهایی برسد.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از نقاط قوت بودجه۹۷
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پرداخت پاداش خدمت فرهنگیان در کمیسیون تلفیق مدنظر قرار گرفت، گفت: کمیسیون تلفیق اعتبارات پرداخت یارانه را از ۲۱ هزار میلیارد تومان به ۳۰ هزار میلیارد تومان در بودجه سال ۹۷ افزایش داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
در الویت قرار گرفتن پرداخت مطالبات فرهنگیان
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ با اشاره به ۴۱ هزار میلیارد شدن بودجه آموزش و پرورش در سال آتی، خواستار آن شد که پرداخت مطالبات فرهنگیان، افزایش سرانه واحدهای آموزشی و بالا بردن کیفیت آموزشی در اولویت قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۷ دی ۱۳۹۶
آغاز پرداخت حقوق معوق معلمان «خرید خدمتی» از هفته آینده
معاون وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت معوقات معلمان خرید خدمات آموزشی از هفته آتی خبر داد و گفت: معوقات این دسته از معلمان تا پایان شهریورماه امسال محاسبه و تسویه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۱۳۹۶
واریز ۲۵۰۰ میلیارد ریال معوقات معلمان حق‌التدریس
خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از طرف دولت روز گذشته برای پرداخت معوقات معلمان حق‌التدریس تخصیص داده شد و از امروز به تدریج به حساب معلمان واریز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۶
وعده وزیر آموزش و پرورش درباره مطالبات فرهنگیان
خبرگزاری ایلنا :وزیر آموزش و پرورش از پرداخت بخشی از مطالبات حق التدریس‌ها و سرانه مدارس تا هفته آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...

۱۶۶ نظر برای اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۷(کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید